• Неодамнешно
12pcs Маникир Нокти Clipper со случајот Сет за нокти уметност Грижа Комплет Алатки shilak педикир

12pcs Маникир Нокти Clipper со случајот Сет за нокти уметност Грижа Комплет Алатки shilak педикир

DEN 379.20
Достапно

Количина на стоки


12pcs /set Маникир Нокти Clipper со случајот Сет за нокти уметност Грижа Комплет Алатки shilak педикир
Функција :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Тежина : 232g
Случај Големина : 15.5 x 8 x 2.5 cm
Пакет : 1 сет
Вклучуваат :
1x Големи нокти clipper
1x Медиум помине clipper
1x Косо пети ноктите clipper
1x Супер тенок помине clipper
1x Cuticle clipper
1x Мулти-цел режа
1x Уво ги собереш
1x Веѓа пинцети
1x Двојна страна нокти датотека
1x Cuticle нож
1x Cuticle тласкач
1x Акни игла
1x случај
Мулти-функционални џеб кастрење собата е лесен за користење и носење , Совршен за користење дома или патување

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Постави & Комплет
Количина:
12
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
15.5x8.5x2.2cm
Број На Модел На:
Сет за нокти

Слични понуди

Мед Радост Помине Уметност Нокти Кожа Бафер Помине Чистење со Четка за Нокти Совети PolishingTools Полирач
 • Неодамнешно

Мед Радост Помине Уметност Нокти Кожа Бафер Помине Чистење со Четка за Нокти Совети PolishingTools Полирач

DEN 136.00 143.52

Помине Уметност Нокти Кожа Бафер Помине Чистење со Четка w Восок за Полирање на Ноктите Совети Лак Алатки Пурпурна Овча Четка Полирач Карактеристики : 100% нов мало и висок квалитет Количина : 1pc / многуСпецификација : Оваа четка е направен од кожа со пластична рачка, лесен за држење за да ги користите. Материјал на Баферот : Пластична Рачка + Кожа Должина на Баферот : 65mmПримена : Да даде сјаен премаз на ноктите, дури и без примена на лак! Ви овозможи да се создаде убава нокти за долготрајни искра помине совети! Погодна за двете професионални салон или домашна употреба. Може да се користи на природни нокти или лажни ноктите. Користете се со чистење крем ( не се вклучени ).Настава : Целосно ќе го отстрани лак. Се отстрани вишокот на cuticle со примена на мала количина на крем околу cuticle и отстранување на cuticle со orangewood стап или cuticle тласкач. Се применува малку крем за да помине површина, удар и назад со оваа четка за да се посакуваниот сјај.Порака до почитуваниот Клиенти : Сите Слики се Направени од Вистинска Предмети, со Почитување на Вистинските Предмети, Иако Постои Мала Боја Разлика Може да биде Предизвикана од Некои Причини, како што се Боја Одраз во Мониторот Осветлување, Позадина, итн...

Нови пристигнување 1pc Мини LED УВ Гел Лекување Светилка Без Батерија Преносливост Помине Фен LED Светилка Валута Помине Уметност Шминка Алатка
 • Неодамнешно

Нови пристигнување 1pc Мини LED УВ Гел Лекување Светилка Без Батерија Преносливост Помине Фен LED Светилка Валута Помине Уметност Шминка Алатка

