• Неодамнешно
Прилагодливи Отвори Сирена Животинско Прстен Симпатична Смешно Накит Антички Ретро Злато Сребро За Жени, Мажи, Деца, Женски Панк Роденденски Подарок

Прилагодливи Отвори Сирена Животинско Прстен Симпатична Смешно Накит Антички Ретро Злато Сребро За Жени, Мажи, Деца, Женски Панк Роденденски Подарок

DEN 420.00
DEN 806.40
-48 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
античкиот злато, антички сребрен, мат црна
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
mdogm
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
6-9
Пол:
Унисекс
Површината Ширина:
3мм-12mm

Слични понуди

ZOCAI Сосема нов љубовта на време 18K розово злато 0.01 КТ заверена дијамант свадба неколку прстен слободни engrave
  • Неодамнешно

ZOCAI Сосема нов љубовта на време 18K розово злато 0.01 КТ заверена дијамант свадба неколку прстен слободни engrave

DEN 18816.00 23519.52

Еден од ZOCAI Продавница за НакитБренд Име : ZOCAIМодел Бр : Q00979 A,Q00979 BМетал Тип : Цврсти 18 K злато / Печатбело злато / роуз златен / жолт злато достапниОбјектот тежина : Околу...

Џек Russell Terrier прстени за жени мажи сребрена боја цинк легура отвори прилагодливи машки женски куче прстен накит со подарок кутија
  • Неодамнешно

Џек Russell Terrier прстени за жени мажи сребрена боја цинк легура отвори прилагодливи машки женски куче прстен накит со подарок кутија

DEN 90.00 149.76

ПЛАЌАЊЕ : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно.ПРЕВОЗОТ : Превозот Опции на руски : Цел помалку од 2$, ние ќе испрати Yanwen Ecnomical Воздух Mail или Ruston Економски Воздухот во Пошта Ред помалку од 5$, ние ќе испрати Aliexpress Saver Превозот Цел повеќе од 5$, ние ќе ја испрати од Aliexpress Standrad Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail...

Брза испорака Одлично врвен квалитет овална сина мулти шарени кристал прстени за жените Шупливи дизајн Мода накит, циркони прстен
  • Неодамнешно

Брза испорака Одлично врвен квалитет овална сина мулти шарени кристал прстени за жените Шупливи дизајн Мода накит, циркони прстен

DEN 415.00 545.76

НАС & МОЖАТ да AU / GB / велика БРИТАНИЈА MK / DE Бразил, Швајцарија, Јапонија Прстен Внатре ЦИРА(mm) 5 5 J 1 / 2 15.7 9 9.50 9 49 6 6 L 1 / 2 16.5 12 12.75 12 51.8 7 7 N 1 / 2 17.3 15 15.25 14 54.4 8 8 P 1 / 2 18 17 17.75 16 56.9 9 9 R 1 / 2 19 20 19.75 18 59.5 10 10 Т 1 / 2 20 22 22 20 62.11 / Ако производи не се исти како и опис или скршен во trasit...

Santuzza Сребрени Прстени за Жена Црна spinels Камен Прстен, ААА Кубни Циркони Прстени Чиста 925 Sterling Silver Партија Мода Накит
  • Неодамнешно

Santuzza Сребрени Прстени за Жена Црна spinels Камен Прстен, ААА Кубни Циркони Прстени Чиста 925 Sterling Silver Партија Мода Накит

DEN 1018.00 2262.24

Накит Информации[Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver[Метална Боја] Сребрена Боја[Мерење] 10.4 mm (W)[Камен] Круг Црното spinel : 20pcsКруг Бела Кубни Циркони CZ Дијамант : 44pcs[Производ Нето Тежина] за 4.49 g[Е Прилагодена] : Да[Подарок] Сомот Торба[Повод] Свадба, Ангажман, Годишнина, Забава, Подароци..[Моден Бренд За Накит За Подарок За] Мамо , Најдобри Пријатели, Љубовници , Девојка , Сопруга,..Черепот Прстен, парична Казна Накит , Фунта Сребрен Накит , Ангажирање Прстен , Свадба Бенд , Дијамантски Накит , Цвет Прстен , Жените Прстени , Свадба Прстен , Камен , Дијамант , Господарот на Прстените , Женски Ѕвони , Ѕвони во Собата , Рубин Накит , Sapphire Накит , Виножито , Животно , Прстен Жените , Емајл , Прстен во Собата , Сина , Рубин Накит , Sterling Silver , скапоцен камен Сафир Прстен , Аметист , 925 Sterling Silver Прстени За Жените , се Зголеми Златен Прстен , Гроздобер Прстен , Кристално Прстен , Природен Камен Прстен , Свадба Бенд , Круна Прстен , Жена Прстен

