• Неодамнешно
LUOTEEMI Бренд Muliti-Боја Trigon Кубни Циркони Бело Злато-Боја Алка Хривнија За Фенси Жените Облекување Вечера Фабрика

LUOTEEMI Бренд Muliti-Боја Trigon Кубни Циркони Бело Злато-Боја Алка Хривнија За Фенси Жените Облекување Вечера Фабрика

DEN 428.00
DEN 713.76
-40 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Метална боја:
17cm, 19cm
Бренд Име:
LUOTEEMI
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Б-2015073137-12B02
Поставување Тип:
Prong поставување
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
14.2g

Слични понуди

B115 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена
 • Неодамнешно

B115 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена

DEN 189.00 207.84

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...

B144 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена
 • Неодамнешно

B144 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена

DEN 109.00 120.00

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...

Фауима Hamsa Рака Кристал Алки Хривнија Прилагодливи Проширување со Жица Алка ЉУБОВ Срцето Шарм За Жените Pulseira Накит Подароци
 • Неодамнешно

Фауима Hamsa Рака Кристал Алки Хривнија Прилагодливи Проширување со Жица Алка ЉУБОВ Срцето Шарм За Жените Pulseira Накит Подароци

DEN 50.00 52.80

Цел>150$ бесплатен превозот на курирската служба DHL / UPS / EMS / RPX / ARAMEX (зависи од вашата земја) Квалитет : Добро,+, Големина : внатре дијаметар од околу 6.5 см (1inch=2.54 см) Подарок за : Девојка / Жена / Мајка 100% Вистински Фотографии Покажуваат :

Черепот од не ' Рѓосувачки Челик Diffuser Locket Алки Вештерка Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Алки 5pcs(Слободен Влошки)
 • Неодамнешно

Черепот од не ' Рѓосувачки Челик Diffuser Locket Алки Вештерка Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Алки 5pcs(Слободен Влошки)

DEN 1144.00 1204.32

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Черепот од не ' Рѓосувачки Челик Diffuser Locket Алки Вештерка Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Алки 5pcs(Слободен Влошки)

Bangrui Божиќ Подарок Мала Алка за Девојки/Бебе Златна Боја Шарм Монистра Хривнија Мал Бел/Срце Накит Дете Партија Подароци
 • Неодамнешно

Bangrui Божиќ Подарок Мала Алка за Девојки/Бебе Златна Боја Шарм Монистра Хривнија Мал Бел/Срце Накит Дете Партија Подароци

DEN 216.00

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Божиќ Подарок средината Алка за Девојки / Бебе Златна Боја Шарм Монистра Хривнија Мал Бел / Срце Накит Дете Партија Подароци Информации : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail...

B190 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена
 • Неодамнешно

B190 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена

DEN 124.00 135.84

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...

Европската топла продажба модни 925 sterling silver жена нараквица. Едноставна sterling silver 10 mm широк нараквица. Шарм сребрен накит
 • Неодамнешно

Европската топла продажба модни 925 sterling silver жена нараквица. Едноставна sterling silver 10 mm широк нараквица. Шарм сребрен накит

DEN 941.00 1147.20

1.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по завршувањето на фондот кои се занимаваат време.и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail ...

B071 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен Сребро позлатен Топла продаде Алка трговија на Големо Цена
 • Неодамнешно

B071 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен Сребро позлатен Топла продаде Алка трговија на Големо Цена

DEN 102.00 111.84

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...

Моден Стил Метал Злато-боја Сребрена Боја Алка Шупливи Надвор Хривнија За Жени Девојка е Подарок 5PCS cy1704
 • Неодамнешно

Моден Стил Метал Злато-боја Сребрена Боја Алка Шупливи Надвор Хривнија За Жени Девојка е Подарок 5PCS cy1704

DEN 358.00 397.44

ЗабелешкаНие продаваме оваа точка како на слика шоу Ве молиме да знаат оваТие се убави zakka приврзоци за изработка на накитДобредојдовте на одберете го релевантниот накит компонента во нашата продавница! : )Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба~Изберете производ~~Додади во кошничка~~~Кликни за да се купи~~~~Потврда на плаќањето~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 1525 работни дена пристигнеИ на парцели на сад испраќаат по еПакет за слободниАко треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(59 дена да пристигне)Visa / Master Card CNY издавање потврди за каналЧекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите коиЧекор 3, Внесете ја плати успешна страницаVisa / Master Card ДОЛАРИ приходи каналЧекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичкаЧекор 2, Директна влезе плати успешна страницаMoney BookersЧекор 1, Влез Money Bookers сметкаЧекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинкаЧекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќањеЧекор 4, Директна влезе плати успешна страницаWestern Union ( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска соЧекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информацииЧекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.

