• Неодамнешно
Нова Мода Природни Labradorite Камен на Срцето жените Pendant Накит За Жените со Јаже

Нова Мода Природни Labradorite Камен на Срцето жените Pendant Накит За Жените со Јаже

DEN 537.00
DEN 767.52
-30 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Плоштад
Големина:
30mmx33mmx11mm
Тежина:
17g

Слични понуди

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 30*33MM Антички Бронза Позлатен Легура Шарм Pendant Птица Накит Одлуки Diy Шарм рачно изработени Занаетчиски
 • Неодамнешно

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 30*33MM Антички Бронза Позлатен Легура Шарм Pendant Птица Накит Одлуки Diy Шарм рачно изработени Занаетчиски

DEN 388.00 431.52

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 30*33 MM Антички Бронза Позлатен Легура Шарм Pendant Птица Накит Одлуки Diy Шарм рачно изработени Занаетчиски БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 14*10ММ Cabochon База Антички Бронза Позлатен Празно Приврзоци Diy Материјали Накит Додатоци
 • Неодамнешно

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 14*10ММ Cabochon База Антички Бронза Позлатен Празно Приврзоци Diy Материјали Накит Додатоци

DEN 483.00 536.64

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (60 Парчиња / Многу) 14*10ММ Cabochon База Антички Бронза Позлатен Празно Приврзоци Diy Материјали Накит Додатоци БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

трговија на големо Топла продаде 10Pcs Златна Боја, Отворајќи Кристал Кристал Камен Капка Приврзоци Накит
 • Неодамнешно

трговија на големо Топла продаде 10Pcs Златна Боја, Отворајќи Кристал Кристал Камен Капка Приврзоци Накит

DEN 2097.00 2304.00

Добредојдовте На Вашата НарачкаПочитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Pendant 2.Pendant Големина>> : Прибл 1821*3544 3 ММ...

BoYuTe (20 Групи/Многу) 20*50MM Антички Бронза Позлатен Копче за Заклучување Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Diy Изработка на Накит
 • Неодамнешно

BoYuTe (20 Групи/Многу) 20*50MM Антички Бронза Позлатен Копче за Заклучување Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Diy Изработка на Накит

DEN 613.00 681.12

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (20 Групи / Многу) 20*50 MM Антички Бронза Позлатен Копче за Заклучување Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Diy Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Бесплатен Превозот!20pcs/пакет ААА Квалитет на Машина Сечење 8558 Кристал Светилка Топката 20mm Јасно бела боја во промет на Големо
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот!20pcs/пакет ААА Квалитет на Машина Сечење 8558 Кристал Светилка Топката 20mm Јасно бела боја во промет на Големо

DEN 588.48

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете порака за нас, ви благодариме! : ) Ти се исто така добредојдени да контактирате со нас за подобра цена додека голем дел треба~ начин на Плаќање : прифаќаме само ЗАЧУВАМ...

Julie Ванг 5PCS Антички Бронза Шарм Имитира Готвење алатка Пан Суспензија Приврзоци Накит Ѓердан Хривнија Додаток
 • Неодамнешно

Julie Ванг 5PCS Антички Бронза Шарм Имитира Готвење алатка Пан Суспензија Приврзоци Накит Ѓердан Хривнија Додаток

DEN 148.80

Добредојдовте во мојата продавница !100% Нов Бренд И Висок КвалитетBrandname : Julie ВангРеден Број : 52363Објектот Стил : Мини шарм за Нараквици,Ѓердани Earring Накит AcccessoryМатеријал : Цинк ЛегураГолемина : 32*17*4mmБоја : Како На Сликата ПрикажанаАнтички БронзаКОЛИЧИНА : 5 PCSAnswer : ___________________________ Note : 1cm=10мм ,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mmКако да конвертирате сантиметри да инчи1 сантиметар е еднаков на 0.3937007874 инчи : 1cm = (1 / 2.54) = 0.3937007874На растојание d во инчи () е еднаков на растојание d во сантиметри (cm) поделен со 2.54 : d () = d (cm) / 2.54

1PC Крстот (5MM Стакло Ампули)-Име На Ориз Шишенцето Накит , Стаклени Ампули За Ориз Накит ,Ориз Накит, Ориз Ампули
 • Неодамнешно

1PC Крстот (5MM Стакло Ампули)-Име На Ориз Шишенцето Накит , Стаклени Ампули За Ориз Накит ,Ориз Накит, Ориз Ампули

DEN 90.00 94.56

1 PC Крстот (5 MM Стакло Ампули)Име На Ориз Шишенцето Накит , Стаклени Ампули За Ориз Накит ,Ориз Накит, Ориз АмпулиМатеријал : Стакло Шишенцето, од Легиран Крст , Гума plug Големина : 6 MM Надворешниот Кол,4 MM Внатрешна Кол Забелешки : Овие објекти што доаѓаат со стаклени ампули+ Алуминиумски Крстот + Гума приклучок ,но без било каквакутии или додатоци во внатрешноста.Може да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа монистра ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиотпосебни дарови на своите љубовници и пријателите..1 x Легура Крст1 x Цевка шишенцето2 x Гума приклучок

GND0307 парична Казна 925 Sterling Silver Прекрасна Слатка Убавина Романтична Кристал Ѓердани Привезоци ,Модни Накит за Подарок За Жените
 • Неодамнешно

GND0307 парична Казна 925 Sterling Silver Прекрасна Слатка Убавина Романтична Кристал Ѓердани Привезоци ,Модни Накит за Подарок За Жените

DEN 302.00 335.52

Место на потеклоЖеџијанг, Кина (Копно)ПолЖените, Унисекс, Мажи, ДецаПриликиПодароци, Партија, Ангажман, Годишнина..Бренд YFNНакит типЃердан PendantГолемина18 инчиКоличина1 ПарчеЦелПримерок цел / Микс цел / Прилагодите е добредојденБоја На РазликатаСликата на производи на нашиот вебсајт се направени од вистински производ себе, бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.Големина ПрашањеВе молиме да се грижи за накит големина кога купувате од нашата продавница.Ако ја најдете производ големина несоодветни за вас,едноставно контактирајте не преку Трговијаменаџер или од Порака за размена на производот.(Купувачот плати враќање поштарина)Ние зависи од вашето задоволство да успех, затоа, вашата повратна информација е дефинитивно важно за нас.Доколку сте задоволни со нашата купување, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, и ние, исто така, веднаш ќе ве остават позитивен фидбек, како и.Наш врвен приоритет е постигнување на брз и јасен комуникација со нашите клиенти...

10pcs Жирафа Ароматерапијата Етерично Масло Хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket Ѓердан Pendant Слободни 20pcs Влошки
 • Неодамнешно

10pcs Жирафа Ароматерапијата Етерично Масло Хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket Ѓердан Pendant Слободни 20pcs Влошки

DEN 1843.20

10pcs Магнет 30мм G iraffe Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket Ѓердан Pendant Со Синџир , Вклучуваат 10pcs 2.3 mm 24inch Рамен Кабел О Jumpring Синџир И 20pcs Перат Замена Влошкивклучуваат 10pcs 2.3 mm 24inch рамен кабел О jumpring синџир и 20pcs Перат Замена Влошки , ↓за нас1...

3PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Кристална Топка (18MM Кол,0.5 ML), Стакло Парфем Pendant ,Парфем Шише Ѓердан
 • Неодамнешно

3PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Кристална Топка (18MM Кол,0.5 ML), Стакло Парфем Pendant ,Парфем Шише Ѓердан

DEN 224.00 235.68

3 PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Кристална Топка (18 MM Кол,0.5 ML), Стакло Парфем Pendant ,Парфем Шише ЃерданМесто Топка Материјал : 100% Рачно изработени Murano СтаклоГолемина на : 18 MM Кол,0.5 ML Забелешки : Сите овие murano стакло етерично масло ампули се 100% се рачно изработени ,и се продаваатсо corks, но без парфем или етерични масла во внатрешноста.Овие фенси ампули може да биде исполнет со вашиот омилен парфем ,мирис, смирувачкиароматерапијата масло , или етерични масла .3x Murano Стакло

TBP255 Тибетската Mandala Амајлија Pendant Двојно Страни НП Mantras Приврзоци
 • Неодамнешно

