• Неодамнешно
Микс големина Џет(Црна) Кристално DMC амбуланта корегирање FlatBack Rhinestones hot fix Железо На Rhinestones DIY Облека 1440PCS/многу

Микс големина Џет(Црна) Кристално DMC амбуланта корегирање FlatBack Rhinestones hot fix Железо На Rhinestones DIY Облека 1440PCS/многу

DEN 119.00
DEN 125.28
-5 %
Достапно

Количина на стоки

Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики и имаат различни shinning од различни несакани земе. 2.Ве молиме овозможи 0.1 mm-0.2 мм разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. Боја : Џет-Пакет : ss6 288pcs (2gross) ss10 432pcs (3gross) ss16 432pcs (3gross) ss20 288pcs (2gross) вкупно 1440pcs (10gross) Добро за вас проверка на сите големината на Производот Фото :
1,точка ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден по плаќање завршен примени. 2,Ако цел $5, ние ќе го испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(имаат патеката број), песна број е многу корисно за вас, можете да го проверите тоа во секое време, ако не се согласувате, ве молиме да не купувам, ние ќе ги загубија парите, ние не можеме да превозот надвор, ви благодариме за вашето разбирање. 3,времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. 4,Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време. 5,ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен . 6,Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време. 7,Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 8,ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Карактеристики на понудата

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
20171111
Техника:
Топло-Fix
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
Авион
Големина:
Mix Size
Пакет:
Микс Големина На Пакување
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
Is_customized:
Yes

Слични понуди

Слободен испорака на високо предизвика жешка поправи rhinestones ss16 кристал ab 1440 компјутери секој пакет ,трговија на големо снабдувач на кина амбуланта корегирање каме?
 • Неодамнешно

Слободен испорака на високо предизвика жешка поправи rhinestones ss16 кристал ab 1440 компјутери секој пакет ,трговија на големо снабдувач на кина амбуланта корегирање каме?

DEN 716.00 842.40

Слободен испорака на високо предизвика жешка поправи rhinestones ss16 кристал ab 1440 компјутери секој пакет ,трговија на големо снабдувач на кина амбуланта корегирање каменРазни Kinda Бои За вашиот Референца

Бесплатен превозот 120pcs 14mm Срце облик да се шие на Acryl кристал додаток скапоцен камен кристал strass за рачно шиење облека торба
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 120pcs 14mm Срце облик да се шие на Acryl кристал додаток скапоцен камен кристал strass за рачно шиење облека торба

DEN 259.00 287.52

Бесплатен превозот мулти боја Acryl кристал 9*14mm лабава монистра додаток gemstones кристал strass 150pcs / торба многупарчиња / многуБесплатен превозот Брилијантен AB боја смола кристали монистра 25*18mm додаток gemstones да се шие на кристал strass diamong 60pcs / торба многупарчиња / многуБесплатен превозот зелена AB боја Acryl кристал монистра 11*18mm додаток gemstones да се шие на кристал strass diamong 150pcs / торба многупарчиња / многуБесплатен превозот рака за шиење лабава монистра AB боја смола кристали 13*18mm додаток gemstones кристал strass 100pcs / торба многупарчиња / многуБесплатен превозот Голема промоција Висок квалитет на 24*11cm бела чипка applique за фустан, превез DIY Прирачник додатоци 4pcs / торба многупарчиња / многуApplique Бесплатен превозот Висок Квалитет бела чипка прибор за облека свадба фустан, здолниште висина 33cm голема промоција метарГолема промоција 25*11.5 cm сребрена нишка бела чипка applique за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pcs / торба s01 многупарчиња / многуГолема промоција на бела / црвена чипка applique 10.5*8.5 cm за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pair / торба s01 многупара / многу

Бесплатен превозот Пад 13*18mm да се шие на Acryl кристал голема лабава мушка додаток скапоцен камен кристал strass 120pcs/торба
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Пад 13*18mm да се шие на Acryl кристал голема лабава мушка додаток скапоцен камен кристал strass 120pcs/торба

