• Неодамнешно
Нови 4mm Бонбони Бои 3d Метал Помине Бисер Монистра Flatback Rhinestones DIY Шарм Помине Накит, Додатоци за Декорација

Нови 4mm Бонбони Бои 3d Метал Помине Бисер Монистра Flatback Rhinestones DIY Шарм Помине Накит, Додатоци за Декорација

DEN 57.00
DEN 75.36
-24 %
Достапно

Количина на стоки


Нови 4mm Бонбони Бои 3d Метал Помине Бисер Монистра Flatback Rhinestones DIY Шарм Помине Накит, Додатоци за Декорација
3d Бисери помине уметност декорација
Боја : Бонбони бои
Карактер : Тоа го прави вашиот ноктите повеќе елегантна и шармантна; Компатибилен со noth природни и atificial нокти; Лесно да се примени.
Употреба : Може да се користи со лак,ув гел или акрил нокти,итн.
Пакување Содржина : 1wheel

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
Misscheering
Материјал:
бисер
Количина:
1wheel
Тежина:
15g
Број На Модел На:
3d помине уметност
Големина:
as photo
Бои:
Мулти Бои бисер помине
Стил:
Нови и Мода
Тип:
3d бисер декорација на нокти
Карактер:
Креативните
Функција:
DIY помине декорација додатоци
Ноктите Алатки:
3d бисер помине уметност
Нокти Алатки:
метални декорации на ноктите
ноктите додатоци:
3D Помине Уметност Декорации
помине накит:
3d помине декорации

Слични понуди

Promotions1000pcs/многу Супер мини Помине Уметност Декорација Злато Сребро electroplate Половина Круг Studs
 • Неодамнешно

Promotions1000pcs/многу Супер мини Помине Уметност Декорација Злато Сребро electroplate Половина Круг Studs

DEN 278.00 278.40

Изненадување!!! кога цел износ достигне $5, ние ќе ви испратиме малку подарок!Тоа е бесплатно!!! ако количината е голема, pls контакт со мене, ние ќе ви ги даде голем попуст...

1 Торба 3-6mm Црна Серија Микс Големина Чистење Имитација Нема Дупка Бисер Круг Монистра За DIY Помине Уметност Декорација
 • Неодамнешно

1 Торба 3-6mm Црна Серија Микс Големина Чистење Имитација Нема Дупка Бисер Круг Монистра За DIY Помине Уметност Декорација

DEN 31.20

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2...

Помине Уметност Декорација 10pcs/Многу 3D Црна БУВ Дизајн Јасно Кристал Легура Помине Уметност Украси за Нокти Накит
 • Неодамнешно

Помине Уметност Декорација 10pcs/Многу 3D Црна БУВ Дизајн Јасно Кристал Легура Помине Уметност Украси за Нокти Накит

DEN 76.00 84.00

Помине Уметност Декорација 10pcs / Многу 3 D Црна БУВ Дизајн Јасно Кристал Легура Помине Уметност Украси за Нокти НакитПакување : 1 Lot=10pcsКарактеристики : 100% сосема нов Тежина : 15g Боја : Како на сликата Материјал : Алуминиум Кристал Голем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик Тоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјални Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, четка база полски Место на нокти Со овој сет, вашите нокти ќе биде повеќе атрактивен Вие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.Ние Брод на Светот , освен APO / FPO ...

1 Тркала 3D Уметност Шарени Позлата Flating Бисер Rhinestones 5mm Мушка Метал Studs Камења Шарм Нокти Помине Накит Декорации
 • Неодамнешно

1 Тркала 3D Уметност Шарени Позлата Flating Бисер Rhinestones 5mm Мушка Метал Studs Камења Шарм Нокти Помине Накит Декорации

DEN 52.00 65.28

Опис Нов и висок квалитет кристално помине уметност studs совети, толку сјајна Тоа се направи вашите нокти изгледа домот, посебни и поставен на Голем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик Материјал : алуминиум & faux бисер Големина : околу 5mm боја : max бојаПакет се Вклучени : 1 тркала помине уметност rhinestones

2017 Нова Мода За 50g Микс Големина Кристал AB 0.6~3мм Шарени Транспарентен и Не-porous Стаклени Монистра За Помине Уметност Decortion
 • Неодамнешно

2017 Нова Мода За 50g Микс Големина Кристал AB 0.6~3мм Шарени Транспарентен и Не-porous Стаклени Монистра За Помине Уметност Decortion

DEN 224.00 242.88

Стр ls напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски број...

