• Неодамнешно
Кинески змеј Мажите змеј мода нараквица, Sterling silver хривнија за мажи накит;Национален стил; 925S sterling silver

Кинески змеј Мажите змеј мода нараквица, Sterling silver хривнија за мажи накит;Национален стил; 925S sterling silver

DEN 941.00
DEN 1176.00
-20 %
Достапно

Количина на стоки


Превозот :
1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-15 работни денови за испорака.
Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 10-25 работни денови за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Тоа може да биде до 30 дена.
Политика На Враќање :
Кога ќе примите нашите производи, нашите производи не се задоволни со квалитетот проблем предизвикан од нас, контакт во рок од 3 дена ве молам, ние ќе се врати уплатата да ви безусловно,Ако проблеми предизвикани од експрес компанија,ве молиме да одбие да го потпише и да го прифатат стоки,потоа се јавам локалните изразат компанија и поднесе барање со изразат компанија за прашањето.
Продавачот ветувања :
гарантира дека сите производи за 100% сосема нов, во строга проверка пред пратката ќе бидат на квалитетот на производите, се осигура дека ќе го добиете производот, без какви било проблеми со квалитетот. Правиме сè што можеме за да се направи сте задоволни. Ако ви се допаѓа овие производи, ве молиме да го купат тоа и ни дава шанса да соработуваат. Добредојдовте на пишување со корисни совети. Прати најискрено желби.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.

Карактеристики на понудата

Метална боја:
19point5cm, 23cm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Dankadi
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
позлата:
сребро позлатен
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
925 Sterling silver
Број На Модел На:
H229925
Метал Печат:
925,Фунта
is_customized:
Yes
Должина:
19.5cm-23cm

Слични понуди

LUXUSTEEL Шарм Хривнија & Алка од Нерѓосувачки Челик се Зголеми Златна Боја Имитација Бисер и Цвет Бела Школка Алки Жените Накит
 • Неодамнешно

LUXUSTEEL Шарм Хривнија & Алка од Нерѓосувачки Челик се Зголеми Златна Боја Имитација Бисер и Цвет Бела Школка Алки Жените Накит

DEN 264.00 376.80

Нашата Продавница Дома линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / 517046Продажба на Објект линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / saleitems / 517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Моден Стил Метал Злато-боја Сребрена Боја Алка Шупливи Надвор Јазол Хривнија За Жени Девојка е Подарок 5PCS cy1706
 • Неодамнешно

Моден Стил Метал Злато-боја Сребрена Боја Алка Шупливи Надвор Јазол Хривнија За Жени Девојка е Подарок 5PCS cy1706

DEN 358.00 397.44

ЗабелешкаНие продаваме оваа точка како на слика шоу Ве молиме да знаат оваТие се убави zakka приврзоци за изработка на накитДобредојдовте на одберете го релевантниот накит компонента во нашата продавница! : )Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба~Изберете производ~~Додади во кошничка~~~Кликни за да се купи~~~~Потврда на плаќањето~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 1525 работни дена пристигнеИ на парцели на сад испраќаат по еПакет за слободниАко треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(59 дена да пристигне)Visa / Master Card CNY издавање потврди за каналЧекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите коиЧекор 3, Внесете ја плати успешна страницаVisa / Master Card ДОЛАРИ приходи каналЧекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичкаЧекор 2, Директна влезе плати успешна страницаMoney BookersЧекор 1, Влез Money Bookers сметкаЧекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинкаЧекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќањеЧекор 4, Директна влезе плати успешна страницаWestern Union ( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска соЧекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информацииЧекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.

