• Неодамнешно
48-GT3-9 времето појас макара 5mm понесе 48teeth 9mm појас ширина 5pcs/многу

48-GT3-9 времето појас макара 5mm понесе 48teeth 9mm појас ширина 5pcs/многу

DEN 1872.00
Достапно

Количина на стоки


Опис На Производот
48-GT3-9 времето појас макара 5mm понесе 9mm појас ширина 48 заби 5pcs/многу :
Кружни теренот систем синхрони макара
MXL XL L H XH XXH
Т
T2.5 T5 T10 T20
HTD
3 M 5 M 8 M 14 M 20М
OEM/ODM
понудени
Вовед 48-GT3-9 времето појас макара 5mm понесе 9mm појас ширина 48 заби 5pcs/многу :
48-GT3-9 времето макара
забот тип : GT3
забот број : 48
ширина : 9mm
страната : двокреветни
центар : еден
род : 5mm
централната дупка telerance : +0.015 mm, -0mm
завртка дупка : 2* М3
материјал : алуминиум
боја : сребрена
количина : 5pcs
Погоден времето појас
Ние, исто така, го продаде GT2 времето ремени и GT2 времето pulleys
Можете да ги купите GT2 времето појас според линкот како што е подолу,
GT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 34.00 /многу
10 метри / многу
GT2-6 отвори времето појас 6mm ширина 5m должина бесплатен превозот САД$ 27.40 /пакет
Ние, исто така може да се продаде мерењето pulleys и ремени според вашето барање.
Пакување
Ние продаваме алуминиум времето pulleys со ждрепка .
Еден многу вклучуваат :
5pcs 48-GT3-9 времето макара
ВКУПНО : 5pcs
Други производи кои се продаваат со pack или парче
Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт : Jone Ксу
Нашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.
Мобилен, 86 13820809968
Начин на плаќање :
На Aliexpress
или Банкарски Трансфер до нас.
Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!
ДОБРА ВЕСТ :
НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS.
бесплатен превозот 5pcs GT2 времето макара 16 заб 6mm појас ширина 5mm понесе US$ 22.30 /многу
5 парчиња / многу
50pcs GT2 времето макара 20 заб US$ 132.50 /многу
50 парчиња / многу
времето макара GT2 времето макара 16 заб 6mm појас ширина 50pcs US$ 132.

Карактеристики на понудата

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
gt3
Тип:
Времето
Тип:
gt3
забот број:
48
Ширина:
9mm
создаден:
5mm
Материјал:
Алуминиум
прирабница:
Двојно
центар:
еден
завртка дупка:
2*М3
боја:
Сребро.
Количина:
5pcs

Слични понуди

LUPULLEY 1PC 5M 20Tooth Времето Макара за Појас се Вози 16mm Појас Ширина 5mm/6mm/6.35 mm/8мм/10мм/12mm/12.7 mm/15mm Понесе Дијаметар
 • Неодамнешно

LUPULLEY 1PC 5M 20Tooth Времето Макара за Појас се Вози 16mm Појас Ширина 5mm/6mm/6.35 mm/8мм/10мм/12mm/12.7 mm/15mm Понесе Дијаметар

DEN 270.00 321.60

1 PC 5 M 20 T Времето Макара 16mm Појас Ширина 5mm / 6mm / 6.35 mm / 8мм / 10мм / 12mm / 12.7 mm / 15mm / 16mm / 17mm Понесе 5mm Јама ch Макара за Појас се Вози Име на Производ Времето Макара Модел 5 M20 TБОЛЕСТ на Забите број 20 T Заби Теренот 5mm Појас Ширина 16mm Внатрешна Понесе Дијаметар 5mm / 6mm / 6.35 mm / 8мм / 10мм / 12mm / 12.7 mm / 15mm / 16mm / 17mm Вкупната Висина 21mm Завртки 2x M5 Материјал Алуминиум Легура Тежина 33g / pc Пакет 1 PC / многу​За повеќе 5 M Времето Pulleys,ве Молиме Кликнете на десното модел во подолу лист...