DEN 302.00 335.52

Бесплатен превозот мулти боја Acryl кристал 9*14mm лабава монистра додаток gemstones кристал strass 150pcs / торба многупарчиња / многуБесплатен превозот Брилијантен AB боја смола кристали монистра 25*18mm додаток gemstones да се шие на кристал strass diamong 60pcs / торба многупарчиња / многуБесплатен превозот зелена AB боја Acryl кристал монистра 11*18mm додаток gemstones да се шие на кристал strass diamong 150pcs / торба многупарчиња / многуБесплатен превозот рака за шиење лабава монистра AB боја смола кристали 13*18mm додаток gemstones кристал strass 100pcs / торба многупарчиња / многуБесплатен превозот Голема промоција Висок квалитет на 24*11cm бела чипка applique за фустан, превез DIY Прирачник додатоци 4pcs / торба многупарчиња / многуApplique Бесплатен превозот Висок Квалитет бела чипка прибор за облека свадба фустан, здолниште висина 33cm голема промоција метарГолема промоција 25*11.5 cm сребрена нишка бела чипка applique за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pcs / торба s01 многупарчиња / многуГолема промоција на бела / црвена чипка applique 10.5*8.5 cm за фустан венчаница DIY Прирачник додатоци 4pair / торба s01 многупара / многу

Најголемиот дел Пакување Топла Продаде Најдобар Квалитет Сјајна Камења SS6 ~ SS50 Сина Светлина Кристал AB амбуланта корегирање Rhinestones
 • Неодамнешно

Најголемиот дел Пакување Топла Продаде Најдобар Квалитет Сјајна Камења SS6 ~ SS50 Сина Светлина Кристал AB амбуланта корегирање Rhinestones

DEN 2195.00 3228.00

Langya Специјализирана во производство на висок квалитет, rhinestones.Нашите rhinestones е популарна 0in висок квалитет и тоа е Нашата кристал е многу популарна и се користи за облекување| вечер фустан | венчаница| партија dressess| Жените се Облекуваат | Свадба се Облекуваат | Жена Чевли | Булчински Чевли | Вечер Чанти | Партија Торби | Кристал Појас | очила за сонце | Коса accessorie s | Leggings и било каде на друго место ќе сакате да ги красат .Исто така, во нашата продавница,има слични SWA...

4 Големина Помине Уметност Tear Drop Бисер боја на слонова коска/Бела Боја, ABS Имитација DIY Flatback Накит Декорација Смола Бележник Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

4 Големина Помине Уметност Tear Drop Бисер боја на слонова коска/Бела Боја, ABS Имитација DIY Flatback Накит Декорација Смола Бележник Бесплатен Превозот

DEN 122.00 134.40

1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас...

10.5*18mm 100pcs Waterdrop Злато црвено AB Боја Сребрена Основа да се Шие На Кристал се Шие На Камења копчиња за Облека, Облека, Декорација
 • Неодамнешно

10.5*18mm 100pcs Waterdrop Злато црвено AB Боја Сребрена Основа да се Шие На Кристал се Шие На Камења копчиња за Облека, Облека, Декорација

DEN 236.00 295.20

Друга боја : Точка име : да се Шие на камењаГолемина : 10.5*18mmМатеријал : смолаБоја : црвено злато AB, како на сликата, сликата е photoed со вистински производи.Пакет : 100pcs / торба...

jpstrass бренд камења hot fix со супер сјајните кристал ab за вечер фустан топла продажба ss20 со 1440 компјутери секој многу
 • Неодамнешно

jpstrass бренд камења hot fix со супер сјајните кристал ab за вечер фустан топла продажба ss20 со 1440 компјутери секој многу

