• Неодамнешно
Goture Преносни Риболов Додатоци Сет Вклучуваат Риболов Lanyard Јажиња, Магнетни Тока, 8-Форма Брзо Тока за Летаат Риболов

Goture Преносни Риболов Додатоци Сет Вклучуваат Риболов Lanyard Јажиња, Магнетни Тока, 8-Форма Брзо Тока за Летаат Риболов

DEN 288.00
DEN 479.04
-40 %
Достапно

Количина на стоки


Основни информации :
Магнетни Тока+2 ПАРЧИЊА Д-Тока
Должина : 10см/3.94 инчи
Д-Тока Кол : 2.3 см/0.91 инчи
Магнетно-Тока Кол : 1.6 cm/0.63 инчи
Тежина : 25g/0.88 оз
Lanyard(Безбедност Јаже)
>> Вграден челик жица, висока еластичност и издржливи во употреба, max strecthy должина до 2 M
>> Цинк Легура Hummer, 360 Степен Ротација
>> ПВЦ заштитник дизајн за да се избегне гребење на вашите животни
Пакетот Вклучува :
Магнетни Тока x 1 парче
Lanyard(Безбедност Јаже) x 1 парче
8-Форма Брзо Тока x 1 парчеКарактеристики на понудата

Големина:
Magnetic Buckle + Lanyard(Safety Rope) + 8-Shape Fast
Тип:
Задржување На Јаже
Материјал:
пластични+челична жица
Бренд Име:
Goture
SKU:
Z00308
Вклучуваат:
Магнетни Тока + Lanyard(Безбедност Јаже) + 8-Форма Брзо

Слични понуди

20Pcs/многу Риболов Swivels Snap Возен Вртливата Конектор Топката Имајќи Крива Тип Pin Нерѓосувачки Челик прибор за Риболов
 • Неодамнешно

20Pcs/многу Риболов Swivels Snap Возен Вртливата Конектор Топката Имајќи Крива Тип Pin Нерѓосувачки Челик прибор за Риболов

DEN 286.00 286.08

Добредојдовте на нашата продавница!Карактеристики : Материјал : Бакар + Нерѓосувачки Челик Големина Должина Напнатост 1# 31mm 13kg 2# 36mm 20 кг 3# 42mm 33kg 4# 48mm 42kg 5# 58mm 52kg 6# 67mm 66kg 7# 76mm 74kg Пакет се Вклучени : 20pcs x Риболов Топката Имајќи Swivels Snap

Нови Риболов Прачка Носителот Алуминиум Легура Топла Продажба Риболов Прачка Заградата Носителот Стојат Поддршка Род Пол Риболов Справи Со Алатки
 • Неодамнешно

Нови Риболов Прачка Носителот Алуминиум Легура Топла Продажба Риболов Прачка Заградата Носителот Стојат Поддршка Род Пол Риболов Справи Со Алатки

DEN 594.24

Алуминиум Риболов Прачка Носителот Корисни за РиболовКарактеристики : Вметнете во земјата, вашите раце ќе бидат слободни.Полн со висок квалитет на алуминиум, антикорозија.Вметнете во земјата, многу убаво да се одржи на риболов прачка.Призмата дизајн на врвот може да биде корисно да се зацврсти на теренот.Спецификации : Материјал : АлуминиумБоја : Црвена / Сина (изборен)Објектот Големина : 25.6 cmОбјектот Тежина : 90gПакет : Секој компјутер во боја кутија.ФУНКЦИОНАЛНА СЛИКИ!!!Услуги На Клиентите : Превозот : Сите акции предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е потврдена.Сите наредби од нашата продавница имаат следење на броеви, така што може да се провери каде парцела е.Сите предмети се со бесплатен превозот...

C3 Мултифункционален Жица Машина Клешти Риболов мами Менгеме Направени Од Високо Квалитетен не 'Рѓосувачки Челик И Пластични Анти -' Рѓа Трајни
 • Неодамнешно

C3 Мултифункционален Жица Машина Клешти Риболов мами Менгеме Направени Од Високо Квалитетен не 'Рѓосувачки Челик И Пластични Анти -' Рѓа Трајни

DEN 311.04

Мултифункционален Жица Машина Клешти Риболов мами Менгеме Направени ОдВисок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик И ПластикаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Должина : 16.5 cmМатеријал : АлуминиумскиБоја : како што е прикажано во екранотРиболов piler ножици, може да се намали риболов линија и да ги отстрани кука, многу корисна алатка за рибарите.Тесен serrated носот достигнува длабоко во риби уста за кука екстракција.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и пластика.Ергономски дизајн, удобно да го користитеПакетот Вклучува : 1 X Мултифункционален Жица Машина Клешти Риболов мами Менгеме