2pc XL 25T Времето Појас Idler Макара Без Заби 5/6/7/8/10/12/15mm Понесе Неактивен Макара 11mm Појас Ширина Имајќи Синхрони Тркала
 • Неодамнешно

2pc XL 25T Времето Појас Idler Макара Без Заби 5/6/7/8/10/12/15mm Понесе Неактивен Макара 11mm Појас Ширина Имајќи Синхрони Тркала

DEN 571.00 671.52

2pc XL 25 T Idler Макара Без Заби 5 / 6 / 7 / 8 / 10 / 12 / 15mm Понесе Времето Појас Неактивен Макара 11mm Појас Ширина Имајќи Синхрони Тркала Име на Производ XL Idler Макара Заби Број 25 T Внатрешна Понесе 5 / 6 / 7 / 8 / 10 / 12 / 15mm Појас Ширина 11mm Заби Теренот 5.08 mm Материјал Алуминиум Легура Пакет 2 парчиња XL25 T Неактивен МакараЗабелешка : *Внатрешен Понесе Кол...

GT2 Времето Макара, 8mm Понесе, 20 Заби, 6mm појас
 • Неодамнешно

GT2 Времето Макара, 8mm Понесе, 20 Заби, 6mm појас

DEN 240.00

GT2 Времето Макара, 8mm Понесе, 20 Заби, 6mm ширина појасОпис На Производот : Забот Профил : GT2, 2 GTМатеријал : АлуминиумБоја : АлуминиумЗаби : 20Теренот : 2mmОпрема Ширина : за 6mm GT2 ПојасРод : 8mmПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

POWGE 2GT 20 Заби синхрони Тркала Idler Макара Понесе 3мм 4mm 5мм со Лого за GT2 Времето појас Ширина 6MM 20teeth 20T 1pcs
 • Неодамнешно

POWGE 2GT 20 Заби синхрони Тркала Idler Макара Понесе 3мм 4mm 5мм со Лого за GT2 Времето појас Ширина 6MM 20teeth 20T 1pcs

DEN 95.52

1 Pcs 2 GT 20 Заби синхрони Тркала Неактивен Макара Понесе 3мм 4mm 5мм со Лого со Заби или Без Заби за Ширина 6mm GT2 Отвори појас Tensioner Макара Пасивни 20teeth 3 D Печатач20 Teeth GT2 Времето макара Карактеристики : На GT2 макара со 20 заби или жлебови е еден од најдобрите избори за 3d печатач изградба...

SUMRAY 3M 14T Времето Макара 4/5/6/6.35/8мм Внатрешна Понесе Синхрони Тркало Макара 16mm Појас Ширина CNC Појас Макара 2 парчиња
 • Неодамнешно

SUMRAY 3M 14T Времето Макара 4/5/6/6.35/8мм Внатрешна Понесе Синхрони Тркало Макара 16mm Појас Ширина CNC Појас Макара 2 парчиња

DEN 540.00 628.32

SUMRAY 3 M 14 T Времето Макара 4 / 5 / 6 / 6.35 / 8мм Внатрешна Понесе Синхрони Тркало Макара 16mm Појас Ширина CNC Појас Макара 2 парчињаИме на производ : 3 M14 TBF Времето Макара Заби Број : 14 T Заби Теренот : 3мм Појас Ширина : 16mm Внатрешна Понесе Дијаметар : 4 / 5 / 6 / 6.35 / 8мм Вкупна Висина : 25мм Завртки : 2x M4 Материјал : Алуминиум Легура Пакет : 3 M14 TBF Времето Макара *2 PC завртки M4 *4 PCSЗа повеќе 3 M11 / 16 времето pulleys, ве молиме кликнете подолу право модели! 3 M11BF 11mm Појас Ширина 3 M16BF 16mm Појас Ширина 3 M16БОЛЕСТ 16mm Појас ШиринаЗа повеќе HTD 3 M времето ремени, ве молиме кликнете подолу слика за вашиот избор!