DEN 1047.00 1232.16

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

YANRUO 2058NoHF SS16 SS20 Бел Опал Стакло Камења Рамен Грб Rhinestones Не се Топло-Fix Strass За Лабава Фустани
 • Неодамнешно

YANRUO 2058NoHF SS16 SS20 Бел Опал Стакло Камења Рамен Грб Rhinestones Не се Топло-Fix Strass За Лабава Фустани

DEN 345.00 425.28

YANRUO 2058 No HF SS16 SS20 Стакло Камења Рамен Грб Rhinestones Лепак На Кристал Облека Не се ТоплоФикс За ОблекаОбјект : Нема Амбуланта Корегирање КристалБоја : Бела ОпалКоличина : 1440 PcsГолемина : SS20(3.83.9 mm)Се Користи За : Чанти,Облека,Ноктите Уметност,ЧевлиКартичкаБод на искра со одлична Rhinestones Рамен Грб Кристал! Не вашите чанти, облека, марами и лични додатоци заслужуваат малку bling? Користете ја вашата имагинација да се создаде сложени модели од неверојатен спектар на претрупан кристал бои, мултидимензионална ефекти и прекрасен форми, вклучувајќи rivoli, круг, се зголеми montees, и повеќе!ПакетПолитика На Враќањеако не сте задоволни со производот,може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати,превозот и ракувањето со полнење не се враќа сите врати ставки,мора да биде во добра состојба.тие мора да бидат под resalable состојба.Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.Повратни информации : 1.Ве молиме да оставите добар фидбек за секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија.2.Ние се грижиме за нашите вредни клиенти,и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.3.Ако не сте ги задоволи со стоката,ве молиме падна слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите ај спор на alibaba.Негативни повратни информации не се реши нешто.Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство .Плаќање : *Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* ние го прифаќаме различни плаќања од страна на T / T, Western union, Paypal и други како што е подолу .

TIANXINYUE ss3-ss12 Сина Опал Кристал помине Rhinestones Не Hot Fix FlatBack лепак на Ткаенина и Телефони кристал
 • Неодамнешно

TIANXINYUE ss3-ss12 Сина Опал Кристал помине Rhinestones Не Hot Fix FlatBack лепак на Ткаенина и Телефони кристал

DEN 300.00 374.40

Бренд на производ со Висок квалитетОдделение : АААТип : Рамен Грб Не Амбуланта Корегирање Помине Уметност КристалМатеријал : Кристално СтаклоТехника : Лепак На Не Амбуланта КорегирањеУпотреба : се Помине Уметност, Кеси, накит, Чевли,Ткаенина,панталони,Мобилен телефон, Кутија,венчаница, и така натамуГолемина : се погледне слика

YANRUO 2028HF Сите Големини Темно Siam Рамно Стакло Назад Кристал Камен Strass Железо На амбуланта корегирање Кристал За Занаети
 • Неодамнешно

YANRUO 2028HF Сите Големини Темно Siam Рамно Стакло Назад Кристал Камен Strass Железо На амбуланта корегирање Кристал За Занаети

DEN 222.00 273.60

YANRUO #2028 HF Сите Големини Темно Siam Рамно Стакло Назад Кристал Камен Strass Железо На амбуланта корегирање Кристал За ЗанаетиПредмет : Амбуланта Корегирање КристалБоја : Темно SiamМатеријал : Стакло, КристалСе Користи За : Чанти,Облека,ЧевлиИспорака : DHL,UPSот,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.Производот Се Покаже : ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Микс Големина Шампањ Боја Точка Назад Rhinestones Стакло Круг Помине Уметност Strass Кристал Камења За DIY Накит Декорација
 • Неодамнешно

Микс Големина Шампањ Боја Точка Назад Rhinestones Стакло Круг Помине Уметност Strass Кристал Камења За DIY Накит Декорација

DEN 226.00 245.28

Нова продавница отворање, повеќе награди, повеќе од изненадување!Почитувани, добредојдовте на нашата продавница...