Топла Продажба Турски Смола Антички Нараквици & Алки Долго Кука Голема Кристал Dangle Цвет Алка Ткаенината Хривнија Круг Индискиот Накит
 • Неодамнешно

Топла Продажба Турски Смола Антички Нараквици & Алки Долго Кука Голема Кристал Dangle Цвет Алка Ткаенината Хривнија Круг Индискиот Накит

DEN 604.00 900.96

Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен ЛЕГУРА Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска / Годишнината / Ангажирање Подарок за : девојка / Мајка / жена / daught sunspice накит Карактеристикимоден накит дефинирате убавинаColorize досадна облека и да ја направат забаваРазни скапоцен камен направен, безброј дизајни за да се избереНакит за подарок прави односот поблиску и послатка 2017 ТОПЛА ПРОДАЖБА ГОЛЕМ ПОПУСТ ДОБРА ЗДЕЛКА

Европски и Американски стил накит cloisonne рачно изработени занаетчиски pendant
 • Неодамнешно

Европски и Американски стил накит cloisonne рачно изработени занаетчиски pendant

DEN 2112.00 2640.00

Емајлот бразлетна : направен од позлатени бакар и емајл внатрешен дијаметар од страна на висока температура печката отпуштање, за илјадници години без исчезнува, но сепак светлина, отпорност на абење, отпорност на корозија...

Класичен Крстот Водат Алка Направени Со Австриската Кристал Девојки Накит Родиум Обложено Со Висок Квалитет 93023
 • Неодамнешно

Класичен Крстот Водат Алка Направени Со Австриската Кристал Девојки Накит Родиум Обложено Со Висок Квалитет 93023

DEN 382.56

Класичен Крстот Водат Алка Направени Со Австриската Кристал Девојки Накит Родиум Позлатен Високо Квалитетен Материјал : алуминиумски,кристалната плоча : родиум позлатен големина : 5.8*4.8 CM тежина : 20.2 g

H106 Бесплатен Превозот! Најновите Жените Елегантен Дизајн 925 сребрен накит Топла продава нараквица Фабрика за Директна Продажба
 • Неодамнешно

H106 Бесплатен Превозот! Најновите Жените Елегантен Дизајн 925 сребрен накит Топла продава нараквица Фабрика за Директна Продажба

DEN 126.00 138.72

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...

B187 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена
 • Неодамнешно

B187 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена

DEN 131.00 144.00

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...

Злато боја имитација бисер Локомотива синџир оска полу - кружни хривнија жените, панк нерѓосувачки челик мушка нараквици & алки
 • Неодамнешно

Злато боја имитација бисер Локомотива синџир оска полу - кружни хривнија жените, панк нерѓосувачки челик мушка нараквици & алки

DEN 547.00 575.52

ПакетНакит ќе дојде со подарок кутијаПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА1.Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивенповратни информации со 5 ѕвезди,ние ќе го цениме тоа.2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да се оставинеутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да се справи тоа додека сте задоволни,ви благодарам многу : )ПО УСЛУГА1,Доколку производите не се исти како и опис или скршен во транзит.кога ќе се покажеслики кон нас,Ние ќе ја или враќање на пари за вас.2,За било која причина не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме и се враќаразмена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати завраќање превозот цена.3,Ако предмети е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.ако замена не е достапно,тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.

B179 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена
 • Неодамнешно

B179 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена

DEN 69.00 135.84

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...

IJB0509 Високо Полиран Сребрен Тон 316L не ' Рѓосувачки Челик Празно Ткаенината Алка & Хривнија Слободни Гравирање Име / Писмо
 • Неодамнешно

IJB0509 Високо Полиран Сребрен Тон 316L не ' Рѓосувачки Челик Празно Ткаенината Алка & Хривнија Слободни Гравирање Име / Писмо

DEN 336.00

Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrysПовеќе од 10 години на производство искуствоПрилагодено дизајн ,слободни гравирање ,Одличен за попродажбата на услугатаПроизвод Детали : Дијаметар : 60mmВисок КвалитетЗакачам за накит DIYНајдобра цена, продаваат директно од фабриката, без било други комисија, па цената е најдобар.Начини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1...

