• Неодамнешно
Моден симпатична жените гроздобер чанта краток една торба голем капацитет женската чанта fuge58

Моден симпатична жените гроздобер чанта краток една торба голем капацитет женската чанта fuge58

DEN 1045.00
DEN 1584.00
-34 %
Достапно

Количина на стоки


Торба должина : 39cm висина : 25cm дебелина : 15cm

Карактеристики на понудата

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Бостон
Број На Модел На:
fuge58
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Бренд Име:
CYZZNTHI
Повод:
Разноврсна

Слични понуди

Извезена жените кеси Етничка црно платно рамо кеси vinatage шема гласник кеси
 • Неодамнешно

Извезена жените кеси Етничка црно платно рамо кеси vinatage шема гласник кеси

DEN 1180.00 1439.52

Бренд име:Naxi.HaniМатеријал:Платно+ВезовиГолемина:Висока :37 CM, Ширина:35 CM , Ширината на Дното:4 CMОваа рамо кеси,totes, гласник кеси платно + исклучителна употреба од исклучителна везови може да се направи, во внатрешноста на полиестер внатрешна структура : патент џеб ,мобилен телефон торба, сертификат торба...

Женски Чанти Едноставен Повик Crossbody Кеси Мода во можност Торба Гроздобер Чанта Мали Мини Гласник Tassel Рамо Кеси A8
 • Неодамнешно

Женски Чанти Едноставен Повик Crossbody Кеси Мода во можност Торба Гроздобер Чанта Мали Мини Гласник Tassel Рамо Кеси A8

DEN 194.00 259.20

Модата во можност Торба Гроздобер Чанта Мали Мини Гласник Tassel Рамо КесиФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Пол : Жените, ДевојкитеМатеријал : Кожа СТПСтил : Мода ОДЛИЧНА CRAFTMANSHIP : чисти крои и висок квалитет на метални додатоциПрекрасна tassel торба полна со индивидуалност, толку свеж и уникатенПоврзуваа со рамо ремени, може да се користи како гласник торба или торбаНов моден дизајн,Добар избор за многу приликиМожеби малку СТП мирис еднаш отворање поради обемот на производството,се стави во вентилирани место да се шири надворБидејќи снимање агол и светлина проблеми, може да биде мало боја разлика, ве молиме да се разбереГолемина : 17*3*11cm / 6.7*1.2*4.3"Пакет Содржина : 1 PC Жените Торба

В.М МОДА БАКНЕЖ 2018 Рана Пролет Серија Жените Размавта Торба Двојна Боја Рака Покрие Едноставен И Модерен Crossbody Торба
 • Неодамнешно

В.М МОДА БАКНЕЖ 2018 Рана Пролет Серија Жените Размавта Торба Двојна Боја Рака Покрие Едноставен И Модерен Crossbody Торба

DEN 2592.00 4319.52

Добредојдовте на В.М МОДА БАКНЕЖ Продавница!!!Ние не може да гарантира дека стоката ќе се купи најевтинНо, ние може да гарантира квалитет е најдобарСобирање на оваа продавница Можат да бидат во Ограничен временски рок активностДобие екстра попустиКлиентите Benifits се Сржта на нашиот Бизнис Модел.Ние Ги Обезбедува Најновите Светски Модни Торба , Главно За Млади Модата, Жени, Мажи.Во меѓувреме имаме моќни синџири на снабдување систем.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница...

SKADI Бренд тинејџер секојдневен солидна мода жените рамо crossbody Најлон Кеса оксфорд Mochila Мултифункционален Флип Гласник Торба
 • Неодамнешно

SKADI Бренд тинејџер секојдневен солидна мода жените рамо crossbody Најлон Кеса оксфорд Mochila Мултифункционален Флип Гласник Торба

DEN 1126.00 2207.04

Димензии : 30cm(L)*11cm(W)*20cm(H)Стил : торба / гласник торба / crossbody торбаAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2018 Нов Бренд Жените Кожни Чанти Висок Квалитет На Врвот-Се Справи Со Кеси Капка Шопинг Tote Со Крзно Топката Торба Гласник Торба
 • Неодамнешно

2018 Нов Бренд Жените Кожни Чанти Висок Квалитет На Врвот-Се Справи Со Кеси Капка Шопинг Tote Со Крзно Топката Торба Гласник Торба

