• Неодамнешно
Есен и зима нови високо - квалитетни women 's дебел џемпер со долги ракави лабава топол џемпер TB7725

Есен и зима нови високо - квалитетни women 's дебел џемпер со долги ракави лабава топол џемпер TB7725

DEN 958.00
DEN 1368.00
-30 %
Достапно

Количина на стоки

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Должина на Ракав Укажуваат на тоа висина, соодветна тежина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm kg S 36 14.17 86 33.86 60 23.62 54 21.26 150155 4047.5 М 38 14.96 90 35.43 61 24.02 55 21.65 155160 47.555 L 40 15.75 94 37.01 62 24.41 56 22.05 160165 5560 XL 42 16.54 98 38.58 63 24.80 57 22.44 165170 6065 XXL 44 17.32 102 40.16 64 25.20 58 170175 6572.5 XXXL 46 18.11 106 41.73 65 25.59 59 23.23 175180 72.580 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Карактеристики на понудата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Материјал:
Акрилик,Памук,Волна
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
TB7725
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Wool20%+50%+Acrylic30%
Бренд Име:
zeongro
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
Компјутер Плетени

Слични понуди

Жените есен пролет Полн здив ракав тенок tMandarin јака чипка Хеџинг тенок рачно производство Beaded џемпери C628 6836
 • Неодамнешно

Жените есен пролет Полн здив ракав тенок tMandarin јака чипка Хеџинг тенок рачно производство Beaded џемпери C628 6836

DEN 1029.00 1583.52

Пријатели , со цел да ви помогне брзо да се разбере вашата загриженост информации, ние се постави следново, ве молиме кликнете : Нови Мерки на претпазливост Услови на Превоз се Враќа Услуга, Контактирајте со НАСпред купување ве молиме прочитајте1.ако пакет donot arive во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне2.ве молиме да забележите големината детали за производот детали пред цел3.ако добиете пакет, но donot се допаѓа, ние прифаќаме да се враќаме на нас.4.одобрението за промет на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред,levae порака до нас,ние ќе ви даде најдобра цена.тогаш ќе плати5.Пад на Шопинг, ако се откажат од превозот, продавачот...

Бесплатни shippin топла продажба специјална понуда 2014 ново шоу волна џемпер поврзана модели секунди убие о-вратот промоција пристигнување ограничен
 • Неодамнешно

Бесплатни shippin топла продажба специјална понуда 2014 ново шоу волна џемпер поврзана модели секунди убие о-вратот промоција пристигнување ограничен

DEN 570.72

Големина на : (cm)Сите кодотРамо ширина 50 биста 10411051 долг ракав должина 110(бидејќи секој е мерење метод е различен, дозволете 13 см грешка постоиУмот девојка ве молиме detour!0.7264 ти многу!)Некои наредби без марка, умот ве молиме размислете два пати пред да го купат!

2017 Плетени Лабава Pullover Женски Есен Скокач Секојдневен Џемпер Мода Жените Цврста Топка Од Batwing Ракав Џемпер
 • Неодамнешно

2017 Плетени Лабава Pullover Женски Есен Скокач Секојдневен Џемпер Мода Жените Цврста Топка Од Batwing Ракав Џемпер

DEN 408.00 485.28

Материјал : АкриликСезона : Есен / ЗимаБоја : Црна / Беж / Сино / Розова / ЦрвенаПрилики : НеврзанГолемина : Една Големина Должина : 56cm Ракав : 67cm (1cm=0.39 инчи)Пакет содржина : 1pc жените ЏемперAnswer : ___________________________ Note : 1.Нашата големина се Азиските Големина,12 големина помала од евро големина,ве молиме изберете ја вашата големина според големината на табелата.2.Поради рака мерење, има големина грешка околу 12 см.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква.Начин на плаќање Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк :

2017 Нови Кореја Жените Есен и Зима Џемпери V деколте, Долги ракави Среден Стил Мода Девојки Pullover Лабава Поврзана Грб A0115
 • Неодамнешно

2017 Нови Кореја Жените Есен и Зима Џемпери V деколте, Долги ракави Среден Стил Мода Девојки Pullover Лабава Поврзана Грб A0115

DEN 950.00 1862.40

2017 Нови Кореја Жените Есен и Зима Џемпери V деколте, Долги ракави Среден Стил Мода Девојки Pullover Лабава Поврзана Грб A0115Поради различни начини на мерење,Pls дозволете 13 cm разлика !! ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен) ГОЛЕМИНА(CM) биста lenght половината рамо ракав хип слободни 114 80 / 62 42 / Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Н. POKLONSKAYA Жените Turtleneck Џемпери Зима и Топло, Плетени Џемпер Долги Ракави Есен Блузи Жените Pullovers Секојдневен Скокач
 • Неодамнешно

Н. POKLONSKAYA Жените Turtleneck Џемпери Зима и Топло, Плетени Џемпер Долги Ракави Есен Блузи Жените Pullovers Секојдневен Скокач

DEN 1160.00 1756.80

Една ГолеминаБиста 110cmДолжина 65cmSleeve 60cm За боја : вистинската боја може да се малку различни од слики, бидејќи на различни монитори,ве молиме да се разбере,ви благодарам.

