• Неодамнешно
Бесплатен превозот 100PCS SMT 3X6X3.5MM Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач Еден

Бесплатен превозот 100PCS SMT 3X6X3.5MM Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач Еден

DEN 72.00
Достапно

Количина на стоки

Пакет се Вклучени 1 * 100 PCS SMT 3 X6 X3.5 MM Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач Еден
Почитувани купувачот
Ние сме преку
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
4 PX Сингапур Пост НП Про
Sun You Економски Воздух Mail
OMNIVA Економски Воздух Mail
следење на број може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја
Следење на броеви може да се добиени преку оваа веб-страница : www.17track.net/en Почитувани купувачи Кога парцели за долго време не се исполнат, ние ви препорачуваме да одат на локалните поштата прашањето дали тоа ќе пристигне, некои парцели, може да треба да се оди на поштата на примачот и самиот пикап тоа.
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас . купи повеќе делови. се користи "Додади во кошничка" 1.Ние го прифатат плаќање дека aliexpress може да ги прифати, и Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . 2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат,и сме го добиле во рок од 24 часа 3.Плаќањето мора да се примени во рок од 10 работни дена од денот на аукција затворање на Превозот : 1. Ние брод на светот 2. Основно конкурентна предност : Asia/Sonth Америка/Источна Европа/Среден Исток/Африка/Западна Европа,и така натаму 3. Пред купување,ве молиме бидете сигурни дека вашата aliexpress и alibaba адреса е точна.Или не,ве молам, точно пред исплата. 4. Ако стоки помалку од 1,5 Кг,ние брод од страна на Кина Пост или од страна на хонг конг Пост 5. Брод на светот во рок од 1-3 дена по плаќање завршен примени,пристигне во повеќето дестинации Важно должности : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
ROHS
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Гаранција:
Никој

Слични понуди

Луксузна Ѕид Светлина Switch слонова коска Бел Краток Уметност Ткаат AC 110-250V Панел Push Копчето 1/2 /3Gang 1 Начин L15
 • Неодамнешно

Луксузна Ѕид Светлина Switch слонова коска Бел Краток Уметност Ткаат AC 110-250V Панел Push Копчето 1/2 /3Gang 1 Начин L15

DEN 117.00 125.76

Карактеристики : Ова е светлината се префрлат на нова генерација Прекинувач со интегриран дизајн е водоотпорен, огноотпорни функција и функција на спречување на електричен шокТоа им овозможува на мокра рака операција...

Вклучете 20Pcs AC 3А 6A 250V На Исклучување се Држат во SPST Круг Брод Рокер Switch Црна/Бела
 • Неодамнешно

Вклучете 20Pcs AC 3А 6A 250V На Исклучување се Држат во SPST Круг Брод Рокер Switch Црна/Бела

DEN 287.00 326.40

Опис на производот : Сосема нов и долг животен век, антикорозија Широко се користи за различни видови на електрични производи, инструменти итн.апарати за домаќинство како возила електронски производ, комуникациски уреди, воени производи, мерни инструменти, гас бојлер, разни мали апарати за домаќинство, светлина декорација итн...

AC 110V-240V Инфраред ПИР Сензор за Движење Вдлабнати Ѕид Модул Светлина Switch L15
 • Неодамнешно

AC 110V-240V Инфраред ПИР Сензор за Движење Вдлабнати Ѕид Модул Светлина Switch L15

DEN 273.00 293.76

Карактеристики : Инфрацрвен сензор switch заедно со генералкористете ја апликацијата phone switch.За вклучување / Исклучување и ПИР операција settings.Кога прекинувачот е да се претвори "ВО" или "НАДВОР", тоа може да се користи како обичен прекинувач, и кога се сврте кон "ПИР", тоа може да се користи како инфраред сензор switch.Чувствителноста на светло и последно време може да се прилагоди себе.Најчесто се користи за контрола на осветлување и екстракт вентилација.Тие ќе заштедите енергија со обезбедување светла и навивачи не се оставени наСпецификации : Извор на енергија : 110 V240 V ACОткривање Спектар : >140 степенМоќ Фреквенција : 5060 HzРаботна Температура : 20~+40°Амбиентална Светлина : 31000 LUX (Прилагодливи)Работна Влажност : 1 x Сензор за Движење Префрлате2 x Одредување Додатоци1 x Упатство

