• Неодамнешно
Бренд KSS-710A KSS-710 KSS710A KSS710 Ласерски Леќи Оптички Pick-up прозорци SONY Автомобил ЦД сингл диск Случај за Chrysler Volvo

Бренд KSS-710A KSS-710 KSS710A KSS710 Ласерски Леќи Оптички Pick-up прозорци SONY Автомобил ЦД сингл диск Случај за Chrysler Volvo

DEN 671.04
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD-R
Бренд Име:
Hekaseya
Име На Модел:
KSS-710A
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Објектот Големина:
5*5
Од Моќ:
2V
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
Метал
Автомобил Производител:
Chrysler, Volvo

Слични понуди

TOPNAVI Андроид 6.0 1G+16GB Автомобил PC Мултимедијални За Ford Fiesta 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Стерео GPS Навигација Player Аудио
  • Неодамнешно

TOPNAVI Андроид 6.0 1G+16GB Автомобил PC Мултимедијални За Ford Fiesta 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Стерео GPS Навигација Player Аудио

DEN 20984.64

Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас : 1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?3...