DEN 46.00 58.56

МОЖЕБИ ЌЕ сакате ^ ^ 1pc Мини 9 LED ув Гел Лекување Светилка Без Батерија Преносливост Помине Фен LED Светилка Валута Помине Уметност Декорација Убавина детали за производот КОРИСТИ Тајван увоз LED светло мушка светлина макро, девет независни фокус првенство, постави добра оптички перформанси, фототерапија брзина е побрзо отколку општи LED, што е еднакво на брзината на 12 w LED светилка, генерален гума ноктите за 25 до 30 секунди е сува; Карирани против пролизгување кожа дизајн, се чувствуваат удобно повеќе лизгава, производи се направени од стакло пакување, никел позлата легура школка, понатамошно подобрување на прозрачна ефикасност, се намалува виолетова светлина виолетова светлина слабеењето, продолжување на работниот век, светлина мушка животниот век на 10000 часа, векот на траење не't мора да се смени сијалица; Производ потрошувачка на енергија мали, водоотпорен, спречување на притисок, земјотрес, експлозија, отпорен на корозија, мала тежина, широк примена на фан, светлото опашката е опремен со опашката јаже, лесно да се носат, може да се користи за нокти фототерапија, yanchao, идентификација на накит, антифалсификувани трговска марка, итн...

Професионални 1pcs Помине Уметност Дизајн Сликарство Алатка No8 Пенкало Помине Уметност полски Четка за Полнење УВ Гел Ноктите Четка за нокти алатка
 • Неодамнешно

Професионални 1pcs Помине Уметност Дизајн Сликарство Алатка No8 Пенкало Помине Уметност полски Четка за Полнење УВ Гел Ноктите Четка за нокти алатка

DEN 37.44

Опис Карактеристики : Идеален за фино помине уметност работа Пенкало точка не се отвори, се деформира и ги кородираат, многу издржливи...

Spongeail Уметност Совети Бафер 100/180anding Блок Чистење Датотеки DIY Tong6
 • Неодамнешно

Spongeail Уметност Совети Бафер 100/180anding Блок Чистење Датотеки DIY Tong6

DEN 33.00 38.88

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Сунѓерот Боја : Боја случаен испораката, доколку купите повеќе од еден производи, кои бои можат да бидат различни или исти Добра за општа маникир / педикир цел...

7Pc Помине Четка Розова Кристал Акрилик се Справи со Помине Уметност Пенкало, Четка за Резба во Прав Гел Течни Салон Лагер УВ Гел Алатки за Сликање
 • Неодамнешно

7Pc Помине Четка Розова Кристал Акрилик се Справи со Помине Уметност Пенкало, Четка за Резба во Прав Гел Течни Салон Лагер УВ Гел Алатки за Сликање

DEN 314.00 369.12

7 Pc Помине Четка Розова Кристал Акрилик се Справи со Помине Уметност Пенкало, Четка за Резба во Прав Гел Течни Салон Лагер УВ Гел Алатки за СликањеКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСоздавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети!Лесно да се справи и да работат.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Пакет Содржина : 7 Компјутери / set Помине ЧеткиЗабелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер1...

Топла Продажба 10pcs Бафер Чистење Пескарење Датотеки Блок на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Нокти Алатка трговија на големо Dropshipping
 • Неодамнешно

Топла Продажба 10pcs Бафер Чистење Пескарење Датотеки Блок на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Нокти Алатка трговија на големо Dropshipping

DEN 132.96

Топла Продажба 10pcs Бафер Чистење Пескарење Датотеки Блок на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Нокти Алатка трговија на големо DropshippingКарактеристики : 100% Сосема Нов...

JEARLYU Месечината Стил Нокти Датотеки 25pcs Пескарење Бафер Блок 150/240 Sandpaper DIY Педикир Маникир Алатки Вар На Ongle Professionel
 • Неодамнешно

JEARLYU Месечината Стил Нокти Датотеки 25pcs Пескарење Бафер Блок 150/240 Sandpaper DIY Педикир Маникир Алатки Вар На Ongle Professionel

DEN 619.00 719.52

Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Фајл Големина На Бафер : 17.8x2.8x1.2cm Пакет : 25pcs / многу Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

РОДЕН е ПРИЛИЧНО УВ Гел Ноктите Четка Кристал се Справи со Сликарство Пенкало Цртање Четка 1Pc Тебе Бели Нокти Помине Уметност Четка Пенкало Алатки
 • Неодамнешно

РОДЕН е ПРИЛИЧНО УВ Гел Ноктите Четка Кристал се Справи со Сликарство Пенкало Цртање Четка 1Pc Тебе Бели Нокти Помине Уметност Четка Пенкало Алатки

DEN 116.00 129.12

Спецификација : Количина : 1 КомпјутерНаежвам Должина : Околу 15mmВкупна Должина : Околу 15cmБоја : Како на Сликата ПокажуваПакет Содржина : 1 Pc Помине ЧеткаФункција : 100% сосема нов и висок квалитетСоздавање на убави нокти за longlasting искра помине совети!Лесно да се справи и да работат.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Ве молиме мијат внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба!Испорака и Услуга ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ : Нормално парцели ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни за пред испорака) за ВРЕМЕ на ИСПОРАКА : рок на Испорака се разликува од coutries...

5Pair=10pcs Нова Нога Нега Педикир Пети Сепаратор Силикони Заштитник Hallux Valgus Guard Plantillas Para Los Пити Пети Сепаратори
 • Неодамнешно

5Pair=10pcs Нова Нога Нега Педикир Пети Сепаратор Силикони Заштитник Hallux Valgus Guard Plantillas Para Los Пити Пети Сепаратори

DEN 233.00 245.76

5 Pair=10pcs Нова Нога Нега Педикир Пети Сепаратор Силикони Заштитник Hallux ValgGuard Plantillas Para Los Пити Пети Сепаратори Функција : Материјал : силикон Карактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат...

4 Чекори За Нокти Датотека Блок Педикир Маникир Чистење Пескарење Полски Пескарење Помине Уметност Нокти Сунѓерот Неуспех Помине Уметност Алатки
 • Неодамнешно

4 Чекори За Нокти Датотека Блок Педикир Маникир Чистење Пескарење Полски Пескарење Помине Уметност Нокти Сунѓерот Неуспех Помине Уметност Алатки

DEN 116.00 153.12

ВОВЕД:• Оваа помине бафер им помага да го оформат и мазни ноктите до совршенство во четири едноставни чекори.• Оваа помине бафер со џеб големина дизајн е лесно да се носат.ТОПЛО СОВЕТИ:• Не користете го производот во близина на оган.• Чувајте го надвор за децата е да се достигне.ФАБРИКАТА ЕКРАНОТНАШИОТ ТИМЛОГИСТИКА ПОСВЕТЕНОСТСЕРВИС И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ1.Ние двојно проверка / тест на нашите производи внимателно пред превозот, ние и ветуваме на сите производи се со добар квалитет.2.Ако имате било какви прашања во врска со нашите услуги / производи,ве Молиме контактирајте со нас.Ние Веруваме Добра Комуникација Ќе Се Постигне Добар Резултат .3.Вашата Позитивни Повратни информации е многу важна за нас...

1 тенџере 50g Професионални Помине Грижа Помине Уметност Чистење Крем за Декорација на Ноктите Розова Боја на Ноктите Чистење алатката трговија на Големо
 • Неодамнешно

1 тенџере 50g Професионални Помине Грижа Помине Уметност Чистење Крем за Декорација на Ноктите Розова Боја на Ноктите Чистење алатката трговија на Големо

DEN 94.08

Опис : Капацитет : 1.25 fl.оз (50g) Боја : Розова Состојки : Минерални масла, Магнезиум Алуминиум Силикат, Ланолин Алкохол, Глицерил Palmitate...

нова мода Најниска Цена 10pcs/пакет Професионална Rinebow стил Нокти Датотеки Бафер Чистење 90mm 150 Ронки Sandpaper
 • Неодамнешно

нова мода Најниска Цена 10pcs/пакет Професионална Rinebow стил Нокти Датотеки Бафер Чистење 90mm 150 Ронки Sandpaper

DEN 86.00 90.24

Описнова мода Најниска Цена 10pcs / пакет Професионална Нокти Датотеки Бафер Чистење 90mm 150 Ронки SandpaperПакетот вклучува : 10pcs ева датотекиРонки : 150grit за двојно страна,лесно да се отстрани лакСлики

10pcs Помине Чистење со Четка Ноктот Грижа Прашина Чисти се Справи со Чистење Алатката brush File Нокти Педикир Четки за Нокти
 • Неодамнешно

10pcs Помине Чистење со Четка Ноктот Грижа Прашина Чисти се Справи со Чистење Алатката brush File Нокти Педикир Четки за Нокти

DEN 64.00 88.80

Карактеристики : За сите вашите професионални Помине и Убавина Производи.Оваа Bristly Четка е Најдобра За Помине Уметност / Маникир / Педикир Третман.Најдобрите По Поднесувањето / Пескарење и Пред Чистење.Корисна Пластична Рачка, Лесно Да Се Одржи.Направен од пластика и најлон наежвам, Доволно Силна за Да ја Исчистите Нечистотијата и Уште Ќе Не Боли Мека Кожа.Спецификации : Материјал : Пластика и Најлон Наежвам.Боја : Како на сликата show(Боја по Случаен избор)Големина на : Димензија : Прибл...

BQAN 1Pcs Двојно-заврши Тебе Сликарство Пенкало Цртање Розова Помине Четка УВ Гел Четки Круг Главата Нокти Помине Уметност Четка Алатка
 • Неодамнешно

BQAN 1Pcs Двојно-заврши Тебе Сликарство Пенкало Цртање Розова Помине Четка УВ Гел Четки Круг Главата Нокти Помине Уметност Четка Алатка

DEN 114.72

Добредојдовте на нашата продавница~BQAN 1 Pcs Двојнозаврши Тебе Сликарство Пенкало Цртање Розова Помине Четка УВ Гел Четки Круг Главата Нокти Помине Уметност Четка АлаткаСпецификација : БрендBQAN1)МоделBQNAP111032)МатеријалМетална рачка, Најлон коса3)Големина На ЧеткатаНоктите Цртање Четка4)Пакет1 компјутер / пвц цевка5)Количина на многу1 компјутер6)УслугаOEM / ODM (под услов на голема количина над 200 компјутери / вид)7)праткатаКина пост воздух mail8)за време на ИспоракаОколу 25~30 денаДетали За Производот : Фабриката На Профилот : Производство На Процесот : Контрола На Квалитет : За нас : Ние сме производство на ноктите уметност четки...

1pcs 9C 24W УВ LED Светилка Помине Фен ЕУ Приклучок за Брзо сушени Гел лак Алатки Машина Ноктите Уметност Време на Поставување на 30 години/60-тите години Светилка Сензор
 • Неодамнешно

1pcs 9C 24W УВ LED Светилка Помине Фен ЕУ Приклучок за Брзо сушени Гел лак Алатки Машина Ноктите Уметност Време на Поставување на 30 години/60-тите години Светилка Сензор

DEN 479.52

Спецификација на Сонцето 9c : Модел : SUN9c (Моќ : 24 W)Бранова должина : 365+405nmОдговара Гел Тип : УВ Гел / LED Гел / Градител / Тешко геловиLifttime : 50000hrsАдаптер : Номинална влезниот 100240 V 50 / 60 Hz 1АГолемина на : 8.26*4.72*3.14 инчТежина : 450gТајмер : 30 години / 60титеПакет Листа на Сонцето 9c : 1x 9c Помине Светилка1x Упатство1x кабелот за Напојување (еу приклучок)Спецификација на Мини Светилка : Модел : СОНЦЕТО Мини Светилка (Моќност : 6 W)Одговара Гел Тип : УВ Гел / LED Гел / ГрадителГолемина : 131mm*67mm*19mmТежина : 96gТајмер : 45s / 60титеБоја : случајни бојаПакет Листа на Сонцето МИНИ СВЕТИЛКА : 1x 6w Помине мини Светилка1x Упатство1x USB КАБЕЛОТЗа Испорака : 1.Ние ќе испрати вашата нарачка 12 работни дена кога добивате вашата исплата.(со исклучок на викенд & празник) 2.Различни земја ќе треба различно време пристигнал.Така pls се обрне внимание и да се чека изненадување дека со трпение.Тоа е вреди да се waitting тоа...