CHENGXUN Индискиот Накит Ретро Стил на Мажите Викинг Алка Двојна Глава Змија Црвени Очи Wristband Ткаенината Нараквица со Кубни Циркони
 • Неодамнешно

CHENGXUN Индискиот Накит Ретро Стил на Мажите Викинг Алка Двојна Глава Змија Црвени Очи Wristband Ткаенината Нараквица со Кубни Циркони

DEN 316.32

Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, модерен стил Нашата продавница ПРИНЦИП : нека сите купувачи во нашата продавница имаат прекрасно шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашата точка кога ќе се примени во рок од 3 дена, ние вети реконструкција или повторно да ја прати до вас, ви благодаримеНакит сет : Алка, Ѓердан и ПрстенМал Подарок : Ако навистина ви се допаѓа нашата продавница објектот, ве молиме да се соберат нашата продавница, и кликнете нашата продавница "Следбеници", а потоа оставете масажа за мене, кои вклучуваат сликата на следбеници, тоа ќе пакет мал подарок со вашиот објект заедно, ве молиме имајте на ум дека ние треба доверба едни за други, и ние не им следбеници во кратко времеПовеќе квантитет повеќе попуст 1)ве Молиме контактирајте не преку порака,email или трговија менаџер, ако имате било какви други барања, и немојте да ја напушти negtive(12 ѕвезди) или netural коментари (3 ѕвезди) пред да контактирате со нас...

Дубаи Злато Печат бебе МАЛА Алка Дете Хривнија за Деца африкански Деца Bairn Накит Бебе mideast Арапските симпатична Подарок
 • Неодамнешно

Дубаи Злато Печат бебе МАЛА Алка Дете Хривнија за Деца африкански Деца Bairn Накит Бебе mideast Арапските симпатична Подарок

DEN 198.72

Компанијата Alibaba Webesite : 4pcs Дубаи Злато Печат бебе МАЛА Алка Дете Хривнија за Деца африкански Деца Bairn Накит Бебе mideast Арапските симпатична ПодарокНапомена : Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail & epacket(НИ)Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја)Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено ве Молиме не го остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

Центар Голема Кристал Шупливи Цвет Кристал Металик Златна Нараквици & Накит за Жените
 • Неодамнешно

Центар Голема Кристал Шупливи Цвет Кристал Металик Златна Нараквици & Накит за Жените

DEN 57.00 60.00

Големина е околу : 6.7*0.25 cmПолитика За Испорака Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPSот,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USDПревозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценуватедена 015 1630 3145 >45Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%Бизнис Превозот Метод 95% 5%* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$...

Злато боја имитација бисер Локомотива синџир оска полу - кружни хривнија жените, панк нерѓосувачки челик мушка нараквици & алки
 • Неодамнешно

Злато боја имитација бисер Локомотива синџир оска полу - кружни хривнија жените, панк нерѓосувачки челик мушка нараквици & алки

DEN 547.00 575.52

ПакетНакит ќе дојде со подарок кутијаПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА1.Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивенповратни информации со 5 ѕвезди,ние ќе го цениме тоа.2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да се оставинеутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да се справи тоа додека сте задоволни,ви благодарам многу : )ПО УСЛУГА1,Доколку производите не се исти како и опис или скршен во транзит.кога ќе се покажеслики кон нас,Ние ќе ја или враќање на пари за вас.2,За било која причина не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме и се враќаразмена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати завраќање превозот цена.3,Ако предмети е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.ако замена не е достапно,тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.

Моден Стил Метал Злато-боја Сребрена Боја Алка Шупливи Надвор Хривнија За Жени Девојка е Подарок 5PCS cy1704
 • Неодамнешно

Моден Стил Метал Злато-боја Сребрена Боја Алка Шупливи Надвор Хривнија За Жени Девојка е Подарок 5PCS cy1704

DEN 358.00 397.44

ЗабелешкаНие продаваме оваа точка како на слика шоу Ве молиме да знаат оваТие се убави zakka приврзоци за изработка на накитДобредојдовте на одберете го релевантниот накит компонента во нашата продавница! : )Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба~Изберете производ~~Додади во кошничка~~~Кликни за да се купи~~~~Потврда на плаќањето~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 1525 работни дена пристигнеИ на парцели на сад испраќаат по еПакет за слободниАко треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(59 дена да пристигне)Visa / Master Card CNY издавање потврди за каналЧекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите коиЧекор 3, Внесете ја плати успешна страницаVisa / Master Card ДОЛАРИ приходи каналЧекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичкаЧекор 2, Директна влезе плати успешна страницаMoney BookersЧекор 1, Влез Money Bookers сметкаЧекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинкаЧекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќањеЧекор 4, Директна влезе плати успешна страницаWestern Union ( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска соЧекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информацииЧекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.

