• Неодамнешно
BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 18*17MM Гроздобер Прибор Делови Легура Diy Материјал Шупливи Риба Шарм Накит Наоди и Компоненти

BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 18*17MM Гроздобер Прибор Делови Легура Diy Материјал Шупливи Риба Шарм Накит Наоди и Компоненти

DEN 392.00
DEN 435.84
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (20 Парчиња/Многу) 18*17 MM Гроздобер Прибор Делови Легура Diy Материјал Шупливи Риба Шарм Накит Наоди и Компоненти БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Карактеристики на понудата

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Платина Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
HD0019
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Шупливи-риба
Функција:
накит додатоци
Објектот:
Шарм Шупливи
Големина на Pendant :
18*17MM
боја:
Античкиот сребро бронза позлатен
Се продава начин:
20 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Слични понуди

Бесплатен Превозот >>3 ред насоки ААА+8-9mm akoya бел бисер ѓердани/blacelet 181920 -
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот >>3 ред насоки ААА+8-9mm akoya бел бисер ѓердани/blacelet 181920 -

DEN 1419.00 1774.08

ОписБисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјата на човештвото, бисер е "кралица на бисерите"...

5PCS Многу,22x25mm,Сребро Позлатен Смола Бул Рог Слајд Pendant Рефус,Крава Бул Главата Смола Шарм Накит Занаети,DSS55
 • Неодамнешно

5PCS Многу,22x25mm,Сребро Позлатен Смола Бул Рог Слајд Pendant Рефус,Крава Бул Главата Смола Шарм Накит Занаети,DSS55

DEN 954.24

ПРЕДМЕТИ ЗАБЕЛЕЖАПредмети Облик : обликот на секој парчиња разлика и ние ќе го испрати по случаен избор,како што е сурови природни материјали,во облик е надвор од нашата контрола.Предмети Боја : боја ќе биде малку разлика од сликата,за секој компјутерски монитори се разлика.ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ СЛИКАСЛИЧНИ ПРЕДМЕТИ РЕФЕРЕНЦАЗа да ги видите повеќе други слични нови приврзоци и конектори :

3PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Срцето (20MMx25MM,0.50 ML), Арома Ѓердани ,Етерични Масла Шише
 • Неодамнешно

3PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Срцето (20MMx25MM,0.50 ML), Арома Ѓердани ,Етерични Масла Шише

DEN 226.00 237.60

3 PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Срцето (20 MMx25 MM,0.50 ML), Арома Ѓердани ,Етерични Масла Шише Материјал : 100% Рачно изработени Murano СтаклоГолемина на : 20mm(W) x 25мм(H),0.5 ML Забелешки : Достапни бои : Бриши / Розова / Red / Виолетово / Сино / ШампањСите овие murano стакло етерично масло ампули се 100% се рачно изработени ,и се продаваатсо corks,но без парфем или етерични масла во внатрешноста .Овие фенси ампули може да биде исполнет со вашиот омилен парфем ,мирис, смирувачкиароматерапијата масло , или етерични масла .3x Murano Стакло

18K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит
 • Неодамнешно

18K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит

DEN 1488.00 2289.60

Charactor 18 K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит Бисер Формаориз форма Бисер Бисер Големина 910мм слатководни бисер Бисер квалитет AAAA врвот одделение Бисер боја бела ,розова,виолетова бисер боја Пакет Накит кутија

нови Шри Ланка бела Saltwater Бел Бисер moonstone Камења Желка Природни опал Ѓердан Бисери ѓердан Свадба сребрен накит
 • Неодамнешно

нови Шри Ланка бела Saltwater Бел Бисер moonstone Камења Желка Природни опал Ѓердан Бисери ѓердан Свадба сребрен накит

DEN 594.00 802.08

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписПревозот : Тие Имаат песна бројки.Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .Нашите превозот одделот бродови понеделник петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 815 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 1220 Работа дена до дестинацијата...

Szjinao Реално 925 Sterling Silver Locket Фото Рамка Природен Бисер Pendant Ѓердан Антички Емералд Зелена Ѓердан За Жени
 • Неодамнешно

Szjinao Реално 925 Sterling Silver Locket Фото Рамка Природен Бисер Pendant Ѓердан Антички Емералд Зелена Ѓердан За Жени

DEN 1295.00 1823.52

Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознаката над страница ...

AMYA Сребрен Накит Божиќ Елени Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик pendant Парфем Diffuser Locket Ѓердан
 • Неодамнешно

AMYA Сребрен Накит Божиќ Елени Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик pendant Парфем Diffuser Locket Ѓердан

DEN 190.00 364.80

AMYA Сребрен Накит Ѕвезда и Месечина30мм Магнет Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket , вклучуваат 1pcs 2.4 mm 24inch топката синџир и 10pcs Перат Замена Влошки, DWS380за нас1.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас2...

Голем Круг Мајка на Перл Шел Pendant Со Кристал Отвори ,трговија на Големо CZ Циркони Микро Отвори Ѕвезда Конектор Шарм, MY1731
 • Неодамнешно

Голем Круг Мајка на Перл Шел Pendant Со Кристал Отвори ,трговија на Големо CZ Циркони Микро Отвори Ѕвезда Конектор Шарм, MY1731

DEN 3678.00 3871.68

Голем Кристал Го Отвори Мајка На Перл Шел PendantГолемина Приближно 5060mmПроизводот Се ПокажеПревозот начин1...