24pcs/многу Помине Бафер нерѓосувачки челик Помине Уметност Пескарење Датотека Блок Бафер Тенок Бафер Towside 10cm
 • Неодамнешно

24pcs/многу Помине Бафер нерѓосувачки челик Помине Уметност Пескарење Датотека Блок Бафер Тенок Бафер Towside 10cm

DEN 878.88

Производите се Прикаже Опис Име на Производ : Ноктите Тампон; Материјал : не ' Рѓосувачки челик sandblast; должина : 10cm;продажбата на единица : 24pcs / многу; 0.245 kg / многу;Превозот1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;3)...

48w LED УВ Помине Гел Лекување Светилки за Нокти ЕУ НИ Plug Достапни Помине Фен Помине Уметност полски Машина
 • Неодамнешно

48w LED УВ Помине Гел Лекување Светилки за Нокти ЕУ НИ Plug Достапни Помине Фен Помине Уметност полски Машина

DEN 2400.00

ноктите фен 48wКарактеристики : Ова помине светилка е достапен и за двете LED гел и УВ гел Дојде со УВ заштита одбор, спречуваат кожата да биде затемнување...

рака остатокот Помине уметност нокти перница Перница Салонот помине Страна на Носителот перница меки Нокти Рака Остатокот Нокти Додатоци Алатка Опрема
 • Неодамнешно

рака остатокот Помине уметност нокти перница Перница Салонот помине Страна на Носителот перница меки Нокти Рака Остатокот Нокти Додатоци Алатка Опрема

DEN 110.00 168.96

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Моден Стил, Лесно се користи и удобно.Мек материјал функција, Професионално помине уметност производ.Стави ја раката од перница директно.Задниот дел Патент ви овозможува лесно да се отстрани ракав за чистењеСпецификации : Затворање Тип : ПатентШаблон Тип : ЦврстиМатеријал : Памучна Крпа & СунѓеротБоја : Виолетова, ЦрвенаГолемина : Прибл...

50Pcs/Многу Криви Нокти Датотека Пескарење 80/80 Ронки Двојно-Страна Помине Уметност Пескарење Датотеки Бафер Блок Нокти Педикир Гел Tools Датотека
 • Неодамнешно

50Pcs/Многу Криви Нокти Датотека Пескарење 80/80 Ронки Двојно-Страна Помине Уметност Пескарење Датотеки Бафер Блок Нокти Педикир Гел Tools Датотека

DEN 705.00 801.12

50 Pcs / Многу Криви Нокти Датотека Пескарење 80 / 80 Ронки ДвојноСтрана Помине Уметност Пескарење Датотеки Бафер Блок Нокти Педикир Гел Датотека Алатки Големина : 18x2x0.4cm Пакет : 50pcs / многу Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

Двојно Извори од не ' Рѓосувачки Челик Ноктот & Ноктот Cuticle Nipper Средување на Машина Режа Plier Помине Clipper Машина NT38
 • Неодамнешно

Двојно Извори од не ' Рѓосувачки Челик Ноктот & Ноктот Cuticle Nipper Средување на Машина Режа Plier Помине Clipper Машина NT38

DEN 671.04

Двојно Извори од не ' Рѓосувачки Челик Ноктот & Ноктот Cuticle Nipper Средување на Машина Режа Plier Помине Clipper Машина NT38

50pcs мини Нокти Датотека трендовски и Шарени Двојно Страна Бафер Блок лак Пескарење Алатки за Еднократна употреба Sandpaper Cuticle Ронки Отстрани
 • Неодамнешно

50pcs мини Нокти Датотека трендовски и Шарени Двојно Страна Бафер Блок лак Пескарење Алатки за Еднократна употреба Sandpaper Cuticle Ронки Отстрани

DEN 259.20

шарени мини 6cm Професионални Нокти Датотеки Уметност Tools Sand emery одбор Cuticle Смена Buffers Големина : Прибл.6cm*1.5 cm*0.1 cm Пакет вклучуваат : 50pcs / многу случаен боја мини нокти датотеки Материјал : Пластични ЕВА sandpaper пластични датотека,Двете страни на убавината на sandpaper со различни острината Повод : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури 2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн...

