• Неодамнешно
За Jiguoor 12.8x3.2cm LED Светилка Торбичка Подлога Светло Заштитени Торба Holster За S41/S41S/S41s обоени

За Jiguoor 12.8x3.2cm LED Светилка Торбичка Подлога Светло Заштитени Торба Holster За S41/S41S/S41s обоени

DEN 107.00
DEN 133.92
-20 %
Достапно

Количина на стоки


Спецификација :
Име на производ : Astrolux Светло Заштитени Случај Holster
Материјали : Најлон
Тежина : околу 20g
Големина : 12.8 cm x 3.2 см (должина х ширина) затворена
21.3 cm x 3.2 см (должина х ширина) отвори
Одговараат за : Astrolux S41/S41 S/S41 S/S42/S42 S обоени или други соодветни рефлектори
Карактеристики : Лесен за носење и исто така одличен избор за вас да се заштити вашата светилка од гребнатини и удар.
Пакет се вклучени : ( не inclued светлото )
1 x Светло Заштитени Случај Holster

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
боја:
Повеќе
сертификација:
CE
Бренд Име:
jiguoor
полнач:
Не Е Применливо
Функција:
Шок Отпорни
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Лумен:
Други
Тип На Светилка:
-
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Водоотпорен:
Yes
Wattage:
-
Број На Модел На:
SKU492160
Осветлување Растојание:
200-500 m
Тип На Батерија:
-
Извор На Светлина:
-
Тело Материјал:
-
Модел на LED Монистра:
-

Слични понуди

LED Светилка 3W 300lumens XPE со CE, ROHS сертификати Батерија Висока Моќност Отворено Спортски Факел Супер Светло Светла
  • Неодамнешно

LED Светилка 3W 300lumens XPE со CE, ROHS сертификати Батерија Висока Моќност Отворено Спортски Факел Супер Светло Светла

DEN 1222.00 1286.40

Пакет Содржина100% Сосема Нов1 × батерија 186501 × Фенерче1 × Полнач1 × Црна Пакет КутијаБренд : Sup FireМодел : L6XPEОсветленост : 300lmМоќност : 3 WВодоотпорен : ДаМатеријал : Алуминиум легура школкаРежим : 5modes(Силна / Среден / Низок / Strobe / СОС)Прекинувач : Притиснете Опашкакапа за вклучување / исклучувањеСветлината моќ : 1*батерија 18650Боја : ЦрнаГолемина : 16cmx4.6cmx3.3cmТежина : 180g(без батерија)Осветлување време : 23hoursОпсег : 200300 метриОксидација : Aerospace одделение алуминиум производствоВодоотпорен стандард : IP67Полнење начин : 18650 батерија полначПревозот ИнформацииБесплатен ПревозотОСНОВНИ ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ : 1...

SF34-13*XML T6 Подарок Сет Моќни LED Светилка 2000 Lumens Кри Ултра Светла Светло Преносни Светлина 4*Батерија 18650 +Полнач
  • Неодамнешно

SF34-13*XML T6 Подарок Сет Моќни LED Светилка 2000 Lumens Кри Ултра Светла Светло Преносни Светлина 4*Батерија 18650 +Полнач

DEN 1532.00 1915.20

Пакет се вклучени : 1* светилка4* 18650 акумулатори2* Oпрстени1* полначКарактеристики : 1.Оригиналниот LED трае повеќе од 10,000 часа животен век2.Пет режим s (ВисокСредината на НискоStrobeСОС)3...

LED Светилка прозрачна Силикон Копчето се Префрла Капи светлосен дизајн го прават тоа лесно да се најдете во темна и За повеќето Фенерче
  • Неодамнешно

LED Светилка прозрачна Силикон Копчето се Префрла Капи светлосен дизајн го прават тоа лесно да се најдете во темна и За повеќето Фенерче

DEN 49.00 60.96

Спецификација : Име на производ : LED Светилка Прекинувачи ШапкаМатеријал : силиконГолемина : 16mm(ззп diamater)x 20mm(Гребенот дијаметар)x 7.5 mm(ззп висина) х 8мм(вкупна висина)Боја : зелена,сина,портокалова,црна,белаКарактеристики : светлосен дизајн го прават тоа лесно да се најде во темнина.Одговара за најголемиот дел од светилкатаПакет се вклучени : 1 x LED Светилка Прекинувачи Шапка

1 парче Црно Мини Алуминиум Преносни Светла УВ Ултра Виолетова Blacklight 9 LED ув Светло Факел Светлина Светилка светло VEE07 P0.3
  • Неодамнешно

1 парче Црно Мини Алуминиум Преносни Светла УВ Ултра Виолетова Blacklight 9 LED ув Светло Факел Светлина Светилка светло VEE07 P0.3

DEN 78.00 118.56

1 парче Црно Мини Алуминиум Преносни Светла УВ Ултра Виолетова Blacklight 9 LED ув Светло Факел Светлина Светилка светло Опис 100% сосема нов и висок квалитет на 9 LED УВ blacklight светло Алуминиумско тело, лесни Со едноставни водоотпорен функција, но не може да се стави во вода Одлична за проверка на белешки, кредитни картички, флуоресцентни бои (невидливи мастила), испукана стакло, или дури и криминал сцена LED Количина : 9 ултра сјајна Led Моќ : 3x AAA батерија (не се вклучени) Големина : стан.9.2cmx2.5cm / 3.6"x0.9"(Lx D) Боја : Црна Пакет Вклучува 1 x 9 LED УВ blacklight светло (без батерија)

Оригиналниот Nitecore MH41 2150 Lumens КРИ XHP50 LED Светилка Светлина Батерија Тактички Светло Searchlight
  • Неодамнешно

Оригиналниот Nitecore MH41 2150 Lumens КРИ XHP50 LED Светилка Светлина Батерија Тактички Светло Searchlight

DEN 6664.80

Оригиналниот Nitecore MH41 2150 Lumens КРИ XHP50 LED Светилка Светлина Батерија Тактички Светло SearchlightШто се Детали на Nitecore MH41 Светло Searchlight ?Карактеристики• Дизајниран за спроведување на законот, лов и тактички апликации• Користи КРИ XHP50 LED• Интегрирана микротекстура рефлектор нуди широк агол осветлување• Максимален зрак интензитет до 61,400 cd• Максимален зрак растојание до 495 метри• Висока ефикасност постојан струја коло овозможува максимална излезна до 2,150 lumens• 5 нивоа на осветленост и 3 специјални режими за лесно достапни преку dual страна switch интерфејс• Широк напон коло ги прифаќа и двете батерија и неЛитиум батерии• Директен пристап до Ultralow и Турбо нивоа• Моќ индикатор изграден во страна switch покажува останатите батеријата (Кинески патент : ZL201220057767.4)• Интелигентни мемориска функција за осветленост нивоа и Strobe режим• Интелигентни Liion батерија за полнење на батерии за овој уред со автоматско откривање способност• Полнење порта покрие штити пристаништето од прашина и вода ingression• Пролетнатоварени влијание на апсорпција механизам со обратна поларитетот заштита (Кинески патент : 201220677948.7)• Нерѓосувачки челик, титаниумобложено клип• Зајакнато ултрајасно минерално стакло со антирефлективен слој• Изградена од aerospace одделение алуминиум легура• HAIII воена одделение харделоксирани• Водоотпорен во согласност со IPX8 (подводни два метри)• Отпорност на 1,5 метри• Опашка стојат способностГаранција УслугаСите NITECORE® производите се под гаранција за квалитет...

DSHA Нова Жешка Нов Мала Црна Соларен LED Светилка w/ Keychain корисна уредни светла
  • Неодамнешно

DSHA Нова Жешка Нов Мала Црна Соларен LED Светилка w/ Keychain корисна уредни светла

DEN 68.16

Соларен LED СветилкаСоларен KeychainLED СветилкаФенерчеСветлото Соларен панел претвора сонце или амбиентална светлина да ја дополните3 часови на работа по 30 минути изложеност на светлинаТри светла LED светлаЛесно се вклопува во џеб или ташнаНикогаш не се без светлина повторно!Замислете светло доволно мал за да го прикачите на вашиот keychain, но со три моќни LED светла, и тоа никогаш не треба батерии!Ова е Соларна Светилка Keychain.Мал соларен панел на задната страна на светлото претвора светлина на енергија за напојување на светла LED светла.Не cranking или тресење е потребно.Дури и амбиентална светлина е доволно за да се задржи оваа тешка светло сјае светло!На вашиот keychain, секогаш подготвени! Големина 2 ½ " x 1 ½ "x½".

Jiguoor A01 Водоотпорен 102LM 4 режими на Мини Keychain Копче синџир Nichia 219B Led светло Светло светилка ААА Факелот
  • Неодамнешно

Jiguoor A01 Водоотпорен 102LM 4 режими на Мини Keychain Копче синџир Nichia 219B Led светло Светло светилка ААА Факелот

DEN 575.52

modname=ckeditorСпецификација : име на Производ : A01 Nichia 219 B 102 LM LED Светилка Бренд : Jiguoor Модел : A01 Emitter Бренд / Тип : Nichia 219 B Материјал : Alumiun легура Вкупно Emitters : 1 Режим : Ниска,Средна,Висока,Strobe (Не inlcuded Меморијата на чекање) Батерија Конфигурации : 1 x AAA Алкална или NIМЗ батерија (не се вклучени) Switch Тип : Ротација Switch Локација : Раководител Отпорност на 2m Осветленост : 102 Lumens Максимална Осветленост Водоотпорен : IPX8 Боја Сива,Виолетова,Црна,Сина,Црвена,Зелена,Портокал Тежина : 15g Големина : 65mm X17mmКарактеристики : NICHIA 90 CRI NVSW219 CR9050SW40 LEDПортокалова Кора рефлекторРаководител ротари префрлатеAerospace одделение алуминиум телоМилиСтандарден тип III тешко anodizeПакет inlcuded : 1 X A01 Nichia 219 B 102 LM LED Светилка1 X Oring