• Неодамнешно
Луксузна Ѕид Светлина Switch слонова коска Бел Краток Уметност Ткаат AC 110-250V Панел Push Копчето 1/2 /3Gang 1 Начин L15

Луксузна Ѕид Светлина Switch слонова коска Бел Краток Уметност Ткаат AC 110-250V Панел Push Копчето 1/2 /3Gang 1 Начин L15

DEN 117.00
DEN 125.76
-7 %
Достапно

Количина на стоки

Карактеристики : Ова е светлината се префрлат на нова генерација. Прекинувач со интегриран дизајн е водоотпорен, огноотпорни функција и функција на спречување на електричен шок
Тоа им овозможува на мокра рака операција. Со луксузен и едноставен изглед, вклучете се вклопуваат во различни соба стил добро, и го подобрува соба изглед во еден степен
Копчето вклучете го носи најдоброто од вашиот дом, без да се скрши на банката, и е погодна да се користи во сите соби од вашиот дом, бизнис и воспоставување Спецификации : Материјал : Огноотпорни PC
Бојата : Белата Боја На Слонова Коска
Номинална Струја : 10 A
Влезен Напон : AC 110-250 V
Инсталација Дупка Растојание : 60mm
Големина : 86x86mm
Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина :
1 x Pc Ѕид Светлина Switch 2 x Завртки

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
YAM
сертификација:
CCC
Гаранција:
3 година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
1A4088
Карактеристики:
Висок квалитет
тековната:
10A
Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал:
Огноотпорни PC
Влезен Напон:
AC 110-250V
Инсталација Дупка Растојание:
60mm

Слични понуди

5Pcs SPDT NO NC V-155-1C25 Краток Зглоб Ролери Рачката на Контрола за Ограничување Микро Прекинувач
 • Неодамнешно

5Pcs SPDT NO NC V-155-1C25 Краток Зглоб Ролери Рачката на Контрола за Ограничување Микро Прекинувач

DEN 84.96

3 терминали, кои се применливи на AC контрола кола,со цел да го контролирате движењето на механички дел,Обично се користат во апликациите за индустриска контрола автоматски да се следи и да се покаже,дали патување границите на одреден уред се надмина,Висока прецизност механизам дизајн нуди акутна работа и долг живот...

50pcs Увезени куршум копчето за вклучување 3*6*2.5 печ преносни мобилни TV DVD ЕВД панел светлина на допир се префрлите
 • Неодамнешно

50pcs Увезени куршум копчето за вклучување 3*6*2.5 печ преносни мобилни TV DVD ЕВД панел светлина на допир се префрлите

DEN 82.00 86.40

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

100PCS 3 Pin 2 Позиција НА-НА DPDT Мини Latching Toggle Switch AC 125V/6A Нов Висок Квалитет
 • Неодамнешно

100PCS 3 Pin 2 Позиција НА-НА DPDT Мини Latching Toggle Switch AC 125V/6A Нов Висок Квалитет

DEN 1322.00 1391.52

Опис SPDT 3А 250 VAC / 6 A 125 V Тип : МЦ102 Pin број : 3Pin Позиција : 2 (OnOn) Монтажа дупка : 1 / 4"(6mm) Количеството : 10pcs Големина : 33 x 13 мм Пакетот Вклучува 100 компјутери Мини Toggle ПрекинувачиПревозот : 48 часа брза испорака1...

Вклучете 20Pcs AC 3А 6A 250V На Исклучување се Држат во SPST Круг Брод Рокер Switch Црна/Бела
 • Неодамнешно

Вклучете 20Pcs AC 3А 6A 250V На Исклучување се Држат во SPST Круг Брод Рокер Switch Црна/Бела

DEN 287.00 326.40

Опис на производот : Сосема нов и долг животен век, антикорозија Широко се користи за различни видови на електрични производи, инструменти итн.апарати за домаќинство како возила електронски производ, комуникациски уреди, воени производи, мерни инструменти, гас бојлер, разни мали апарати за домаќинство, светлина декорација итн...