5Pcs Помине Уметност Пескарење Датотеки Бафер Блок Нокти Педикир Алатки УВ Гел 100/180
 • Неодамнешно

5Pcs Помине Уметност Пескарење Датотеки Бафер Блок Нокти Педикир Алатки УВ Гел 100/180

DEN 97.00 151.20

5 Pcs Помине Уметност Пескарење Датотеки Бафер Блок Нокти Педикир Алатки УВ Гел 100 / 180Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Sandpaper Боја : Видете слики Спецификации : Изработени од високо квалитетен материјал, издржлив доволно за вашето секојдневно користење...

AriesLibra 10pc Помине Уметност за Нега на Ноктите Алатка Помине Pumice Камен Cuticle Притисни Камен Нокти Датотека Професионални Нокти Датотеки
 • Неодамнешно

AriesLibra 10pc Помине Уметност за Нега на Ноктите Алатка Помине Pumice Камен Cuticle Притисни Камен Нокти Датотека Професионални Нокти Датотеки

DEN 322.00 459.84

КАРАКТЕРИСТИКИ : Боја : РозеваГолемина на : 17.8*4.3 cmМатеријал : Ноктите pumice каменСовршен за да се ослободи од хард мртвите кожатаУбава боја и моден дизајнПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 10pc Помине Pumice КаменАко талкаат повеќе производи,ве молиме да кликнетеAnswer : ___________________________ NOTE : Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ : Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.ПРЕВОЗОТ : Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод...

2 парчиња/многу Висок Квалитет Сина Про Помине Бафер Датотека Розова Сунѓерот Sandpaper Emery Блок PolishingCandy боја Нокти Педикир Поставува
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу Висок Квалитет Сина Про Помине Бафер Датотека Розова Сунѓерот Sandpaper Emery Блок PolishingCandy боја Нокти Педикир Поставува

DEN 45.00 47.52

Количина : 2 парчиња / set Состојба : Сосема Нов Материјал : sandpaper Употреба : Промотивни подароци,сувенири Место на Потекло : Кина (копно) големина, нокти датотеки 95 x 25 x 25мм Пакет вклучува : 2 парчињаНајчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки...

3 Еез На Доградба На Акрилни Нокти Четка Помине Уметност Алатка Помине Лагер Четка Црна Сликарски Четки Dotting Пенкало Полски Четки Помине Пенкало Y171
 • Неодамнешно

3 Еез На Доградба На Акрилни Нокти Четка Помине Уметност Алатка Помине Лагер Четка Црна Сликарски Четки Dotting Пенкало Полски Четки Помине Пенкало Y171

DEN 42.24

3pcs Мали Акрилик Помине Уметност Четки за Цртање Сликарство Помине Уметност Алатки Карактеристики : Идеален за фино помине уметност работа...

1 buc Мек Материјал Рака Почива Перница Носителот Алатка За Помине Уметност Маникир Третман Рака Почива Перница
 • Неодамнешно

1 buc Мек Материјал Рака Почива Перница Носителот Алатка За Помине Уметност Маникир Третман Рака Почива Перница

DEN 189.60

1 buc Мек Материјал Рака Почива Перница Носителот Алатка За Помине Уметност Маникир Третман Рака Почива Перница100% Сосема НовГолемина на : 29*12*6.5 cmТежина : 65gНаправи Удобност за Нокти Третман / Нокти, држи раката бела изврши помине уметностМоден СтилМек материјал функцијаПрофесионални помине уметност производПрофесионални Помине Уметност Алатка за Нокти Техничар