• Неодамнешно
Август НОВА Чиста 999 24K Жолто Злато Срцето Лак Pendant 2.07 g

Август НОВА Чиста 999 24K Жолто Злато Срцето Лак Pendant 2.07 g

DEN 14115.00
DEN 16224.00
-13 %
Достапно

Количина на стоки


Информации за производот
Метали : 24 K Жолто злато
Тежина : 2.07 g
Големина : 1.80 см
Белег : 999 злато
zhong guo huang џин
Превозот
*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 3-8days да пристигне таму
*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот
*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек
Враќање
* вашиот среќен е број еден важен за нас
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел
*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од
14days во неговата оригинална состојба
* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
yangshengda
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
NC2015045344
Метали Тип:
Од Чисто Злато

Слични понуди

Моден бренд ѓердан за жените ;среќна ѕвезда Приврзоци ѓердан за жените;Fashion ОЛ домот жена е ѓердан
 • Неодамнешно

Моден бренд ѓердан за жените ;среќна ѕвезда Приврзоци ѓердан за жените;Fashion ОЛ домот жена е ѓердан

DEN 584.00 686.40

Превозот : 1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

Julie Ванг 5PCS Антички Бронза Шарм Имитира Готвење алатка Пан Суспензија Приврзоци Накит Ѓердан Хривнија Додаток
 • Неодамнешно

Julie Ванг 5PCS Антички Бронза Шарм Имитира Готвење алатка Пан Суспензија Приврзоци Накит Ѓердан Хривнија Додаток

DEN 148.80

Добредојдовте во мојата продавница !100% Нов Бренд И Висок КвалитетBrandname : Julie ВангРеден Број : 52363Објектот Стил : Мини шарм за Нараквици,Ѓердани Earring Накит AcccessoryМатеријал : Цинк ЛегураГолемина : 32*17*4mmБоја : Како На Сликата ПрикажанаАнтички БронзаКОЛИЧИНА : 5 PCSAnswer : ___________________________ Note : 1cm=10мм ,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mmКако да конвертирате сантиметри да инчи1 сантиметар е еднаков на 0.3937007874 инчи : 1cm = (1 / 2.54) = 0.3937007874На растојание d во инчи () е еднаков на растојание d во сантиметри (cm) поделен со 2.54 : d () = d (cm) / 2.54

23*6MM 60Pcs Занитвам Кристално Стакло КС Златна Боја Алуминиумски Накит Шарм Монистра Накит Приврзоци
 • Неодамнешно

23*6MM 60Pcs Занитвам Кристално Стакло КС Златна Боја Алуминиумски Накит Шарм Монистра Накит Приврзоци

DEN 422.00 479.52

Сите нарачки вкупна вредност над $150 , можеме да ви понудиме слободен DHL, или ЕМС превозот(за некои coutries, не секој, ве молиме контактирајте со нас пред цел ^^)Функција : 100% Сосема НовМатеријал : алуминиум & кристално стаклоГОЛЕМИНА : 23*6mmMOQ : 60pcs = 1 многу

На задоволство на љубителите стил;925 фунта Сребрен ѓердан ѕвезда во облик на Приврзоци;стерлинг сребрен накит; шарм жена ѓердан
 • Неодамнешно

На задоволство на љубителите стил;925 фунта Сребрен ѓердан ѕвезда во облик на Приврзоци;стерлинг сребрен накит; шарм жена ѓердан

DEN 490.00 576.00

Превозот : 1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 14*10ММ Cabochon База Антички Бронза Позлатен Празно Приврзоци Diy Материјали Накит Додатоци
 • Неодамнешно

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 14*10ММ Cabochon База Антички Бронза Позлатен Празно Приврзоци Diy Материјали Накит Додатоци

DEN 483.00 536.64

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (60 Парчиња / Многу) 14*10ММ Cabochon База Антички Бронза Позлатен Празно Приврзоци Diy Материјали Накит Додатоци БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