Feivielle Нови 12 Бои/Тркала Овална Помине Rhinestones Златна Фолија Смола Помине Монистра Рамен База 3D Помине Декорација Накит во Воланот
 • Неодамнешно

Feivielle Нови 12 Бои/Тркала Овална Помине Rhinestones Златна Фолија Смола Помине Монистра Рамен База 3D Помине Декорација Накит во Воланот

DEN 83.00 90.72

Спецификација : Материјал : СмолаГолемина : 6x8mmНето Тежина : 12gБоја : 12 бои Како што сликите покажуваатПакет Содржина : 1 Тркала Јајце Боја Овална Помине RhinestonesФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.1) Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем...

2018 12 Кутија Помине Уметност Злато Сребро Бакар Виножито Фолија Paillette Чип Дизајн Декорација Алатка JUL22_43
 • Неодамнешно

2018 12 Кутија Помине Уметност Злато Сребро Бакар Виножито Фолија Paillette Чип Дизајн Декорација Алатка JUL22_43

DEN 94.00 156.48

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се создаде своја возвишеност уникатен стил, совршен за помине уметност декорацијаПосебна кутија за лесно складирање и не е лесно да се пробиеЛесно да ги собереш користете toothpick со навлажнета крајот.Совршен за професионални или домашна употреба.Како да го користите : 12 мали кутии криејтив помине уметност фолија чипови, со златна, сребрена & бакар бои.Да се применуваат или да го вградите во акрил или гел или употреба на врвот на ноктите се почитуваат нив да вулгарен лак и завршувајќи со палто врвотЛесно да ги собереш користете toothpick со навлажнета крајотЕдноставно користење на вашите омилени помине decals ставени на нокти насликани на тоа два пати.Исто така можете да се меша акрилик rhinestones, sequins и различни боја на лак според нивните интереси.Спецификации : Материјал : ГравуриСлучај Големина : 11.5 cm x 8.5 cm / 4.49" x 3.32"(приближно)Мала кутија големина : 1.3 см x 2.7 cm / 0.51" x 1.05"(приближно)Боја : Сребро, Злато, Бакар, Виножито(како на сликата прикажани)Количина : 12 Мали Кутии Фолија во Еден СлучајAnswer : ___________________________ Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инченСо мало пакет.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

1 Кутија Шминка Ноктите Тркала Злато Помине Шарм Studs Поставува Бакар Метален Прстен Квадратен Совети Помине Уметност Декорација Парчиња
 • Неодамнешно

1 Кутија Шминка Ноктите Тркала Злато Помине Шарм Studs Поставува Бакар Метален Прстен Квадратен Совети Помине Уметност Декорација Парчиња

DEN 73.00 85.92

1 Кутија Шминка Ноктите Тркала Злато Помине Шарм Studs Поставува Бакар Метален Прстен Квадратен Совети Помине Уметност Декорација ПарчињаФункција : Предмет Тип : Rhinestones & Украси Плоча Големина : Прибл...

YANRUO 72pcs 5X8mm Кристал AB 3D Младата месечина Помине уметност Кристал Strass DIY Рамен Грб Нема амбуланта корегирање Кристали Rhinestones
 • Неодамнешно

YANRUO 72pcs 5X8mm Кристал AB 3D Младата месечина Помине уметност Кристал Strass DIY Рамен Грб Нема амбуланта корегирање Кристали Rhinestones

DEN 637.00 777.60

Материјал : Кристал Бои; Кристал AB Големина : 5 X8mm Облик : Младата месечина Употреба : Треба да се користи Лепило За Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки и слично Пакување Детали : 72pcs / торба Рамен Грб Кристал : Тие се губат кристал компоненти со платина foiling на грбот (обработени), кои имаат рамни долната страна, Тие можат да се применуваат со лепак (на пример, скапоцен камен Tac лепак) со различни материјали и многу лесно да се лепак на речиси секој материјал, достапни во широк спектар на бои, форми и големина...

