• Неодамнешно
Vsisap Едноставна Булчински поставува прстени за жените Свадба Ангажман гроздобер накит, трендовски прстен Dropshipping Dropshipper VSR124

Vsisap Едноставна Булчински поставува прстени за жените Свадба Ангажман гроздобер накит, трендовски прстен Dropshipping Dropshipper VSR124

DEN 150.00
DEN 288.00
-48 %
Достапно

Количина на стоки


1 , почнавме во 2000 година ,производство на накит.
2, имаме Фабрика цена ,најниската профит.
3, Ние поддршка ре-проверува стока циркон материјал.
4, Ние снабдување накит да Jeweler целиот свет .
5, имаме исправа за патент и проверка на сертификатот.
Нашето производство главно се специјализираат во високо-одделение имитација на накит,вклучувајќи прстени,обетки,белегзии & накит, ѓердани и накит сетови и др. Со exquisit изработка,нашите производи се широко се извезува во Европа и Америка, Азија,Јужна Америка и целиот свет.
Секое барање, pls се чувствуваат слободни. Soonest одговор ќе биде даден рок од 12 часа.
1. Фабриката Предности
1) Конкурентна ЦенаФабрика Директни Цена
2) Еко-пријателскиНикел Слободни и да Доведе Слободни
3) Висок КвалитетВисокиот Крајот Материјали&Строги 3-пат кој Квалитет на Тестови
4) ОЕМ,ODM и примерок наредби се сите достапниСопствена Фабрика
5) Оригинални,Мода Трендовски Дизајнгрупа на одлични дизајнери доаѓаат од најпознатите водечките претпријатија
6) Стандард линија за производство,илјадници производи за изборот30 години богата производство искуство
2. Примерок Политика
Ќе треба да плаќаат за првиот примерок, ако сакате да се провери тоа и пари ќе бидат вратени кога масовно цел comfirmed.
3. Купувачот Читање
1) Pls се напомене дека цената во нашиот веб-сајт е само референтната цена и вистинските еден е предмет на нашата конечна comfirmation!
2) Секој проблем,барања и сугестии,pls контактирајте со нас слободно, ние би биде многу задоволен да биде на ваша страна.
4. По-продажбата на Услугата
1) Ако производите се eroded или погрешно направени со нас откако ќе ги добијат,ќе се компензира вас.
2) Препорачуваме да го топла нови дизајни за вашиот референца редовно.

Карактеристики на понудата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
6.5 mm,3.5 mm
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Visisap
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
MSR124
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични понуди

Visisap 3 Големи Камен накит двоен прстен Поставите Свадба ангажман Бело Злато боја прстени за жените луксузни bague Љубовник Подарок VSR131
 • Неодамнешно

Visisap 3 Големи Камен накит двоен прстен Поставите Свадба ангажман Бело Злато боја прстени за жените луксузни bague Љубовник Подарок VSR131

DEN 299.00 575.52

s nd1 , почнавме во 2000 година ,производство на накит.2, имаме Фабрика цена ,најниската профит.3, Ние поддршка репроверува стока циркон материјал.4, Ние снабдување накит да Jeweler целиот свет .5, имаме исправа за патент и проверка на сертификатот.Нашето производство главно се специјализираат во високоодделение имитација на накит,вклучувајќи прстени,обетки,белегзии & накит, ѓердани и накит сетови и др...

солидна 925 sterling silver пердув прилагодливи прстен 1294074
 • Неодамнешно

солидна 925 sterling silver пердув прилагодливи прстен 1294074

DEN 333.12

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL / EMS превозот за цел погоре 200 USDсолидна 925 sterling silver пердув прилагодливи прстен 1294074За Бесплатен ПревозотПроизводи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис...

20pcs Cabochon 8мм,10мм,12mm Подлога прстен празно со Камео Послужавник,Сребрена Боја Прстен поставување,Гроздобер рачно изработени DIY Zakka Наоѓање
 • Неодамнешно

20pcs Cabochon 8мм,10мм,12mm Подлога прстен празно со Камео Послужавник,Сребрена Боја Прстен поставување,Гроздобер рачно изработени DIY Zakka Наоѓање