GND0307 парична Казна 925 Sterling Silver Прекрасна Слатка Убавина Романтична Кристал Ѓердани Привезоци ,Модни Накит за Подарок За Жените
 • Неодамнешно

GND0307 парична Казна 925 Sterling Silver Прекрасна Слатка Убавина Романтична Кристал Ѓердани Привезоци ,Модни Накит за Подарок За Жените

DEN 302.00 335.52

Место на потеклоЖеџијанг, Кина (Копно)ПолЖените, Унисекс, Мажи, ДецаПриликиПодароци, Партија, Ангажман, Годишнина..Бренд YFNНакит типЃердан PendantГолемина18 инчиКоличина1 ПарчеЦелПримерок цел / Микс цел / Прилагодите е добредојденБоја На РазликатаСликата на производи на нашиот вебсајт се направени од вистински производ себе, бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.Големина ПрашањеВе молиме да се грижи за накит големина кога купувате од нашата продавница.Ако ја најдете производ големина несоодветни за вас,едноставно контактирајте не преку Трговијаменаџер или од Порака за размена на производот.(Купувачот плати враќање поштарина)Ние зависи од вашето задоволство да успех, затоа, вашата повратна информација е дефинитивно важно за нас.Доколку сте задоволни со нашата купување, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, и ние, исто така, веднаш ќе ве остават позитивен фидбек, како и.Наш врвен приоритет е постигнување на брз и јасен комуникација со нашите клиенти...

BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 18*17MM Гроздобер Прибор Делови Легура Diy Материјал Шупливи Риба Шарм Накит Наоди и Компоненти
 • Неодамнешно

BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 18*17MM Гроздобер Прибор Делови Легура Diy Материјал Шупливи Риба Шарм Накит Наоди и Компоненти

DEN 392.00 435.84

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (20 Парчиња / Многу) 18*17 MM Гроздобер Прибор Делови Легура Diy Материјал Шупливи Риба Шарм Накит Наоди и Компоненти БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

AMYA Сребрен Накит Божиќ Елени Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик pendant Парфем Diffuser Locket Ѓердан
 • Неодамнешно

AMYA Сребрен Накит Божиќ Елени Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик pendant Парфем Diffuser Locket Ѓердан

DEN 190.00 364.80

AMYA Сребрен Накит Ѕвезда и Месечина30мм Магнет Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket , вклучуваат 1pcs 2.4 mm 24inch топката синџир и 10pcs Перат Замена Влошки, DWS380за нас1.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас2...

Szjinao Реално 925 Sterling Silver Locket Фото Рамка Природен Бисер Pendant Ѓердан Антички Емералд Зелена Ѓердан За Жени
 • Неодамнешно

Szjinao Реално 925 Sterling Silver Locket Фото Рамка Природен Бисер Pendant Ѓердан Антички Емералд Зелена Ѓердан За Жени

DEN 1295.00 1823.52

Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознаката над страница ...

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 18*15MM Цинк Легура Материјали Антички Сребро Бронза Позлатен Музика Pendant Шарм за Diy Накит наоди
 • Неодамнешно

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 18*15MM Цинк Легура Материјали Антички Сребро Бронза Позлатен Музика Pendant Шарм за Diy Накит наоди

DEN 313.00 348.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 18*15 MM Цинк Легура Материјали Антички Сребро Бронза Позлатен Музика Pendant Шарм за Diy Накит наоди БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

1 парче Mesinya Кити Мачка домашно Милениче Љубовник (25мм) Ароматерапијата/Етерични Масла 316L не ' Рѓосувачки Челик Diffuser Locket pendant Ѓердан
 • Неодамнешно

1 парче Mesinya Кити Мачка домашно Милениче Љубовник (25мм) Ароматерапијата/Етерични Масла 316L не ' Рѓосувачки Челик Diffuser Locket pendant Ѓердан

DEN 316.00 336.00

1piece слободни 24inch 2.3 mm ширина сјајна водоотпорен хируршки нерѓосувачки челик синџир вклучени (оваа сјајна синџир цената е и бесплатно како подарок)Уживајте во Оваа Етерично масло секогаш кога ќе се без директно допирање на вашата кожа 12pcs Етерични Масла Diffuser Locket Влошки Парфем Арома Locket Замена Влошки се вклучени : секоја боја, 1 парче или забелешка нас бои треба316 L одделение од нерѓосувачки челик гаранција животмагнет затворање и тоа се затвора совршен ,никогаш не се грижите за масло подлога напуштилерампа е перат можете да ги чисти и да користите друг вид на етерично масло во нив ,која Брзо се апсорбира етерични масла и ослободување полека.ќе биде најдобар подарок за вашите пријатели и љубители на семејството направени во 316 L не ' рѓосувачки челик100% никел и оловобесплатноПрилагодено дизајни се прифатениРазни модерен стил се достапни (повеќе од 3.000 стилови)ОЕМ и ODM наредби се добредојдениМали наредби се прифатениПредности на продажбата на услугиСтандард : ISO 9000 / 9001 / 9004 / 19011 : 2000 и ISO 17799Основно Конкурентни Предности : Брендиме ДеловиГлавни Извозни Пазари : Источна ЕвропаСеверна АмерикаСреден Исток / АфрикаЦентралниот / Јужна АмерикаАзијаЗападна ЕвропаЗемја на ПотеклоDistributorships ПонудениЗелена ПроизводГаранција / ГаранцијаПакувањеЦенаПроизвод КарактеристикиУслугаМали Наредби Се ПрифатениПакување : Производи фиксиран на пластична кесаНадворешната страна меур пластика или запечатени OPP вреќаСтандардна картонска кутијаТехнички предности :

18K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит
 • Неодамнешно

18K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит

DEN 1488.00 2289.60

Charactor 18 K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит Бисер Формаориз форма Бисер Бисер Големина 910мм слатководни бисер Бисер квалитет AAAA врвот одделение Бисер боја бела ,розова,виолетова бисер боја Пакет Накит кутија

LASAMERO Ореол 0.287 КТ Цвет Моделот Сече Центар Дијамант, Отворајќи го Поставите 18k Злато Природен Дијамант Pendant Ѓердан
 • Неодамнешно

LASAMERO Ореол 0.287 КТ Цвет Моделот Сече Центар Дијамант, Отворајќи го Поставите 18k Злато Природен Дијамант Pendant Ѓердан

DEN 25296.00

Ставка Детали : Камен Карат Тежина : Природен дијамант 0.287 ctw Акценти камен : Природен Дијамант Боја / Јасност : H / SI1 Материјал : 18k Бело Злато / Роуз златен / жолт злато злато Тежина : 2.83 g Додатоци : *се Испраќаат Со Убави Накит Кутија; *Директно Цена Од Производителот, 1 / 3 Цена Од Продавница за Накит; *Certificate Доживотна Гаранција Картичка од Esdomera; Контактирајте со Нас Ако Ви Треба Било На Нашата Услуга : 1) Метал Промена(9k / 10k / 14k / 18k Бела / Жолта / Розово Злато) 2) Скапоцен Камен Материјал Промените; 3) Сопствени Направи Вашите Сопствени Дизајниран Накит;СЕРТИФИКАЦИЈА Вкупната Тежина : 2.88 g Камен Облик : Тркалезна Форма Камен Јасност И Боја : Бела Индекс на Рефракција : >1.81 Optical Character : Phanitic Агрегати Зголемување : Видливи Природни Содржини Зголемување : 18 K Забелешки : Природен Дијамант

SUNYIK Сурови Природни Fluorite Кристал Чакра Реики Камен Pendant Одговара на Ѓердан
 • Неодамнешно

SUNYIK Сурови Природни Fluorite Кристал Чакра Реики Камен Pendant Одговара на Ѓердан

DEN 191.52

Фабриката За Продажба Директно! Прифати Големо Цел,Ние ќе ви даде задоволителен попуст Ви благодариме!Сурови Природни Fluorite Кристал Чакра Реики Камен Pendant Одговара На ЃерданОпис·Големина Детали(Приближно) : 20x30mm25x54mm;Дупка : 5mm·Количина : 1 Компјутер (без синџир)·Тежина(Приближно) : 1123 Грам / Pc·Метални Типот : Злато Позлатен·Состојба : Нова·Кристали се природни и варираат во големина,боја и форма.Фотографии претставуваат објекти од многу...

Луксузни Накит Додатоци на Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant Ѓердан Шарм Сребрена Боја Electroplating DP158
 • Неодамнешно

Луксузни Накит Додатоци на Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant Ѓердан Шарм Сребрена Боја Electroplating DP158

DEN 1382.00 1536.00

Луксузни Накит Додатоци На Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant ЃерданШарм Сребрена Боја Electroplating DP158Предмет : Срце Облик PendentСтил : CZ Микро Отвори PendantКоличина : 5 парчеПоради различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја.Ако изберете по случаен избор боја,ние ќе се измеша боја по случаен избор за вас.

Бесплатен Превозот >>3 ред насоки ААА+8-9mm akoya бел бисер ѓердани/blacelet 181920 -
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот >>3 ред насоки ААА+8-9mm akoya бел бисер ѓердани/blacelet 181920 -

DEN 1419.00 1774.08

ОписБисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјата на човештвото, бисер е "кралица на бисерите"...

10pcs Жирафа Ароматерапијата Етерично Масло Хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket Ѓердан Pendant Слободни 20pcs Влошки
 • Неодамнешно

10pcs Жирафа Ароматерапијата Етерично Масло Хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket Ѓердан Pendant Слободни 20pcs Влошки

DEN 1843.20

10pcs Магнет 30мм G iraffe Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket Ѓердан Pendant Со Синџир , Вклучуваат 10pcs 2.3 mm 24inch Рамен Кабел О Jumpring Синџир И 20pcs Перат Замена Влошкивклучуваат 10pcs 2.3 mm 24inch рамен кабел О jumpring синџир и 20pcs Перат Замена Влошки , ↓за нас1...

Бесплатен превозот 100pcs/многу ѕвезда мали плута стакло глобуси diy Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише супер зделка
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100pcs/многу ѕвезда мали плута стакло глобуси diy Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише супер зделка

DEN 2386.00 2511.84

Бесплатен превозот 100pcs / многу ѕвезда мали плута стакло глобуси diy Шише Парфем етерично масло шишенцето pendant мини стаклено шише супер зделкадруги стилPls Забелешка : 1...

Doreen Кутија Шарм Приврзоци Пердув Сон Catcher Антички Сребрен Шупливи 46mm(1 6/8)x 21mm(7/8),10 Компјутери 2015 година нови
 • Неодамнешно

Doreen Кутија Шарм Приврзоци Пердув Сон Catcher Антички Сребрен Шупливи 46mm(1 6/8)x 21mm(7/8),10 Компјутери 2015 година нови

DEN 212.00 303.36

Шарм Приврзоци Пердув Сон Catcher Антички Сребрен Шупливи 46mm(1 6 / 8")x 21mm(7 / 8"),10 Компјутери Материјал Цинк метални легури(Олово и Никел Безбедно) Големина Приближно : 4.6 cm x2.1cm(1 6 / 8" x 7 / 8")Дупка големина : 2.3 mm( 1 / 8")конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Антички Сребрен Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не...

Бесплатен Превозот >>18 ААА 9-10ММ ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДНИ Бел БИСЕР ЃЕРДАНИ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот >>18 ААА 9-10ММ ЈУЖНА МОРЕ ПРИРОДНИ Бел БИСЕР ЃЕРДАНИ

DEN 1043.00 1390.08

ОписБисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјата на човештвото, бисер е "кралица на бисерите"...

Природен Камен Шарм Обетки Приврзоци 20 мм Монета Форма Рок Кристал DIY Накит Обетки
 • Неодамнешно

Природен Камен Шарм Обетки Приврзоци 20 мм Монета Форма Рок Кристал DIY Накит Обетки

DEN 811.20

Опис : 20 мм круг монета привезоци, природни кристали;Како што е природно, тоа е облачно или crackl внатре, не е 100% јасно како стакло;50 компјутери торба;

Зголемувањето На Ѕвезда Сребро Позлатен Pendant Ѓердан Ѓердан Сјај Ѕвезда Синџир Clavicle Изјава Ѓердан Накит Подароци За Жените Девојка
 • Неодамнешно

Зголемувањето На Ѕвезда Сребро Позлатен Pendant Ѓердан Ѓердан Сјај Ѕвезда Синџир Clavicle Изјава Ѓердан Накит Подароци За Жените Девојка

DEN 45.00 87.36

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

бел бисер /Шри Ланка Moonstone капки pendant ѓердан камен Природни Камења опал Монистра Свадба сребрен накит
 • Неодамнешно

бел бисер /Шри Ланка Moonstone капки pendant ѓердан камен Природни Камења опал Монистра Свадба сребрен накит

DEN 520.00 658.08

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписПревозот : Тие Имаат песна бројки.Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .Нашите превозот одделот бродови понеделник петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 815 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 1220 Работа дена до дестинацијата...

трговија на големо Топла продаде 10Pcs Златна Боја, Отворајќи Кристал Кристал Камен Капка Приврзоци Накит
 • Неодамнешно

трговија на големо Топла продаде 10Pcs Златна Боја, Отворајќи Кристал Кристал Камен Капка Приврзоци Накит

DEN 2097.00 2304.00

Добредојдовте На Вашата НарачкаПочитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Pendant 2.Pendant Големина>> : Прибл 1821*3544 3 ММ...

Сребро шарм ѓердан Сребро 925 Жени Ѓердан фунта сребро;среќа pendant;хривнија накит;индивидуален карактер стил;
 • Неодамнешно

Сребро шарм ѓердан Сребро 925 Жени Ѓердан фунта сребро;среќа pendant;хривнија накит;индивидуален карактер стил;

DEN 551.00 648.00

Превозот : 1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 30*33MM Антички Бронза Позлатен Легура Шарм Pendant Птица Накит Одлуки Diy Шарм рачно изработени Занаетчиски
 • Неодамнешно

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 30*33MM Антички Бронза Позлатен Легура Шарм Pendant Птица Накит Одлуки Diy Шарм рачно изработени Занаетчиски

DEN 388.00 431.52

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 30*33 MM Антички Бронза Позлатен Легура Шарм Pendant Птица Накит Одлуки Diy Шарм рачно изработени Занаетчиски БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

18K Злато Pendant Слатководни Вода капка Бисер Ѓердани за Жените,Трендовски Љубов Девојка Подарок 925 Ѓердан Синџир Годишнината во Кутија
 • Неодамнешно

18K Злато Pendant Слатководни Вода капка Бисер Ѓердани за Жените,Трендовски Љубов Девојка Подарок 925 Ѓердан Синџир Годишнината во Кутија

DEN 1482.00 2280.00

Име на производ 18 K Злато Pendant Слатководни Вода капка Бисер Ѓердани за Жените,Трендовски Љубов Девојка Роденден Подарок 925 Ѓердан Синџир Годишнината Бисер ФормаВодена капка Бисер Големина 910мм Бисер бојабела / розова / виолетова бисер Бисер Одделение ААА