• Неодамнешно
Производителот снабдување Anodize Шатор Пол Awning Цевка Кајак Гребло во Пролет Копчето Snap за пешачење столбови

Производителот снабдување Anodize Шатор Пол Awning Цевка Кајак Гребло во Пролет Копчето Snap за пешачење столбови

DEN 2058.24
Достапно

Количина на стоки


************Извори и Копчиња може да се прилагоди.***************
извори жица : 1.0 mm копчето дијаметар : 6.8 mm копчето висина : 8.6 mm Извори отворени делови : 40mm Извори материјал : извори челик Копчето материјал : Месинг Цел количество : 100pcs

Карактеристики на понудата

DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Употреба:
Цевка Менгеме
Број На Модел На:
FW150731-1
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Пролет копчето клип
Материјал:
Дувачкиот
пролет жица со дијаметар:
1mm
Дупка Висина:
7mm
Дупка OD:
8.8 mm
Отворен Дел:
40mm
Место на Потекло:
Fujian, Xiamen
Употреба:
Пролет копчето клип

Слични понуди

10Pcs Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener DIY 6-15mm G08 Капка брод
 • Неодамнешно

10Pcs Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener DIY 6-15mm G08 Капка брод

DEN 41.00 41.28

Материјал : 65 Mn Пролет Челик Боја : како што е прикажано на сл Одговара за воздух, цевка цевка, водовод, гориво цевка, силикони вакум црево, итн Овие пролет клипови се направени од високо квалитетна 65 Mn пролет челик, и одговара за воздух, цевка цевка, водовод, гориво цевка, силикони вакум црево Големина : 6mm,9mm,10мм,12mm,14mm,15mm Количина : 10 Компјутери / Set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

20pcs/многу Виси LED Светло Решетка Менгеме / Светлина Куки,30-51mm метал менгеме
 • Неодамнешно

20pcs/многу Виси LED Светло Решетка Менгеме / Светлина Куки,30-51mm метал менгеме

DEN 6998.40

Вебстраница : www.ucstage.com 20pcs / многу Виси LED Светло Решетка Менгеме / Светлина Куки,3051mm метал менгеме Вчитување тежина : 40 KG Одговара за 3051mm цевка Материјал : Метал Железо Боја : црна Една многу : 20pcs менгеме Квалитет сите исти со глобалната решетка,истиот материјал,истиот заварување,истиот дизајн и убаво цена.Повеќе стеги : Пакување : Други стеги : Контакт информации :

Графит Ingot Калап за 5oz злато кастинг рафинирање мувла / прелива злато бар калапи ,БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
 • Неодамнешно

Графит Ingot Калап за 5oz злато кастинг рафинирање мувла / прелива злато бар калапи ,БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 955.20

HiTech Јаглерод Co.,ограниченГрафит Ingot МувлаГолемина на : Outsize 55 x 40 x 25ммВнатрешниот 35 x 20 x 15mmКапацитет : 5oz златоПакување : 1pcsИспорака : бесплатна испоракаМатеријалВолуменска густина 1.85 g.cm3Брегот цврстина 55CET4.8×10*6 / CОтпор 1113 unmFlexural сила 40 MPaCompressive strength 90 MPaПрименаЗлато,сребро,бакар,месинг,благороден метал Топење, Леење, Рафинирање Корисни Совети за користење на ingot калапи : 1 : Топлина на графит мувла да 250c500c да се избегнат какви било штети во процесот и за повисок квалитет на резултатот...

10 Парчиња 19-28mm Јаглероден Челик Црево Стегач Црв Опрема Цевка Цевка Фитинг Менгеме
 • Неодамнешно

10 Парчиња 19-28mm Јаглероден Челик Црево Стегач Црв Опрема Цевка Цевка Фитинг Менгеме

DEN 595.20

10 Парчиња Црево Стегач.Материја : Јаглероден Челик (Забелешка : Ова Не е Нерѓосувачки Челик)Големина : 1928mm (Инчи Големина : 3 / 4" да 13 / 32 )Пакетот вклучува : 10 Црево Стеги

Мини менгеме алуминиум двојно завртување спојка одговараат на 35mm решетка
 • Неодамнешно

Мини менгеме алуминиум двојно завртување спојка одговараат на 35mm решетка

DEN 720.00

Вебстраница : www.ucstage.com Мини менгеме алуминиум двојно завртување спојка одговараат на 35mm решетка Вчитување тежина : 75 KG Одговара за 3235mm цевка Материјал : Алуминиум Боја : Сребрена и црна Една многу : 10pcs менгеме Со TUV квалитет,добар материјал,совршен за заварување,одличен дизајн и евтина цена.Повеќе стеги што го правиме : Контакт информации :