Препорачуваме Многу убаво прстен со Сива Бисер & Кубни циркони кристал Трендовски бела накит dropshipping жените изјава накит
  • Неодамнешно

Препорачуваме Многу убаво прстен со Сива Бисер & Кубни циркони кристал Трендовски бела накит dropshipping жените изјава накит

DEN 448.00 588.96

НАС & МОЖАТ да AU / GB / велика БРИТАНИЈА MK / DE Бразил, Швајцарија, Јапонија Прстен Внатре ЦИРА(mm) 5 5 J 1 / 2 15.7 9 9.50 9 49 6 6 L 1 / 2 16.5 12 12.75 12 51.8 7 7 N 1 / 2 17.3 15 15.25 14 54.4 8 8 P 1 / 2 18 17 17.75 16 56.9 9 9 R 1 / 2 19 20 19.75 18 59.5 10 10 Т 1 / 2 20 22 22 20 62.1

EVBEA Црна Врана Прстен Готски Черепот Прстен 2017 Нов Дизајн Панк Стил Мода Накит Жени Човек Прстен Рок Biker Прстени
  • Неодамнешно

EVBEA Црна Врана Прстен Готски Черепот Прстен 2017 Нов Дизајн Панк Стил Мода Накит Жени Човек Прстен Рок Biker Прстени

DEN 268.00 335.52

EVBEA Црна Врана Прстен Готски Черепот Прстен Личност Дизајн 2017 Најновите Панк Стил Мода Накит Прстен Рок Biker Прстени

Пад на Превозот Топла Продажба Луксузни Накит White&Злато Исполнет Отвори Плоштадот 5A Циркони Партија Жените Ангажман Бенд Прст Прстен Подарок
  • Неодамнешно

Пад на Превозот Топла Продажба Луксузни Накит White&Злато Исполнет Отвори Плоштадот 5A Циркони Партија Жените Ангажман Бенд Прст Прстен Подарок

DEN 816.00 8155.20

Жените Прстен Големина : 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 Жените Метал : 10 KT White &Злато Исполнет Жените Камен : 5 A Бела Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 0.8 MMM*0.8 MM Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок Број : 1pcs ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА​

20pcs Cabochon 20mm,25мм Плоштадот Подлога Прстен празно со Камео Фах,Антички Бронза/Сребрен Прстен поставување,рачно изработени DIY Zakka Наоѓање
  • Неодамнешно

20pcs Cabochon 20mm,25мм Плоштадот Подлога Прстен празно со Камео Фах,Антички Бронза/Сребрен Прстен поставување,рачно изработени DIY Zakka Наоѓање

DEN 273.00 287.52

торба 17.09 / торба 24.29 / торба 24.29 / торба 22.49 / торба торба торба торба торба 15.99 / торба 23.99 / торба 34.99 / торба 23.99 / торба 13.99 / торба 25.99 / торба 27.99 / торба торба 24.99 / торба 6.99 / торба 15.99 / торба 10.99 / торба 4.99 ДОЛАРИ55.99 / торба 14.99 / торба 13.99 / торба 29.99 / торба 28.99 / торба 31.99 / торба 28.99 / торба 33.99 / торба 4.99 ДОЛАРИ31.99 / торба 28.19 / торба 4.99 ДОЛАРИ31.99 / торба

aliexpress најниска цена на Големо & Мало Нови пристигнување Циркон Сребро Печат Син оган Опал Прстени мода накит 6.57.5 OR257
  • Неодамнешно

aliexpress најниска цена на Големо & Мало Нови пристигнување Циркон Сребро Печат Син оган Опал Прстени мода накит 6.57.5 OR257

DEN 249.00 383.04

МеталСребро ПозлатенГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина2x4mm max еденТоп димензија12mmПакувањеПареа меур Изградба на Квалитетот Рамки поставување Позлата Бела Златен Прстен големина #6.5#7.5

Џ. В Срце & Лист Дизајн Аметист Розова Бела Топаз Вистински 925 Фунта Сребрен Прстен Големина 6 7 8 9 Уникатен Елаборирање На Жените Парична Казна Накит
  • Неодамнешно

Џ. В Срце & Лист Дизајн Аметист Розова Бела Топаз Вистински 925 Фунта Сребрен Прстен Големина 6 7 8 9 Уникатен Елаборирање На Жените Парична Казна Накит

DEN 540.00 857.76

Бренд име : J CВкупната тежина : size63.1 g size73.1 g size83.2 g size93.5 gМетал : 925 Sterling SilverМетал печат : ДаГлавниот камен : Аметист , Розова ТопазКамен облик : Срцето НамалиГлавниот камен големина : 66mmКамен потекло : ШвајцаријаКамен методот на третман : Не се ТретираПредмети ќе биде предаден во рок од 1 работен Ден по исплата е расчисти помеѓу понеделник до сабота...