• Неодамнешно
18mm RCBO ELCB 25A 30ma 1P+N Остаток на тековното Коло прекинувач со текот тековната и Истекување заштита

18mm RCBO ELCB 25A 30ma 1P+N Остаток на тековното Коло прекинувач со текот тековната и Истекување заштита

DEN 815.04
Достапно

Количина на стоки

Топла Продажба Детали За Производот :

Технички Податоци : Тип TOB01-25 Број на пол 1p+N Номинална струја 25 A Оценет оперативни струја(Во) 30m A Оценет Напон AC240 V~ Остаток на тековната исклучување-времето ≤0.1 s Кршење капацитет 3 KA
Димензија:
Информациите На Компанијата :


Карактеристики на понудата

Бренд Име:
TONGOU
Број На Модел На:
TOB01-32
is_customized:
Yes
Тип:
Земјата Истекување
Номинална Струја:
25A
Полјаците Број:
1P+N
Номинална Напон:
240V~
Монтажа:
35mm din железнички
Номинална оперативни струја(Во):
30MA
Сертификат:
CE БЛАГАЈНИЧКИТЕ TUV ISO9001

Слични понуди

Универзален Мотор АТВ Handlebar Убие Прекинувач ON/OFF Копчето Куршум Конектор L15
 • Неодамнешно

Универзален Мотор АТВ Handlebar Убие Прекинувач ON/OFF Копчето Куршум Конектор L15

DEN 69.00 73.92

100% сосема нов и висок квалитет на Универзалната мотоцикл ONOFF убие switch Одговара 0.98 инчен / 2.5 cm дијаметар handlebar Материјал : Пластични, Метални Боја : Црна Кабел Должина : Околу...

1pcs EC12 енкодер 24 позиционирање 24 пулсот вратило долго 25MM дигитални пулсот potentiometer
 • Неодамнешно

1pcs EC12 енкодер 24 позиционирање 24 пулсот вратило долго 25MM дигитални пулсот potentiometer

DEN 106.00 111.84

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

ХТ-1 800 Инчен Проток Сензор Пумпа за Вода Проток се Префрлат Лесно Да се Поврзете L15
 • Неодамнешно

ХТ-1 800 Инчен Проток Сензор Пумпа за Вода Проток се Префрлат Лесно Да се Поврзете L15

DEN 512.00 550.56

Описи : Погоден за : самостојно priming пумпа,бустер пумпа,џет пумпа,итнЕлектронски компоненти.Чувствителни пролет за подобра работа.Спецификации : Материјал : Преоптоварување на струјата : 3 (А)Работен напон : 220 (V)3 C оценет напон спектар : 37 V440 VКоличина : 1 PcAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DC9V 12V 24V Безжичниот Далечински Управувач Plug 1 CH 1CH 10A Реле Приемник Предавателот RF Далечински Switch 315Mhz/433Mhz
 • Неодамнешно

DC9V 12V 24V Безжичниот Далечински Управувач Plug 1 CH 1CH 10A Реле Приемник Предавателот RF Далечински Switch 315Mhz/433Mhz

DEN 587.00 652.32

DC9 V 12 V 24 V Безжичниот Далечински Управувач Plug 1 CH 1 CH 10 A Реле Приемник Предавателот RF Далечински Switch 315 Mhz / 433 Mhz​Спецификација : 1.Предавателот Канал : 2 CH Далечински Управувач Растојание : 0200m (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал пречки.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 / 433 Mhz Напојување : 1 X 12 V 23 A L1028 Батерија (НЕ се Вклучуваат) 2.Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : DC9 V / 12 V / 24 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 40'C ~ 80'C Големина на : 5 5*24*17mm Функција : Сосема нов и висок квалитет. 1 копче на далечинскиот управувач. Мал обем, со висок примање на чувствителност, стабилен и сигурен. Лесно да се инсталира и се поклопува со предавател. Со јадица на далечинскиот управувач. Можете да го вклучите или исклучите ресивер со предавател(далечински управувач) од секое место во рамките на сигурна далечина. Широко се користи во авто врата, прозорец, влезот пристап, нагоре и надолу контролер,укинување на опрема, аларм систем за индустриска контрола и безбедност итн.Излез работи начин : 1...

Бесплатен превозот 20pc Хоризонтална Допир On/Off Прекинувач 6*6*4.3/5/6/7/8/8.5/9/10/11/12--/15MM микро допир switch копчето Хоризонтална
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 20pc Хоризонтална Допир On/Off Прекинувач 6*6*4.3/5/6/7/8/8.5/9/10/11/12--/15MM микро допир switch копчето Хоризонтална

DEN 47.00 50.40

Бесплатен превозот 20pc Хоризонтална Допир On / Off Прекинувач 6*6*4.3 / 5 / 6 / 7 / 8 / 8.5 / 9 / 10 / 11 / 12 / 15 MM микро допир switch копчето ХоризонталнаУслуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.2.Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.3...

5pcs Висок квалитет EC11 тип енкодер со switch 20, позиционирање број 20, пулсот вратило должина 20mm дигитални кодирање
 • Неодамнешно

5pcs Висок квалитет EC11 тип енкодер со switch 20, позиционирање број 20, пулсот вратило должина 20mm дигитални кодирање

DEN 237.00 249.60

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

OOTDTY Светлата за Магла Светлина Switch Комплет за Поправка Покритие За Audi A4 S4 8E B6 C5 2000-2007 A6 Нема Кодирање е Потребно
 • Неодамнешно

OOTDTY Светлата за Магла Светлина Switch Комплет за Поправка Покритие За Audi A4 S4 8E B6 C5 2000-2007 A6 Нема Кодирање е Потребно

DEN 99.00 128.16

Опис : Светла за Магла Светлина Switch Поправка Комплет Покритие За Audi A4 S4 8 E B6 B7 20002007 Нема кодирање е потребно, само замена на неисправни покрива...

1pcs АЛПИТЕ Алпите EC11 енкодер 18, локација 9, пулсот точка со switch, ги виде забите во окното должина 13MM
 • Неодамнешно

1pcs АЛПИТЕ Алпите EC11 енкодер 18, локација 9, пулсот точка со switch, ги виде забите во окното должина 13MM

DEN 106.00 111.84

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

50pcs Увезени куршум копчето за вклучување 3*6*2.5 печ преносни мобилни TV DVD ЕВД панел светлина на допир се префрлите
 • Неодамнешно

50pcs Увезени куршум копчето за вклучување 3*6*2.5 печ преносни мобилни TV DVD ЕВД панел светлина на допир се префрлите

DEN 82.00 86.40

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Црвена Зелена AC 250V 6A DPST Еден Печурки Главата Push Копчето Префрлате
 • Неодамнешно

Црвена Зелена AC 250V 6A DPST Еден Печурки Главата Push Копчето Префрлате

DEN 175.20

Име на производ : Push Копчето Прекинувач; Акција Тип : Еден; Контакт Тип : 1 NO(Нормално Отворен) + 1 NC(Нормално Затвори) Номинална Напон : AC 250 V,, 600 V Макс.; Номинална Струја : 6 A;Терминали Количина : 4 Завртка Терминали Име на Производ : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Еден;Контакт Тип : 1 NO(Нормално Отворен) + 1 NC(Нормално Затвори)Номинална Напон : AC 250 V,, 600 V Макс.;Номинална Струја : 6 A;Терминали Количина : 4 Завртка ТерминалиПанел Исечок Дијаметар : 35mm / 1.38";Одговара Панел Дебелина : Max 5mm / 0.2";Копчето Дијаметар : 38mm / 1.5"Вкупната Големина : 32 x 36 x 76mm / 1.26" x 1.42" x 3"(L*W*H);Материјал : Пластика, Метал;Боја : Зелена, Црвена, ЦрнаТежина : 100g;Пакет Содржина : 2 x Push Копчето ПрефрлатеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

12V 24V 48V MAX 10-50V 40A moteur на courant continu Regulateur Де Vitesse PWM L15
 • Неодамнешно

12V 24V 48V MAX 10-50V 40A moteur на courant continu Regulateur Де Vitesse PWM L15

DEN 343.00 369.12

Опис : 100 % истакнуваат neuf и qualité Тензија де fonctionnement : DC10v DC 50 V Courant номинална : 40 A (courant де лет максимум) Contrôle de l' исхраната du moteur : 0.01 2000 W, Напнатост де fonctionnement 12 V : 12 V * 40 A = 480 W (макс) Тензија де fonctionnement 24 V : 24 V * 40 A = 960 W (макс) Тензија де fonctionnement 36 V : 36 V * 40 A = 1440 W (макс) Тензија де fonctionnement 50 V : 50 V * 40 A = 2000 W (макс) courant де repos : 0.025 На Plage PWM de régulation : 5 100 % Fréquence PWN : 12k Hz PCB Taille : 90x51 mm (pouces : 3.5 "x2") Taille du boîtier : 105x55 x40mm (pouces : 4 "x 2.2" x 1.6 ") température де fonctionnement : 20 ° ~ 40 ° Quantité : 1pc Ле forfait comprend : 1 x 12 V 24 V 48 V 2000 W MAX 1050 Contrôle V 40 A Vitesse moteur DC PWM HHO contrôleur РК