DEN 108.00 119.52

торба 17.09 / торба 24.29 / торба 24.29 / торба 22.49 / торба торба торба торба торба 15.99 / торба 23.99 / торба 34.99 / торба 23.99 / торба 13.99 / торба 25.99 / торба 27.99 / торба торба 24.99 / торба 6.99 / торба 15.99 / торба 10.99 / торба 4.99 ДОЛАРИ55.99 / торба 14.99 / торба 13.99 / торба 29.99 / торба 28.99 / торба 31.99 / торба 28.99 / торба 33.99 / торба 4.99 ДОЛАРИ31.99 / торба 28.19 / торба 4.99 ДОЛАРИ31.99 / торбаПрстен Големина значи Подлога големина10= 10мм Внатрешната подлога12=12mm внатрешната подлога14=14mm внатрешната подлога16=16mm внатрешната подлога18=18mm внатрешната подлога20=20mm внатрешната подлога

20pcs Cabochon 20mm,25мм Плоштадот Подлога Прстен празно со Камео Фах,Антички Бронза/Сребрен Прстен поставување,рачно изработени DIY Zakka Наоѓање
 • Неодамнешно

20pcs Cabochon 20mm,25мм Плоштадот Подлога Прстен празно со Камео Фах,Антички Бронза/Сребрен Прстен поставување,рачно изработени DIY Zakka Наоѓање

DEN 273.00 287.52

торба 17.09 / торба 24.29 / торба 24.29 / торба 22.49 / торба торба торба торба торба 15.99 / торба 23.99 / торба 34.99 / торба 23.99 / торба 13.99 / торба 25.99 / торба 27.99 / торба торба 24.99 / торба 6.99 / торба 15.99 / торба 10.99 / торба 4.99 ДОЛАРИ55.99 / торба 14.99 / торба 13.99 / торба 29.99 / торба 28.99 / торба 31.99 / торба 28.99 / торба 33.99 / торба 4.99 ДОЛАРИ31.99 / торба 28.19 / торба 4.99 ДОЛАРИ31.99 / торба

Трговија на големо Вистински скапоцен камен Свадба Накит Солидна 14Kt Розово Злато Природен Рубин Дијамантски Прстени за Жените
 • Неодамнешно

Трговија на големо Вистински скапоцен камен Свадба Накит Солидна 14Kt Розово Злато Природен Рубин Дијамантски Прстени за Жените

DEN 20839.00 21936.00

Солидна 14kt Розово Злато Дијамантски Прстен РубинДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.19 ктНамалување На : Круг&BagutteЈасност : SIБоја : GHЦрвено Рубин : ПриродниКарат Тежина : 0.5каратноНамалување на : Овална 4 X6mmЈасност На : Многу ДоброМетал Тип : Цврсти 14kt ЗлатоРоузЗлато Тежина (грами) : 2.2 gСтил : Дијамантски Прстен РубинПрстен Големина : 6.5Услуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

CLUCI Високо Квалитетни Црвени Циркони Цвет Ангажман Прстен 925 sterling silver Прилагодливи Прстен за Жените Свадба/Партија подарок
 • Неодамнешно

CLUCI Високо Квалитетни Црвени Циркони Цвет Ангажман Прстен 925 sterling silver Прилагодливи Прстен за Жените Свадба/Партија подарок

DEN 796.80

Забелешка : На 925 sterling silver прилагодливи прстен додаток со циркони ќе направи да изгледаат повеќе домот...

WOSTU Нов Луксузен Дизајн 925 Sterling Silver Образован Елеганција Прилагодливи Линк Прстени За Жените Накит Божиќ Подарок FIR165
 • Неодамнешно

WOSTU Нов Луксузен Дизајн 925 Sterling Silver Образован Елеганција Прилагодливи Линк Прстени За Жените Накит Божиќ Подарок FIR165

DEN 228.00 239.52

Материјал : 925 Фунта Сребрен Прстен , Ако НЕ ,10 Пати Наплата ! Животната Средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок

Трговија на големо 12pcs рачно изработени Шарени Фолија Место Стакло Прстени Натпревар Со Облека, Уникатен Murano Стакло Накит
 • Неодамнешно

Трговија на големо 12pcs рачно изработени Шарени Фолија Место Стакло Прстени Натпревар Со Облека, Уникатен Murano Стакло Накит

DEN 597.00 796.32

Tenyimay, вашиот најдобар избор!Директни фабрика цена на клиентите.ОписБрој На Модел : R031Боја : мешаниМесто на Потекло : Жеџијанг во Кина ( Копно )Материјал : стаклоГолемина : мешаниТежина : околу 30 gКоличина : 12pcs / многуТехника : Рачно ИзработениВреме на испорака : 3 денаОдличен квалитет со конкурентна ценаНие ќе ви испратиме 12 прстени во мешани големини и мешани бои по случаен избор.Плаќање* Ние го прифаќаме други начини за плаќање...

Ѕвезда Отворање Прст Прстен За Жените Свадба 925 Фунта Сребрен Накит 2017 Нова Колекција
 • Неодамнешно

Ѕвезда Отворање Прст Прстен За Жените Свадба 925 Фунта Сребрен Накит 2017 Нова Колекција

DEN 371.00 598.56

Опис на производот ID : 7082 Име : Европската 925 Фунта Сребрен Прстен Овој Накит Спогодба Со ЕУ за Животната средина Барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во Кутија за Накит

aliexpress најниска цена на Големо & Мало Нови пристигнување Циркон Сребро Печат Син оган Опал Прстени мода накит 6.57.5 OR257
 • Неодамнешно

aliexpress најниска цена на Големо & Мало Нови пристигнување Циркон Сребро Печат Син оган Опал Прстени мода накит 6.57.5 OR257

DEN 249.00 383.04

МеталСребро ПозлатенГлавниот КаменОпалДодаток КаменЦирконотГлавниот Камен Големина2x4mm max еденТоп димензија12mmПакувањеПареа меур Изградба на Квалитетот Рамки поставување Позлата Бела Златен Прстен големина #6.5#7.5

Leige Накит Morganite Ангажман Прстени за Жените Розова Morganite скапоцен камен Прстени Принцеза Намали Фунта Сребро 925 парична Казна Накит
 • Неодамнешно

Leige Накит Morganite Ангажман Прстени за Жените Розова Morganite скапоцен камен Прстени Принцеза Намали Фунта Сребро 925 парична Казна Накит

DEN 9706.00 16176.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : природни morganite Акцент Камења : ниту еден Камен Големина : 7 X7mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.62 cts Печат : s925 Камен Намалување на : принцезата намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Џек Russell Terrier прстени за жени мажи сребрена боја цинк легура отвори прилагодливи машки женски куче прстен накит со подарок кутија
 • Неодамнешно

Џек Russell Terrier прстени за жени мажи сребрена боја цинк легура отвори прилагодливи машки женски куче прстен накит со подарок кутија

DEN 90.00 149.76

ПЛАЌАЊЕ : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно.ПРЕВОЗОТ : Превозот Опции на руски : Цел помалку од 2$, ние ќе испрати Yanwen Ecnomical Воздух Mail или Ruston Економски Воздухот во Пошта Ред помалку од 5$, ние ќе испрати Aliexpress Saver Превозот Цел повеќе од 5$, ние ќе ја испрати од Aliexpress Standrad Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail...

EAMIOR Капка Превозот 8 mm Злато Сребро Црна Трендовски Крстот Прстен Мажите Накит Пријател Подарок за Сувенири Христијански Верски Висок Квалитет
 • Неодамнешно

EAMIOR Капка Превозот 8 mm Злато Сребро Црна Трендовски Крстот Прстен Мажите Накит Пријател Подарок за Сувенири Христијански Верски Висок Квалитет

DEN 108.00 113.76

EAMIOR Капка Превозот 8 mm Злато Сребро Црна Трендовски Крстот Прстен Мажите Накит Пријател Подарок Христијански Верски Сувенири Висок КвалитетПроизводи Детали Тежина : 7 g Материјал : Титаниум Челик Достапни САД Големини : 7,8,9,10,11,12,13 Бои : Сребрена, Црна, Златна Шема : Крстот Повод : Христијански Накит, Пријател Подарок за Сувенири ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или Email, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3.

WOSTUValentine Подарок Вистински 925 Sterling Silver Тројно Срцето Јасно Кубни Циркон Прст Прстен За Жените Свадба Партија Подарок BKR215
 • Неодамнешно

WOSTUValentine Подарок Вистински 925 Sterling Silver Тројно Срцето Јасно Кубни Циркон Прст Прстен За Жените Свадба Партија Подарок BKR215

DEN 339.00 452.16

Опис:Прстен појавување со срце облик на pendant е многу убава и шик, слатка темперамент секогаш може да ги споделите една личност да се чувствува поблиску..