1 Yd Круна Форма Шупливи-out Декоративни Пломба Циркониум Легура Основните Облека Украс Украс на Кастрење DIY Шиење Applique
 • Неодамнешно

1 Yd Круна Форма Шупливи-out Декоративни Пломба Циркониум Легура Основните Облека Украс Украс на Кастрење DIY Шиење Applique

DEN 934.00 1334.40

добредојдеСтр rodu кт Infomation1 Yd Круна Форма Шупливиout Декоративни Пломба Циркониум Легура Основните Облека Украс Украс на Кастрење DIY Шиење Applique да се Шие на цирконот декорација Проект име : циркон легура Состојки : циркон + алуминиумски Големина : 4.5 cm*за 3,7 см (прирачник за мерење) вкупната должина : 1 дворови, 1 дворови = 0.9144 м Состојки : циркон + база на алуминиум Боја : злато и сребро Употреба : торба, чевли, облека, и нешто што може да се мисли на.Производот Се ПокажеПоврзани Објекти Кликнете на сликата за да ја видите пониска ценаПлаќање1) кликнете на копчето "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите цел...

Оригиналниот hot fix кореја кристал ss10gold боја 300 бруто секој многу ,сјајна златна боја камен за облека додаток бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Оригиналниот hot fix кореја кристал ss10gold боја 300 бруто секој многу ,сјајна златна боја камен за облека додаток бесплатен превозот

DEN 5916.00 6960.00

Оригиналниот hot fix кореја кристал ss10 златна боја 300 бруто секој многу ,сјајна златна боја камен за облека додаток бесплатен превозотбренд : ЈП strassМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : продавачот за испорака методПревозот време : 2090 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

Материјали За Diy Декорација 900pcs 5mm Мешани 9colors(Секоја Боја 100pcs) Акрилик Рамен Грб Симпатична Бонбони Боја Кристал Камења
 • Неодамнешно

Материјали За Diy Декорација 900pcs 5mm Мешани 9colors(Секоја Боја 100pcs) Акрилик Рамен Грб Симпатична Бонбони Боја Кристал Камења

DEN 157.92

Производ Насловот Материјали За Diy Декорација 900pcs 5mm Мешани 9colors(Секоја Боја 100pcs) Акрилик Рамен Грб Симпатична Бонбони Боја Кристал Камења Менаџер препорачува & можеби Ќе сакатеНие сме фабриката , па ние ќе ги нудиме OEM и повеќе попуст за промет на големо клиенти.Можете да ги купуваат производите и ќе видите за промет на големо попуст, повеќе информациите кои можете да оставите порака до нас се Ограничени Супер се Справи да ги Додадете во вашата шопинг кошничка право сегаОпис на ПроизводотЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете го со детали големини пред да ја купите !!!Ве молиме овозможи 12 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!Ако изберете по Случаен избор Боја,ќе испрати боја Случајно,ве молиме бидете сигурни дека тоа Производ СликаМатеријали За Diy Декорација 900pcs 5mm Мешани 9colors(Секоја Боја 100pcs) Акрилик Рамен Грб Симпатична Бонбони Боја Кристал КамењаПовеќе Производи >> >> >>ЗемјаПревозот tiusЗабелешкаСАД714 дена≥20 дена, контактирајте со насАвстралија, Канада, Велика Британија1525 дена, soustiuss 30 дена≥30 дена, контактирајте со насФранција1528 дена, soustiuss 3035 дена≥35 дена, контактирајте со насРусија, Бразил, Шпанија2040 дена, soustiuss 4045 дена≥45 дена, контактирајте со насДруга земјаНормално 2530 дена за да стигнат до≥30 дена, контактирајте со насCustousr Servicer Работи Ti(Пекинг GMT+8 TiЗона)ПонеделникПетокСаботаНедела8.006.00 часотДенотДенотЗабелешка Ако имате било какви проблеми, пред да одам да се отвори расправа, или ја напуштат повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, Ние ќе ви одговори на вашата порака и да го реши вашиот проблем побрзо во текот на работното време, не може да одговори на сабота,pls се разбере, ви благодариме! Секогаш ние ги испратите сите парцели со препорачана пошта, со следење на број, ви благодариме!*Овој образец е референца.