KSOL 12 Парчиња Црвеното Копче Метал Долго Лост Рака Микро Граница Вклучите МНОГУ
 • Неодамнешно

KSOL 12 Парчиња Црвеното Копче Метал Долго Лост Рака Микро Граница Вклучите МНОГУ

DEN 55.20

Име на производ : Микро Прекинувач;Материјал : Пластика, Метал;Модел : MS118Номинална Оптоварување : AC 1А 125 V;Изолационен Отпор : > / =100 MOhm;Оперативен Сила : 60100Го издржат Напон : AC 250 V(50 Hz) / Min;Механички Живот : 100000 Време;Температура Опсег : 4070 СтепенЛост Димензии (Прибл.) : 13 x 4mm / 1 / 2" x 1 / 8" (L * W );Димензии (Прибл.) : 13 x 6 x 10мм / 0.5" x 0.24" x 0.4" (L*W*T);Боја : Црна, Бела, ЦрвенаТежина : 10g;Пакет Содржина : 12 x Микро Прекинувач Микро Прекинувач широко се користи во областа на електронската производ, компјутерски глушец, инструмент и метар, апарати за апаратот и повеќе.3 Игла тип со лост actuator и црвена притисни на копчето.боја : бела ,црна ,црвенаЛост Димензии (Прибл.) : 13 x 4mm / 1 / 2" x 1 / 8" (L * W );Димензии (Прибл.) : 13 x 6 x 10мм / 0.5" x 0.24" x 0.4" (L*W*T);

Отворете Ролери Нови Нормално Лост Рака Блиску Граница Вклучите Микро L15
 • Неодамнешно

Отворете Ролери Нови Нормално Лост Рака Блиску Граница Вклучите Микро L15

DEN 29.00 30.72

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Микробранова Микро Врата / Печка / Фрижидер Блокирам N / O / N / C Прекинувач Со Ролери Лост Граница AC 5 A 125 V250 V Diamension : 20 x 10 x 5mm (L X W X H) Боја : Како на сликата покажува, испратени по случаен избор Количина : 1pc Забелешка : 1...

10pcs Тајван НАТОПИ светлина на допир се префрлите DTS-66R-V копчето за вклучување 6*6*13 microswitch 500 илјади живот
 • Неодамнешно

10pcs Тајван НАТОПИ светлина на допир се префрлите DTS-66R-V копчето за вклучување 6*6*13 microswitch 500 илјади живот

DEN 60.00 62.40

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

1pcs EC12 енкодер 24 позиционирање 24 пулсот вратило долго 25MM дигитални пулсот potentiometer
 • Неодамнешно

1pcs EC12 енкодер 24 позиционирање 24 пулсот вратило долго 25MM дигитални пулсот potentiometer

DEN 106.00 111.84

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Универзален Мотор АТВ Handlebar Убие Прекинувач ON/OFF Копчето Куршум Конектор L15
 • Неодамнешно

Универзален Мотор АТВ Handlebar Убие Прекинувач ON/OFF Копчето Куршум Конектор L15

DEN 69.00 73.92

100% сосема нов и висок квалитет на Универзалната мотоцикл ONOFF убие switch Одговара 0.98 инчен / 2.5 cm дијаметар handlebar Материјал : Пластични, Метални Боја : Црна Кабел Должина : Околу...

18mm RCBO ELCB 25A 30ma 1P+N Остаток на тековното Коло прекинувач со текот тековната и Истекување заштита
 • Неодамнешно

18mm RCBO ELCB 25A 30ma 1P+N Остаток на тековното Коло прекинувач со текот тековната и Истекување заштита

DEN 815.04

Топла Продажба Детали За Производот : ​Технички Податоци : Тип TOB0125 Број на пол 1p+N Номинална струја 25 A Оценет оперативни струја(Во) 30m A Оценет Напон AC240 V~ Остаток на тековната исклучувањевремето ≤0.1 s Кршење капацитет 3 KAДимензија:Информациите На Компанијата : ​