B190 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена
 • Неодамнешно

B190 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена

DEN 124.00 135.84

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...

Bangrui Божиќ Подарок Мала Алка за Девојки/Бебе Златна Боја Шарм Монистра Хривнија Мал Бел/Срце Накит Дете Партија Подароци
 • Неодамнешно

Bangrui Божиќ Подарок Мала Алка за Девојки/Бебе Златна Боја Шарм Монистра Хривнија Мал Бел/Срце Накит Дете Партија Подароци

DEN 216.00

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Божиќ Подарок средината Алка за Девојки / Бебе Златна Боја Шарм Монистра Хривнија Мал Бел / Срце Накит Дете Партија Подароци Информации : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail...

YFJEWE мода нови L топло-продажба исклучителна класичен бисер целосна кристал прилагодливи рака прстен пол женски додатоци B096
 • Неодамнешно

YFJEWE мода нови L топло-продажба исклучителна класичен бисер целосна кристал прилагодливи рака прстен пол женски додатоци B096

DEN 115.00 129.12

2016 година мода нови L топлопродажба исклучителна класичен бисер целосна кристал прилагодливи рака прстен пол женски додатоци #R0121) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Класичен Крстот Водат Алка Направени Со Австриската Кристал Девојки Накит Родиум Обложено Со Висок Квалитет 93023
 • Неодамнешно

Класичен Крстот Водат Алка Направени Со Австриската Кристал Девојки Накит Родиум Обложено Со Висок Квалитет 93023

DEN 382.56

Класичен Крстот Водат Алка Направени Со Австриската Кристал Девојки Накит Родиум Позлатен Високо Квалитетен Материјал : алуминиумски,кристалната плоча : родиум позлатен големина : 5.8*4.8 CM тежина : 20.2 g

12PC/Многу Семејство Љубов Нараквици Сестри Од Бракот Пријатели По Избор Жените Sis Алка од не ' Рѓосувачки Челик Божиќ Партија Подароци Wristband
 • Неодамнешно

12PC/Многу Семејство Љубов Нараквици Сестри Од Бракот Пријатели По Избор Жените Sis Алка од не ' Рѓосувачки Челик Божиќ Партија Подароци Wristband

DEN 893.00 1076.16

Моден Хривнија Алка 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално...

B187 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена
 • Неодамнешно

B187 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена

DEN 131.00 144.00

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ 0149 Кинески Природни Убави Зелени Nephrite камен Алка Хривнија
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ 0149 Кинески Природни Убави Зелени Nephrite камен Алка Хривнија

DEN 1082.00 1353.12

Превозот : НЕ КУТИЈАОткако уплатата се населиле, ние ќе обично пост од воздухопловната (Хонгконг Пост / China Post) во рок од 13 работни дена.Ние очекуваме дека меѓународните испорака трае околу 15 35working дена (Sat & Сонцето & Јавни Празник не се вклучени)...