2018 Нов дизајн Алуминиум Риболов Усна Костец Со Мултифункционален Риболов Клешти Риболов Справи Алатка За Риболов
 • Неодамнешно

2018 Нов дизајн Алуминиум Риболов Усна Костец Со Мултифункционален Риболов Клешти Риболов Справи Алатка За Риболов

DEN 1482.00 2964.48

Преносни да се извади и лесен за употреба Вие не може да го пропушти овој прекрасен производ.КарактеристикиРиболов Усна КостецНаправени од 6061 авијација алуминиум материјал, лесни и високи сила.Висока прецизност ЦПУ машина намали процес.Атрактивни антиоксидација боја елоксирани.Виткање дизајн, може да се користи или да се свитка или се одвиваат ситуацијаСпецификации : Материјал : 6061 Авијација АлуминиумВиткање Должина : 18cmОтворете Должина : 28cm Блиску Должина : 18 CMТежина : 190gБоја : сиваПакет : Секој компјутер во оксфорд торба.(Секоја од нив со еден риболов јаже и еден оксфорд торба за бесплатен дар )КарактеристикиРиболов КлештиАлуминиум материјал и издржливи тело изградба.Отпорни на корозија од не ' рѓосувачки челик вилица внесува и serrated вилици се одржи куки безбедна за лесно отстранување.На клешти вклучуваат обвивка и кука lanyard за лесно да ги извршат.На обвивка може да бидат корисни за вас да се стави на вашиот појас и чувајте го на дофат на раката.Совршен за сечење било monofilament и плетенка линии.Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура Боја : Сива+сребрена Објект Должина : 19.4 cm / Item Тежина : 120gПакување : Секој во пп торба, а потоа и во оксфорд торба.2018 Нов дизајн Алуминиум Риболов Усна Костец Со Мултифункционален Риболов Клешти Риболов Справи Алатка За РиболовПревозот : Сите акции предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е потврдена.Сите наредби од нашата продавница имаат следење на броеви, така што може да се провери каде парцела е.Сите предмети се со бесплатен превозот...

10pcs Крап Риболов Справи со Губење на Екипаж Boilie Мамка Запира Boilie V Затка Црна Dumbell Тапа Риболов Држи Додаток
 • Неодамнешно

10pcs Крап Риболов Справи со Губење на Екипаж Boilie Мамка Запира Boilie V Затка Црна Dumbell Тапа Риболов Држи Додаток

DEN 90.00 95.04

Карактеристики : Многу силна и лесна за употреба.Корисен додаток за надворешна крап риболов.Тоа може ефикасно да се спречи мамка за испаѓање.Спецификација : Материјал : ABSБоја : ЦрнаКоличина : 10pcsГолемина : прибл.80*60*40mm / 3.14*2.36*1.57"Нето тежина : околу...

Риболов Tweezer Криви Глава Лета Врзување Нерѓосувачки Челик Earthworm Анти-Статички Алатка
 • Неодамнешно

Риболов Tweezer Криви Глава Лета Врзување Нерѓосувачки Челик Earthworm Анти-Статички Алатка

DEN 56.00 59.04

Риболов Tweezer Криви Глава Лета Врзување Нерѓосувачки Челик Earthworm АнтиСтатички АлаткаКарактеристики : Висок квалитет на материјалите...

Нови 20/50/100pcs Простор Грав Риболов Конектор Плови Конектор Возен Вртливата Риболов Справи алатка
 • Неодамнешно

Нови 20/50/100pcs Простор Грав Риболов Конектор Плови Конектор Возен Вртливата Риболов Справи алатка

DEN 48.00 56.64

Карактеристики : Риболов простор грав, што се користи за да се балансираат возен swivels заклучување на snap.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и пластични материјали, многу издржливи.Зајакнување на врската помеѓу риба линија и риба род.Добиете риболов линија низ прстен во центар, лесен за употреба.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик + ПластикаКоличина : 20pcs, 50pcs, 100pcsПроизвод големина : прибл...

1m Не се Лизга X Заврши Цевка Текстура Топлина Атмосфера се Намали Рака Зафат Заврши За Риболов Прачка Рекет Sleeving се Справи со Бадминтон рекет
 • Неодамнешно

1m Не се Лизга X Заврши Цевка Текстура Топлина Атмосфера се Намали Рака Зафат Заврши За Риболов Прачка Рекет Sleeving се Справи со Бадминтон рекет

DEN 170.00 239.52

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Не се лизга, лесен за употреба.Овие топлина се смалуваат прачки се користат главно во highendриболов tackles, спортска опрема, фитнес опрема,дневни потреби, кујнски апарати, и други бројниапликации кои бараат не се лизга на зафат, особено популарниза гребло рачки, риболов, спортски racquets итн.Спецификации : Материјал : ПолиолефинДолжина : 1.0 mГолемина : прибл...

