• Неодамнешно
10pcs/многу 16 мм празни јасно круг топката стакло глобуси меур со 2mm двојно дупка стакло шишенцето pandent накит наоди додаток

10pcs/многу 16 мм празни јасно круг топката стакло глобуси меур со 2mm двојно дупка стакло шишенцето pandent накит наоди додаток

DEN 207.00
DEN 230.40
-10 %
Достапно

Количина на стоки


Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
16mm двојно дупка
Стил:
Класичен
Функција:
Никој
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични понуди

18K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит
 • Неодамнешно

18K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит

DEN 1488.00 2289.60

Charactor 18 K Злато pendant бисер Накит еленски ѓердани & pendant за љубителите бисер приврзоци s925 сребро ѓердани синџир парична казна накит Бисер Формаориз форма Бисер Бисер Големина 910мм слатководни бисер Бисер квалитет AAAA врвот одделение Бисер боја бела ,розова,виолетова бисер боја Пакет Накит кутија

GND0307 парична Казна 925 Sterling Silver Прекрасна Слатка Убавина Романтична Кристал Ѓердани Привезоци ,Модни Накит за Подарок За Жените
 • Неодамнешно

GND0307 парична Казна 925 Sterling Silver Прекрасна Слатка Убавина Романтична Кристал Ѓердани Привезоци ,Модни Накит за Подарок За Жените

DEN 302.00 335.52

Место на потеклоЖеџијанг, Кина (Копно)ПолЖените, Унисекс, Мажи, ДецаПриликиПодароци, Партија, Ангажман, Годишнина..Бренд YFNНакит типЃердан PendantГолемина18 инчиКоличина1 ПарчеЦелПримерок цел / Микс цел / Прилагодите е добредојденБоја На РазликатаСликата на производи на нашиот вебсајт се направени од вистински производ себе, бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.Големина ПрашањеВе молиме да се грижи за накит големина кога купувате од нашата продавница.Ако ја најдете производ големина несоодветни за вас,едноставно контактирајте не преку Трговијаменаџер или од Порака за размена на производот.(Купувачот плати враќање поштарина)Ние зависи од вашето задоволство да успех, затоа, вашата повратна информација е дефинитивно важно за нас.Доколку сте задоволни со нашата купување, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, и ние, исто така, веднаш ќе ве остават позитивен фидбек, како и.Наш врвен приоритет е постигнување на брз и јасен комуникација со нашите клиенти...

SUNYIK Сурови Природни Fluorite Кристал Чакра Реики Камен Pendant Одговара на Ѓердан
 • Неодамнешно

SUNYIK Сурови Природни Fluorite Кристал Чакра Реики Камен Pendant Одговара на Ѓердан

DEN 191.52

Фабриката За Продажба Директно! Прифати Големо Цел,Ние ќе ви даде задоволителен попуст Ви благодариме!Сурови Природни Fluorite Кристал Чакра Реики Камен Pendant Одговара На ЃерданОпис·Големина Детали(Приближно) : 20x30mm25x54mm;Дупка : 5mm·Количина : 1 Компјутер (без синџир)·Тежина(Приближно) : 1123 Грам / Pc·Метални Типот : Злато Позлатен·Состојба : Нова·Кристали се природни и варираат во големина,боја и форма.Фотографии претставуваат објекти од многу...

1 парче Mesinya Кити Мачка домашно Милениче Љубовник (25мм) Ароматерапијата/Етерични Масла 316L не ' Рѓосувачки Челик Diffuser Locket pendant Ѓердан
 • Неодамнешно

1 парче Mesinya Кити Мачка домашно Милениче Љубовник (25мм) Ароматерапијата/Етерични Масла 316L не ' Рѓосувачки Челик Diffuser Locket pendant Ѓердан

DEN 316.00 336.00

1piece слободни 24inch 2.3 mm ширина сјајна водоотпорен хируршки нерѓосувачки челик синџир вклучени (оваа сјајна синџир цената е и бесплатно како подарок)Уживајте во Оваа Етерично масло секогаш кога ќе се без директно допирање на вашата кожа 12pcs Етерични Масла Diffuser Locket Влошки Парфем Арома Locket Замена Влошки се вклучени : секоја боја, 1 парче или забелешка нас бои треба316 L одделение од нерѓосувачки челик гаранција животмагнет затворање и тоа се затвора совршен ,никогаш не се грижите за масло подлога напуштилерампа е перат можете да ги чисти и да користите друг вид на етерично масло во нив ,која Брзо се апсорбира етерични масла и ослободување полека.ќе биде најдобар подарок за вашите пријатели и љубители на семејството направени во 316 L не ' рѓосувачки челик100% никел и оловобесплатноПрилагодено дизајни се прифатениРазни модерен стил се достапни (повеќе од 3.000 стилови)ОЕМ и ODM наредби се добредојдениМали наредби се прифатениПредности на продажбата на услугиСтандард : ISO 9000 / 9001 / 9004 / 19011 : 2000 и ISO 17799Основно Конкурентни Предности : Брендиме ДеловиГлавни Извозни Пазари : Источна ЕвропаСеверна АмерикаСреден Исток / АфрикаЦентралниот / Јужна АмерикаАзијаЗападна ЕвропаЗемја на ПотеклоDistributorships ПонудениЗелена ПроизводГаранција / ГаранцијаПакувањеЦенаПроизвод КарактеристикиУслугаМали Наредби Се ПрифатениПакување : Производи фиксиран на пластична кесаНадворешната страна меур пластика или запечатени OPP вреќаСтандардна картонска кутијаТехнички предности :

3PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Срцето (20MMx25MM,0.50 ML), Арома Ѓердани ,Етерични Масла Шише
 • Неодамнешно

3PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Срцето (20MMx25MM,0.50 ML), Арома Ѓердани ,Етерични Масла Шише

DEN 226.00 237.60

3 PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Срцето (20 MMx25 MM,0.50 ML), Арома Ѓердани ,Етерични Масла Шише Материјал : 100% Рачно изработени Murano СтаклоГолемина на : 20mm(W) x 25мм(H),0.5 ML Забелешки : Достапни бои : Бриши / Розова / Red / Виолетово / Сино / ШампањСите овие murano стакло етерично масло ампули се 100% се рачно изработени ,и се продаваатсо corks,но без парфем или етерични масла во внатрешноста .Овие фенси ампули може да биде исполнет со вашиот омилен парфем ,мирис, смирувачкиароматерапијата масло , или етерични масла .3x Murano Стакло

18K Злато Pendant Слатководни Вода капка Бисер Ѓердани за Жените,Трендовски Љубов Девојка Подарок 925 Ѓердан Синџир Годишнината во Кутија
 • Неодамнешно

18K Злато Pendant Слатководни Вода капка Бисер Ѓердани за Жените,Трендовски Љубов Девојка Подарок 925 Ѓердан Синџир Годишнината во Кутија

DEN 1482.00 2280.00

Име на производ 18 K Злато Pendant Слатководни Вода капка Бисер Ѓердани за Жените,Трендовски Љубов Девојка Роденден Подарок 925 Ѓердан Синџир Годишнината Бисер ФормаВодена капка Бисер Големина 910мм Бисер бојабела / розова / виолетова бисер Бисер Одделение ААА

Голем Круг Мајка на Перл Шел Pendant Со Кристал Отвори ,трговија на Големо CZ Циркони Микро Отвори Ѕвезда Конектор Шарм, MY1731
 • Неодамнешно

Голем Круг Мајка на Перл Шел Pendant Со Кристал Отвори ,трговија на Големо CZ Циркони Микро Отвори Ѕвезда Конектор Шарм, MY1731

DEN 3678.00 3871.68

Голем Кристал Го Отвори Мајка На Перл Шел PendantГолемина Приближно 5060mmПроизводот Се ПокажеПревозот начин1...

Новиот Дизајн Врвен Квалитет Guanyin Jade Ѓердан За Мажи Жени Среќа Приврзоци
 • Неодамнешно

Новиот Дизајн Врвен Квалитет Guanyin Jade Ѓердан За Мажи Жени Среќа Приврзоци

DEN 2016.00

Добредојдовте На Нашата ПродавницаНајдобар Избор За вас да се избере подарок за вашите пријатели или семејството.Ако имате било каков проблем,можете да порака мене.Ви благодариме!

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 18*15MM Цинк Легура Материјали Антички Сребро Бронза Позлатен Музика Pendant Шарм за Diy Накит наоди
 • Неодамнешно

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 18*15MM Цинк Легура Материјали Антички Сребро Бронза Позлатен Музика Pendant Шарм за Diy Накит наоди

DEN 313.00 348.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 18*15 MM Цинк Легура Материјали Антички Сребро Бронза Позлатен Музика Pendant Шарм за Diy Накит наоди БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Луксузни Накит Додатоци на Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant Ѓердан Шарм Сребрена Боја Electroplating DP158
 • Неодамнешно

Луксузни Накит Додатоци на Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant Ѓердан Шарм Сребрена Боја Electroplating DP158

DEN 1382.00 1536.00

Луксузни Накит Додатоци На Титаниум Druzy Микро Циркон Срце Облик Pendant ЃерданШарм Сребрена Боја Electroplating DP158Предмет : Срце Облик PendentСтил : CZ Микро Отвори PendantКоличина : 5 парчеПоради различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја.Ако изберете по случаен избор боја,ние ќе се измеша боја по случаен избор за вас.

Szjinao Реално 925 Sterling Silver Locket Фото Рамка Природен Бисер Pendant Ѓердан Антички Емералд Зелена Ѓердан За Жени
 • Неодамнешно

Szjinao Реално 925 Sterling Silver Locket Фото Рамка Природен Бисер Pendant Ѓердан Антички Емералд Зелена Ѓердан За Жени

DEN 1295.00 1823.52

Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознаката над страница ...

