• Неодамнешно
KSS-710A KSS710A KSS-710 KSS710 Бренд Нов Автомобил ЦД Сингл Диск Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

KSS-710A KSS710A KSS-710 KSS710 Бренд Нов Автомобил ЦД Сингл Диск Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

DEN 714.24
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Специјални Функции:
Радио Тјунер
Име На Модел:
KSS-710A
Од Моќ:
24W
Материјал Тип:
Пластични
Резолуција:
800*480
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
5*5
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Големина На Дисплеј:
2.5
Бренд Име:
Hekaseya
Објектот Тежина:
0.05kg

Слични понуди

TOPNAVI Андроид 6.0 1G+16GB Автомобил PC Мултимедијални За Ford Fiesta 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Стерео GPS Навигација Player Аудио
  • Неодамнешно

TOPNAVI Андроид 6.0 1G+16GB Автомобил PC Мултимедијални За Ford Fiesta 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Стерео GPS Навигација Player Аудио

DEN 20984.64

Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас : 1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?3...