трговија на големо Топла продаде 10Pcs Златна Боја, Отворајќи Кристал Кристал Камен Капка Приврзоци Накит
 • Неодамнешно

трговија на големо Топла продаде 10Pcs Златна Боја, Отворајќи Кристал Кристал Камен Капка Приврзоци Накит

DEN 2097.00 2304.00

Добредојдовте На Вашата НарачкаПочитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Pendant 2.Pendant Големина>> : Прибл 1821*3544 3 ММ...

Ју Xin Јуани Парична Казна Накит Jade Medullary Кинески Gourd Стил Деликатна Pendant Среќната Амајлија Жени Мажи Ѓердан Топла 2017
 • Неодамнешно

Ју Xin Јуани Парична Казна Накит Jade Medullary Кинески Gourd Стил Деликатна Pendant Среќната Амајлија Жени Мажи Ѓердан Топла 2017

DEN 1373.00 1615.20

Добредојдовте на ya xuan продавница !Топло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разлики, како вредност на разликата.Вредноста на jade не може да се оценува.Jade не е само стока, тоа е еден вид на меморија и разбирање;Тоа се носи на пријателство и судбината на љубов, преку мерливи вредност на парите.Колку ви се допаѓа, тоа ќе има многу од вредност.Затоа, ве молам не постојано ценкање, повредени чувства тоа devalue.1 Работат со бесплатна испорака2 цел ќе бидат испратени во рок од 7 дена.Понекогаш тоа може да биде поради недостаток на информации за времето или испорака на стоката, така и нашата рок на испорака е 7 дена...

SUNYIK Сурови Природни Fluorite Кристал Чакра Реики Камен Pendant Одговара на Ѓердан
 • Неодамнешно

SUNYIK Сурови Природни Fluorite Кристал Чакра Реики Камен Pendant Одговара на Ѓердан

DEN 191.52

Фабриката За Продажба Директно! Прифати Големо Цел,Ние ќе ви даде задоволителен попуст Ви благодариме!Сурови Природни Fluorite Кристал Чакра Реики Камен Pendant Одговара На ЃерданОпис·Големина Детали(Приближно) : 20x30mm25x54mm;Дупка : 5mm·Количина : 1 Компјутер (без синџир)·Тежина(Приближно) : 1123 Грам / Pc·Метални Типот : Злато Позлатен·Состојба : Нова·Кристали се природни и варираат во големина,боја и форма.Фотографии претставуваат објекти од многу...

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 14*10ММ Cabochon База Антички Бронза Позлатен Празно Приврзоци Diy Материјали Накит Додатоци
 • Неодамнешно

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 14*10ММ Cabochon База Антички Бронза Позлатен Празно Приврзоци Diy Материјали Накит Додатоци

DEN 483.00 536.64

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (60 Парчиња / Многу) 14*10ММ Cabochon База Антички Бронза Позлатен Празно Приврзоци Diy Материјали Накит Додатоци БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

BoYuTe (20 Групи/Многу) 20*50MM Антички Бронза Позлатен Копче за Заклучување Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Diy Изработка на Накит
 • Неодамнешно

BoYuTe (20 Групи/Многу) 20*50MM Антички Бронза Позлатен Копче за Заклучување Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Diy Изработка на Накит

DEN 613.00 681.12

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (20 Групи / Многу) 20*50 MM Антички Бронза Позлатен Копче за Заклучување Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Diy Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Природен Камен Шарм Обетки Приврзоци 20 мм Монета Форма Рок Кристал DIY Накит Обетки
 • Неодамнешно

Природен Камен Шарм Обетки Приврзоци 20 мм Монета Форма Рок Кристал DIY Накит Обетки

DEN 811.20

Опис : 20 мм круг монета привезоци, природни кристали;Како што е природно, тоа е облачно или crackl внатре, не е 100% јасно како стакло;50 компјутери торба;

Бесплатен Превозот >>18 ААА 9-10ММ ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДНИ Бел БИСЕР ЃЕРДАНИ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот >>18 ААА 9-10ММ ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДНИ Бел БИСЕР ЃЕРДАНИ

DEN 1043.00 1390.08

ОписБисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјата на човештвото, бисер е "кралица на бисерите"...

Природни Зелени Aventurine Камен Мушка ГЕМ Pendant Накит WS772
 • Неодамнешно

Природни Зелени Aventurine Камен Мушка ГЕМ Pendant Накит WS772

DEN 165.00 191.52

Материјал : Зелена AventurineГолемина на(Приближно) : 48x48 MMТежина(Приближно) : 18 gКоличина : 1 bucСликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

Моден Крстот Виножито камен Природен камен приврзоци за жените накит одлуки шарм Ѓердан додатоци 50pcs/многу бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Моден Крстот Виножито камен Природен камен приврзоци за жените накит одлуки шарм Ѓердан додатоци 50pcs/многу бесплатен превозот

DEN 950.00 1055.52

Камен Големина : 18mm*25мм*5mm Боја : како фото Материјал : Природен камен MOQ : 50 PCS 1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм** Бесплатен превозотсамо пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат...

Бразил Agates Pendant Природен Камен капките Вода geode оникс Шарм 10Pcs за DIY Ѓердан Pendant Изработка на Накит
 • Неодамнешно

Бразил Agates Pendant Природен Камен капките Вода geode оникс Шарм 10Pcs за DIY Ѓердан Pendant Изработка на Накит

DEN 729.00 911.52

Опис Состојба : Нова Тежина : 80g .Боја : Како На Сликата ШоуМатеријал : Природен каменMOQ : 10 PCSГолемина : 3215mm(за)1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммAnswer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...