Сребро Позлатен Накит Прилагодливи Мода Сребро Отвори Листот Накит за Жените Ткаенината Хривнија Накит за Жените Роденденски Подарок
 • Неодамнешно

Сребро Позлатен Накит Прилагодливи Мода Сребро Отвори Листот Накит за Жените Ткаенината Хривнија Накит за Жените Роденденски Подарок

DEN 143.52

Материјал : Сребро 925Боја : Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

JINSE 40pcs Добро Дрво Голема Големина DIY рачно изработени Недовршени Дрвени Алки Хривнија Дрвени Занает
 • Неодамнешно

JINSE 40pcs Добро Дрво Голема Големина DIY рачно изработени Недовршени Дрвени Алки Хривнија Дрвени Занает

DEN 1003.00 1055.52

JINSE 40pcs Добро Дрво Голема Големина DIY рачно изработени Недовршени Дрвени Алки Хривнија Дрвени ЗанаетТочка Име : дрвени закачам...

ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Чиста Прирачник Црвено Остава форма Внатре Транспарентен Смола Хривнија за Жени
 • Неодамнешно

ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Чиста Прирачник Црвено Остава форма Внатре Транспарентен Смола Хривнија за Жени

DEN 959.52

Добредојдовте на нашата продавница! Одличен квалитет голема услуга!! Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!Спецификации : Ширина : 23mmВнатрешен дијаметар : 64mmДебелина : 11mmТежина : околу 54g

Multicolor еластичен кристал алки, трговија на големо 36pcs/многу кристал алки во мешани бои бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Multicolor еластичен кристал алки, трговија на големо 36pcs/многу кристал алки во мешани бои бесплатен превозот

DEN 649.00 927.36

Multicolor еластичен кристал алки, трговија на големо 36pcs / многу кристал алки во мешани бои бесплатен превозот1) Дијаметар : околу 5cm(истегнување)2)...

Кинески змеј Мажите змеј мода нараквица, Sterling silver хривнија за мажи накит;Национален стил; 925S sterling silver
 • Неодамнешно

Кинески змеј Мажите змеј мода нараквица, Sterling silver хривнија за мажи накит;Национален стил; 925S sterling silver

DEN 941.00 1176.00

Превозот : 1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

B095 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена
 • Неодамнешно

B095 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена

DEN 109.00 120.00

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...

Нови Автентични 925 Sterling Silver Шарм Мушка Глеѓ и Блескава Срца Кристал Алки Нараквици Одговара DIY Пан Монистра Накит 7 Бои
 • Неодамнешно

Нови Автентични 925 Sterling Silver Шарм Мушка Глеѓ и Блескава Срца Кристал Алки Нараквици Одговара DIY Пан Монистра Накит 7 Бои

DEN 782.00 1303.20

Информации За ПроизводотТежина : 20gМатеријал : 925 sterling silverОваа алка е 100% фунта сребро, ако производот сте го добиле не е сребро 925, ние платиназад 10 пати на цената.

Моден Стил Метал Злато-боја Сребрена Боја Алка Шупливи Надвор Јазол Хривнија За Жени Девојка е Подарок 5PCS cy1706
 • Неодамнешно

Моден Стил Метал Злато-боја Сребрена Боја Алка Шупливи Надвор Јазол Хривнија За Жени Девојка е Подарок 5PCS cy1706

DEN 358.00 397.44

ЗабелешкаНие продаваме оваа точка како на слика шоу Ве молиме да знаат оваТие се убави zakka приврзоци за изработка на накитДобредојдовте на одберете го релевантниот накит компонента во нашата продавница! : )Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба~Изберете производ~~Додади во кошничка~~~Кликни за да се купи~~~~Потврда на плаќањето~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 1525 работни дена пристигнеИ на парцели на сад испраќаат по еПакет за слободниАко треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(59 дена да пристигне)Visa / Master Card CNY издавање потврди за каналЧекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите коиЧекор 3, Внесете ја плати успешна страницаVisa / Master Card ДОЛАРИ приходи каналЧекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичкаЧекор 2, Директна влезе плати успешна страницаMoney BookersЧекор 1, Влез Money Bookers сметкаЧекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинкаЧекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќањеЧекор 4, Директна влезе плати успешна страницаWestern Union ( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска соЧекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информацииЧекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.