НОВО ! МИКС Големина/некои Големина Шампањ 4mm-8мм Стакло Шие-на Rhinestones Сребро или Злато Дното DIY Жените Фустани 50pcs-200pcs
 • Неодамнешно

НОВО ! МИКС Големина/некои Големина Шампањ 4mm-8мм Стакло Шие-на Rhinestones Сребро или Злато Дното DIY Жените Фустани 50pcs-200pcs

DEN 102.00 170.40

ЗАБЕЛЕШКА : Во нашата продавница да се купи повеќе од 5dollars, ние ќе го избере брза испорака методи и следење на информацииВе молиме проверете ја пред да купите превозот адреса и поштенски код е точно, ова е многу важно, ве молиме да го користите целосното име на руските пријатели, ви посакувам среќен шопингАко ви треба различна боја и модел, ве молиме кликнете на сликата за подоцна,благодарениеТочка Име : Рамен Грб шиена КристалМатеријал на ноктите уметност rhinestones : Кристално СтаклоБоја на ноктите уметност rhinestones : 4mm8mmShpae : Круг Рамен ГрбТехника : шиенаНазад : Сребро FoilingСостојба : Висок Квалитет и Сосема НовОдделение : ААА,Употреба : Чанти, Облека, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итнпревозотНие ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress...

jpstrass бренд кристал амбуланта корегирање големина ss16 lt siam со 1440 компјутери секој многу висок квалитет црвена боја камења за помине уметност
 • Неодамнешно

jpstrass бренд кристал амбуланта корегирање големина ss16 lt siam со 1440 компјутери секој многу висок квалитет црвена боја камења за помине уметност

DEN 717.00 843.36

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

бесплатен превозот !!!AAAAAA dmc hot fix strass со фенси сечење ss16 кристал ab 7200 компјутери по пакет за промет на големо t-shirt
 • Неодамнешно

бесплатен превозот !!!AAAAAA dmc hot fix strass со фенси сечење ss16 кристал ab 7200 компјутери по пакет за промет на големо t-shirt

DEN 2284.00 2687.04

бесплатен превозот !!!AAAAAA dmc hot fix strass со фенси сечење ss16 кристал ab 7200 компјутери по пакет за промет на големо tshirtНашата ПакетБ ранд : AAAAA DMCMaterail : кристалноУпотреба : облека , свадба фустан , чевли ,шапкаПревозот термин : Кина пост воздух mailПревозот време : 2025 работни денаПредност : добра ценамногу Shinningсе користи во Блискиот Исток земји и така натаму1 бруто =144piecesAnswer : ___________________________ Note : Мало отстапување во нијанси на бои се неизбежни !

QIAO 3А Rhinestones SS20 1440pcs/торба Исклучителна Кристал AB Рамен Грб Hot Fix Кристално Стакло Облека венчаница Облека Гем
 • Неодамнешно

QIAO 3А Rhinestones SS20 1440pcs/торба Исклучителна Кристал AB Рамен Грб Hot Fix Кристално Стакло Облека венчаница Облека Гем

DEN 408.00 509.76

Answer : ___________________________ Note : Ова AB Боја е посебен ефект, повеќе рафинирано, и обичните AB боја е различен, во зависност од вашите потреби, вие сте добредојдени да ме контактирате Големина : SS20 (4.8 мм5.0 mm)Количина : 1440pcs / торбаБоја : Светло siam AB,Зелена циркон AB,Malachite зелена AB,Сина AB,Sapphire AB,Виолетова ABМатеријал : СтаклоУпотреба : Облека,Свадба се облекуваат,Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало

Најголемиот дел Пакување Светла Машина Намали Најдобар Квалитет Сјајна SS6 SS10 SS16 SS20 SS30 Sapphire амбуланта корегирање Rhinestones
 • Неодамнешно

Најголемиот дел Пакување Светла Машина Намали Најдобар Квалитет Сјајна SS6 SS10 SS16 SS20 SS30 Sapphire амбуланта корегирање Rhinestones

DEN 2396.00 3523.68

Langya Специјализирана во производство на висок квалитет, rhinestones.Нашите rhinestones е популарна 0in висок квалитет и тоа е Нашата кристал е многу популарна и се користи за облекување| вечер фустан | венчаница| партија dressess| Жените се Облекуваат | Свадба се Облекуваат | Жена Чевли | Булчински Чевли | Вечер Чанти | Партија Торби | Кристал Појас | очила за сонце | Коса accessorie s | Leggings и било каде на друго место ќе сакате да ги красат .Исто така, во нашата продавница,има слични SWA...

Тип 1 Yd Паун Пердуви Rhinestones Занаети свадбата Украс Украс на Кастрење DIY Шиење Applique Украсување
 • Неодамнешно

Тип 1 Yd Паун Пердуви Rhinestones Занаети свадбата Украс Украс на Кастрење DIY Шиење Applique Украсување

DEN 623.00 889.92

добредојдеСтр rodu кт InfomationТип 1 Yd Паун Пердуви Rhinestones Занаети свадбата Украс Украс на Кастрење DIY Шиење Applique Украс Проект име : циркон легура Состојки : циркон + алуминиумски Големина : 2.4 cm (прирачник за мерење) вкупната должина : 1 дворови, 1 дворови = 0.9144 м Состојки : циркон + база на алуминиум Боја : злато и сребро Употреба : торба, чевли, облека, и нешто што може да се мисли на.Производот Се ПокажеПоврзани Објекти Кликнете на сликата за да ја видите пониска ценаПлаќање1) кликнете на копчето "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите цел...

SS3 1.3-1.4 mm 1440pcs Транспарентен Црна Помине Уметност Rhinestones Стакло Не амбуланта корегирање Strass За DIY Ноктите
 • Неодамнешно

SS3 1.3-1.4 mm 1440pcs Транспарентен Црна Помине Уметност Rhinestones Стакло Не амбуланта корегирање Strass За DIY Ноктите

DEN 211.00 412.80

Спецификација Материјал : Стакло Rhinestones Стил : Рамен Грб Кристал, Лепак На Кристал, Не амбуланта корегирање Кристал, Не Железо На Кристал Големина : SS3, 1.3 1.4 mm во дијаметар Боја : Проѕирна Црна Техника : Не амбуланта корегирање (Треба Лепило на Грбот) Пакување : "1440 компјутери" кристали (10 бруто) по пакет преку транспарентна пластична кеса...

YANRUO 3255 Сите Големини Црн Дијамант Strass да се Шие На Кристал Космички Baguette Рамен Грб Камења Лабава Кристал
 • Неодамнешно

YANRUO 3255 Сите Големини Црн Дијамант Strass да се Шие На Кристал Космички Baguette Рамен Грб Камења Лабава Кристал

DEN 689.00 766.08

#3255 Сите Големини Црн Дијамант Strass Да Се Шие На Кристал Космички Baguette Рамен Грб Камења Лабава КристалКристал се шие на кристал.W e ви понуди пристап до целата колекција на највисок квалитет кристално embellishments,тие се губат кристал елементи кои може да се користи на чанти,облека,чевли, и други додатоци,ние, исто така, може да направите поинаква форма.Објект : Да Се Шие На КристалБоја : Црна ДијамантГолемина на : 6*18 9*25.5 ммМатеријал : Стакло, КристалИспорака : DHL,UPSот,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.Производот Се Покаже :