2 парчиња 25T XL Времето Макара 5/6/6.35/7/8/10/12/12.7/14/15/16/17/20mm Внатрешна Понесе 11mm Појас Ширина Времето Појас Синхрони Pulleys
 • Неодамнешно

2 парчиња 25T XL Времето Макара 5/6/6.35/7/8/10/12/12.7/14/15/16/17/20mm Внатрешна Понесе 11mm Појас Ширина Времето Појас Синхрони Pulleys

DEN 414.00 575.52

2 парчиња 25 T XL Времето Макара 5 / 6 / 6.35 / 7 / 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16 / 17 / 20mm Внатрешна Понесе 11mm Појас Ширина Времето Појас Синхрони Pulleys Име на Производ Времето Макара Моделот XL Тип Заби Број 25 T Заби Теренот 5.08 mm Внатрешен Понесе 5 / 6 / 6.35 / 7 / 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16 / 17 / 20mm Појас Ширина 11mm Вкупната Висина 25мм Завртка 2x M5 Материјал Алуминиум Легура Пакет 2 парчиња / многуЗабелешка : *Внатрешен Понесе Кол...

T2.5 Алуминиумски времето макара 60 заби ширина 6mm и T2.5 мерењето се отвори Гума појас
 • Неодамнешно

T2.5 Алуминиумски времето макара 60 заби ширина 6mm и T2.5 мерењето се отвори Гума појас

DEN 2078.40

T2.5 алуминиумски времето макара T2.5 мерењето макара : Вовед : T2.5 Мерењето Pulleys 60 T2.56 времето макара заб тип : T2.5 заб број : 60 ширина : 6mm страната : двоен понесе : 8mm завртка дупка : две материјал : алуминиум T2.5 Мерењето bels : 6 T2.5 мерењето се отвори ремени заб тип : T2.5 должина : 10m ширина : 6mm материјал : rubberwith стаклени влакна Пакување : 1.Според нашите клиенти Ние продаваме алуминиум времето pulleys и гума времето ремени со pack ...

48-GT3-6 тајминг појас макара 6mm понесе 48teeth 6mm појас ширина 5pcs/многу
 • Неодамнешно

48-GT3-6 тајминг појас макара 6mm понесе 48teeth 6mm појас ширина 5pcs/многу

DEN 1872.00

Опис На Производот48GT36 тајминг појас макара 6mm понесе 6mm појас ширина 48 заби 5pcs / многу : Кружни теренот систем синхрони макараMXL XL L H XH XXHТT2.5 T5 T10 T20HTD3 M 5 M 8 M 14 M 20МOEM / ODMпонудениВовед 48GT36 тајминг појас макара 6mm понесе 6mm појас ширина 48 заби 5pcs / многу : 48GT36 тајминг макаразабот тип : GT3забот број : 48ширина : 6mmстраната : двокреветницентар : еденрод : 6mmцентралната дупка telerance : +0.015 mm, 0mmзавртка дупка : 2* М3материјал : алуминиумбоја : сребренаколичина : 5pcsПогоден времето појасНие, исто така, го продаде GT2 времето ремени и GT2 времето pulleysМожете да ги купите GT2 времето појас според линкот како што е подолу,GT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многуGT26 отвори времето појас 6mm ширина 5m должина бесплатен превозот САД$ 27.40 / пакетНие, исто така може да се продаде мерењето pulleys и ремени според вашето барање.ПакувањеНие продаваме алуминиум времето pulleys со ждрепка .Еден многу вклучуваат : 5pcs 48GT36 тајминг макараВКУПНО : 5pcsДруги производи кои се продаваат со pack или парчеАко имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.Контакт : Jone КсуНашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.Мобилен, 86 13820809968Начин на плаќање : На Aliexpressили Банкарски Трансфер до нас.Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!ДОБРА ВЕСТ : НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS.бесплатен превозот 5pcs GT2 времето макара 16 заб 6mm појас ширина 5mm понесе многу5 парчиња / многу50pcs GT2 времето макара 20 заб многу50 парчиња / многувремето макара GT2 времето макара 16 заб 6mm појас ширина 50pcs

