• Неодамнешно
Свадба Прстени За Жените S925 Sterling Silver парична Казна Накит Љубовта е Ветување Шест Prong 1 Карат Вежба Врвен Квалитет Bijouterie Љубов-006

Свадба Прстени За Жените S925 Sterling Silver парична Казна Накит Љубовта е Ветување Шест Prong 1 Карат Вежба Врвен Квалитет Bijouterie Љубов-006

DEN 420.00
DEN 646.08
-35 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
свадба прстени
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
CertificateType:
CCGTC
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
прстен
Бренд Име:
l&zuan
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
свадба прстени:
прстени за жени
S925 Фунта Сребрен Накит:
Парична Казна Накит
Љубовта е Ветување Прстен:
Шест Prong
1 Карат Вежба:
Врвен квалитет
Bijouterie:
прстен
anelli дона:
Кубен Циркони
Бело Злато БОЈА:
свадба свадба накит
ангажирање прстен:
дами накит
Гроздобер:
Bague
Шарм:
единствена

Слични понуди

Трговија на големо Многу 50pcs Врвен квалитет Антички Тибет Сребро Тиркизна Камен Прилагодливи Прстен,Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Трговија на големо Многу 50pcs Врвен квалитет Антички Тибет Сребро Тиркизна Камен Прилагодливи Прстен,Бесплатен Превозот

DEN 1823.52

1).Тип : Прстени накит2).Материјал : алуминиумски3).Големина : прилагодлив5) пакување : opp вреќаГаранција и Политика на Враќање Ние ќе рефундирање на објекти во било која причина, ако ни даде порака за 14 дена од денот ќе ги добиете.Враќање ќе биде дадена доколку објектот се врати во неговата оригинална состојба...

солидна 925 sterling silver пердув прилагодливи прстен 1294074
 • Неодамнешно

солидна 925 sterling silver пердув прилагодливи прстен 1294074

DEN 333.12

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL / EMS превозот за цел погоре 200 USDсолидна 925 sterling silver пердув прилагодливи прстен 1294074За Бесплатен ПревозотПроизводи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис...

CHENGXUN Valknut Викинг Круг Голема Ширина Signet Ring Прст Мажите Црна, Сребрена Мода трговија на Големо Гроздобер Накит 15mm
 • Неодамнешно

CHENGXUN Valknut Викинг Круг Голема Ширина Signet Ring Прст Мажите Црна, Сребрена Мода трговија на Големо Гроздобер Накит 15mm

DEN 191.52

Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, модерен стил Нашата продавница ПРИНЦИП : нека сите купувачи во нашата продавница имаат прекрасно шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашата точка кога ќе се примени во рок од 3 дена, ние вети реконструкција или повторно да ја прати до вас, ви благодаримеНакит сет : Алка, Ѓердан и ПрстенМал Подарок : Ако навистина ви се допаѓа нашата продавница објектот, ве молиме да се соберат нашата продавница, и кликнете нашата продавница "Следбеници", а потоа оставете масажа за мене, кои вклучуваат сликата на следбеници, тоа ќе пакет мал подарок со вашиот објект заедно, ве молиме имајте на ум дека ние треба доверба едни за други, и ние не им следбеници во кратко времеПовеќе квантитет повеќе попуст1)ве Молиме контактирајте не преку порака,email или трговија менаџер, ако имате било какви други барања, и немојте да ја напушти negtive(12 ѕвезди) или netural коментари (3 ѕвезди) пред да контактирате со нас...

ZOCAI Сосема нов љубовта на време 18K розово злато 0.01 КТ заверена дијамант свадба неколку прстен слободни engrave
 • Неодамнешно

ZOCAI Сосема нов љубовта на време 18K розово злато 0.01 КТ заверена дијамант свадба неколку прстен слободни engrave

DEN 18816.00 23519.52

Еден од ZOCAI Продавница за НакитБренд Име : ZOCAIМодел Бр : Q00979 A,Q00979 BМетал Тип : Цврсти 18 K злато / Печатбело злато / роуз златен / жолт злато достапниОбјектот тежина : Околу...

Пад на Превозот Топла Продажба Луксузни Накит White&Злато Исполнет Отвори Плоштадот 5A Циркони Партија Жените Ангажман Бенд Прст Прстен Подарок
 • Неодамнешно

Пад на Превозот Топла Продажба Луксузни Накит White&Злато Исполнет Отвори Плоштадот 5A Циркони Партија Жените Ангажман Бенд Прст Прстен Подарок

DEN 816.00 8155.20

Жените Прстен Големина : 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 Жените Метал : 10 KT White &Злато Исполнет Жените Камен : 5 A Бела Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 0.8 MMM*0.8 MM Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок Број : 1pcs ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА​

WOSTUValentine Подарок Вистински 925 Sterling Silver Тројно Срцето Јасно Кубни Циркон Прст Прстен За Жените Свадба Партија Подарок BKR215
 • Неодамнешно

WOSTUValentine Подарок Вистински 925 Sterling Silver Тројно Срцето Јасно Кубни Циркон Прст Прстен За Жените Свадба Партија Подарок BKR215

DEN 339.00 452.16

Опис:Прстен појавување со срце облик на pendant е многу убава и шик, слатка темперамент секогаш може да ги споделите една личност да се чувствува поблиску..

20pcs Cabochon 8мм,10мм,12mm Подлога прстен празно со Камео Послужавник,Сребрена Боја Прстен поставување,Гроздобер рачно изработени DIY Zakka Наоѓање
 • Неодамнешно

20pcs Cabochon 8мм,10мм,12mm Подлога прстен празно со Камео Послужавник,Сребрена Боја Прстен поставување,Гроздобер рачно изработени DIY Zakka Наоѓање

DEN 108.00 119.52

торба 17.09 / торба 24.29 / торба 24.29 / торба 22.49 / торба торба торба торба торба 15.99 / торба 23.99 / торба 34.99 / торба 23.99 / торба 13.99 / торба 25.99 / торба 27.99 / торба торба 24.99 / торба 6.99 / торба 15.99 / торба 10.99 / торба 4.99 ДОЛАРИ55.99 / торба 14.99 / торба 13.99 / торба 29.99 / торба 28.99 / торба 31.99 / торба 28.99 / торба 33.99 / торба 4.99 ДОЛАРИ31.99 / торба 28.19 / торба 4.99 ДОЛАРИ31.99 / торбаПрстен Големина значи Подлога големина10= 10мм Внатрешната подлога12=12mm внатрешната подлога14=14mm внатрешната подлога16=16mm внатрешната подлога18=18mm внатрешната подлога20=20mm внатрешната подлога

DreamCarnival 1989 Најниска цена на Повик прстени за жените Нови дизајни во Невестата партија додатоци ааа кристал Ангажман прстен
 • Неодамнешно

DreamCarnival 1989 Најниска цена на Повик прстени за жените Нови дизајни во Невестата партија додатоци ааа кристал Ангажман прстен

DEN 215.00 330.24

АКО ВИ ТРЕБА ОВОЈ ПОДАРОК КУТИЈА, ВЕ МОЛИМЕ КЛИКНИ ЗА ДА СЕ КУПИ.ЗА НАРАЧКИ РАКУВА СО ALIEPXRESS, ПОДАРОК КУТИЈА ЌЕ СЕ ИСПРАЌААТ ОДДЕЛНО.

PATAYA новодојдени Три Бела Вода Капка Круна Форма Природни Циркон Прстен Жените 585 Розово Злато Свадба Луксузни Модни Накит
 • Неодамнешно

PATAYA новодојдени Три Бела Вода Капка Круна Форма Природни Циркон Прстен Жените 585 Розово Злато Свадба Луксузни Модни Накит

DEN 288.00 442.08

PATAYA новодојдени Три Бела Вода Капка Круна Форма Природни Циркон Прстен Жените 585 Розово Злато Свадба Луксузни Модни Накит Детали за Производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Природни Кубни Циркон + 585 Розово Злато Галвански се Задржи Боја Време : 2 Години Големина : ве Молиме Видете На Слика Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Накит Одржување : Избегнувајте Хемикалии / Избегне Бања / Избегне Пот / Избегне Chrash / Избегне Влажност / ја избришат со Мека Крпа / Добро се Спаси / Замена Носи Овој накит спогодба со еу за животната средина барање за Испорака : Ние ќе го испратите вашиот производ во рок од 48 часа во зависност од вашата цел.превозот метод според вашиот избор на курирска компанија.Во принцип.ние нема да се промени курирска компанија.Ако не е несреќен случај.ние ќе го промени курирска компанија.ве молиме да се разбере...

Leige Накит Morganite Ангажман Прстени за Жените Розова Morganite скапоцен камен Прстени Принцеза Намали Фунта Сребро 925 парична Казна Накит
 • Неодамнешно

Leige Накит Morganite Ангажман Прстени за Жените Розова Morganite скапоцен камен Прстени Принцеза Намали Фунта Сребро 925 парична Казна Накит

DEN 9706.00 16176.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : природни morganite Акцент Камења : ниту еден Камен Големина : 7 X7mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.62 cts Печат : s925 Камен Намалување на : принцезата намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Трговија на големо 12pcs рачно изработени Шарени Фолија Место Стакло Прстени Натпревар Со Облека, Уникатен Murano Стакло Накит
 • Неодамнешно

Трговија на големо 12pcs рачно изработени Шарени Фолија Место Стакло Прстени Натпревар Со Облека, Уникатен Murano Стакло Накит

DEN 597.00 796.32

Tenyimay, вашиот најдобар избор!Директни фабрика цена на клиентите.ОписБрој На Модел : R031Боја : мешаниМесто на Потекло : Жеџијанг во Кина ( Копно )Материјал : стаклоГолемина : мешаниТежина : околу 30 gКоличина : 12pcs / многуТехника : Рачно ИзработениВреме на испорака : 3 денаОдличен квалитет со конкурентна ценаНие ќе ви испратиме 12 прстени во мешани големини и мешани бои по случаен избор.Плаќање* Ние го прифаќаме други начини за плаќање...

Santuzza Сребрени Прстени за Жена Црна spinels Камен Прстен, ААА Кубни Циркони Прстени Чиста 925 Sterling Silver Партија Мода Накит
 • Неодамнешно

Santuzza Сребрени Прстени за Жена Црна spinels Камен Прстен, ААА Кубни Циркони Прстени Чиста 925 Sterling Silver Партија Мода Накит

DEN 1018.00 2262.24

Накит Информации[Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver[Метална Боја] Сребрена Боја[Мерење] 10.4 mm (W)[Камен] Круг Црното spinel : 20pcsКруг Бела Кубни Циркони CZ Дијамант : 44pcs[Производ Нето Тежина] за 4.49 g[Е Прилагодена] : Да[Подарок] Сомот Торба[Повод] Свадба, Ангажман, Годишнина, Забава, Подароци..[Моден Бренд За Накит За Подарок За] Мамо , Најдобри Пријатели, Љубовници , Девојка , Сопруга,..Черепот Прстен, парична Казна Накит , Фунта Сребрен Накит , Ангажирање Прстен , Свадба Бенд , Дијамантски Накит , Цвет Прстен , Жените Прстени , Свадба Прстен , Камен , Дијамант , Господарот на Прстените , Женски Ѕвони , Ѕвони во Собата , Рубин Накит , Sapphire Накит , Виножито , Животно , Прстен Жените , Емајл , Прстен во Собата , Сина , Рубин Накит , Sterling Silver , скапоцен камен Сафир Прстен , Аметист , 925 Sterling Silver Прстени За Жените , се Зголеми Златен Прстен , Гроздобер Прстен , Кристално Прстен , Природен Камен Прстен , Свадба Бенд , Круна Прстен , Жена Прстен

WOSTU Автентични 925 Sterling Silver Гроздобер Мирисот На Полето Пластовидно Прстени За Жени Казна Сребрен Накит за Подарок FIR139
 • Неодамнешно

WOSTU Автентични 925 Sterling Silver Гроздобер Мирисот На Полето Пластовидно Прстени За Жени Казна Сребрен Накит за Подарок FIR139

DEN 284.00 315.84

Материјал : 925 Фунта Сребрен Прстен , Ако НЕ ,10 Пати Наплата ! Животната средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Опис : Пченица е симбол на надеж и има многу страст да се направи да се чувствувате безгранична енергија.

20pcs Cabochon 20mm,25мм Плоштадот Подлога Прстен празно со Камео Фах,Антички Бронза/Сребрен Прстен поставување,рачно изработени DIY Zakka Наоѓање
 • Неодамнешно

20pcs Cabochon 20mm,25мм Плоштадот Подлога Прстен празно со Камео Фах,Антички Бронза/Сребрен Прстен поставување,рачно изработени DIY Zakka Наоѓање

DEN 273.00 287.52

торба 17.09 / торба 24.29 / торба 24.29 / торба 22.49 / торба торба торба торба торба 15.99 / торба 23.99 / торба 34.99 / торба 23.99 / торба 13.99 / торба 25.99 / торба 27.99 / торба торба 24.99 / торба 6.99 / торба 15.99 / торба 10.99 / торба 4.99 ДОЛАРИ55.99 / торба 14.99 / торба 13.99 / торба 29.99 / торба 28.99 / торба 31.99 / торба 28.99 / торба 33.99 / торба 4.99 ДОЛАРИ31.99 / торба 28.19 / торба 4.99 ДОЛАРИ31.99 / торба

ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени Црна и Бела линија Murano Стакло Прстени
 • Неодамнешно

ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени Црна и Бела линија Murano Стакло Прстени

DEN 263.52

Добредојдовте на нашата продавница! Одличен квалитет голема услуга!!Size 8= 18mm дијаметарГолемина 9= 19mm дијаметарПобрзај! Продавница сега!и многу повеќе..