Houbian Гроздобер Шарм Прилагодливи Гроздобер Чаша Суво Цвеќе Прстени За Жените Партија Накит Prong Прилагодувањето рачно изработени Подароци 5Colors
 • Неодамнешно

Houbian Гроздобер Шарм Прилагодливи Гроздобер Чаша Суво Цвеќе Прстени За Жените Партија Накит Prong Прилагодувањето рачно изработени Подароци 5Colors

DEN 72.00 95.04

Сите на сликата е реална, не се загрижени за квалитетот убава и модата,најдобро за вас Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време,ние ќе ви одговори во време.Моден Шарм Прилагодливи Гроздобер Чаша Суво Цвеќе Прстени За Жените Партија Накит Prong Прилагодувањето рачно изработени Подароци 5 ColorsСостојба : 100% Сосема нов и висок квалитетБоја : црвена Сина, Розова Зелена РоузМатеријал : Цинк Легура + Стакло + Сув ЦветPacakge : OPPГолемина : Прилагодлив

WOSTU Автентични 925 Sterling Silver Гроздобер Мирисот На Полето Пластовидно Прстени За Жени Казна Сребрен Накит за Подарок FIR139
 • Неодамнешно

WOSTU Автентични 925 Sterling Silver Гроздобер Мирисот На Полето Пластовидно Прстени За Жени Казна Сребрен Накит за Подарок FIR139

DEN 284.00 315.84

Материјал : 925 Фунта Сребрен Прстен , Ако НЕ ,10 Пати Наплата ! Животната средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Опис : Пченица е симбол на надеж и има многу страст да се направи да се чувствувате безгранична енергија.

Santuzza Сребрени Прстени за Жена Црна spinels Камен Прстен, ААА Кубни Циркони Прстени Чиста 925 Sterling Silver Партија Мода Накит
 • Неодамнешно

Santuzza Сребрени Прстени за Жена Црна spinels Камен Прстен, ААА Кубни Циркони Прстени Чиста 925 Sterling Silver Партија Мода Накит

DEN 1018.00 2262.24

Накит Информации[Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver[Метална Боја] Сребрена Боја[Мерење] 10.4 mm (W)[Камен] Круг Црното spinel : 20pcsКруг Бела Кубни Циркони CZ Дијамант : 44pcs[Производ Нето Тежина] за 4.49 g[Е Прилагодена] : Да[Подарок] Сомот Торба[Повод] Свадба, Ангажман, Годишнина, Забава, Подароци..[Моден Бренд За Накит За Подарок За] Мамо , Најдобри Пријатели, Љубовници , Девојка , Сопруга,..Черепот Прстен, парична Казна Накит , Фунта Сребрен Накит , Ангажирање Прстен , Свадба Бенд , Дијамантски Накит , Цвет Прстен , Жените Прстени , Свадба Прстен , Камен , Дијамант , Господарот на Прстените , Женски Ѕвони , Ѕвони во Собата , Рубин Накит , Sapphire Накит , Виножито , Животно , Прстен Жените , Емајл , Прстен во Собата , Сина , Рубин Накит , Sterling Silver , скапоцен камен Сафир Прстен , Аметист , 925 Sterling Silver Прстени За Жените , се Зголеми Златен Прстен , Гроздобер Прстен , Кристално Прстен , Природен Камен Прстен , Свадба Бенд , Круна Прстен , Жена Прстен

Трговија на големо Многу 50pcs Врвен квалитет Антички Тибет Сребро Тиркизна Камен Прилагодливи Прстен,Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Трговија на големо Многу 50pcs Врвен квалитет Антички Тибет Сребро Тиркизна Камен Прилагодливи Прстен,Бесплатен Превозот

DEN 1823.52

1).Тип : Прстени накит2).Материјал : алуминиумски3).Големина : прилагодлив5) пакување : opp вреќаГаранција и Политика на Враќање Ние ќе рефундирање на објекти во било која причина, ако ни даде порака за 14 дена од денот ќе ги добиете.Враќање ќе биде дадена доколку објектот се врати во неговата оригинална состојба...

BAIHE Солидна 14K Бело Злато 0.20 кт Заверена H/SI Круг намали Вистински Природен Дијаманти Свадба Жените Трендовски парична Казна Накит за подарок Прстен
 • Неодамнешно

BAIHE Солидна 14K Бело Злато 0.20 кт Заверена H/SI Круг намали Вистински Природен Дијаманти Свадба Жените Трендовски парична Казна Накит за подарок Прстен

DEN 18413.00 23913.60

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Прстен Големина:6.5 Поставка : Prong Поставување на Главниот Камен:100% Вистински Природен Дијамант Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Еден Намали Карат Тежина:0.20 кт SKU:BR007114 KDAУслуга