15 заб 10мм ширина 5mm понесе T5 времето појас pulleys со алуминиумски
 • Неодамнешно

15 заб 10мм ширина 5mm понесе T5 времето појас pulleys со алуминиумски

DEN 792.00

Опис На Производот15 заб 10мм ширина 5mm понесе T5 времето појас pulleys со алуминиум : Кружни теренот систем синхрони макараMXL XL L H XH XXHТT2.5 T5 T10 T20HTD3 M 5 M 8 M 14 M 20МOEM / ODMпонудениВовед15 заб 10мм ширина 5mm понесе T5 времето појас pulleys со алуминиум : 15 T510 времето макаразабот тип : T5забот број : 15ширина : 10ммстраната : двокреветницентар : еденрод : 5mmзавртка дупка : 2*М3материјал : алуминиумбоја : сребренаколичина : 5pcsНие продаваме алуминиум времето pulleys со ждрепка .Еден многу вклучуваат : 5pcs 15 T510 времето појас макараВКУПНО : 5pcsНие, исто така може да се продаде мерењето pulleys во зависност од вашата потреба.се продава од пакет или парче .Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.Контакт : Jone КсуНашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.Мобилен, 86 13820809968Начин на плаќање : На Aliexpressили Банкарски Трансфер до нас.Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!ДОБРА ВЕСТ : НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS.T5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиумска според цртеж од клиентите многу5 парчиња / многуGT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многуGT2 времето макара 6mm со заби 20aluminum многу5 парчиња / многуT2.5 мерењето макара 6mm со 16 заби со алуминиумски САД$ 14.75 / многу5 парчиња / многу20 MXL макара 12pcs поставите DIY Ultimaker клон многу5 парчиња / многуT2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многуT5 алуминиум времето макара 24 заби со 30мм појас ширина САД$ 26.60 / многу5 парчиња / многуMXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина

Трговија на големо евтини цена Комплет машина додатоци за поврзувани појас поврзување, тефлон Прскање + ножици + slivery Тела
 • Неодамнешно

Трговија на големо евтини цена Комплет машина додатоци за поврзувани појас поврзување, тефлон Прскање + ножици + slivery Тела

DEN 12384.00

плаќање : western union, Pay Pal, visa,PaynoeerСпецификации1.времето појас pulleys за машина2 Ниско ниво на бучава операција3 Нема потреба на лубрикант4...

32 заби MXL pulleys 6.35 mm создаден
 • Неодамнешно

32 заби MXL pulleys 6.35 mm создаден

DEN 768.00

Опис На Производот32 заби MXL макара 6.35 mm создаденКружни теренот систем синхрони макараMXL XL L H XH XXHТT2.5 T5 T10 T20HTD3 M 5 M 8 M 14 M 20МOEM / ODMпонудениВовед32 заби MXL макара 6.35 mm создаденТип : 32 MXL10 времето макаразабот тип : MXLзабот број : 32ширина : 10ммстраната : двокреветницентар : еденрод : 6.35 mmзавртка дупка : 2*М3материјал : алуминиумбоја : сребренаколичина : 5pcsНие ќе ја испрати на соодветни завртки и ален копче.Ние продаваме алуминиум времето pulleys со ждрепка .Еден многу вклучуваат : 5pcs 32 MXL10 времето pulleysНие, исто така може да се продаде мерењето pulleys во зависност од вашата потреба.се продава од пакет или парче .Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.Контакт : Jone КсуНашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.Мобилен, 86 13820809968Начин на плаќање : На Aliexpressили Банкарски Трансфер до нас.Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!ДОБРА ВЕСТ : НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS.