TBP255 Тибетската Mandala Амајлија Pendant Двојно Страни НП Mantras Приврзоци

DEN 431.52

Тибетската Mandala Амајлија Pendant Двојно Страни НП Mantras Приврзоци*Направен од бакар легура*двокреветни страни шеми,една страна е светиот градMandala,и другите страни е.НП*рака инкрустирани шарени мини монистра.*прекрасна големина,*користете метални одлукистарите занаети, полн со стари Тибетански вкус.**************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

ѓердан аниме гем chocker макси колиер природни pendant Ѓердан камен Природни Камења опал Монистра Свадба сребрен накит
 • Неодамнешно

ѓердан аниме гем chocker макси колиер природни pendant Ѓердан камен Природни Камења опал Монистра Свадба сребрен накит

DEN 494.00 667.68

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписПревозот : Тие Имаат песна бројки.Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .Нашите превозот одделот бродови понеделник петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 815 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 1220 Работа дена до дестинацијата...

бел бисер /Шри Ланка Moonstone капки pendant ѓердан камен Природни Камења опал Монистра Свадба сребрен накит
 • Неодамнешно

бел бисер /Шри Ланка Moonstone капки pendant ѓердан камен Природни Камења опал Монистра Свадба сребрен накит

DEN 520.00 658.08

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписПревозот : Тие Имаат песна бројки.Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .Нашите превозот одделот бродови понеделник петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 815 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 1220 Работа дена до дестинацијата...

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 18*15MM Цинк Легура Материјали Антички Сребро Бронза Позлатен Музика Pendant Шарм за Diy Накит наоди
 • Неодамнешно

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 18*15MM Цинк Легура Материјали Антички Сребро Бронза Позлатен Музика Pendant Шарм за Diy Накит наоди

DEN 313.00 348.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 18*15 MM Цинк Легура Материјали Антички Сребро Бронза Позлатен Музика Pendant Шарм за Diy Накит наоди БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Сребрен Накит Природни Hetian Jade Ретро Тајландски Сребро Среќен Мода Pendant S925 Sterling Silver Мажите И Жените Pendant
 • Неодамнешно

Сребрен Накит Природни Hetian Jade Ретро Тајландски Сребро Среќен Мода Pendant S925 Sterling Silver Мажите И Жените Pendant

DEN 2412.00

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Pendant Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Sterling Silver Pendant за Ѓердан МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Pendant само, Chian НЕ inlcuded ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накитПриродни Hetian Jade

LASAMERO Ореол 0.287 КТ Цвет Моделот Сече Центар Дијамант, Отворајќи го Поставите 18k Злато Природен Дијамант Pendant Ѓердан
 • Неодамнешно

LASAMERO Ореол 0.287 КТ Цвет Моделот Сече Центар Дијамант, Отворајќи го Поставите 18k Злато Природен Дијамант Pendant Ѓердан

DEN 25296.00

Ставка Детали : Камен Карат Тежина : Природен дијамант 0.287 ctw Акценти камен : Природен Дијамант Боја / Јасност : H / SI1 Материјал : 18k Бело Злато / Роуз златен / жолт злато злато Тежина : 2.83 g Додатоци : *се Испраќаат Со Убави Накит Кутија; *Директно Цена Од Производителот, 1 / 3 Цена Од Продавница за Накит; *Certificate Доживотна Гаранција Картичка од Esdomera; Контактирајте со Нас Ако Ви Треба Било На Нашата Услуга : 1) Метал Промена(9k / 10k / 14k / 18k Бела / Жолта / Розово Злато) 2) Скапоцен Камен Материјал Промените; 3) Сопствени Направи Вашите Сопствени Дизајниран Накит;СЕРТИФИКАЦИЈА Вкупната Тежина : 2.88 g Камен Облик : Тркалезна Форма Камен Јасност И Боја : Бела Индекс на Рефракција : >1.81 Optical Character : Phanitic Агрегати Зголемување : Видливи Природни Содржини Зголемување : 18 K Забелешки : Природен Дијамант

8SEASONS 3 Еез Цинк Легура Отворени Врати Рамки Жена Приврзоци За Смола Круг Антички Бакар/ Сребрена боја/ Античкиот Бронза 26 x 19mm
 • Неодамнешно

8SEASONS 3 Еез Цинк Легура Отворени Врати Рамки Жена Приврзоци За Смола Круг Антички Бакар/ Сребрена боја/ Античкиот Бронза 26 x 19mm

DEN 60.00 81.12

Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )Само Вашиот НакитКонтактВе молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа работно време.Превозот Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.Ако има било какви промени на адресата, ве молиме пред да се брод парцела.Сите нарачки Бесплатен Превозот...