2017 Прсти Остри Совет 1000pcs Ново Реално бела 14-двострано Смола 2mm Круг Мода Популарни Помине DIY Декоративни Дијамант SS6 Z24
 • Неодамнешно

2017 Прсти Остри Совет 1000pcs Ново Реално бела 14-двострано Смола 2mm Круг Мода Популарни Помине DIY Декоративни Дијамант SS6 Z24

DEN 45.60

Производ шопинг водичl број : SS62mml боја : SS6 има 24 бои, Z01 да Z24 (слика долниот десен агол означени)l големина : сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал Помине употреба 2mm или 3мм мали дијаманти, мобилен телефон да 2mm да 4mm, главно, ве молиме изберете соодветна големинаl слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимањеl пакување : испорака е OPP вреќа за пакување на производите, за 1000pcs / торбаl DZ01 : DZ01 за мешани пакување, содржат Z01Z22 вкупно 22 бои, за 1000pcsl овие камења треба лепак паста, лепак не е во рамките на опсегот на овој продажбаПрименливи опсеготl нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избереl дигитални производи за убавина : мобилни телефони, ipad, MP3 / MP4, лаптоп компјутериl живот разубавувањето : огледало, запалки, козметички кутии, честитки, автомобил убавина, автомобил логото, позадина разубавувањетовоздухот maill примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната maill нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливидоставување информацииl ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презимеl ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и државаl Инаку, вашиот парцела може да се вратија!Резервни прашањаl пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, email сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купиl ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка​.

Злато Сребро Занитвам Studs 3D Помине Декорација морска ѕвезда Школка Сидро Дизајн DIY Нокти Помине Уметност Оркестарот Во Воланот
 • Неодамнешно

Злато Сребро Занитвам Studs 3D Помине Декорација морска ѕвезда Школка Сидро Дизајн DIY Нокти Помине Уметност Оркестарот Во Воланот

DEN 80.00 94.56

Злато Сребро Занитвам Studs 3 D Помине Декорација морска ѕвезда Школка Сидро Дизајн DIY Нокти Помине Уметност Оркестарот Во ВоланотФункција : Голем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик Тоа го прави вашите нокти изгледа eligance и посебно Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, итн Совршена декорација за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, книги, медија плеери, очила, покана картички, телото уметност, итн...

Коњ око капки Вода форми Rhinestones Ноктите Уметност Rhinestones Украси Manciure DIY Кристал Додатоци Совети
 • Неодамнешно

Коњ око капки Вода форми Rhinestones Ноктите Уметност Rhinestones Украси Manciure DIY Кристал Додатоци Совети

DEN 96.00 159.36

јасно rhinestones ноктите,3d помине уметност rhinestones украси за нокти,ноктите кристал rhinestones,помине уметност декорација rhinestones,rhinestones помине декорација,ноктите додатоци,ноктите rhinestones Карактеристики : 100% Сосема Нов...

6 Компјутери Кристал AB Камелеон Shield Помине Уметност Rhinestones DIY Легура Шарм Помине Накит Маникир Декорација на Ноктите Алатки
 • Неодамнешно

6 Компјутери Кристал AB Камелеон Shield Помине Уметност Rhinestones DIY Легура Шарм Помине Накит Маникир Декорација на Ноктите Алатки

DEN 56.00 93.60

modname=ckeditorСпецификација : Боја : СјајнаМатеријал : Кристал КристалОблик : ШтитПакет Содржина : 6 PCS Помине RhinestonesКарактеристики & Usages : 100% Нов и Висок Квалитет3 D Кристал Помине Уметност ДекорацииБришење на вашите нокти површина ,ќе се применуваат на полската база, се стави на декорација на ноктиВие исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,стакло,картичка, и др..

500PCS триаголник 3d шампањ злато matel Rhinestones За 3D Помине Уметност Совети Декорација убавина Стил Додатоци Алатки
 • Неодамнешно

500PCS триаголник 3d шампањ злато matel Rhinestones За 3D Помине Уметност Совети Декорација убавина Стил Додатоци Алатки

DEN 136.00 143.52

Производ Fetures : 100% сосема новГолем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученикТоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјалниЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полскиМесто тоа на ноктитеСо овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивенВие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн...

златен метал помине studs scarab помине уметност декорација додатоци полски черепот unas ноктите лав шарм DIY елени накит YH01~24
 • Неодамнешно

златен метал помине studs scarab помине уметност декорација додатоци полски черепот unas ноктите лав шарм DIY елени накит YH01~24

DEN 50.00 52.32

100% Сосема НовГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикТоа се Направи Вашите Нокти Изгледа Домот и СпецијалниКомпатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се ПримениИсто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.Чистење на површината на ноктите, четка и база на полскиИнструкции : * Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти , итн.* Чистење на површината на ноктите , четка и база на полски, ставете го врз помине sБоја : Како на фотографиите,Maerial : легури,кристалголемина на : фотографии1lot=10pcsЗабелешка : Ако ви треба други дизајни или нокти убавина производи, ве молиме посетете ја нашата продавница да го најдете...

Нови 12 кутии/set Природни jade кристал Помине уметност Кристал Шарени нерегуларни чакал од розета Јапонски стил Помине Уметност DIY Декорација
 • Неодамнешно

Нови 12 кутии/set Природни jade кристал Помине уметност Кристал Шарени нерегуларни чакал од розета Јапонски стил Помине Уметност DIY Декорација

DEN 380.00 475.20

Повеќе Слични Производи : За ПроизводотШарени нерегуларни чакал камењаНајновите модни додатоци.12 бои / setКликнете на сликите подолу за да го најдете повеќе добри производи : Shippment .ние можеме да брод во светот од страна на e Packet / Кина Пост / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС; .plz бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса и стави детално и точно превозот адреса,othersize,вашиот пакет ќе се врати или да бидат испратени на погрешна адреса,и ние не сме одговорни за овој случај; .ние ќе се обезбеди следење на број навремено да сте,plz известување Кина Пост не може да track пакет статус во текот на shippment...

нови пристигне 10pcs легура бисери помине уметност шарм сјајот опал rhinestones Јапонски корејски тренд метал помине накит помине метални делови
 • Неодамнешно

нови пристигне 10pcs легура бисери помине уметност шарм сјајот опал rhinestones Јапонски корејски тренд метал помине накит помине метални делови

DEN 192.00 240.00

ПредКупи Известувања : 1 plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски)2...

10pcs Нова 3d помине уметност decoraitons strass rhinestones легура помине шарм геометриска квадратни камења капки за дизајн на накит ноктите Y1042
 • Неодамнешно

10pcs Нова 3d помине уметност decoraitons strass rhinestones легура помине шарм геометриска квадратни камења капки за дизајн на накит ноктите Y1042

DEN 86.00 93.60

Примена : Материјал : алуминиумски + RhinestonesПакет : 10pcs во polybagНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место Rhinestones на посакуваната област, тоа не е се користи само за декорација на ноктите, но исто така се користи за да DIY вашиот телефон или прави scrapbooking уметност.Новата 3d помине уметност decoraitons strass rhinestones легура помине шарм геометриска квадратни камења капки за дизајн на накит ноктитеПРЕВОЗОТ и ПолитикаЗемјата На ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаРеференца Превозот времеСад15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку Eпакет≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 25~60 денаAliexpress превозот : 25~40 работни денаEпакет : 7~18 денаDHL : 6~10 работни денаПовеќето Европски Земји / ЈугоИсточно Азиските Земји / Австралија / Нов Зеланд / Канада≥250 ДОЛАРИ Преку DHL / Посебни експрес ЛинијаКина пост обичните мали пакети : 20~60 денаAliexpress превозот : 20~50 денаDHL : 6~10 работни денаПосебни Експрес Линија : 7~12 работни денаРусија Федерација15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку EпакетChian пост ordinday мали пакети : 35~90 денаAliexpress превозот : 25~40 денаEпакет : 7~25 денаПовеќето Блискиот Исток Земји≥250 Преку AramexAliexpress превозот : 30~60 денаAramex : 7~12 работни денаМексико≥250 Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 30~90daysAliexpress превозот : 35~60 денаDHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне.

fengshangmei 12 Шишиња 3D Пластични Квадратен Облик Сјајот Sequins Paillette Нокти Алатка Помине Уметност Совети полски Декорација
 • Неодамнешно

fengshangmei 12 Шишиња 3D Пластични Квадратен Облик Сјајот Sequins Paillette Нокти Алатка Помине Уметност Совети полски Декорација

DEN 239.52

fengshangmei 12 Шишиња 3 D Пластични Квадратен Облик Сјајот Sequins Paillette Нокти Алатка Помине Уметност Совети полски Декорација

Остри Дното Јасно Кристал Мулти-големина на 3D Glitte Помине Декорација на Нокти Помине Уметност Оркестарот Прибор за Тркала Кристално
 • Неодамнешно

Остри Дното Јасно Кристал Мулти-големина на 3D Glitte Помине Декорација на Нокти Помине Уметност Оркестарот Прибор за Тркала Кристално

DEN 65.00 76.32

Остри Дното Јасно Кристал Мултиголемина на 3 D Glitte Помине Декорација на Нокти Помине Уметност Оркестарот Прибор за Тркала Кристал Функција : Остар Дно Помине Уметност Rhinestones 100% Сосема нов и висок квалитет! Големина на Кристал : 3 големини, Стан 2 MM, 3ММ, 4 MM Големина на тркало : App 6 CM (Дијаметар) Боја : на кристал е јасна и назад е злато и остри дно...