Специјална Понуда DC3.5V-12V Мини Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 3pcs Приемник+Праска Предавателот 315/433mhz Врвот
 • Неодамнешно

Специјална Понуда DC3.5V-12V Мини Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 3pcs Приемник+Праска Предавателот 315/433mhz Врвот

DEN 751.00 834.72

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.безжичен далечински управувач switch 3receiver одбор & 1transmitter далечински контролерПакување листа : 3x Приемник1x Transmitter (Батеријата не се вклучуваат)Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачотДодадете далечинска контрола : Во оригиналниот далечински управувач врз основа на додавање на број на далечинскиот управувач според кодексот на процесот на вториот чекор може да се управува, не заборавајте да се зголеми далечинскиот управувач не е потребно да го испразните кодот! Примачот можат да научат дванаесет различни кодирање на далечински управувач, кога учење на тринаесет далечински управувач кога првиот далечински управувач автоматски да пропадне...

12V 24V 48V MAX 10-50V 40A moteur на courant continu Regulateur Де Vitesse PWM L15
 • Неодамнешно

12V 24V 48V MAX 10-50V 40A moteur на courant continu Regulateur Де Vitesse PWM L15

DEN 343.00 369.12

Опис : 100 % истакнуваат neuf и qualité Тензија де fonctionnement : DC10v DC 50 V Courant номинална : 40 A (courant де лет максимум) Contrôle de l' исхраната du moteur : 0.01 2000 W, Напнатост де fonctionnement 12 V : 12 V * 40 A = 480 W (макс) Тензија де fonctionnement 24 V : 24 V * 40 A = 960 W (макс) Тензија де fonctionnement 36 V : 36 V * 40 A = 1440 W (макс) Тензија де fonctionnement 50 V : 50 V * 40 A = 2000 W (макс) courant де repos : 0.025 На Plage PWM de régulation : 5 100 % Fréquence PWN : 12k Hz PCB Taille : 90x51 mm (pouces : 3.5 "x2") Taille du boîtier : 105x55 x40mm (pouces : 4 "x 2.2" x 1.6 ") température де fonctionnement : 20 ° ~ 40 ° Quantité : 1pc Ле forfait comprend : 1 x 12 V 24 V 48 V 2000 W MAX 1050 Contrôle V 40 A Vitesse moteur DC PWM HHO contrôleur РК

Нови E27 Завртка Безжичниот Далечински Управувач Светлина, Крушка Светилка Носителот Капа Приклучок За Префрлување L15
 • Неодамнешно

Нови E27 Завртка Безжичниот Далечински Управувач Светлина, Крушка Светилка Носителот Капа Приклучок За Префрлување L15

DEN 209.00 227.04

Опис : Безжичен далечински контрола светилка за E27 сијалица, Лесен за инсталација и лесен за домашна употреба Промените вашата сијалица со оваа светилка носителот може да далечински управувач за вашиот систем за осветлување и До 10 метри далечински управувач дистанца, да се отвори земјата Може да го контролира 2 светла со 1 далечински Интелигентна способност за учење опремени, користат слободно изгубени кога далечинскиот Работен Напон : 180250 V AC 50 / 60 Hz Светилки база : E27 Далечинска контрола на далечина : за 10 M Далечински управувач Моќ : 23 A 12 V батерија ( не се вклучени )Пакување : далечинска контрола светилка носителот x 1 Далечински Управувач x1

Бесплатен Превозот DC 12V 1CH Канал Безжични RF Smart Далечински Управувач Switch Интелигентен АНТЕНСКИ Завеса Контролер и Безжичен Прекинувач
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот DC 12V 1CH Канал Безжични RF Smart Далечински Управувач Switch Интелигентен АНТЕНСКИ Завеса Контролер и Безжичен Прекинувач