DEN 648.00 1439.04

Тип На Производ : Totes ТорбаМатеријал : Високо квалитетен микрофибер кожаУслов : Жените,Девојче,ДевојчеOEM Услуга Обезбедена одЧиста Прирачник за мерење, постојат 23cm (0.40.7 инчи) грешка на мерењето.Ве молиме имајте во предвид фотографии не покажуваат вистинската големина, pls се однесуваат на детален опис.Се надевам дека ќе се најде на Највисок Квалитет во ниска цена. Писмо на КлиентиВашето секој вид 5 ѕвезди на повратни информации до нас е најголема поддршка и доверба на Hotrose.Ако чувствувате дека не е среќен на нашите производи или на нашата услуга, pls ве молиме оставете порака за нас, за она што е проблемот.те натера да неповолно замени на неутрален или негативен фидбек или отворен спор на сајтот.Бидејќи на вашата inadvertent повратни информации може да ги споделите со нашите продавница никогаш не се врати повторно и жалење за да се подобри во иднина.Ви благодариме за се има на клиентите како тебе, Hotrose ќе направи подобар и подобар...

DAUNAVIA Жените Гласник Торба Tassel Crossbody Кеси За Девојки Рамо Чанти Женски Дизајнер на Чанти Bolsa Feminina Bolsos Muje
 • Неодамнешно

DAUNAVIA Жените Гласник Торба Tassel Crossbody Кеси За Девојки Рамо Чанти Женски Дизајнер на Чанти Bolsa Feminina Bolsos Muje

DEN 528.00 1055.04

Опис : Бои за избор : Црвена,Кафеава, плава, црнаСтилови за избор : Хоризонтална Стил.Материјал : СТП Кожа .Обвивка : Обична Обвивка.Внатрешни Работи : 1 ТорбичкаФункција : Модата, Домот,Луксузни.Отворениот Метод : Патент се отвори.Тоа Може да се сместат козметички и џеб пари, телефон итн.Погоден за купување,забава,банкет итн.Пакет се Вклучени : 1pcs x торбаНапомена : 1...

Rdywbu 2017 Лето Водител на Печатени Платно Чанта Жените Секојдневен Голема Јаже Tote Патна Торба Луксузни Дизајнери Празник Плажа Торба B133
 • Неодамнешно

Rdywbu 2017 Лето Водител на Печатени Платно Чанта Жените Секојдневен Голема Јаже Tote Патна Торба Луксузни Дизајнери Празник Плажа Торба B133

DEN 438.00 616.32

Добредојдовте на нашата продавницаRdywbu 2017 Лето Водител на Печатени Платно Чанта Жените Секојдневен Голема Јаже Tote Патна Торба Луксузни Дизајнери Празник Плажа Торба B313Превозот : Повеќето од објектите ќе бидат испратени во рок од 5 дена.Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака hightly зависи од вашата локална царина и пост услуга...

Моден Дизајн Крзно Кожа Мека Вистинска Кожа Жените Чанта Две Парчиња Женски Торба Девојки Гласник Торба Обичните Жени Торба
 • Неодамнешно

Моден Дизајн Крзно Кожа Мека Вистинска Кожа Жените Чанта Две Парчиња Женски Торба Девојки Гласник Торба Обичните Жени Торба

DEN 2276.00 3924.48

1 Вашето мислење е многу важен за нас, и на сите купувачи Ве молиме одвојте неколку секунди да го напушти 5започнува повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги...

Нов Моден Дизајн Крзно Кожа Мека Вистинска Кожа Жените Чанта Две Парчиња Женски Торба Девојки Гласник Торба Обичните Жени Б
 • Неодамнешно

Нов Моден Дизајн Крзно Кожа Мека Вистинска Кожа Жените Чанта Две Парчиња Женски Торба Девојки Гласник Торба Обичните Жени Б

DEN 2237.00 3924.00

Услуга1 Votre задоволство, notre objectif.2 NoNoengageons à offrir à на сос служ клиенти ле плус sûr и плус facile expérience d'achat.3...

Продажба На Нови 2018 Мода Глуварче Платно Торба Цвеќе На Жените Чанта Рамо Кеси Жените Гласник Кеси A40-123
 • Неодамнешно

Продажба На Нови 2018 Мода Глуварче Платно Торба Цвеќе На Жените Чанта Рамо Кеси Жените Гласник Кеси A40-123

DEN 287.00 358.08

100% Сосема Нов.Тежина : 400g Материјали : платно големина : 43cm(Должина)×32cm(Висина) x 10cm(Дебелина)Тие се стилски, лажна и практични! Тие ќе блесне со вас каде и да одите.

Солидна Кофа Торба СТП Кожа Женски Топ-се справи со Кеси Занитвам Поголеми Жените Кеси Губење на Топката Торба Мотоцикл Гласник Торба-45
 • Неодамнешно

Солидна Кофа Торба СТП Кожа Женски Топ-се справи со Кеси Занитвам Поголеми Жените Кеси Губење на Топката Торба Мотоцикл Гласник Торба-45

DEN 713.00 1296.00

Производ големина : 42*31*12cm ,Главен Материјал : СТП 100% сосема нов и висок квалитет Вети дека сите добра се однесени во вид, квалитет, 23cm прирачник за грешка при мерење...

2018 нови платно торба чанта мажите вертикален satchel кеси мажите гласник торба торба XS-227
 • Неодамнешно

2018 нови платно торба чанта мажите вертикален satchel кеси мажите гласник торба торба XS-227

DEN 609.00 1032.00

Материјал : ПЛАТНОГолемина : 31cm(Должина)x24cm(Дебелина)x13cm(Висина) & 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченТежина : 700gДостапни Боја : Како фотографии покажаТип : женска чанти,торби,рамо торби,рачни торби,purses,чанти за жени,жени спојкиAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Како различни компјутери екранот боите различно ,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики ,ви благодариме за вашето разбирање.2.големина : pls дозволете 02cm разликата се должи на рачно мерење.​Тие се стилски, лажна и практични! Тие ќе блесне со вас каде и да одите.12 месеци Гаранција...

жените гласник кеси нова пролет/лето 2018 склони торба жените кожни чанти Торба дами рака кеси XS-267
 • Неодамнешно

жените гласник кеси нова пролет/лето 2018 склони торба жените кожни чанти Торба дами рака кеси XS-267

DEN 623.00 1056.00

Материјал : стпГолемина : 23cm(Должина)x19cm(Дебелина)x12cm(Висина) & 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченТежина : 700gДостапни Боја : Како фотографии покажаТип : женска чанти,торби,рамо торби,рачни торби,purses,чанти за жени,жени спојкиAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Како различни компјутери екранот боите различно ,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики ,ви благодариме за вашето разбирање.2.големина : pls дозволете 02cm разликата се должи на рачно мерење.

2017 Зима Сплит Кожна Чанта Жените Торба Вистинско Крзно Чанти Женска Crossbody Кеси Рамо Гласник Bolsas Feminina
 • Неодамнешно

2017 Зима Сплит Кожна Чанта Жените Торба Вистинско Крзно Чанти Женска Crossbody Кеси Рамо Гласник Bolsas Feminina

DEN 1355.00 2221.44

НИ 9.3 / парче НАС 5.68 / парче НИ 36 / парче НАС 43.33 / парче НАС 7.82 / парче НАС 14.9 / парче НАС 14.17 / парче НАС 11.25 / парче НАС 14.75 / парче НАС 12.49 / парче НАС 11.25 / парче НАС 18.8 / парче НАС 5.68 / парче НИ 10 / парче НАС 12.87 / парче НАС 6.8 / парче НАС 5.68 / парче НАС 13.5 / парче НАС 18.17 / парче НАС 19.33 / парче НАС 10.78 / парче НАС 13.17 / парче НАС 19.39 / парче НАС 35 / парче НАС 19.19 / парче НАС 16 / парче НАС 18 / парче НАС 24.45 / парче НАС 27.8 / парче НАС 19.98 / парче НАС 16.98 / парче НАС 27.39 / парче НАС 12.5 / парче НАС 11 / парче НАС 15.69 / парче НАС 11.25 / парче НАС 20.67 / парче НАС 26 / парче НАС 52.67 / парче НИ 50 / парче НАС 16.2 / парче НАС 20.85 / парче НАС 7.66 / парче НАС 10.83 / парче НАС 12.78 / парчедобредојдовте тука и имаат добро времеГОЛЕМИНА на : Должина : 34cm Висина : 30cmМерка со Рака, 13cm Erro р е Дозволено.[Оди до продавница за да погледнете повеќе]