• Неодамнешно
Август 1pcs 999 24k Жолто Злато Pendant/ 3D Среќа Благослови Нога Pendant

Август 1pcs 999 24k Жолто Злато Pendant/ 3D Среќа Благослови Нога Pendant

DEN 8268.00
DEN 9504.00
-13 %
Достапно

Количина на стоки


Информации за производот
Метали : 24 K Жолто злато
Тежина : 1g
Големина : 14*9mm
Белег : 999 злато
Меи ning
Превозот
*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 3-8days да пристигне таму
*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот
*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек
Враќање
* вашиот среќен е број еден важен за нас
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел
*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од
14days во неговата оригинална состојба
* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
yangshengda
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
NC2015045344
Метали Тип:
Од Чисто Злато

Слични понуди

Бесплатен Превозот >>18 ААА 9-10ММ ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДНИ Бел БИСЕР ЃЕРДАНИ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот >>18 ААА 9-10ММ ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДНИ Бел БИСЕР ЃЕРДАНИ

DEN 1043.00 1390.08

ОписБисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјата на човештвото, бисер е "кралица на бисерите"...

нови Шри Ланка бела Saltwater Бел Бисер moonstone Камења Желка Природни опал Ѓердан Бисери ѓердан Свадба сребрен накит
 • Неодамнешно

нови Шри Ланка бела Saltwater Бел Бисер moonstone Камења Желка Природни опал Ѓердан Бисери ѓердан Свадба сребрен накит

DEN 594.00 802.08

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписПревозот : Тие Имаат песна бројки.Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .Нашите превозот одделот бродови понеделник петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 815 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 1220 Работа дена до дестинацијата...

Бесплатен Превозот >>3 ред насоки ААА+8-9mm akoya бел бисер ѓердани/blacelet 181920 -
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот >>3 ред насоки ААА+8-9mm akoya бел бисер ѓердани/blacelet 181920 -

DEN 1419.00 1774.08

ОписБисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјата на човештвото, бисер е "кралица на бисерите"...

Август НОВА Чиста 999 24K Жолто Злато Срцето Лак Pendant 2.07 g
 • Неодамнешно

Август НОВА Чиста 999 24K Жолто Злато Срцето Лак Pendant 2.07 g

DEN 14115.00 16224.00

Информации за производотМетали : 24 K Жолто златоТежина : 2.07 gГолемина : 1.80 смБелег : 999 златоzhong guo huang џинПревозот*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 38days да пристигне таму*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човекВраќање* вашиот среќен е број еден важен за нас*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од14days во неговата оригинална состојба* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Szjinao Реално 925 Sterling Silver Locket Фото Рамка Природен Бисер Pendant Ѓердан Антички Емералд Зелена Ѓердан За Жени
 • Неодамнешно

Szjinao Реално 925 Sterling Silver Locket Фото Рамка Природен Бисер Pendant Ѓердан Антички Емералд Зелена Ѓердан За Жени

DEN 1295.00 1823.52

Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознаката над страница ...

Сребрен Накит Природни Hetian Jade Ретро Тајландски Сребро Среќен Мода Pendant S925 Sterling Silver Мажите И Жените Pendant
 • Неодамнешно

Сребрен Накит Природни Hetian Jade Ретро Тајландски Сребро Среќен Мода Pendant S925 Sterling Silver Мажите И Жените Pendant

DEN 2412.00

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Pendant Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Sterling Silver Pendant за Ѓердан МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Pendant само, Chian НЕ inlcuded ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накитПриродни Hetian Jade

На задоволство на љубителите стил;925 фунта Сребрен ѓердан ѕвезда во облик на Приврзоци;стерлинг сребрен накит; шарм жена ѓердан
 • Неодамнешно

На задоволство на љубителите стил;925 фунта Сребрен ѓердан ѕвезда во облик на Приврзоци;стерлинг сребрен накит; шарм жена ѓердан

DEN 490.00 576.00

Превозот : 1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 30*33MM Антички Бронза Позлатен Легура Шарм Pendant Птица Накит Одлуки Diy Шарм рачно изработени Занаетчиски
 • Неодамнешно

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 30*33MM Антички Бронза Позлатен Легура Шарм Pendant Птица Накит Одлуки Diy Шарм рачно изработени Занаетчиски

DEN 388.00 431.52

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 30*33 MM Антички Бронза Позлатен Легура Шарм Pendant Птица Накит Одлуки Diy Шарм рачно изработени Занаетчиски БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

18K Злато Pendant Слатководни Вода капка Бисер Ѓердани за Жените,Трендовски Љубов Девојка Подарок 925 Ѓердан Синџир Годишнината во Кутија
 • Неодамнешно

18K Злато Pendant Слатководни Вода капка Бисер Ѓердани за Жените,Трендовски Љубов Девојка Подарок 925 Ѓердан Синџир Годишнината во Кутија

DEN 1482.00 2280.00

Име на производ 18 K Злато Pendant Слатководни Вода капка Бисер Ѓердани за Жените,Трендовски Љубов Девојка Роденден Подарок 925 Ѓердан Синџир Годишнината Бисер ФормаВодена капка Бисер Големина 910мм Бисер бојабела / розова / виолетова бисер Бисер Одделение ААА

Убава слон pendant ѓердан подарок агент превозот за нова мода прекрасни женски фустан трговија на големо девојки роденден par
 • Неодамнешно

Убава слон pendant ѓердан подарок агент превозот за нова мода прекрасни женски фустан трговија на големо девојки роденден par

DEN 99.00 123.36

Тоа е нашата заложба дека ќе добиете точната ставка во состојба која што е наведено во аукција Ако има проблем со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине повратни информации...

Женски Ѓердан Накит Срцето Дизајн Locket Кафез Pendant Долг Синџир Со 36colors Chiem Бременоста и Бебето Накит
 • Неодамнешно

Женски Ѓердан Накит Срцето Дизајн Locket Кафез Pendant Долг Синџир Со 36colors Chiem Бременоста и Бебето Накит

DEN 503.52

Женски Ѓердан Накит Срцето Дизајн Locket Кафез Pendant Долг Синџир Со 36colors Chiem Бременоста и Бебето НакитКликнете На Сликата Подолу За Да Се Купи Други Хармонија Топката КафезХармонија bola / Бременоста топката / Свири pendant / Бебе bola : 1)се Тресат тоа, и тоа ќе го направи пријатен глас2)Првично производител3)Совршен подарок за бебето шоу4) ОЕМСостојба : 100% НовиМатеријал : Сребро Позлатен на Бела БакарPendant големина на : За 20mm топкаКоличина : 1 PC Кафез Pendant + 1 PC 45"Синџир+1 PC внатрешна ТопкаЗабелешка : имаме 36 бои топка !Ако ви треба други бои, ве молиме дајте ми порака кога ќе се направи нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за било кое ново прашање!Кликнете На Неа За Да Се Купи Свири Топка : Abuout ПроизводКако од 20 недела, бебињата може да го слушнете звукот од целиот стомак, тогаш тие можат да играат и да уживате во убава музика на бел pendant, мајки можат да го користат за да комуницираат со бебиња, тоа е толку неверојатно...

Природен Камен Шарм Обетки Приврзоци 20 мм Монета Форма Рок Кристал DIY Накит Обетки
 • Неодамнешно

Природен Камен Шарм Обетки Приврзоци 20 мм Монета Форма Рок Кристал DIY Накит Обетки

DEN 811.20

Опис : 20 мм круг монета привезоци, природни кристали;Како што е природно, тоа е облачно или crackl внатре, не е 100% јасно како стакло;50 компјутери торба;

Бесплатен превозот 100pcs/многу ѕвезда мали плута стакло глобуси diy Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише супер зделка
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100pcs/многу ѕвезда мали плута стакло глобуси diy Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише супер зделка

DEN 2386.00 2511.84

Бесплатен превозот 100pcs / многу ѕвезда мали плута стакло глобуси diy Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише супер зделкадруги стилPls Забелешка : 1...

Моден бренд ѓердан за жените ;среќна ѕвезда Приврзоци ѓердан за жените;Fashion ОЛ домот жена е ѓердан
 • Неодамнешно

Моден бренд ѓердан за жените ;среќна ѕвезда Приврзоци ѓердан за жените;Fashion ОЛ домот жена е ѓердан

DEN 584.00 686.40

Превозот : 1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

Адвокатско Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Сребро Голема Лав Jingle Bell Кул&Топла Најновите Pendant Фабрика Цена
 • Неодамнешно

Адвокатско Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Сребро Голема Лав Jingle Bell Кул&Топла Најновите Pendant Фабрика Цена

DEN 223.00 234.72

ПлаќањеНие претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни...

Бесплатен превозот 50pcs/многу 20mm Шарм плута јасно стаклено Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише шарм pendant
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50pcs/многу 20mm Шарм плута јасно стаклено Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише шарм pendant

DEN 1272.00 1338.24

Бесплатен превозот 50pcs / многу 20mm Шарм плута јасно стаклено Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише шарм pendantдруги стилPls Забелешка : 1...

23*6MM 60Pcs Занитвам Кристално Стакло КС Златна Боја Алуминиумски Накит Шарм Монистра Накит Приврзоци
 • Неодамнешно

23*6MM 60Pcs Занитвам Кристално Стакло КС Златна Боја Алуминиумски Накит Шарм Монистра Накит Приврзоци

DEN 422.00 479.52

Сите нарачки вкупна вредност над $150 , можеме да ви понудиме слободен DHL, или ЕМС превозот(за некои coutries, не секој, ве молиме контактирајте со нас пред цел ^^)Функција : 100% Сосема НовМатеријал : алуминиум & кристално стаклоГОЛЕМИНА : 23*6mmMOQ : 60pcs = 1 многу

LASAMERO Ореол 0.287 КТ Цвет Моделот Сече Центар Дијамант, Отворајќи го Поставите 18k Злато Природен Дијамант Pendant Ѓердан
 • Неодамнешно

LASAMERO Ореол 0.287 КТ Цвет Моделот Сече Центар Дијамант, Отворајќи го Поставите 18k Злато Природен Дијамант Pendant Ѓердан

DEN 25296.00

Ставка Детали : Камен Карат Тежина : Природен дијамант 0.287 ctw Акценти камен : Природен Дијамант Боја / Јасност : H / SI1 Материјал : 18k Бело Злато / Роуз златен / жолт злато злато Тежина : 2.83 g Додатоци : *се Испраќаат Со Убави Накит Кутија; *Директно Цена Од Производителот, 1 / 3 Цена Од Продавница за Накит; *Certificate Доживотна Гаранција Картичка од Esdomera; Контактирајте со Нас Ако Ви Треба Било На Нашата Услуга : 1) Метал Промена(9k / 10k / 14k / 18k Бела / Жолта / Розово Злато) 2) Скапоцен Камен Материјал Промените; 3) Сопствени Направи Вашите Сопствени Дизајниран Накит;СЕРТИФИКАЦИЈА Вкупната Тежина : 2.88 g Камен Облик : Тркалезна Форма Камен Јасност И Боја : Бела Индекс на Рефракција : >1.81 Optical Character : Phanitic Агрегати Зголемување : Видливи Природни Содржини Зголемување : 18 K Забелешки : Природен Дијамант

Луксузни Накит Додатоци на Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant Ѓердан Шарм Сребрена Боја Electroplating DP158
 • Неодамнешно

Луксузни Накит Додатоци на Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant Ѓердан Шарм Сребрена Боја Electroplating DP158

DEN 1382.00 1536.00

Луксузни Накит Додатоци На Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant ЃерданШарм Сребрена Боја Electroplating DP158Предмет : Срце Облик PendentСтил : CZ Микро Отвори PendantКоличина : 5 парчеПоради различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја.Ако изберете по случаен избор боја,ние ќе се измеша боја по случаен избор за вас.

BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 18*17MM Гроздобер Прибор Делови Легура Diy Материјал Шупливи Риба Шарм Накит Наоди и Компоненти
 • Неодамнешно

BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 18*17MM Гроздобер Прибор Делови Легура Diy Материјал Шупливи Риба Шарм Накит Наоди и Компоненти

DEN 392.00 435.84

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (20 Парчиња / Многу) 18*17 MM Гроздобер Прибор Делови Легура Diy Материјал Шупливи Риба Шарм Накит Наоди и Компоненти БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

бел бисер /Шри Ланка Moonstone капки pendant ѓердан камен Природни Камења опал Монистра Свадба сребрен накит
 • Неодамнешно

бел бисер /Шри Ланка Moonstone капки pendant ѓердан камен Природни Камења опал Монистра Свадба сребрен накит

DEN 520.00 658.08

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписПревозот : Тие Имаат песна бројки.Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .Нашите превозот одделот бродови понеделник петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 815 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 1220 Работа дена до дестинацијата...

18K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит
 • Неодамнешно

18K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит

DEN 1488.00 2289.60

Charactor 18 K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит Бисер Формаориз форма Бисер Бисер Големина 910мм слатководни бисер Бисер квалитет AAAA врвот одделение Бисер боја бела ,розова,виолетова бисер боја Пакет Накит кутија