Бесплатен Превозот JY-57 Риболов залак аларм безжична риболов залак аларм наместете 8 LED за риболов на крап залак поставите алармот (4alarm+1receiver)
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот JY-57 Риболов залак аларм безжична риболов залак аларм наместете 8 LED за риболов на крап залак поставите алармот (4alarm+1receiver)

DEN 4082.40

Бесплатен Превозот JY57 Риболов залак аларм безжична риболов залак аларм наместете 8 LED за риболов на крап залак поставите алармот (4alarm+1receiver) Аларм информации : 1.Прилагодлив на Ѕвонење / јачина на звук / чувствителност2.Екстра џек да се поврзете осветлени сексуално развратен човек3.Капка назад функција со две различни звуци4.Посебни 8 led диоди линија за 4 аларми и приемник5.светло контрола 6.Секој бара 1pcx 9 V батерија(не се вклучени)Примачот информации : 1.Прилагодлив за јачина на звук / вибрации2.Четири различни бои LED за да одговара 4 аларми3.заѕвони тест4.меморија led5.задржи истиот чекор како аларми 6.1 pc x 9 V батерија(не се вклучени) Слики : Повеќе дополнителни информации :

3pcs Крап Риболов Гума Задник Род Остатокот Главата Gripper Костец Риболов Прачка Носителот Риболов Справи со Додатоци
 • Неодамнешно

3pcs Крап Риболов Гума Задник Род Остатокот Главата Gripper Костец Риболов Прачка Носителот Риболов Справи со Додатоци

DEN 271.00 382.08

Гума задник почиваКоличина : 3pcsНа располагање големи димензии и малата големина.Голема големина отворање 25mmМала големина отворање 14mmНа флуоресцентна зелена боја е видлив во ноќта .Црни :

Риболов Справи Со Автоматско Двојно Пролет Агол Риба Пол Се Справи Со Заградата Риболов Заградата Род Носителот AntiRust Челик Fising Додаток
 • Неодамнешно

Риболов Справи Со Автоматско Двојно Пролет Агол Риба Пол Се Справи Со Заградата Риболов Заградата Род Носителот AntiRust Челик Fising Додаток

DEN 609.00 716.16

Автоматско Двојно Пролет Риба Род Носителот Анти ' Рѓа Челик Риболов Пол ЗаградатаСпецификации : Карактеристики : Риболов прачка заградата се користи за влечење до прачка автоматски кога постои риба зголемувањето на кука. Кога постои риба зголемувањето на кука, црвениот активирањето ќе бидат повлечени автоматски со извори upsprings природно, така може да се добие риба лесно. Автоматско вртливата море риболов прачка стојат и практично да се донесе. Три прилагодлива чувствителност. Завршува да остане уште на земјата.Предупредување : Силна пролет и активирањето може да биде опасно со неправилна употреба, ве молиме да се свесни за безбедност. Децата не им е дозволено да ја користите оваа држачот. За риболов само. Не стојат зад носителот кога ќе го користите.Материјал : ЧеликБоја : СребренаПроизвод Тежина : 490 G / 17.28 УнциПроизвод Димензии (L*W*H) : 445*60*5 ММ / 17.52*2.36*0.20 ИнчиПакет Тежина : 490 G / 17.28 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 445*60*5 ММ / 17.52*2.36*0.20 ИнчиМало Пакување : Не, Не ПакувањеПакетот Вклучува : 1 x Риба Род Носителот

Риболов Мултифункционален Plier ЈП линија намали Крап pesca Додатоци pesca Риба се справи со Намамат Кука Смена Линија Машина Ножици Клешти
 • Неодамнешно

Риболов Мултифункционален Plier ЈП линија намали Крап pesca Додатоци pesca Риба се справи со Намамат Кука Смена Линија Машина Ножици Клешти

DEN 158.00 211.20

Ова е 100% сосема нов и висок квалитет на риболов plier Тоа е многу корисно за рибар, како што е мултифункционален : сечење риболов линија плетенки, отстранување на кука, tighting јазли, клипинг челик жица и сл...

OOTDTY 2 парчиња Крап Риболов Риби на Мамка Алатка за Поставување на Одлуки Апаратури Вежба Кука Капчиња Игла се Справи со
 • Неодамнешно

OOTDTY 2 парчиња Крап Риболов Риби на Мамка Алатка за Поставување на Одлуки Апаратури Вежба Кука Капчиња Игла се Справи со

DEN 52.00 66.72

2 парчиња Крап Риболов Риби на Мамка Алатка за Поставување на Одлуки Апаратури Вежба Кука Капчиња Игла се Справи со100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 2 во 1, корисни за мамка продорен или линија за прицврстување...