Пролет, Есен Мода Жените Долг Ракав Чипка Комбинација Шупливи Од Обичните Pullover Дами Џемпери М-XL 3 Бои
 • Неодамнешно

Пролет, Есен Мода Жените Долг Ракав Чипка Комбинација Шупливи Од Обичните Pullover Дами Џемпери М-XL 3 Бои

DEN 2159.04

Повеќе стилови на повеќе концесииСАД $ 29.42САД $ 45.5САД $ 29.25САД $ 17.93САД $ 38.12САД $ 23САД $ 24.42САД $ 37.22САД $ 20.64САД $ 34.11 Големина Должина Рамо Должина на Ракав Биста M 55 38 54 88 L 55 39 54 92 XL 56 40 55 96 Види : Прирачник за мерење, поради материјал се водат и мерење алатки се различни...

Долга коса, да се облекува женска облека, облека нов долг ракав поврзана направи лабава џемпер секојдневен о вратот долг ракав плус големина трикотажа
 • Неодамнешно

Долга коса, да се облекува женска облека, облека нов долг ракав поврзана направи лабава џемпер секојдневен о вратот долг ракав плус големина трикотажа

DEN 1267.00 1439.52

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

SCUWLINEN Vestido 2017 Зима Жените Блузи Гроздобер Памук Конец за Плетење О-вратот Едноставна Сите натпревар Лабава Pullover Џемпер X0184
 • Неодамнешно

SCUWLINEN Vestido 2017 Зима Жените Блузи Гроздобер Памук Конец за Плетење О-вратот Едноставна Сите натпревар Лабава Pullover Џемпер X0184

DEN 1436.00 2475.36

НОВИОТ ОБЈЕКТ ПРЕПОРАЧУВА добредојдовте во мојата продавница, Најдобри желби за вас да се има добар шопинг патување! САД$ : 39.85 : 56.74 : 56.74 : 51.57 : 51.57 : 41.22 : 39.50 : 46.40 Опис на производот Материјал : Памук Една Големина Биста : 124cm; Џемпер Lenght : 61cm; Ракави со Рамо Должина : 73cm Мултибоја Avaliable Забелешка : 1.Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде 13cm различни,големината информации за повикување само...

RLYAEIZ Топла Продажба Џемпер Жените 2017 Сосема Нов Есен Секојдневен Turtleneck Долг Ракав Pullovers Плетени Џемпери Женски Лабава Блузи
 • Неодамнешно

RLYAEIZ Топла Продажба Џемпер Жените 2017 Сосема Нов Есен Секојдневен Turtleneck Долг Ракав Pullovers Плетени Џемпери Женски Лабава Блузи

DEN 912.00 1545.12

Добредојдовте на нашата ПродавницаRLYAEIZ Топла Продажба Џемпер Жените 2017 Сосема Нов Есен Секојдневен Turtleneck Долг Ракав Pullovers Плетени Џемпери Женски Лабава БлузиГодина : 2017Бои : Како се покаже во сликиМатеријали Информации : Spandex ,ПолиестерГолемина Грешка : 24 см ,1 инч=2.54 см,Единица : cmНие ги користиме Азија големина, околу две големина помала од НАС / Евра големина.Ние ќе брод надвор парцела во 37 дена по уплатата.Ве молиме забелешка вашата тежина, висина, кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина...

Мажите пролет, есен топла продажба Солидна Полн O вратот кашмир џемпери жените дама зима и топло хеџинг водат Жакард џемпер
 • Неодамнешно

Мажите пролет, есен топла продажба Солидна Полн O вратот кашмир џемпери жените дама зима и топло хеџинг водат Жакард џемпер

DEN 2012.00 3095.52

Купони За Вас големина| | | | | | | | || | | | | |Големина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателноПостои 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Нова мода Есен зима висок квалитет удобно мека долго волна помеша жените Солидна боја O-џемпер со појас џемпери
 • Неодамнешно

Нова мода Есен зима висок квалитет удобно мека долго волна помеша жените Солидна боја O-џемпер со појас џемпери

DEN 1032.00

65% ВОЛНА, 35% НАЈЛОН волна мешавина Merino волна, исто така познат како merino merino волна, Фини merino волна, мека, се грижат, и удобно...

Принцезата слатка лолита џемпер BoBON21 Оригинални мека Пенливи дијамант цвет fuzzy Удобно и топло, пинк, син џемпер T1281
 • Неодамнешно

Принцезата слатка лолита џемпер BoBON21 Оригинални мека Пенливи дијамант цвет fuzzy Удобно и топло, пинк, син џемпер T1281

DEN 1814.00 2016.00

Почитувани нашата Принцеза,Ние сме многу жал ми е да се забележи дека во превозот компанија ќе биде остатокот од 210 додека 228, па ако сакате да нарачате, ве молиме почекајте за испраќање до 2015228 со трпение да предизвика Кинеската нова година...

Се Повлече Femme 2018 Есен Зима Жените Плетени Pullover Џемпери Цврста Половина Turtleneck Долг Ракав Трикотажа Sueter Mujer Invierno
 • Неодамнешно

Се Повлече Femme 2018 Есен Зима Жените Плетени Pullover Џемпери Цврста Половина Turtleneck Долг Ракав Трикотажа Sueter Mujer Invierno

DEN 470.00 959.52

Се Повлече Femme 2017 Есен Зима Жените Плетени Pullover Џемпери Цврста Половина Turtleneck Долг Ракав Трикотажа Sueter Mujer InviernoКако различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

2017 есен одблесокот ракави, плетени pullover жените џемпери и pullovers секојдневен лабава v деколте, секси чипка џемпер outwear
 • Неодамнешно

2017 есен одблесокот ракави, плетени pullover жените џемпери и pullovers секојдневен лабава v деколте, секси чипка џемпер outwear

DEN 636.00 1247.04

Зимски / Есен жените чипка плетени џемпер 2017 мода Памук Солидна Долг Ракав женски блузи секојдневен ОВРАТОТ еластична Pulloversголемина на бистата пред должина назад должина на ракав cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен М 106 41.7 50 19.7 62 24.4 63 24.8 Забелешка : 1.Користи слична облека да се споредат со големина на табелата...

Жените Мода Долг Ракав Комбинација Pullover Џемпер Есен Зима Дами Сплит Плетени Џемпери Женски Облека Трикотажа Врвот
 • Неодамнешно

Жените Мода Долг Ракав Комбинација Pullover Џемпер Есен Зима Дами Сплит Плетени Џемпери Женски Облека Трикотажа Врвот

DEN 539.00 758.40

Ознака Големина (cm)БистаРамоДолжинаSleeveS90395857М96405959L102426060XL108446162ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! ГРЕШКА 13 CM ве Молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор...

2017 Нова Жешка Зима Жените Џемпер Долг ракав Животински Печати О-Вратот Плетени Pullover Лабава Мода Жените Џемпер Harajuku Неврзан
 • Неодамнешно

2017 Нова Жешка Зима Жените Џемпер Долг ракав Животински Печати О-Вратот Плетени Pullover Лабава Мода Жените Џемпер Harajuku Неврзан

DEN 611.00 719.04

започнетекрајот* ЗАБЕЛЕШКА * 1 За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата во описот Пред да го купат...

нова мода жените Есен зима нерегуларни геометриски модели на графички лабава и Удобен џемпер блузи
 • Неодамнешно

нова мода жените Есен зима нерегуларни геометриски модели на графички лабава и Удобен џемпер блузи

DEN 959.52

Неправилни геометриски модел дизајн, стерео смисла е многу силнаДолжина : 64 CM Ракав должина : Од јака на манжетната за мерење 68 CM БИСТА : 120 CM детали за производот

Г-ѓа зима долго дел turtleneck кошула изгубат големи дворови дебел џемпер жените грб плима
 • Неодамнешно

Г-ѓа зима долго дел turtleneck кошула изгубат големи дворови дебел џемпер жените грб плима

DEN 1110.00 1353.60

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Ракав Должината на Телото Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи M 37 14.57 88 34.65 56 22.05 78 30.71 L 38 14.96 92 36.22 56 22.05 79 31.10 XL 39 15.35 96 37.80 58 22.83 80 31.50 XXL 40 15.75 100 39.37 58 22.83 81 31.89 XXXL 41 16.14 и делови 104 40.94 60 23.62 82 32.28 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Жените Секојдневен Класичната Есен Зима Возбудува Pullovers Џемпер Дами Есен Тенок Капчиња Поврзана О вратот Џемпери Женски Блузи
 • Неодамнешно

Жените Секојдневен Класичната Есен Зима Возбудува Pullovers Џемпер Дами Есен Тенок Капчиња Поврзана О вратот Џемпери Женски Блузи

DEN 393.00 561.60

Лето Дами Блузи Мода Шарени Јакна Прекумерно Жените Долг Џемпер Со Џеб 2016 Година Crochets Femme Плус Големина Maglioni ДонаОзнака Големина (cm)БистаРамоSleeveДолжинаS80375458М84385559L88395660XL92405761ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! ГРЕШКА 13 CM ве Молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор...