• Неодамнешно
Бесплатен Превозот DC 12V 1CH Канал Безжични RF Smart Далечински Управувач Switch Интелигентен АНТЕНСКИ Завеса Контролер и Безжичен Прекинувач

Бесплатен Превозот DC 12V 1CH Канал Безжични RF Smart Далечински Управувач Switch Интелигентен АНТЕНСКИ Завеса Контролер и Безжичен Прекинувач

DEN 610.00
DEN 677.28
-10 %
Достапно

Количина на стоки

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.
Бесплатен Превозот DC 12 V 1 CH Канал Безжични RF Smart Далечински Управувач Switch Интелигентен АНТЕНСКИ Завеса Контролер и Безжичен Прекинувач
За да се префрлате : pin1+игла 2
Еден : pin2+pin3 Latched : pin3 Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот Далечински Прекинувач : Предавателот Канал : 1 CH Далечински Управувач Растојание : 0-50 метри Кодирај : Фиксиран код, лемење Напојување : 2 X Копчето мобилен батерија (НЕ се вклучени) Reciever Канал : 1 CH Декодирање : Учење код Напојување (Оперативен Напон) : DC 12 V Реле : 10 A/250 V AC, 10 A/125 V AC, 10 A/30 V DC, 10 A/28 V DC Работа Напон Спектар на Реле : AC 110-240 V или DC 0-28 V (Не приемник) Чувствителност : -105 d Bm Оперативни Температура : -40'C~+80'C Работи начин : за да се Префрлате/Авто-Заклучување : Прес->On (вклучено); Притиснете повторно->Исклучување Притиснете едно копче за едно време работи/НА.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
DC12V
Бренд Име:
MITI
Гаранција:
1
Далечински Растојание:
20-200m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Материјал:
Пластични

Слични понуди

10pcs Тајван НАТОПИ светлина на допир се префрлите DTS-66R-V копчето за вклучување 6*6*13 microswitch 500 илјади живот
 • Неодамнешно

10pcs Тајван НАТОПИ светлина на допир се префрлите DTS-66R-V копчето за вклучување 6*6*13 microswitch 500 илјади живот

DEN 60.00 62.40

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DC9V 12V 24V Безжичниот Далечински Управувач Plug 1 CH 1CH 10A Реле Приемник Предавателот RF Далечински Switch 315Mhz/433Mhz
 • Неодамнешно

DC9V 12V 24V Безжичниот Далечински Управувач Plug 1 CH 1CH 10A Реле Приемник Предавателот RF Далечински Switch 315Mhz/433Mhz

DEN 587.00 652.32

DC9 V 12 V 24 V Безжичниот Далечински Управувач Plug 1 CH 1 CH 10 A Реле Приемник Предавателот RF Далечински Switch 315 Mhz / 433 Mhz​Спецификација : 1.Предавателот Канал : 2 CH Далечински Управувач Растојание : 0200m (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал пречки.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 / 433 Mhz Напојување : 1 X 12 V 23 A L1028 Батерија (НЕ се Вклучуваат) 2.Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : DC9 V / 12 V / 24 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 40'C ~ 80'C Големина на : 5 5*24*17mm Функција : Сосема нов и висок квалитет. 1 копче на далечинскиот управувач. Мал обем, со висок примање на чувствителност, стабилен и сигурен. Лесно да се инсталира и се поклопува со предавател. Со јадица на далечинскиот управувач. Можете да го вклучите или исклучите ресивер со предавател(далечински управувач) од секое место во рамките на сигурна далечина. Широко се користи во авто врата, прозорец, влезот пристап, нагоре и надолу контролер,укинување на опрема, аларм систем за индустриска контрола и безбедност итн.Излез работи начин : 1...

1pcs/многу АЛПИТЕ алпска RK11 тип potentiometer 20K, со средна должина на вратило на 15mm пакети на gongs, линии 4 метри
 • Неодамнешно

1pcs/многу АЛПИТЕ алпска RK11 тип potentiometer 20K, со средна должина на вратило на 15mm пакети на gongs, линии 4 метри

DEN 78.00 81.60

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Еден Latching Компјутер Случај Се Префрлите Зелена Led Светло Моќ Симбол Push Копчето L22
 • Неодамнешно

Еден Latching Компјутер Случај Се Префрлите Зелена Led Светло Моќ Симбол Push Копчето L22

DEN 60.00 67.68

100% сосема нов и висок квалитет Сини Led Осветлен Моќ Симбол Push Копчето Еден Latching Компјутер случај се Префрлите Со led светло, со моќ, симбол, light touch switch Лесен за употреба и инсталирање Latching тип : притиснина, притиснете повторно исклучување LED боја : Зелена Големина(H*D) : 1.3 x 1cm / 0.51"x0.39"(приближно) Количина : 1 компјутер Пакетот вклучува : Компјутерски случај Моќ Симбол Switch x 1

Специјална Понуда DC3.5V-12V Мини Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 3pcs Приемник+Праска Предавателот 315/433mhz Врвот
 • Неодамнешно

Специјална Понуда DC3.5V-12V Мини Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 3pcs Приемник+Праска Предавателот 315/433mhz Врвот

DEN 751.00 834.72

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.безжичен далечински управувач switch 3receiver одбор & 1transmitter далечински контролерПакување листа : 3x Приемник1x Transmitter (Батеријата не се вклучуваат)Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачотДодадете далечинска контрола : Во оригиналниот далечински управувач врз основа на додавање на број на далечинскиот управувач според кодексот на процесот на вториот чекор може да се управува, не заборавајте да се зголеми далечинскиот управувач не е потребно да го испразните кодот! Примачот можат да научат дванаесет различни кодирање на далечински управувач, кога учење на тринаесет далечински управувач кога првиот далечински управувач автоматски да пропадне...

DC 5V 4CH RF Приемник Модул RX Superheterodyne Приемник PT2272-М4 Далечински Управувач Декодирање Приемник Модул Фиксна Код 315/433mhz
 • Неодамнешно

DC 5V 4CH RF Приемник Модул RX Superheterodyne Приемник PT2272-М4 Далечински Управувач Декодирање Приемник Модул Фиксна Код 315/433mhz

DEN 15288.00 16800.00

Мини Големина СуперHeterodyne Декодирање 4 CH Приемник Модул Работен Напон : DC5 V Големина : 27*14*6 MM Работна Фреквенција : 315 / 433.92 MHZ Работат на струјата : ≤3m A (5.0 V DC) Модулација Режимот : ПРАШАЈ Чувствителност : 107d Bm (50Ω) Далечински Растојание : 20200 метри (отворен простор) Излез на Податоци : 4 CH Високо Ниво Сигнал TTL Кодирање Тип на : Фиксен Код PT2272 Работа на Владата : Еден Pin Бр...

Универзален Мотор АТВ Handlebar Убие Прекинувач ON/OFF Копчето Куршум Конектор L15
 • Неодамнешно

Универзален Мотор АТВ Handlebar Убие Прекинувач ON/OFF Копчето Куршум Конектор L15

DEN 69.00 73.92

100% сосема нов и висок квалитет на Универзалната мотоцикл ONOFF убие switch Одговара 0.98 инчен / 2.5 cm дијаметар handlebar Материјал : Пластични, Метални Боја : Црна Кабел Должина : Околу...

Вклучете 20Pcs AC 3А 6A 250V На Исклучување се Држат во SPST Круг Брод Рокер Switch Црна/Бела
 • Неодамнешно

Вклучете 20Pcs AC 3А 6A 250V На Исклучување се Држат во SPST Круг Брод Рокер Switch Црна/Бела

DEN 287.00 326.40

Опис на производот : Сосема нов и долг животен век, антикорозија Широко се користи за различни видови на електрични производи, инструменти итн.апарати за домаќинство како возила електронски производ, комуникациски уреди, воени производи, мерни инструменти, гас бојлер, разни мали апарати за домаќинство, светлина декорација итн...

Smart Home Сина Копчиња 2CH RF Црна RF Предавателот Безжичниот Далечински Управувач 315/433.92 MHZ PT2262
 • Неодамнешно

Smart Home Сина Копчиња 2CH RF Црна RF Предавателот Безжичниот Далечински Управувач 315/433.92 MHZ PT2262

DEN 280.00 311.04

Ве молиме да напомена : тоа е само еден заеднички RF далечински управувач(предавател ).па тоа е само стручно може да се купи само тоа.или кои купуваат нашите прекинувач ,тогаш треба дополнителни предавател...

100PCS 3 Pin 2 Позиција НА-НА DPDT Мини Latching Toggle Switch AC 125V/6A Нов Висок Квалитет
 • Неодамнешно

100PCS 3 Pin 2 Позиција НА-НА DPDT Мини Latching Toggle Switch AC 125V/6A Нов Висок Квалитет

DEN 1322.00 1391.52

Опис SPDT 3А 250 VAC / 6 A 125 V Тип : МЦ102 Pin број : 3Pin Позиција : 2 (OnOn) Монтажа дупка : 1 / 4"(6mm) Количеството : 10pcs Големина : 33 x 13 мм Пакетот Вклучува 100 компјутери Мини Toggle ПрекинувачиПревозот : 48 часа брза испорака1...

1pcs АЛПИТЕ RK11 potentiometer, вертикална B503K појас, midpoint 23mm пакет конец, 23 половина окно
 • Неодамнешно

1pcs АЛПИТЕ RK11 potentiometer, вертикална B503K појас, midpoint 23mm пакет конец, 23 половина окно

DEN 106.00 111.84

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Луксузна Ѕид Светлина Switch слонова коска Бел Краток Уметност Ткаат AC 110-250V Панел Push Копчето 1/2 /3Gang 1 Начин L15
 • Неодамнешно

Луксузна Ѕид Светлина Switch слонова коска Бел Краток Уметност Ткаат AC 110-250V Панел Push Копчето 1/2 /3Gang 1 Начин L15

DEN 117.00 125.76

Карактеристики : Ова е светлината се префрлат на нова генерација Прекинувач со интегриран дизајн е водоотпорен, огноотпорни функција и функција на спречување на електричен шокТоа им овозможува на мокра рака операција...

5pcs Висок квалитет EC11 тип енкодер со switch 20, позиционирање број 20, пулсот вратило должина 20mm дигитални кодирање
 • Неодамнешно

5pcs Висок квалитет EC11 тип енкодер со switch 20, позиционирање број 20, пулсот вратило должина 20mm дигитални кодирање

DEN 237.00 249.60

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

50pcs Увезени куршум копчето за вклучување 3*6*2.5 печ преносни мобилни TV DVD ЕВД панел светлина на допир се префрлите
 • Неодамнешно

50pcs Увезени куршум копчето за вклучување 3*6*2.5 печ преносни мобилни TV DVD ЕВД панел светлина на допир се префрлите

DEN 82.00 86.40

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Црвена Зелена AC 250V 6A DPST Еден Печурки Главата Push Копчето Префрлате
 • Неодамнешно

Црвена Зелена AC 250V 6A DPST Еден Печурки Главата Push Копчето Префрлате

DEN 175.20

Име на производ : Push Копчето Прекинувач; Акција Тип : Еден; Контакт Тип : 1 NO(Нормално Отворен) + 1 NC(Нормално Затвори) Номинална Напон : AC 250 V,, 600 V Макс.; Номинална Струја : 6 A;Терминали Количина : 4 Завртка Терминали Име на Производ : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Еден;Контакт Тип : 1 NO(Нормално Отворен) + 1 NC(Нормално Затвори)Номинална Напон : AC 250 V,, 600 V Макс.;Номинална Струја : 6 A;Терминали Количина : 4 Завртка ТерминалиПанел Исечок Дијаметар : 35mm / 1.38";Одговара Панел Дебелина : Max 5mm / 0.2";Копчето Дијаметар : 38mm / 1.5"Вкупната Големина : 32 x 36 x 76mm / 1.26" x 1.42" x 3"(L*W*H);Материјал : Пластика, Метал;Боја : Зелена, Црвена, ЦрнаТежина : 100g;Пакет Содржина : 2 x Push Копчето ПрефрлатеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

18mm RCBO ELCB 25A 30ma 1P+N Остаток на тековното Коло прекинувач со текот тековната и Истекување заштита
 • Неодамнешно

18mm RCBO ELCB 25A 30ma 1P+N Остаток на тековното Коло прекинувач со текот тековната и Истекување заштита

DEN 815.04

Топла Продажба Детали За Производот : ​Технички Податоци : Тип TOB0125 Број на пол 1p+N Номинална струја 25 A Оценет оперативни струја(Во) 30m A Оценет Напон AC240 V~ Остаток на тековната исклучувањевремето ≤0.1 s Кршење капацитет 3 KAДимензија:Информациите На Компанијата : ​

ХТ-1 800 Инчен Проток Сензор Пумпа за Вода Проток се Префрлат Лесно Да се Поврзете L15
 • Неодамнешно

ХТ-1 800 Инчен Проток Сензор Пумпа за Вода Проток се Префрлат Лесно Да се Поврзете L15

DEN 512.00 550.56

Описи : Погоден за : самостојно priming пумпа,бустер пумпа,џет пумпа,итнЕлектронски компоненти.Чувствителни пролет за подобра работа.Спецификации : Материјал : Преоптоварување на струјата : 3 (А)Работен напон : 220 (V)3 C оценет напон спектар : 37 V440 VКоличина : 1 PcAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

10 Компјутери/Многу Dc 12V biru dipimpin lampu truk 2 posisi за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА mobil truk laut Toggle Префрлате
 • Неодамнешно

10 Компјутери/Многу Dc 12V biru dipimpin lampu truk 2 posisi за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА mobil truk laut Toggle Префрлате

DEN 417.60

Име на производ : за да се Префрлате прекинувач; земја на производство : Кина; материјал : пластични, метални Нето тежина : 10 G; пакет содржина : 1 x Toggle прекинувач; бренд : Асиси Главната боја : црвена, бакар Тон; Напон : DC 12 V; светла боја : црвена Позиција : 2 место(on / off); контакт Тип : SPST; монтажа навој дијаметар : 12mm телото Димензии : 26 x 12 x 14 mm / 1" x 0...

100PCS 2Pin НАТОПИ 3X6X4.3ММ Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач Еден
 • Неодамнешно

100PCS 2Pin НАТОПИ 3X6X4.3ММ Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач Еден

DEN 72.00

Пакет се Вклучени 1 * 100 PCS НАТОПИ 2 Pin 3 X6 X4.3ММ Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач ЕденПочитувани купувачотНие сме прекуКина Пост Обичен Мал Пакет Плус4 PX Сингапур Пост НП ПроSun You Економски Воздух MailOMNIVA Економски Воздух Mailследење на број може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земјаСледење на броеви може да се добиени преку оваа вебстраница : www.17track.net / en Почитувани купувачи Кога парцели за долго време не се исполнат, ние ви препорачуваме да одат на локалните поштата прашањето дали тоа ќе пристигне, некои парцели, може да треба да се оди на поштата на примачот и самиот пикап тоа.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас ...