• Неодамнешно
Нови Пристигнување Симулирани Смарагд Со Син Оган Опал 925 Фунта Сребрен Прстен Големина 6 7 8 9 10 R1359

Нови Пристигнување Симулирани Смарагд Со Син Оган Опал 925 Фунта Сребрен Прстен Големина 6 7 8 9 10 R1359

DEN 465.00
DEN 911.04
-49 %
Достапно

Количина на стоки


100% Сосема нов!!
Голема количина!Фабрика цена!
Прстен Големина : 6 7 8 9 10
Материјал : 925 Sterling Silver печат 925
Камен : Смарагд & Син Оган Опал
Плаќање
1. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање, Ако сакате другите услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот
Хонгконг Пост Воздух Mail Слободни 11-25days Имаат следење на број
e Packet Слободни 5-12 дена САМО со брод до НАС
DHL $25 3-6 дена Добра Брзо
Нормално испорака зема 11-25 работни дена да пристигнат преку ВОЗДУХ MAIL,но понекогаш тоа може да ви треба за 35 дена да пристигнат. ако не го примите пакетот над 35 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна наплата).Ве молиме почекајте со трпение.
Повратни информации
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ние ќе го прават истото за вас.
ПРЕД ДА НИ ОСТАВИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС НА ПРВО МЕСТО !

Карактеристики на понудата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Број На Модел На:
R1359
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
6mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Повик За Потсетникот
Бренд Име:
Weinuo
Метали Тип:
Сребро.

Слични понуди

20pcs Cabochon 20mm,25мм Плоштадот Подлога Прстен празно со Камео Фах,Антички Бронза/Сребрен Прстен поставување,рачно изработени DIY Zakka Наоѓање
  • Неодамнешно

20pcs Cabochon 20mm,25мм Плоштадот Подлога Прстен празно со Камео Фах,Антички Бронза/Сребрен Прстен поставување,рачно изработени DIY Zakka Наоѓање

DEN 273.00 287.52

торба 17.09 / торба 24.29 / торба 24.29 / торба 22.49 / торба торба торба торба торба 15.99 / торба 23.99 / торба 34.99 / торба 23.99 / торба 13.99 / торба 25.99 / торба 27.99 / торба торба 24.99 / торба 6.99 / торба 15.99 / торба 10.99 / торба 4.99 ДОЛАРИ55.99 / торба 14.99 / торба 13.99 / торба 29.99 / торба 28.99 / торба 31.99 / торба 28.99 / торба 33.99 / торба 4.99 ДОЛАРИ31.99 / торба 28.19 / торба 4.99 ДОЛАРИ31.99 / торба

солидна 925 sterling silver пердув прилагодливи прстен 1294074
  • Неодамнешно

солидна 925 sterling silver пердув прилагодливи прстен 1294074

DEN 333.12

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL / EMS превозот за цел погоре 200 USDсолидна 925 sterling silver пердув прилагодливи прстен 1294074За Бесплатен ПревозотПроизводи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис...

Препорачуваме Многу убаво прстен со Сива Бисер & Кубни циркони кристал Трендовски бела накит dropshipping жените изјава накит
  • Неодамнешно

Препорачуваме Многу убаво прстен со Сива Бисер & Кубни циркони кристал Трендовски бела накит dropshipping жените изјава накит

DEN 448.00 588.96

НАС & МОЖАТ да AU / GB / велика БРИТАНИЈА MK / DE Бразил, Швајцарија, Јапонија Прстен Внатре ЦИРА(mm) 5 5 J 1 / 2 15.7 9 9.50 9 49 6 6 L 1 / 2 16.5 12 12.75 12 51.8 7 7 N 1 / 2 17.3 15 15.25 14 54.4 8 8 P 1 / 2 18 17 17.75 16 56.9 9 9 R 1 / 2 19 20 19.75 18 59.5 10 10 Т 1 / 2 20 22 22 20 62.1

ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени Црна и Бела линија Murano Стакло Прстени
  • Неодамнешно

ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени Црна и Бела линија Murano Стакло Прстени

DEN 263.52

Добредојдовте на нашата продавница! Одличен квалитет голема услуга!!Size 8= 18mm дијаметарГолемина 9= 19mm дијаметарПобрзај! Продавница сега!и многу повеќе..

Брза испорака Одлично врвен квалитет овална сина мулти шарени кристал прстени за жените Шупливи дизајн Мода накит, циркони прстен
  • Неодамнешно

Брза испорака Одлично врвен квалитет овална сина мулти шарени кристал прстени за жените Шупливи дизајн Мода накит, циркони прстен

DEN 415.00 545.76

НАС & МОЖАТ да AU / GB / велика БРИТАНИЈА MK / DE Бразил, Швајцарија, Јапонија Прстен Внатре ЦИРА(mm) 5 5 J 1 / 2 15.7 9 9.50 9 49 6 6 L 1 / 2 16.5 12 12.75 12 51.8 7 7 N 1 / 2 17.3 15 15.25 14 54.4 8 8 P 1 / 2 18 17 17.75 16 56.9 9 9 R 1 / 2 19 20 19.75 18 59.5 10 10 Т 1 / 2 20 22 22 20 62.11 / Ако производи не се исти како и опис или скршен во trasit...

Трговија на големо Вистински скапоцен камен Свадба Накит Солидна 14Kt Розово Злато Природен Рубин Дијамантски Прстени за Жените
  • Неодамнешно

Трговија на големо Вистински скапоцен камен Свадба Накит Солидна 14Kt Розово Злато Природен Рубин Дијамантски Прстени за Жените

DEN 20839.00 21936.00

Солидна 14kt Розово Злато Дијамантски Прстен РубинДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.19 ктНамалување На : Круг&BagutteЈасност : SIБоја : GHЦрвено Рубин : ПриродниКарат Тежина : 0.5каратноНамалување на : Овална 4 X6mmЈасност На : Многу ДоброМетал Тип : Цврсти 14kt ЗлатоРоузЗлато Тежина (грами) : 2.2 gСтил : Дијамантски Прстен РубинПрстен Големина : 6.5Услуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

WOSTUValentine Подарок Вистински 925 Sterling Silver Тројно Срцето Јасно Кубни Циркон Прст Прстен За Жените Свадба Партија Подарок BKR215
  • Неодамнешно

WOSTUValentine Подарок Вистински 925 Sterling Silver Тројно Срцето Јасно Кубни Циркон Прст Прстен За Жените Свадба Партија Подарок BKR215

DEN 339.00 452.16

Опис:Прстен појавување со срце облик на pendant е многу убава и шик, слатка темперамент секогаш може да ги споделите една личност да се чувствува поблиску..