LUPULLEY Времето Појас Макара XL Тип за Намалување на 1:2/2:1 30T 60T Центар Растојание 100mm Појас Опрема за полнење Појас Ширина 10мм
 • Неодамнешно

LUPULLEY Времето Појас Макара XL Тип за Намалување на 1:2/2:1 30T 60T Центар Растојание 100mm Појас Опрема за полнење Појас Ширина 10мм

DEN 1310.00 1578.72

Пакетот Листата ги Вклучува, како Следи : 1 PC x Мерењето Макара XL30 T Понесе 8 mm1 PC x Мерењето Макара XL60 T Понесе 12mm1 PC x Мерењето Појас 172 XL4pcs x М5 setsrewsSpecifacationSpecifacation Видот на Мерењето макара XL 30 T Времето макара XL60 T Времето појас 172 XL Заби број 30 T 60 T 86 T Заби Теренот 5.08 mm 5.08 mm 5.08 mm Појас Ширина 11mm 11mm 10мм Понесе Дијаметар8ммВе молиме оставете порака за 6 / 6.35 / 10 / 12 / 14 / 15 / 17 / 20mm12mmВе молиме оставете пораказа 6 / 6.35 / 8 / 10 / 14 / 15 / 17 / 20mm за Намалување на 1 : 2 Центар растојание 100mm Напомена : 1.XL времето појас , ние може да ги персонализирате тоновите на тип по ваша бара центар далечина , pls советуваат да одат продолжи .За повеќе Тајмингот Појас Макара опрема колекции ,ве молиме кликнете на десното модел во подолу лист.XL Времето Макара Појас Опрема за полнење за Намалување на Центар Растојание (mm) Времето Макара / Појас 1 : 2 100 1 : 3 80 1 : 5 100 3 M Времето Макара Појас Опрема за полнење 1 : 2 96 1 : 3 96 1 : 5 80 5 M Времето Макара Појас Опрема за полнење 1 : 3 80 1 : 4 80 1 : 5 90 MXL Времето Макара Појас Опрема за полнење

LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА 5M 12Teeth Времето Макара Одговара За 15mm Ширина Времето Појас Pulleys за Појас се Вози 5mm/6mm/6.35 mm/8мм/10мм Понесе Кол.
 • Неодамнешно

LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА 5M 12Teeth Времето Макара Одговара За 15mm Ширина Времето Појас Pulleys за Појас се Вози 5mm/6mm/6.35 mm/8мм/10мм Понесе Кол.

DEN 339.00 403.20

LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА 5 M 12 Teeth Времето Макара Одговара За 15mm Ширина Времето Појас Pulleys за Појас се Вози 5mm / 6mm / 6.35 mm / 8мм / 10мм Понесе Кол.Име на производ Времето Макара Модел 5 M12 T Заби број 12 T Заби Теренот 5mm Појас Ширина 16mm Внатрешна Понесе Дијаметар 5mm / 6mm / 6.35 mm / 8мм / 10мм Вкупната Висина 21mm Завртки 2x M5 Материјал Алуминиум Легура Тежина 20g / pc Пакет 2 парчиња / многу​За повеќе 5 M Времето Pulleys,ве Молиме Кликнете на десното модел во подолу лист...

HTD3M - Алуминиум времето макара 15 заби појас ширина 9mm продаваат по еден пакет
 • Неодамнешно

HTD3M - Алуминиум времето макара 15 заби појас ширина 9mm продаваат по еден пакет

DEN 1056.00

HTD3 M алуминиум времето макара Вовед : 15HTD3 M9timing макара заб тип : HTD3 M заб број : 15 ширина : 9mm страната : двоен понесе : 5mm завртка дупка : две материјал : алуминиум количина : 10 PCSПакување : 1.Според нашите клиенти Ние продаваме алуминиум времето pulleys со pack ...

gt2 Времето Макара 14 заби појас Ширина 6mm Продаваат од страна на пакет за 3D печатач 4pcs/многу
 • Неодамнешно

gt2 Времето Макара 14 заби појас Ширина 6mm Продаваат од страна на пакет за 3D печатач 4pcs/многу