DEN 610.00 677.28

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Бесплатен Превозот DC 12 V 1 CH Канал Безжични RF Smart Далечински Управувач Switch Интелигентен АНТЕНСКИ Завеса Контролер и Безжичен ПрекинувачЗа да се префрлате : pin1+игла 2Еден : pin2+pin3 Latched : pin3 Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот Далечински Прекинувач : Предавателот Канал : 1 CH Далечински Управувач Растојание : 050 метри Кодирај : Фиксиран код, лемење Напојување : 2 X Копчето мобилен батерија (НЕ се вклучени) Reciever Канал : 1 CH Декодирање : Учење код Напојување (Оперативен Напон) : DC 12 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Работа Напон Спектар на Реле : AC 110240 V или DC 028 V (Не приемник) Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 40'C~+80'C Работи начин : за да се Префрлате / АвтоЗаклучување : Прес>On (вклучено); Притиснете повторно>Исклучување Притиснете едно копче за едно време работи / НА.

5V -30V Одложување Реле Тајмер Модул Предизвика Одложување Switch Микро USB Моќ Алатка велика БРИТАНИЈА L15
 • Неодамнешно

5V -30V Одложување Реле Тајмер Модул Предизвика Одложување Switch Микро USB Моќ Алатка велика БРИТАНИЈА L15

DEN 63.00 68.16

100% сосема нов и висок квалитет на Определување : Со прилагодување на potentiometer може да ја поставите должината на време Micro USB 5.0 V напојување со текст порта, лесен за употреба 5 ~ 30 V широк напон Надворешни сигнал активирањето и клучните активирањето на два начина Со реле индикатор Антимешање способност, реле во разни пречки ќе не misoperation, погоден за индустриска контрола Карактеристики : 1...

Отворете Ролери Нови Нормално Лост Рака Блиску Граница Вклучите Микро L15
 • Неодамнешно

Отворете Ролери Нови Нормално Лост Рака Блиску Граница Вклучите Микро L15

DEN 29.00 30.72

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Микробранова Микро Врата / Печка / Фрижидер Блокирам N / O / N / C Прекинувач Со Ролери Лост Граница AC 5 A 125 V250 V Diamension : 20 x 10 x 5mm (L X W X H) Боја : Како на сликата покажува, испратени по случаен избор Количина : 1pc Забелешка : 1...

1pcs АЛПИТЕ Алпите EC11 енкодер 18, локација 9, пулсот точка со switch, ги виде забите во окното должина 13MM
 • Неодамнешно

1pcs АЛПИТЕ Алпите EC11 енкодер 18, локација 9, пулсот точка со switch, ги виде забите во окното должина 13MM

DEN 106.00 111.84

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

5pcs АЛПИТЕ Алпите EC12E24204A8 кодирани switch 24 позиционирање / пулсот вратило должина 15MM
 • Неодамнешно

5pcs АЛПИТЕ Алпите EC12E24204A8 кодирани switch 24 позиционирање / пулсот вратило должина 15MM

DEN 242.00 254.40

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Еден Latching Компјутер Случај Се Префрлите Зелена Led Светло Моќ Симбол Push Копчето L22
 • Неодамнешно

Еден Latching Компјутер Случај Се Префрлите Зелена Led Светло Моќ Симбол Push Копчето L22

DEN 60.00 67.68

100% сосема нов и висок квалитет Сини Led Осветлен Моќ Симбол Push Копчето Еден Latching Компјутер случај се Префрлите Со led светло, со моќ, симбол, light touch switch Лесен за употреба и инсталирање Latching тип : притиснина, притиснете повторно исклучување LED боја : Зелена Големина(H*D) : 1.3 x 1cm / 0.51"x0.39"(приближно) Количина : 1 компјутер Пакетот вклучува : Компјутерски случај Моќ Симбол Switch x 1

Нови Dremel Ротари Моќ Corded Мулти-Алатка За Замена На Исклучување Променлива Брзина L15
 • Неодамнешно

Нови Dremel Ротари Моќ Corded Мулти-Алатка За Замена На Исклучување Променлива Брзина L15

DEN 88.00 95.04

Боја : Видете слики Вистински ОЕМ Замена дел Компатибилен со многу Dremel Вртливи електрични Алатки 5 датотеки за контрола на брзината,тоа не поддржува линеарни за контрола на брзината.ве молиме да обрнете внимание...