1pcs АЛПИТЕ Алпска радио вертикална енкодер притиснете префрлат 15, позиционирање 15 пулсот вратило должина 15MM
 • Неодамнешно

1pcs АЛПИТЕ Алпска радио вертикална енкодер притиснете префрлат 15, позиционирање 15 пулсот вратило должина 15MM

DEN 100.00 105.60

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

5 Компјутери Микро Граница Вклучите V-15-1C25 Ролери Лост Snap Акција 250V 16A Безбедност Нови L22
 • Неодамнешно

5 Компјутери Микро Граница Вклучите V-15-1C25 Ролери Лост Snap Акција 250V 16A Безбедност Нови L22

DEN 67.00 76.32

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични+Метал Боја : Црна Напон : 250 V Тековна Оценка : 15 A Микро Прекинувач е широко се користат во апаратот, електронска опрема, автоматска машина, електричен автомобил, итн Snap акција контакти имаат различни патување и ресетирање на поени...

AC 110V-240V Инфраред ПИР Сензор за Движење Вдлабнати Ѕид Модул Светлина Switch L15
 • Неодамнешно

AC 110V-240V Инфраред ПИР Сензор за Движење Вдлабнати Ѕид Модул Светлина Switch L15

DEN 273.00 293.76

Карактеристики : Инфрацрвен сензор switch заедно со генералкористете ја апликацијата phone switch.За вклучување / Исклучување и ПИР операција settings.Кога прекинувачот е да се претвори "ВО" или "НАДВОР", тоа може да се користи како обичен прекинувач, и кога се сврте кон "ПИР", тоа може да се користи како инфраред сензор switch.Чувствителноста на светло и последно време може да се прилагоди себе.Најчесто се користи за контрола на осветлување и екстракт вентилација.Тие ќе заштедите енергија со обезбедување светла и навивачи не се оставени наСпецификации : Извор на енергија : 110 V240 V ACОткривање Спектар : >140 степенМоќ Фреквенција : 5060 HzРаботна Температура : 20~+40°Амбиентална Светлина : 31000 LUX (Прилагодливи)Работна Влажност : 1 x Сензор за Движење Префрлате2 x Одредување Додатоци1 x Упатство

DC9V 12V 24V Безжичниот Далечински Управувач Plug 1 CH 1CH 10A Реле Приемник Предавателот RF Далечински Switch 315Mhz/433Mhz
 • Неодамнешно

DC9V 12V 24V Безжичниот Далечински Управувач Plug 1 CH 1CH 10A Реле Приемник Предавателот RF Далечински Switch 315Mhz/433Mhz

DEN 587.00 652.32

DC9 V 12 V 24 V Безжичниот Далечински Управувач Plug 1 CH 1 CH 10 A Реле Приемник Предавателот RF Далечински Switch 315 Mhz / 433 Mhz​Спецификација : 1.Предавателот Канал : 2 CH Далечински Управувач Растојание : 0200m (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал пречки.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 / 433 Mhz Напојување : 1 X 12 V 23 A L1028 Батерија (НЕ се Вклучуваат) 2.Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : DC9 V / 12 V / 24 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 40'C ~ 80'C Големина на : 5 5*24*17mm Функција : Сосема нов и висок квалитет. 1 копче на далечинскиот управувач. Мал обем, со висок примање на чувствителност, стабилен и сигурен. Лесно да се инсталира и се поклопува со предавател. Со јадица на далечинскиот управувач. Можете да го вклучите или исклучите ресивер со предавател(далечински управувач) од секое место во рамките на сигурна далечина. Широко се користи во авто врата, прозорец, влезот пристап, нагоре и надолу контролер,укинување на опрема, аларм систем за индустриска контрола и безбедност итн.Излез работи начин : 1...

