• Неодамнешно
Русија Тотем Водоотпорен Привремена Тетоважа на Мажите Орел Lotus Mandala Око Пламен Вода Трансфер Лажни Tatto

Русија Тотем Водоотпорен Привремена Тетоважа на Мажите Орел Lotus Mandala Око Пламен Вода Трансфер Лажни Tatto

DEN 41.00
DEN 43.20
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Големина : 12*19cm
Количина : Поставување на 1sheets.(не поединечна пакување)
Испорака : преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-пакет , може да се следи во текот на подигање на испорака.
Карактеристики :
- Трае насекаде од 2 - 5 дена.
- Водоотпорен и не-токсични.
- Ние ги користиме EN71-3 (тешки метали тест) одобрени мастило.
- Бродови веднаш, во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.
- Вклучува тетоважа примена на инструкциите.
- Не се однесуваат на чувствителна кожа, во близина на очите или ако се алергични на лепило. - Се отстрани со бебешко масло или триење на алкохол.
【Производ слика】

Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и Запад Унија. Сите големи кредитни картички се прифати да ја плати преку Зачувам. Ако имате плаќање проблем, ве молиме контактирајте со нас.
- Време на испорака
Обично ќе брод од вашиот пакет во 48 часа, наредби оди блискиот исток земји и Австралија ние ќе брод од страна на Aramex, 4-7 дена пристигнување. За други земји(со Исклучок на Бразил, Русија) пакети оди со Fedex ОДНОСНО или DHL, тоа обично се земе 3 -7 дена пристигнување. EMS(10-15 дена пристигнување) и ТНТ(3-4 дена) достапни за Русија клиенти.
- Пакување
Во случај на оштетување од транспортот ние ќе пакет за вашата предмети внимателно.
- Имајте на ум
Ние не сме одговорни за било Обичај Должност или Увоз полнење. Ако сакате undervalue вашиот пакет ве молиме да ги споделите со нас. Исто така, ве молиме бидете сигурни дека вашиот ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е достапна, вашиот ПОЛНО ИМЕ и детални адреса е потребно.
- Други
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа, и исто така можете да онлајн разговор wuth нас, јас ќе одговори наскоро. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашања.

Карактеристики на понудата

Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
MANZILIN
Број На Модел На:
TBS018
Големина:
12*19cm
боја :
Црна
Стил:
тотем

Слични понуди

Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепница големи димензии цвет peony телото уметност на назад tatto налепници флеш tatoo лажни тетоважи за жени
  • Неодамнешно

Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепница големи димензии цвет peony телото уметност на назад tatto налепници флеш tatoo лажни тетоважи за жени

DEN 119.52

Следење порака : Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.[xlmodel][фото][0000]Големина на налепницата : 22*20cm

Не-токсични Lotus Големи Хена Цвет Хривнија Тетоважа Секси Жени Телото Уметност Тетоважа Налепници 20x15CM Водоотпорен Хена Привремена Тетоважа
  • Неодамнешно

Не-токсични Lotus Големи Хена Цвет Хривнија Тетоважа Секси Жени Телото Уметност Тетоважа Налепници 20x15CM Водоотпорен Хена Привремена Тетоважа

DEN 42.24

Стотици Стилови Тука, Изберете Било Која Стил Сакате1 PC Nontoxic Секси Лотос Цвет Хривнија Тетоважа Секси Жени Телото Уметност Тетоважа Ракав Водоотпорен Хена Привремена Тетоважа Налепница PBJ36Големина : 21*15cmНапишете го Бројот На Моделот Во message : (Порака : Како J013 A, J017 ..Ако нема порака, Ние Ќе ги Испрати по случаен изборИзвестувањеУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот��s одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата��s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!Ви благодариме за вашата поддршка! Ние ќе направиме подобро!

Rocooart CC6335 6x6cm Секси Жени полетување Градник Привремена Тетоважа Налепница Гроздобер Старата Школа Стил Лажни Тетоважа На Телото Уметност
  • Неодамнешно

Rocooart CC6335 6x6cm Секси Жени полетување Градник Привремена Тетоважа Налепница Гроздобер Старата Школа Стил Лажни Тетоважа На Телото Уметност

DEN 57.60

Rocooart Секси Жени Полетување Градник Привремена Тетоважа Налепница Гроздобер Старата Школа Лажни ТетоважаСерија Име : 100% Сосема Нов Rocooart тетоважа CC серијаПроизвод Големина:6 x 6 СМКорисни време : 57daysПакување Количина...

30 Листови/многу Посебни Оригинални Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепници за Возрасни Деца Телото Уметност Лажни Tatoo за Жените Тетоважи
  • Неодамнешно

30 Листови/многу Посебни Оригинални Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепници за Возрасни Деца Телото Уметност Лажни Tatoo за Жените Тетоважи

DEN 130.00 235.20

Si ze : 9.8*6cm / 10.5*6cm / 6*6cm Шема : како на сликата покажува Пакет Содржина : 30 листови Привремена Тетоважа Decals Тетоважи Примена : 1...