НОВИ Фрлија алуминиум 80mm вретено тела за 1.5 kw/2.2 kw вретено мотор
 • Неодамнешно

НОВИ Фрлија алуминиум 80mm вретено тела за 1.5 kw/2.2 kw вретено мотор

DEN 1008.00

НОВИ Фрлија алуминиум 80mm вретено тела за 1.5 kw / 2.2 kw вретено моторОпис : Состојба : НоваМодел : Дијаметар 80mm Вретено ТелаКоличина : 1pcsПлаќање•Ние го прифати кредитна картичка,банкарска TT,western union итн•Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

10 Парчиња 21-44mm Нерѓосувачки Челик Црево Стегач Црв Опрема Цевка Цевка Фитинг Менгеме
 • Неодамнешно

10 Парчиња 21-44mm Нерѓосувачки Челик Црево Стегач Црв Опрема Цевка Цевка Фитинг Менгеме

DEN 628.80

10 Парчиња Црево Стегач.Материја : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 2144mm (Инчи Големина : 13 / 16" да 13 / 4" )Челичната конструкција е отпорен на ' рѓа.Пакетот вклучува : 10 Црево Стеги

Бренд Нови 304 од не ' Рѓосувачки Челик Универзална Туш Бања Бар Стакло Поддршка Род Стакло Стеги 400mm/600mm/800mm
 • Неодамнешно

Бренд Нови 304 од не ' Рѓосувачки Челик Универзална Туш Бања Бар Стакло Поддршка Род Стакло Стеги 400mm/600mm/800mm

DEN 2208.00 3153.60

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Бренд Нови 304 од не ' Рѓосувачки Челик Универзална Туш Бања Бар Стакло Поддршка Род Стакло Стеги 400mm / 600mm / 800mm WF1211Точка Име : Висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик стакло менгеме барГолемина : 400mm,600mm,800mmAnswer : ___________________________ Note : Ние, исто така може да понуди повеќе големини(1000mm,1200mm),но поради димензија ограничување на пост услуга, ние само може да го бродот страна на курирската служба DHL / ФЕДЕКС / UPS / ЕМС...

Нерѓосувачки челик Стакло Менгеме носителот поддршка дебели semicircle:1.5 mm плоштадот:2mm
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки челик Стакло Менгеме носителот поддршка дебели semicircle:1.5 mm плоштадот:2mm

DEN 475.00 475.20

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот : semicircle со гумена заптивка, плоштад без гумена заптивкаБР.1 69mm NO2 912mm NO3 1215mmNO4 69mm NO5 812mm NO6 1014mm

Спа Маска lifter КАБИНЕТ СЛОБОДНИ ПОКРИВА ОСТАТОКОТ w/Saver
 • Неодамнешно

Спа Маска lifter КАБИНЕТ СЛОБОДНИ ПОКРИВА ОСТАТОКОТ w/Saver

DEN 17045.00 19152.00

КАБИНЕТОТ СЛОБОДНИ ПОКРИВА ОСТАТОКОТ w / Saver КАРАКТЕРИСТИКИКабинетот бесплатна инсталацијаШоу соба пријателскиДек или под планинатаУниверзалниот Дизајн за да ги собере сите спаЛесно да се инсталираИздржливи најлон ремениЦрна прав обложени рѓа слободни изградба100 % од Нерѓосувачки челик хардверЧелик ЗаградаПатентирана Покрие Saver™ вклучениНормално пакет или боја пакет како подолу

500 КИЛОГРАМИ тешки вчитување губење на вртливата решетка менгеме со pin за поврзете цевка
 • Неодамнешно

500 КИЛОГРАМИ тешки вчитување губење на вртливата решетка менгеме со pin за поврзете цевка

DEN 11760.00

Вебстраница : www.ucstage.com 500 КИЛОГРАМИ тешки вчитување губење на вртливата решетка менгеме со pin за поврзете цевка Вчитување тежина : 500 КИЛОГРАМИ Одговара за 4851mm цевка Материјал : Алуминиум 6082 Со TUV квалитет,добар материјал,совршен за заварување,одличен дизајн и евтина цена.Други менгеме ние го правиме : Контакт информации :

Не-изолирани бакарни прстен терминали RNB1.25-3.5 средна големина
 • Неодамнешно

Не-изолирани бакарни прстен терминали RNB1.25-3.5 средна големина

DEN 1008.00

Неизолирани бакарни прстен терминали RNB1.253.5 средна големинаконкурентна цена , добар квалитет и брза испорака1.Опис На ПроизводотВиолетова бакар,ПВЦ,Најлон за вашиот референца.Полна големина со висок квалитет на производитеПрименуваат на струјата : Бакарни цевки терминалиПакување : 100pcs / торба во внатрешниот кутија.2...