DEN 523.20

Вовед GT2 времето макара : Вовед GT2 Двоен појас времето макара : Бесплатен превозот 14GT26 тајминг макара со 5mm создаденЗабот тип : GT2Забот број : 14Појас ширина : 6mmЦентар дупка : 5mmСтраната : двокреветниХаб : НикојМатеријал : АлуминиумЗавртка дупка : М2Количина : 4pcs1.Ние снабдување на мерењето макара следните серија : XL,L,H,Т,HTD,ВО2.ние, исто така може да произведе pulleys дури и големината не се во форма3.OEM / ODM : понудениПредност : Ние, исто така може да се продаде мерењето pulleys и ремени според вашето барање.1.ние сме стручни во производство на времето брзини,ние можеме да снабдување на производи според цртежи.сите видови на времето макара,ние може да машински.2.Ние може да обезбеди висок квалитет на производи за вас .3 .Ние компанија има силен капацитет на производство, па ако имате било какви треба, ве молиме да ни каже.4.Ние се направи бизнис со дански клиенти за многу години...

3 парчиња/пакет 20 заби Понесе 6.35 mm GT2 Времето Макара одговара ширина 6mm на 2GT времето Појас 3D 6.35 mm 20 заби висок квалитет
 • Неодамнешно

3 парчиња/пакет 20 заби Понесе 6.35 mm GT2 Времето Макара одговара ширина 6mm на 2GT времето Појас 3D 6.35 mm 20 заби висок квалитет

DEN 168.00

3pcs / пакет 20teeth GT2 Времето макара Понесе 6.35 mm 202 GT6 ø 6.35 m m Одговара За Reprap 3 D печатач Prusa i3 mendel 20 Заби GT2 Времето макара Карактеристики : На GT2 макара со 20 заби или жлебови е еден од најдобрите избори за 3d печатач изградба...

LUPULLEY Времето Појас Макара XL Поставите Намалување 2:1 30T 15T Вратило 100mm Гравирање Машина Додатоци Брзини Pulleys Ленти за Полнење
 • Неодамнешно

LUPULLEY Времето Појас Макара XL Поставите Намалување 2:1 30T 15T Вратило 100mm Гравирање Машина Додатоци Брзини Pulleys Ленти за Полнење

DEN 479.00 637.92

LUPULLEY XL Времето Појас Макара Поставите Намалување 2 : 1 30 T 15 T Вратило Центар Растојание 100mm Гравирање Машина Додатоци Појас Опрема за Полнење На Пакет Листата ги Вклучува, како Следи : 1 PC x Мерењето Макара XL15 T Понесе 6mm1 PC x Мерењето Макара XL30 T Понесе 12mm1 PC x Мерењето Појас 124 XL4pcs x М5 setsrewsSpecifacation Specifacation Видот на Мерењето макара XL 15 T Времето макара XL30 T Времето појас 124 XL Заби број 15 T 30 T 62 T Заби Теренот 5.08 mm 5.08 mm 5.08 mm Појас Ширина 11mm 11mm 10мм Понесе Дијаметар6mmВе молиме оставете пораказа 4 / 5 / 6 / 6.35 / 10 / 12mm12mmВе молиме оставете пораказа 6 / 6.35 / 8 / 10 / 14 / 15 / 17 / 20mm за Намалување на 1 : 2 Центар растојание 100mm Напомена : 1 .XL времето појас , ние може да ги персонализирате тоновите на тип по ваша бара центар далечина , pls советуваат да одат продолжи .За повеќе тајмингот појас макара опрема колекции,ве молиме кликнете на десното модел во подолу лист .XL Времето Макара Појас Опрема за полнење за Намалување на Центар Растојание (mm) Времето Макара / Појас 1 : 2 100 1 : 3 80 1 : 5 100 3 M Времето Макара Појас Опрема за полнење 1 : 2 96 1 : 3 96 1 : 5 80 5 M Времето Макара Појас Опрема за полнење 1 : 3 80 1 : 4 80 1 : 5 90 MXL Времето Макара Појас Опрема за полнење