Нови пристигнување AC 110V Далечински Управувач Switch AC220V 10A Безжичен Далечински Управувач ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Приклучокот 315Mhz/433Mhz
 • Неодамнешно

Нови пристигнување AC 110V Далечински Управувач Switch AC220V 10A Безжичен Далечински Управувач ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Приклучокот 315Mhz/433Mhz

DEN 777.00 863.52

Нови пристигнување AC 110 V Далечински Управувач Switch AC220 V 10 A Безжичен Далечински Управувач ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Приклучокот 315 Mhz / 433 Mhz​Спецификација : 1.Предавателот Канал : 2 CH Далечински Управувач Растојание : 0200m (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал пречки.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 / 433 Mhz Напојување : 1 X 12 V 23 A L1028 Батерија (НЕ се Вклучуваат) 2.Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : AC 110 V / 220 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 40'C ~ 80'C Големина на : 5 5*30*18mm Функција : Сосема нов и висок квалитет. 1 копче на далечинскиот управувач. Мал обем, со висок примање на чувствителност, стабилен и сигурен. Лесно да се инсталира и се поклопува со предавател. Со јадица на далечинскиот управувач. Можете да го вклучите или исклучите ресивер со предавател(далечински управувач) од секое место во рамките на сигурна далечина. Широко се користи во авто врата, прозорец, влезот пристап, нагоре и надолу контролер,укинување на опрема, аларм систем за индустриска контрола и безбедност итн.Излез работи начин : 1...

KSOL 12 Парчиња Црвеното Копче Метал Долго Лост Рака Микро Граница Вклучите МНОГУ
 • Неодамнешно

KSOL 12 Парчиња Црвеното Копче Метал Долго Лост Рака Микро Граница Вклучите МНОГУ

DEN 55.20

Име на производ : Микро Прекинувач;Материјал : Пластика, Метал;Модел : MS118Номинална Оптоварување : AC 1А 125 V;Изолационен Отпор : > / =100 MOhm;Оперативен Сила : 60100Го издржат Напон : AC 250 V(50 Hz) / Min;Механички Живот : 100000 Време;Температура Опсег : 4070 СтепенЛост Димензии (Прибл.) : 13 x 4mm / 1 / 2" x 1 / 8" (L * W );Димензии (Прибл.) : 13 x 6 x 10мм / 0.5" x 0.24" x 0.4" (L*W*T);Боја : Црна, Бела, ЦрвенаТежина : 10g;Пакет Содржина : 12 x Микро Прекинувач Микро Прекинувач широко се користи во областа на електронската производ, компјутерски глушец, инструмент и метар, апарати за апаратот и повеќе.3 Игла тип со лост actuator и црвена притисни на копчето.боја : бела ,црна ,црвенаЛост Димензии (Прибл.) : 13 x 4mm / 1 / 2" x 1 / 8" (L * W );Димензии (Прибл.) : 13 x 6 x 10мм / 0.5" x 0.24" x 0.4" (L*W*T);

1pcs АЛПИТЕ Алпите тип EC11 енкодер со switch 18, локација 9, пулсот точка, парична казна вратило должина 30мм
 • Неодамнешно

1pcs АЛПИТЕ Алпите тип EC11 енкодер со switch 18, локација 9, пулсот точка, парична казна вратило должина 30мм

DEN 192.00 201.60

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

5 Компјутери Микро Граница Вклучите V-15-1C25 Ролери Лост Snap Акција 250V 16A Безбедност Нови L22
 • Неодамнешно

5 Компјутери Микро Граница Вклучите V-15-1C25 Ролери Лост Snap Акција 250V 16A Безбедност Нови L22

DEN 67.00 76.32

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични+Метал Боја : Црна Напон : 250 V Тековна Оценка : 15 A Микро Прекинувач е широко се користат во апаратот, електронска опрема, автоматска машина, електричен автомобил, итн Snap акција контакти имаат различни патување и ресетирање на поени...