Моден Крстот Виножито камен Природен камен приврзоци за жените накит одлуки шарм Ѓердан додатоци 50pcs/многу бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Моден Крстот Виножито камен Природен камен приврзоци за жените накит одлуки шарм Ѓердан додатоци 50pcs/многу бесплатен превозот

DEN 950.00 1055.52

Камен Големина : 18mm*25мм*5mm Боја : како фото Материјал : Природен камен MOQ : 50 PCS 1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм** Бесплатен превозотсамо пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат...

5PCS Многу,22x25mm,Сребро Позлатен Смола Бул Рог Слајд Pendant Рефус,Крава Бул Главата Смола Шарм Накит Занаети,DSS55
 • Неодамнешно

5PCS Многу,22x25mm,Сребро Позлатен Смола Бул Рог Слајд Pendant Рефус,Крава Бул Главата Смола Шарм Накит Занаети,DSS55

DEN 954.24

ПРЕДМЕТИ ЗАБЕЛЕЖАПредмети Облик : обликот на секој парчиња разлика и ние ќе го испрати по случаен избор,како што е сурови природни материјали,во облик е надвор од нашата контрола.Предмети Боја : боја ќе биде малку разлика од сликата,за секој компјутерски монитори се разлика.ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ СЛИКАСЛИЧНИ ПРЕДМЕТИ РЕФЕРЕНЦАЗа да ги видите повеќе други слични нови приврзоци и конектори :

18K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит
 • Неодамнешно

18K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит

DEN 1488.00 2289.60

Charactor 18 K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит Бисер Формаориз форма Бисер Бисер Големина 910мм слатководни бисер Бисер квалитет AAAA врвот одделение Бисер боја бела ,розова,виолетова бисер боја Пакет Накит кутија

23*6MM 60Pcs Занитвам Кристално Стакло КС Златна Боја Алуминиумски Накит Шарм Монистра Накит Приврзоци
 • Неодамнешно

23*6MM 60Pcs Занитвам Кристално Стакло КС Златна Боја Алуминиумски Накит Шарм Монистра Накит Приврзоци

DEN 422.00 479.52

Сите нарачки вкупна вредност над $150 , можеме да ви понудиме слободен DHL, или ЕМС превозот(за некои coutries, не секој, ве молиме контактирајте со нас пред цел ^^)Функција : 100% Сосема НовМатеријал : алуминиум & кристално стаклоГОЛЕМИНА : 23*6mmMOQ : 60pcs = 1 многу

Голем Круг Мајка на Перл Шел Pendant Со Кристал Отвори ,трговија на Големо CZ Циркони Микро Отвори Ѕвезда Конектор Шарм, MY1731
 • Неодамнешно

Голем Круг Мајка на Перл Шел Pendant Со Кристал Отвори ,трговија на Големо CZ Циркони Микро Отвори Ѕвезда Конектор Шарм, MY1731

DEN 3678.00 3871.68

Голем Кристал Го Отвори Мајка На Перл Шел PendantГолемина Приближно 5060mmПроизводот Се ПокажеПревозот начин1...

Продажба на jewerly 12mm Шри Ланка Moonstone срце облик Pendant ѓердан камен Природни Камења опал Монистра Свадба сребрен накит
 • Неодамнешно

Продажба на jewerly 12mm Шри Ланка Moonstone срце облик Pendant ѓердан камен Природни Камења опал Монистра Свадба сребрен накит

DEN 494.00 667.68

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписПревозот : Тие Имаат песна бројки.Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .Нашите превозот одделот бродови понеделник петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 815 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 1220 Работа дена до дестинацијата...