15 заб T5 времето макара 10мм ширина
 • Неодамнешно

15 заб T5 времето макара 10мм ширина

DEN 2832.00

Вовед 15 заб T5 времето макара 10мм ширина : Забот број : 15Ширина : 10ммРод : 5mmМатеријал : алуминиумСтраната : двокреветниЦентар : еденЗавртка дупка : 2*М3Количина : 20pcsДОБРА ВЕСТ : НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS ЦЕЛПакување : СОДРЖИНА : 20pcs 15 заб T5 времето макара 10мм ширинаНие, исто така може да се продаде мерењето макара во зависност од вашата потреба.се продава од пакет или парче.Ifyou се уште имаат проблем , pls...

SUMRAY 3M 70T Времето Макара 8/10/12/14/15/16/19/20mm Внатрешна Понесе Опрема Појас Макара 16mm Појас Ширина Алуминиумски Мотор Макара
 • Неодамнешно

SUMRAY 3M 70T Времето Макара 8/10/12/14/15/16/19/20mm Внатрешна Понесе Опрема Појас Макара 16mm Појас Ширина Алуминиумски Мотор Макара

DEN 731.00 901.92

SUMRAY 3 M 70 T Времето Макара 8 / 10 / 12 / 14 / 15 / 16 / 19 / 20mm Внатрешна Понесе Опрема Појас Макара 16mm Појас Ширина Алуминиумски Мотор МакараИме на производ : 3 M70 TБОЛЕСТ Времето Макара Заби Број : 70 T Заби Теренот : 3мм Појас Ширина : 16mm Внатрешна Понесе Дијаметар : 8 / 10 / 12 / 14 / 15 / 16 / 19 / 20mm Вкупна Висина : 19mm Завртки : 2x M5 Материјал : Алуминиум Легура Пакет : 3 M70 TБОЛЕСТ Времето Макара *1 PC М5 завртки *2 ПАРЧИЊАЗа повеќе 3 M11 / 16 времето pulleys, ве молиме кликнете подолу право модели! 3 M11BF 11mm Појас Ширина 3 M16BF 16mm Појас Ширина 3 M16БОЛЕСТ 16mm Појас ШиринаЗа повеќе HTD 3 M времето ремени, ве молиме кликнете подолу слика за вашиот избор!

GT2 Времето Макара, 8mm Понесе, 36 Заби, за 6mm појас
 • Неодамнешно

GT2 Времето Макара, 8mm Понесе, 36 Заби, за 6mm појас

DEN 1080.00

GT2 Времето Макара, 8mm Понесе, 36 Заби, 6mm ширина појасОпис На Производот : Забот Профил : GT2, 2 GTМатеријал : АлуминиумБоја : АлуминиумЗаби : 36Теренот : 2mmОпрема Ширина : за 6mm GT2 ПојасРод : 8mmПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

T5 времето макара со еден страната продава од пакети
 • Неодамнешно

T5 времето макара со еден страната продава од пакети

DEN 1177.92

Воведувањето на T5 времето макара : Забите тип : T5Забите број : 10Појас ширина : 6mmСтраната : Еден прирабницаТеренот : 5mmМатеријал : АлуминиумПакување : 1.Според нашите Русија клиент Ние го продаде T5 времето макара со pack .Еден пакет вклучуваат 10pcs 10T56 тајминг макараНие, исто така може да се продаде мерењето макара во зависност од вашата потреба.се продава од пакет или парче.Начин на плаќање : или Банкарски трансферЌе плаќаат провизија од 3% за оваа целПредност : 1.ние сме, исто така, експерт во производство на времето брзини, ние можеме да снабдување на производи според цртежи, сите видови на времето макара,ние може да машински.2.Ние може да обезбеди висок квалитет на производи за вас .3 .Ние компанија има силен капацитет на производство, па ако имате било какви треба, ве молиме да ни каже.4.Ние се направи бизнис со Данска клиенти за многу години...