DC 12V Мини RF Далечински Управувач Switch 1CH 1 CH 10A Реле Приемник Безжичен Далечински Switch Далечински Контролер Предавателот
 • Неодамнешно

DC 12V Мини RF Далечински Управувач Switch 1CH 1 CH 10A Реле Приемник Безжичен Далечински Switch Далечински Контролер Предавателот

DEN 413.00 458.88

DC 12 V Мини RF Далечински Управувач Switch 1 CH 1 CH 10 A Реле Приемник Безжичен Далечински Switch Далечински Контролер Предавателот​Спецификација : 1.Предавателот Канал : 2 CH Далечински Управувач Растојание : 0200m (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал пречки.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 / 433 Mhz Напојување : 1 X 12 V 23 A L1028 Батерија (НЕ се Вклучуваат) 2.Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : DC12 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 40'C ~ 80'C Големина : 40 *37*25мм Тежина : 50g Функција : Сосема нов и висок квалитет. 1 копче на далечинскиот управувач. Мал обем, со висок примање на чувствителност, стабилен и сигурен. Лесно да се инсталира и се поклопува со предавател. Со јадица на далечинскиот управувач. Можете да го вклучите или исклучите ресивер со предавател(далечински управувач) од секое место во рамките на сигурна далечина. Широко се користи во авто врата, прозорец, влезот пристап, нагоре и надолу контролер,укинување на опрема, аларм систем за индустриска контрола и безбедност итн.Излез работи начин : 1...

Smart Home Сина Копчиња 2CH RF Црна RF Предавателот Безжичниот Далечински Управувач 315/433.92 MHZ PT2262
 • Неодамнешно

Smart Home Сина Копчиња 2CH RF Црна RF Предавателот Безжичниот Далечински Управувач 315/433.92 MHZ PT2262

DEN 280.00 311.04

Ве молиме да напомена : тоа е само еден заеднички RF далечински управувач(предавател ).па тоа е само стручно може да се купи само тоа.или кои купуваат нашите прекинувач ,тогаш треба дополнителни предавател...

Отворете Ролери Нови Нормално Лост Рака Блиску Граница Вклучите Микро L15
 • Неодамнешно

Отворете Ролери Нови Нормално Лост Рака Блиску Граница Вклучите Микро L15

DEN 29.00 30.72

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Микробранова Микро Врата / Печка / Фрижидер Блокирам N / O / N / C Прекинувач Со Ролери Лост Граница AC 5 A 125 V250 V Diamension : 20 x 10 x 5mm (L X W X H) Боја : Како на сликата покажува, испратени по случаен избор Количина : 1pc Забелешка : 1...

10 Компјутери/Многу Dc 12V biru dipimpin lampu truk 2 posisi за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА mobil truk laut Toggle Префрлате
 • Неодамнешно

10 Компјутери/Многу Dc 12V biru dipimpin lampu truk 2 posisi за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА mobil truk laut Toggle Префрлате

DEN 417.60

Име на производ : за да се Префрлате прекинувач; земја на производство : Кина; материјал : пластични, метални Нето тежина : 10 G; пакет содржина : 1 x Toggle прекинувач; бренд : Асиси Главната боја : црвена, бакар Тон; Напон : DC 12 V; светла боја : црвена Позиција : 2 место(on / off); контакт Тип : SPST; монтажа навој дијаметар : 12mm телото Димензии : 26 x 12 x 14 mm / 1" x 0...

1pcs АЛПИТЕ RK11 potentiometer, вертикална B503K појас, midpoint 23mm пакет конец, 23 половина окно
 • Неодамнешно

1pcs АЛПИТЕ RK11 potentiometer, вертикална B503K појас, midpoint 23mm пакет конец, 23 половина окно

DEN 106.00 111.84

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

100PCS 3 Pin 2 Позиција НА-НА DPDT Мини Latching Toggle Switch AC 125V/6A Нов Висок Квалитет
 • Неодамнешно

100PCS 3 Pin 2 Позиција НА-НА DPDT Мини Latching Toggle Switch AC 125V/6A Нов Висок Квалитет

DEN 1322.00 1391.52

Опис SPDT 3А 250 VAC / 6 A 125 V Тип : МЦ102 Pin број : 3Pin Позиција : 2 (OnOn) Монтажа дупка : 1 / 4"(6mm) Количеството : 10pcs Големина : 33 x 13 мм Пакетот Вклучува 100 компјутери Мини Toggle ПрекинувачиПревозот : 48 часа брза испорака1...