25 Стил Нови Црна Mandala Цвет Рака Привремени Тетоважи Водоотпорен Dreamcatcher Decals Жените Телото Уметност Лажни Хена Тетоважа Налепници
  • Неодамнешно

25 Стил Нови Црна Mandala Цвет Рака Привремени Тетоважи Водоотпорен Dreamcatcher Decals Жените Телото Уметност Лажни Хена Тетоважа Налепници

DEN 41.28

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!1 PC Мода Голем Сон Catcher Црна Хена Тетоважа Налепници Индискиот Сончоглед Компас Тетоважа Паста 21x15 CM Dreamcatcher Tatoo ШминкаГолемина : 21*15cmВе молиме оставете порака за она што ви треба модели.На пример : BMLS1008, BJ013 A..Ако не е оставена порака, ние ќе брод на тетоважа како главна фото...

2017 Топла Црна Привремена Тетоважа на Телото Уметност Тетоважи 3D Водоотпорен Привремени Тетоважи Налепница Кул 3D Мажите Рака на Нога Лажни Tatoo Хартија
  • Неодамнешно

2017 Топла Црна Привремена Тетоважа на Телото Уметност Тетоважи 3D Водоотпорен Привремени Тетоважи Налепница Кул 3D Мажите Рака на Нога Лажни Tatoo Хартија

DEN 39.84

1936 ГОДИНА ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!1 PC 2017 Топла Црна Привремена Тетоважа на Телото Уметност Тетоважи 3 D Водоотпорен Привремени Тетоважи Налепница Кул 3 D Мажите Рака на Нога Лажни Tatoo ХартијаГолемина : 19*12cmВе молиме оставете порака за она што ви треба модели.На пример : YHH025, ZW039..Ако не е оставена порака, ние ќе брод на тетоважа како главна фото...

1PC Метален Флеш Водоотпорен Тетоважа Жените Бела Хена Пеперутка Хривнија Синџир Сре Булчински Хена Привремена Тетоважа Налепница
  • Неодамнешно

1PC Метален Флеш Водоотпорен Тетоважа Жените Бела Хена Пеперутка Хривнија Синџир Сре Булчински Хена Привремена Тетоважа Налепница

DEN 60.00 62.40

Големина : 14.5 x 21 cm Количина : 1 лист, пак во убав плик Испорака : Брод во рок од 3 дена Карактеристики : Трае насекаде од 2 5 дена Безбедно и нетоксични Ние ги користиме EN713 (тешки метали тест) одобрени мастило Бродови веднаш, во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел Вклучува тетоважа апликација инструкции не се однесуваат на чувствителна кожа, во близина на очите или ако се алергични на лепило се Отстрани со бебешко масло или триење на алкохол КУПУВАЧОТ ЗАБЕЛЕШКА : ДОДАТОЦИ ВО ФОТОГРАФИЈАТА НЕ е ЗА ПРОДАВАЊЕ...

Топла Продажба Жените Шминка скапоцен камен Тетоважа Налепници Телото Уметност Рака Ракави 21x15CM Индискиот Тотем Хривнија Хена Тетоважа Chians Црна Боја
  • Неодамнешно

Топла Продажба Жените Шминка скапоцен камен Тетоважа Налепници Телото Уметност Рака Ракави 21x15CM Индискиот Тотем Хривнија Хена Тетоважа Chians Црна Боја

DEN 41.28

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!1 PC Топла Продажба Жените Шминка скапоцен камен Тетоважа Налепници Телото Уметност Рака Ракави 21x15 CM Индискиот Тотем Хривнија Хена Тетоважа Chians Црна БојаГолемина : 21*15cmВе молиме оставете порака за она што ви треба модели.На пример : BMLS1008, BJ013 A..Ако не е оставена порака, ние ќе брод на тетоважа како главна фото...

1PC Секси Шминка Црно Мастило Лажни Тетоважа Водоотпорен Pendant Ѓердан Дизајн на Накит Tatoo Жените Ѓердан Привремена Тетоважа Паста PBJ35
  • Неодамнешно

1PC Секси Шминка Црно Мастило Лажни Тетоважа Водоотпорен Pendant Ѓердан Дизајн на Накит Tatoo Жените Ѓердан Привремена Тетоважа Паста PBJ35

DEN 42.24

Стотици Стилови Тука, Изберете Било Која Стил Сакате1 PC Секси Шминка Црно Мастило Лажни Тетоважа Водоотпорен Pendant Nacklace Дизајн на Накит Tatoo Жените Ѓердан Привремена Тетоважа Паста PBJ35Големина : 21*15cmНапишете го Бројот На Моделот Во message : (Порака : Како J013 A, J017 ..Ако нема порака, Ние Ќе ги Испрати по случаен изборИзвестувањеУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачи одговорност.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!Ви благодариме за вашата поддршка! Ние ќе направиме подобро!