Природен Камен Шарм Обетки Приврзоци 20 мм Монета Форма Рок Кристал DIY Накит Обетки
 • Неодамнешно

Природен Камен Шарм Обетки Приврзоци 20 мм Монета Форма Рок Кристал DIY Накит Обетки

DEN 811.20

Опис : 20 мм круг монета привезоци, природни кристали;Како што е природно, тоа е облачно или crackl внатре, не е 100% јасно како стакло;50 компјутери торба;

Зголемувањето На Ѕвезда Сребро Позлатен Pendant Ѓердан Ѓердан Сјај Ѕвезда Синџир Clavicle Изјава Ѓердан Накит Подароци За Жените Девојка
 • Неодамнешно

Зголемувањето На Ѕвезда Сребро Позлатен Pendant Ѓердан Ѓердан Сјај Ѕвезда Синџир Clavicle Изјава Ѓердан Накит Подароци За Жените Девојка

DEN 45.00 87.36

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

Природни Зелени Aventurine Камен Мушка ГЕМ Pendant Накит WS772
 • Неодамнешно

Природни Зелени Aventurine Камен Мушка ГЕМ Pendant Накит WS772

DEN 165.00 191.52

Материјал : Зелена AventurineГолемина на(Приближно) : 48x48 MMТежина(Приближно) : 18 gКоличина : 1 bucСликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

ѓердан аниме гем chocker макси колиер природни pendant Ѓердан камен Природни Камења опал Монистра Свадба сребрен накит
 • Неодамнешно

ѓердан аниме гем chocker макси колиер природни pendant Ѓердан камен Природни Камења опал Монистра Свадба сребрен накит

DEN 494.00 667.68

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписПревозот : Тие Имаат песна бројки.Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга.Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .Нашите превозот одделот бродови понеделник петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 815 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 1220 Работа дена до дестинацијата...

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 14*10ММ Cabochon База Антички Бронза Позлатен Празно Приврзоци Diy Материјали Накит Додатоци
 • Неодамнешно

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 14*10ММ Cabochon База Антички Бронза Позлатен Празно Приврзоци Diy Материјали Накит Додатоци

DEN 483.00 536.64

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (60 Парчиња / Многу) 14*10ММ Cabochon База Антички Бронза Позлатен Празно Приврзоци Diy Материјали Накит Додатоци БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 30*33MM Антички Бронза Позлатен Легура Шарм Pendant Птица Накит Одлуки Diy Шарм рачно изработени Занаетчиски
 • Неодамнешно

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 30*33MM Антички Бронза Позлатен Легура Шарм Pendant Птица Накит Одлуки Diy Шарм рачно изработени Занаетчиски

DEN 388.00 431.52

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 30*33 MM Антички Бронза Позлатен Легура Шарм Pendant Птица Накит Одлуки Diy Шарм рачно изработени Занаетчиски БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

TBP255 Тибетската Mandala Амајлија Pendant Двојно Страни НП Mantras Приврзоци
 • Неодамнешно

TBP255 Тибетската Mandala Амајлија Pendant Двојно Страни НП Mantras Приврзоци

DEN 431.52

Тибетската Mandala Амајлија Pendant Двојно Страни НП Mantras Приврзоци*Направен од бакар легура*двокреветни страни шеми,една страна е светиот градMandala,и другите страни е.НП*рака инкрустирани шарени мини монистра.*прекрасна големина,*користете метални одлукистарите занаети, полн со стари Тибетански вкус.**************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Бесплатен Превозот >>3 ред насоки ААА+8-9mm akoya бел бисер ѓердани/blacelet 181920 -
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот >>3 ред насоки ААА+8-9mm akoya бел бисер ѓердани/blacelet 181920 -

DEN 1419.00 1774.08

ОписБисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјата на човештвото, бисер е "кралица на бисерите"...

3PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Кристална Топка (18MM Кол,0.5 ML), Стакло Парфем Pendant ,Парфем Шише Ѓердан
 • Неодамнешно

3PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Кристална Топка (18MM Кол,0.5 ML), Стакло Парфем Pendant ,Парфем Шише Ѓердан

DEN 224.00 235.68

3 PCS Murano Стакло Етерично Масло Шишенцето Кристална Топка (18 MM Кол,0.5 ML), Стакло Парфем Pendant ,Парфем Шише ЃерданМесто Топка Материјал : 100% Рачно изработени Murano СтаклоГолемина на : 18 MM Кол,0.5 ML Забелешки : Сите овие murano стакло етерично масло ампули се 100% се рачно изработени ,и се продаваатсо corks, но без парфем или етерични масла во внатрешноста.Овие фенси ампули може да биде исполнет со вашиот омилен парфем ,мирис, смирувачкиароматерапијата масло , или етерични масла .3x Murano Стакло