1pcs АЛПИТЕ RK11 potentiometer, вертикална B503K појас, midpoint 23mm пакет конец, 23 половина окно
 • Неодамнешно

1pcs АЛПИТЕ RK11 potentiometer, вертикална B503K појас, midpoint 23mm пакет конец, 23 половина окно

DEN 106.00 111.84

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DC 12V Мини RF Далечински Управувач Switch 1CH 1 CH 10A Реле Приемник Безжичен Далечински Switch Далечински Контролер Предавателот
 • Неодамнешно

DC 12V Мини RF Далечински Управувач Switch 1CH 1 CH 10A Реле Приемник Безжичен Далечински Switch Далечински Контролер Предавателот

DEN 413.00 458.88

DC 12 V Мини RF Далечински Управувач Switch 1 CH 1 CH 10 A Реле Приемник Безжичен Далечински Switch Далечински Контролер Предавателот​Спецификација : 1.Предавателот Канал : 2 CH Далечински Управувач Растојание : 0200m (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал пречки.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 / 433 Mhz Напојување : 1 X 12 V 23 A L1028 Батерија (НЕ се Вклучуваат) 2.Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : DC12 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 40'C ~ 80'C Големина : 40 *37*25мм Тежина : 50g Функција : Сосема нов и висок квалитет. 1 копче на далечинскиот управувач. Мал обем, со висок примање на чувствителност, стабилен и сигурен. Лесно да се инсталира и се поклопува со предавател. Со јадица на далечинскиот управувач. Можете да го вклучите или исклучите ресивер со предавател(далечински управувач) од секое место во рамките на сигурна далечина. Широко се користи во авто врата, прозорец, влезот пристап, нагоре и надолу контролер,укинување на опрема, аларм систем за индустриска контрола и безбедност итн.Излез работи начин : 1...

1pcs/многу АЛПИТЕ алпска RK11 тип potentiometer B20K, со средна должина на вратило на 15mm пакети на gongs, линии 4 метри
 • Неодамнешно

1pcs/многу АЛПИТЕ алпска RK11 тип potentiometer B20K, со средна должина на вратило на 15mm пакети на gongs, линии 4 метри

DEN 105.00 110.40

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

1pcs/многу АЛПИТЕ алпска RK11 тип potentiometer 20K, со средна должина на вратило на 15mm пакети на gongs, линии 4 метри
 • Неодамнешно

1pcs/многу АЛПИТЕ алпска RK11 тип potentiometer 20K, со средна должина на вратило на 15mm пакети на gongs, линии 4 метри

DEN 78.00 81.60

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Еден Latching Компјутер Случај Се Префрлите Зелена Led Светло Моќ Симбол Push Копчето L22
 • Неодамнешно

Еден Latching Компјутер Случај Се Префрлите Зелена Led Светло Моќ Симбол Push Копчето L22

DEN 60.00 67.68

100% сосема нов и висок квалитет Сини Led Осветлен Моќ Симбол Push Копчето Еден Latching Компјутер случај се Префрлите Со led светло, со моќ, симбол, light touch switch Лесен за употреба и инсталирање Latching тип : притиснина, притиснете повторно исклучување LED боја : Зелена Големина(H*D) : 1.3 x 1cm / 0.51"x0.39"(приближно) Количина : 1 компјутер Пакетот вклучува : Компјутерски случај Моќ Симбол Switch x 1

5pcs Висок квалитет EC11 тип енкодер со switch 20, позиционирање број 20, пулсот вратило должина 20mm дигитални кодирање
 • Неодамнешно

5pcs Висок квалитет EC11 тип енкодер со switch 20, позиционирање број 20, пулсот вратило должина 20mm дигитални кодирање

DEN 237.00 249.60

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Smart Home Сина Копчиња 2CH RF Црна RF Предавателот Безжичниот Далечински Управувач 315/433.92 MHZ PT2262
 • Неодамнешно

Smart Home Сина Копчиња 2CH RF Црна RF Предавателот Безжичниот Далечински Управувач 315/433.92 MHZ PT2262

DEN 280.00 311.04

Ве молиме да напомена : тоа е само еден заеднички RF далечински управувач(предавател ).па тоа е само стручно може да се купи само тоа.или кои купуваат нашите прекинувач ,тогаш треба дополнителни предавател...