• Неодамнешно
lanseis 1pcs мали слатки жени ѓердан pendant подарок за нејзиниот Цртан филм шарм Снег Планина и Глуварче Антички сребрен накит

lanseis 1pcs мали слатки жени ѓердан pendant подарок за нејзиниот Цртан филм шарм Снег Планина и Глуварче Антички сребрен накит

DEN 134.40
Достапно

Количина на стоки


pendant големина : 12mmx12mm
таа дојде со синџир

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Приврзоци Тип:
Круг
Големина:
12mmx12mm

Слични понуди

18K Злато Pendant Слатководни Вода капка Бисер Ѓердани за Жените,Трендовски Љубов Девојка Подарок 925 Ѓердан Синџир Годишнината во Кутија
 • Неодамнешно

18K Злато Pendant Слатководни Вода капка Бисер Ѓердани за Жените,Трендовски Љубов Девојка Подарок 925 Ѓердан Синџир Годишнината во Кутија

DEN 1482.00 2280.00

Име на производ 18 K Злато Pendant Слатководни Вода капка Бисер Ѓердани за Жените,Трендовски Љубов Девојка Роденден Подарок 925 Ѓердан Синџир Годишнината Бисер ФормаВодена капка Бисер Големина 910мм Бисер бојабела / розова / виолетова бисер Бисер Одделение ААА

Женски Ѓердан Накит Срцето Дизајн Locket Кафез Pendant Долг Синџир Со 36colors Chiem Бременоста и Бебето Накит
 • Неодамнешно

Женски Ѓердан Накит Срцето Дизајн Locket Кафез Pendant Долг Синџир Со 36colors Chiem Бременоста и Бебето Накит

DEN 503.52

Женски Ѓердан Накит Срцето Дизајн Locket Кафез Pendant Долг Синџир Со 36colors Chiem Бременоста и Бебето НакитКликнете На Сликата Подолу За Да Се Купи Други Хармонија Топката КафезХармонија bola / Бременоста топката / Свири pendant / Бебе bola : 1)се Тресат тоа, и тоа ќе го направи пријатен глас2)Првично производител3)Совршен подарок за бебето шоу4) ОЕМСостојба : 100% НовиМатеријал : Сребро Позлатен на Бела БакарPendant големина на : За 20mm топкаКоличина : 1 PC Кафез Pendant + 1 PC 45"Синџир+1 PC внатрешна ТопкаЗабелешка : имаме 36 бои топка !Ако ви треба други бои, ве молиме дајте ми порака кога ќе се направи нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за било кое ново прашање!Кликнете На Неа За Да Се Купи Свири Топка : Abuout ПроизводКако од 20 недела, бебињата може да го слушнете звукот од целиот стомак, тогаш тие можат да играат и да уживате во убава музика на бел pendant, мајки можат да го користат за да комуницираат со бебиња, тоа е толку неверојатно...

3PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Срцето (20MMx25MM,0.50 ML), Арома Ѓердани ,Етерични Масла Шише
 • Неодамнешно

3PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Срцето (20MMx25MM,0.50 ML), Арома Ѓердани ,Етерични Масла Шише

DEN 226.00 237.60

3 PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Срцето (20 MMx25 MM,0.50 ML), Арома Ѓердани ,Етерични Масла Шише Материјал : 100% Рачно изработени Murano СтаклоГолемина на : 20mm(W) x 25мм(H),0.5 ML Забелешки : Достапни бои : Бриши / Розова / Red / Виолетово / Сино / ШампањСите овие murano стакло етерично масло ампули се 100% се рачно изработени ,и се продаваатсо corks,но без парфем или етерични масла во внатрешноста .Овие фенси ампули може да биде исполнет со вашиот омилен парфем ,мирис, смирувачкиароматерапијата масло , или етерични масла .3x Murano Стакло

1PC Крстот (5MM Стакло Ампули)-Име На Ориз Шишенцето Накит , Стаклени Ампули За Ориз Накит ,Ориз Накит, Ориз Ампули
 • Неодамнешно

1PC Крстот (5MM Стакло Ампули)-Име На Ориз Шишенцето Накит , Стаклени Ампули За Ориз Накит ,Ориз Накит, Ориз Ампули

DEN 90.00 94.56

1 PC Крстот (5 MM Стакло Ампули)Име На Ориз Шишенцето Накит , Стаклени Ампули За Ориз Накит ,Ориз Накит, Ориз АмпулиМатеријал : Стакло Шишенцето, од Легиран Крст , Гума plug Големина : 6 MM Надворешниот Кол,4 MM Внатрешна Кол Забелешки : Овие објекти што доаѓаат со стаклени ампули+ Алуминиумски Крстот + Гума приклучок ,но без било каквакутии или додатоци во внатрешноста.Може да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа монистра ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиотпосебни дарови на своите љубовници и пријателите..1 x Легура Крст1 x Цевка шишенцето2 x Гума приклучок

TBP255 Тибетската Mandala Амајлија Pendant Двојно Страни НП Mantras Приврзоци
 • Неодамнешно

TBP255 Тибетската Mandala Амајлија Pendant Двојно Страни НП Mantras Приврзоци

DEN 431.52

Тибетската Mandala Амајлија Pendant Двојно Страни НП Mantras Приврзоци*Направен од бакар легура*двокреветни страни шеми,една страна е светиот градMandala,и другите страни е.НП*рака инкрустирани шарени мини монистра.*прекрасна големина,*користете метални одлукистарите занаети, полн со стари Тибетански вкус.**************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Природни Зелени Aventurine Камен Мушка ГЕМ Pendant Накит WS772
 • Неодамнешно

Природни Зелени Aventurine Камен Мушка ГЕМ Pendant Накит WS772

DEN 165.00 191.52

Материјал : Зелена AventurineГолемина на(Приближно) : 48x48 MMТежина(Приближно) : 18 gКоличина : 1 bucСликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

бел бисер /Шри Ланка Moonstone капки pendant ѓердан камен Природни Камења опал Монистра Свадба сребрен накит
 • Неодамнешно

бел бисер /Шри Ланка Moonstone капки pendant ѓердан камен Природни Камења опал Монистра Свадба сребрен накит

DEN 520.00 658.08

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписПревозот : Тие Имаат песна бројки.Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .Нашите превозот одделот бродови понеделник петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 815 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 1220 Работа дена до дестинацијата...

LASAMERO Ореол 0.287 КТ Цвет Моделот Сече Центар Дијамант, Отворајќи го Поставите 18k Злато Природен Дијамант Pendant Ѓердан
 • Неодамнешно

LASAMERO Ореол 0.287 КТ Цвет Моделот Сече Центар Дијамант, Отворајќи го Поставите 18k Злато Природен Дијамант Pendant Ѓердан

DEN 25296.00

Ставка Детали : Камен Карат Тежина : Природен дијамант 0.287 ctw Акценти камен : Природен Дијамант Боја / Јасност : H / SI1 Материјал : 18k Бело Злато / Роуз златен / жолт злато злато Тежина : 2.83 g Додатоци : *се Испраќаат Со Убави Накит Кутија; *Директно Цена Од Производителот, 1 / 3 Цена Од Продавница за Накит; *Certificate Доживотна Гаранција Картичка од Esdomera; Контактирајте со Нас Ако Ви Треба Било На Нашата Услуга : 1) Метал Промена(9k / 10k / 14k / 18k Бела / Жолта / Розово Злато) 2) Скапоцен Камен Материјал Промените; 3) Сопствени Направи Вашите Сопствени Дизајниран Накит;СЕРТИФИКАЦИЈА Вкупната Тежина : 2.88 g Камен Облик : Тркалезна Форма Камен Јасност И Боја : Бела Индекс на Рефракција : >1.81 Optical Character : Phanitic Агрегати Зголемување : Видливи Природни Содржини Зголемување : 18 K Забелешки : Природен Дијамант

10pcs Жирафа Ароматерапијата Етерично Масло Хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket Ѓердан Pendant Слободни 20pcs Влошки
 • Неодамнешно

10pcs Жирафа Ароматерапијата Етерично Масло Хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket Ѓердан Pendant Слободни 20pcs Влошки

DEN 1843.20

10pcs Магнет 30мм G iraffe Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket Ѓердан Pendant Со Синџир , Вклучуваат 10pcs 2.3 mm 24inch Рамен Кабел О Jumpring Синџир И 20pcs Перат Замена Влошкивклучуваат 10pcs 2.3 mm 24inch рамен кабел О jumpring синџир и 20pcs Перат Замена Влошки , ↓за нас1...

Моден Крстот Виножито камен Природен камен приврзоци за жените накит одлуки шарм Ѓердан додатоци 50pcs/многу бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Моден Крстот Виножито камен Природен камен приврзоци за жените накит одлуки шарм Ѓердан додатоци 50pcs/многу бесплатен превозот

DEN 950.00 1055.52

Камен Големина : 18mm*25мм*5mm Боја : како фото Материјал : Природен камен MOQ : 50 PCS 1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм** Бесплатен превозотсамо пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат...

Зголемувањето На Ѕвезда Сребро Позлатен Pendant Ѓердан Ѓердан Сјај Ѕвезда Синџир Clavicle Изјава Ѓердан Накит Подароци За Жените Девојка
 • Неодамнешно

Зголемувањето На Ѕвезда Сребро Позлатен Pendant Ѓердан Ѓердан Сјај Ѕвезда Синџир Clavicle Изјава Ѓердан Накит Подароци За Жените Девојка

DEN 45.00 87.36

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

BoYuTe (20 Групи/Многу) 20*50MM Антички Бронза Позлатен Копче за Заклучување Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Diy Изработка на Накит
 • Неодамнешно

BoYuTe (20 Групи/Многу) 20*50MM Антички Бронза Позлатен Копче за Заклучување Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Diy Изработка на Накит

DEN 613.00 681.12

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (20 Групи / Многу) 20*50 MM Антички Бронза Позлатен Копче за Заклучување Шарм Приврзоци за Нараквица Ѓердан Накит Diy Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Луксузни Накит Додатоци на Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant Ѓердан Шарм Сребрена Боја Electroplating DP158
 • Неодамнешно

Луксузни Накит Додатоци на Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant Ѓердан Шарм Сребрена Боја Electroplating DP158

DEN 1382.00 1536.00

Луксузни Накит Додатоци На Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant ЃерданШарм Сребрена Боја Electroplating DP158Предмет : Срце Облик PendentСтил : CZ Микро Отвори PendantКоличина : 5 парчеПоради различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја.Ако изберете по случаен избор боја,ние ќе се измеша боја по случаен избор за вас.