RNBS2-4 Не-изолирани бакарни прстен терминали
 • Неодамнешно

RNBS2-4 Не-изолирани бакарни прстен терминали

DEN 1152.00

RNBS 24 Неизолирани бакарни прстен терминаликонкурентна цена , добар квалитет и брза испорака1.Опис На ПроизводотВиолетова бакар,ПВЦ,Најлон за вашиот референца.Полна големина со висок квалитет на производитеПрименуваат на струјата : Бакарни цевки терминалиПакување : 100pcs / торба во внатрешниот кутија.2...

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Бесплатен превозот рака алатка Хоризонтална Toggle Стеги 201C 180kg Заварување менгеме тела
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Бесплатен превозот рака алатка Хоризонтална Toggle Стеги 201C 180kg Заварување менгеме тела

DEN 342.72

2 ПАРЧИЊА / МНОГУ Бесплатен превозот рака алатка Хоризонтална Toggle Стеги 201 C 180kg Заварување менгеме телаКарактеристики : Одржување капацитет : 180kg Вретено се снабдува : M6*45 Бар отвора : 79° Справи со се отвора : 92°​Ние ќе го избере најдобриот начин за секоја земја .Објектот ќе се организира за испорака откако ќе ја добиете вашата целосна исплата за објектот ќе нареди...

Сребро 304 од не ' Рѓосувачки Челик Симплекс Кабел Менгеме Жица Клипови М5 Сет на 10
 • Неодамнешно

Сребро 304 од не ' Рѓосувачки Челик Симплекс Кабел Менгеме Жица Клипови М5 Сет на 10

DEN 428.00 459.84

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерСпецификација : Модел : M5Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челикГолемина : 25 x 14x 8mm / 0.98 x 0.55 x 0.31""(Секира Cx E)Завртка должина : 15mm / 0.59""Боја : СребренаТежина : 144gФункција : 1.Направени на 304 нерѓосувачки челик материјал.2.Се користи за сите видови на проектот дигалки машини,металургијата рударска опрема,на пристаништето на железничката утовар и истовар,шумарство машини,копнен транспорт.3.Лесно прикачување, да ги отстраните, повторна употреба со рака алатки4.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;5.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантиранаПакетот Вклучува : 10 x Симплекс Жица Клип

20 Парчиња 27-51mm Црево Стегач Црв Опрема Цевка Цевка Фитинг Менгеме
 • Неодамнешно

20 Парчиња 27-51mm Црево Стегач Црв Опрема Цевка Цевка Фитинг Менгеме

DEN 748.80

20 Парчиња Црево Стегач.Завртка Дел Материја : НикелЖелезо ОбложеноКруг Лента Дел Материја : Нерѓосувачки ЧеликГолемина на : 2751mm (Инчи Големина : 11 / 16" 2" )Пакетот вклучува : 20 Црево Стеги

3inch Мултифункционален Машини за Менгеме Фото Клип Пластика, Најлон за да се Префрлате Менгеме Машини за Пролет Клип Фото Студио Grampo Менгеме
 • Неодамнешно

3inch Мултифункционален Машини за Менгеме Фото Клип Пластика, Најлон за да се Префрлате Менгеме Машини за Пролет Клип Фото Студио Grampo Менгеме

DEN 47.00 49.44

3inch Мултифункционален Машини за Менгеме Фото Клип Пластика, Најлон за да се Префрлате Менгеме3inch Пролет Клип Пластика, Најлон за да се Префрлате Менгеме Мултифункционален Дрво АлаткаКарактеристики : Совршен за на плажа или кога ќе патуваат! Сите на плажата ќе сакате овие! Заоблени рачки за удобен зафат со нежни, pivoting влошки кои се прилагоди на стисок на површината.Може да се користи за сите видови на проекти како што се лепење, стегање, грчевито држејќи се за, и во DIY осветлување фотографија, дрво, фотографија, фото backdrops, изработка тешки најлон изградба.Дали ќе се користи овие во студио за фотографија, во дрво продавница, додека го прават DIY работни места низ куќата или со вашата омилена занаети, пролет стеги може да биде вашиот најдобар пријател особено кога ви треба екстра рака.Спецификација : Материјали : НајлонГолемина : прибл...