YULUCH Отворање Дизајн на Метални НОВИ Нараквици Со Круг Дрво Едноставни Геометриски Трендовски Цинк Легура Жени/Мажи/Жени/Девојки Накит
 • Неодамнешно

YULUCH Отворање Дизајн на Метални НОВИ Нараквици Со Круг Дрво Едноставни Геометриски Трендовски Цинк Легура Жени/Мажи/Жени/Девојки Накит

DEN 122.00 187.20

13738741386669593 Топла продаде парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар парче парче

Фауима Hamsa Рака Кристал Алки Хривнија Прилагодливи Проширување со Жица Алка ЉУБОВ Срцето Шарм За Жените Pulseira Накит Подароци
 • Неодамнешно

Фауима Hamsa Рака Кристал Алки Хривнија Прилагодливи Проширување со Жица Алка ЉУБОВ Срцето Шарм За Жените Pulseira Накит Подароци

DEN 50.00 52.80

Цел>150$ бесплатен превозот на курирската служба DHL / UPS / EMS / RPX / ARAMEX (зависи од вашата земја) Квалитет : Добро,+, Големина : внатре дијаметар од околу 6.5 см (1inch=2.54 см) Подарок за : Девојка / Жена / Мајка 100% Вистински Фотографии Покажуваат :

B179 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена
 • Неодамнешно

B179 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена

DEN 69.00 135.84

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...

B095 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена
 • Неодамнешно

B095 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена

DEN 109.00 120.00

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...

IJB0509 Високо Полиран Сребрен Тон 316L не ' Рѓосувачки Челик Празно Ткаенината Алка & Хривнија Слободни Гравирање Име / Писмо
 • Неодамнешно

IJB0509 Високо Полиран Сребрен Тон 316L не ' Рѓосувачки Челик Празно Ткаенината Алка & Хривнија Слободни Гравирање Име / Писмо

DEN 336.00

Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrysПовеќе од 10 години на производство искуствоПрилагодено дизајн ,слободни гравирање ,Одличен за попродажбата на услугатаПроизвод Детали : Дијаметар : 60mmВисок КвалитетЗакачам за накит DIYНајдобра цена, продаваат директно од фабриката, без било други комисија, па цената е најдобар.Начини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1...

B144 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена
 • Неодамнешно

B144 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен позлатен Сребрен накит Топла продаде Алка трговија на Големо Цена

DEN 109.00 120.00

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...

Черепот од не ' Рѓосувачки Челик Diffuser Locket Алки Вештерка Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Алки 5pcs(Слободен Влошки)
 • Неодамнешно

Черепот од не ' Рѓосувачки Челик Diffuser Locket Алки Вештерка Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Алки 5pcs(Слободен Влошки)

DEN 1144.00 1204.32

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Черепот од не ' Рѓосувачки Челик Diffuser Locket Алки Вештерка Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Locket Алки 5pcs(Слободен Влошки)

H106 Бесплатен Превозот! Најновите Жените Елегантен Дизајн 925 сребрен накит Топла продава нараквица Фабрика за Директна Продажба
 • Неодамнешно

H106 Бесплатен Превозот! Најновите Жените Елегантен Дизајн 925 сребрен накит Топла продава нараквица Фабрика за Директна Продажба

DEN 126.00 138.72

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...

Европски и Американски стил накит cloisonne рачно изработени занаетчиски pendant
 • Неодамнешно

Европски и Американски стил накит cloisonne рачно изработени занаетчиски pendant

DEN 2112.00 2640.00

Емајлот бразлетна : направен од позлатени бакар и емајл внатрешен дијаметар од страна на висока температура печката отпуштање, за илјадници години без исчезнува, но сепак светлина, отпорност на абење, отпорност на корозија...

Multicolor еластичен кристал алки, трговија на големо 36pcs/многу кристал алки во мешани бои бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Multicolor еластичен кристал алки, трговија на големо 36pcs/многу кристал алки во мешани бои бесплатен превозот

DEN 649.00 927.36

Multicolor еластичен кристал алки, трговија на големо 36pcs / многу кристал алки во мешани бои бесплатен превозот1) Дијаметар : околу 5cm(истегнување)2)...

B071 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен Сребро позлатен Топла продаде Алка трговија на Големо Цена
 • Неодамнешно

B071 Бесплатен Превозот! SGS Тест Минатото Најновиот Луксузен Класичен Сребро позлатен Топла продаде Алка трговија на Големо Цена

DEN 102.00 111.84

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Елементи заедно, Превозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост...