• Неодамнешно
HENGJIA 5pcs 12cm Minnow Риболов Мами 3D Вештачки Мамки Тешко Висока Јаглерод Куки пливаат мамка Тешко Мамки за Риболов Справи

HENGJIA 5pcs 12cm Minnow Риболов Мами 3D Вештачки Мамки Тешко Висока Јаглерод Куки пливаат мамка Тешко Мамки за Риболов Справи

DEN 288.00
DEN 480.00
-40 %
Достапно

Количина на стоки


Опис на производот боја : на Располагање во 5 бои тежина : 10.3 g должина : 11.5 cm Кука : 6# висока јаглероден челик куки пакување : 5pc/многу Едноставна opp вреќа пакет материјал : тешко мамка Продажбата модел : микс цел
Карактеристика : Сите слики се направени во вид. Стил : Попер Мамка намамат Светли бои за да привлечат големи риби Непречено и брзо нуркачка акција
Answer : ___________________________ Note : Нови Пристигнување
На Јадицата Е Исклучително Остар. Ве молиме да се Грижи За се Справи со Тоа се Задржи Надвор Од Децата се Постигне.
Испорака Детали за : Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Генерално превозот времето е помеѓу 15-60 дена на било која земја. Но, понекогаш тоа е зависи од различни обичај решавање на проблемот. Понекогаш е бавна. Понекогаш е брзо.Превозот преку EMS,DHL ТНТ или FEDex се исто така avaliable ако сакате да плаќаат дополнителна наплата. Се врати и враќање : Ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите.Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики. Повратни информации : Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Со цел да се обезбеди подобра услуга, ве молиме да не остави никакви негативни, неутрални повратни информации или спор без комуникација.Ние веруваме дека секој проблем може да се реши правилно, ние нема да ве изневерам. Најдобра услуга е нашиот живот-долго извршување; само се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања.

Карактеристики на понудата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
MI0865
Бренд Име:
HENGJIA
Должината На Телото:
12CM (Прибл.)
Тежина:
10G about
боја:
5colos Како што е прикажано на сликата
кука:
#4 висока јаглероден челик Treble кука
Пливање:
0.3~1.5 м

Слични понуди

L59J 5g или 7g Гума Риболов Оу Jigs УБОДНИ Мамки Гума Бас Jigs BKK Кука Силикони Жица Брада Мами
 • Неодамнешно

L59J 5g или 7g Гума Риболов Оу Jigs УБОДНИ Мамки Гума Бас Jigs BKK Кука Силикони Жица Брада Мами

DEN 333.00 333.12

L59 J 5g или 7g Гума Риболов Оу Jigs УБОДНИ Мамки Гума Бас Jigs BKK Кука Силикони Жица Брада МамиГолемина : 5g и 7g ( тежината на олово кука )Должината на УБОДНИ глава : 31.7 мм и 32.6 mmОдлични Перформанси,со висок квалитет мамиПАКЕТ СОДРЖИНА : 3pcs * 7g гума убодни или 4pcs * 7g гума убодниЗабелешка : Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете на следниве слики за да ги најдете...

Tsurinoya 10pcs/Мека торба Мамки за Риболов Мами Мека Пластика Риболов Црви Мека Ракчиња Бас Топло-Продажба Риболов Вештачки Мамки
 • Неодамнешно

Tsurinoya 10pcs/Мека торба Мамки за Риболов Мами Мека Пластика Риболов Црви Мека Ракчиња Бас Топло-Продажба Риболов Вештачки Мамки

DEN 145.00 285.12

Tsurinoya 10pcs / Мека торба Мамки за Риболов Мами Мека Пластика Риболов Црви Мека Ракчиња Бас ТоплоПродажба Риболов Вештачки МамкиСпецификации : 1...

Промоција!! Топла Продажба!! 50PCS 2cm 0.35 g maggot Копачка Мека Намамат Мамки Црви Сјај Shrimps Риболов Мами За Риболов Справи
 • Неодамнешно

Промоција!! Топла Продажба!! 50PCS 2cm 0.35 g maggot Копачка Мека Намамат Мамки Црви Сјај Shrimps Риболов Мами За Риболов Справи

DEN 52.00 95.52

Карактеристики : 100% бенд нов и висок квалитетМеки Силиконски мека Мамка Fluke Риба, Риболов Saltwater Риба НамаматМногу Удобен Трајни Риболов Алатка, Светли бои за да привлечат големи рибиСиликонски риба во облик на дизајнирање, креирање животкако пливање на дејствија во вода.Прекрасен алатки за љубителите на риболов.Спецификации : Тип : Мека мамкаКоличина : 100pcsМатеријал : СиликонПакет Листата : 1*100 Pcs Мека Мами

LED трепка Риболов Намамат Блиц Светлина 10cm Minnow Прозрачна Лигњи Убодни Ракчиња Мамка Ноќ Риболов Намамат Случаен Боја Испорака 1PC
 • Неодамнешно

LED трепка Риболов Намамат Блиц Светлина 10cm Minnow Прозрачна Лигњи Убодни Ракчиња Мамка Ноќ Риболов Намамат Случаен Боја Испорака 1PC

DEN 69.00 93.60

Карактеристики : 1 На ракчиња мамка може да се фрли во водата за да се соберат shoal на риби и е погодна за различни услови вода...

Maximumcatch 8Pcs/Многу Две Опашки Grubs Мами Мека Риболов Мами 70mm 3.3 g Вештачки Мамки Мека Мамка
 • Неодамнешно

Maximumcatch 8Pcs/Многу Две Опашки Grubs Мами Мека Риболов Мами 70mm 3.3 g Вештачки Мамки Мека Мамка

DEN 220.00 259.20

Maximumcatch 8 Pcs / Многу Две Опашки Grubs Мами Мека Риболов Мами 70mm 3.3 g Вештачки Мамки Мека МамкаКарактеристики : 1.Тип : Мека риболов мами2.Боја : 4 Бои,можете да изберете што боја ви се допаѓа.3.Должина : 3.8 инчи / 70mm4.Тежина : 3.3 g / pc5.Материјал : Мека пластика6.Количина : 8pcs / торбаСите наши мека пластика се произведени со користење на високо квалитетни компоненти за да им даде неверојатна животкако акција која ќе се вози на риба луди!Секој намамат е внимателно се тестирани од страна на професионални риболовците пред тоа е произведен за да ви даде најдобар можен риболов искуство.

1PCS/многу 10 cm 9 g Риболов Намамат Minnow Тешко Мамка со 2 Риболов Куки Риболов Справи Намамат 3D Очи
 • Неодамнешно

1PCS/многу 10 cm 9 g Риболов Намамат Minnow Тешко Мамка со 2 Риболов Куки Риболов Справи Намамат 3D Очи

DEN 57.60

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе Испратите Побрзо Превозот Начин.Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

Летаат Врзување Цевки Крути Цевки Цевка Муви Врзување Материјал Достапен Во 4 Големини,Јасно
 • Неодамнешно

Летаат Врзување Цевки Крути Цевки Цевка Муви Врзување Материјал Достапен Во 4 Големини,Јасно

DEN 513.60

Достапен во 4 големини : XSmall (1.4 mm НА x 200mm долго, 30 По Пакет.) Мали (1.8 mm НА x 200mm долго, 30 По Пакет.) Медиум (2.2 mm НА x 200mm долго, 30 По Пакет.) Голема (3.0 mm НА x 200mm долго, 30 По Пакет.) Се создаде цевка лета на било која должина до 200mm ...

DAGEZI цврст метал хард намамат прозрачна minnow попер чудак мамка метал sequins зима риболов намамат кука море риболов справи
 • Неодамнешно

DAGEZI цврст метал хард намамат прозрачна minnow попер чудак мамка метал sequins зима риболов намамат кука море риболов справи

DEN 186.00 213.60

Спецификација на Светлечки Риболов Лажици Најдобро може да се Користи За СлатководниМодел : 4cm / 7g 4.7 cm / 10g од 5cm / 15g 5.8 cm / 21g answer : ___________________________ Note : со лажица ги намамат има 5 модели, ако треба различни модел во многу, ве молиме оставете порака за нас кога ќе ја поставите вашата цел...

1PCS 9cm 12g Лебди Риболов Мами Длабоко Нуркање Јапонски Wobbler Чудак Мамка Бас Штука Crankbait со Кука
 • Неодамнешно

1PCS 9cm 12g Лебди Риболов Мами Длабоко Нуркање Јапонски Wobbler Чудак Мамка Бас Штука Crankbait со Кука

DEN 97.00 118.08

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

42 компјутери Lifelike Риболов Намамат Мешани 6 Модели Тешко Мамки 42 Бои Крап Риболов Справи со Вештачки Висок Квалитет Мамка
 • Неодамнешно

42 компјутери Lifelike Риболов Намамат Мешани 6 Модели Тешко Мамки 42 Бои Крап Риболов Справи со Вештачки Висок Квалитет Мамка

DEN 1244.00 1658.40

Топла 42pcs многу Риболов Мами Мешани 6 Модел Minnow Намамат Вештачки Квалитетна Професионална Crankbait Wobblers Риболов Справи pescaКарактеристики : тие се создаде животкако пливање на дејствија во вода!непречено и брзо нуркачка акцијасветли бои за да привлечат големи риби!3 D очи се направи една моќна алатка за фаќањеПакет се Вклучени : 42* Риболов Намамат( со opp вреќа)

Чаталестите Опашка Риболов Намамат 115mm 7g Пластични Мека Намамат Swimbait Вештачки Мамки Бас Пластични Црв Бас Риболов 4pcs/многу
 • Неодамнешно

Чаталестите Опашка Риболов Намамат 115mm 7g Пластични Мека Намамат Swimbait Вештачки Мамки Бас Пластични Црв Бас Риболов 4pcs/многу

DEN 140.00 233.28

Чаталестите Опашка Риболов Намамат 115mm 7g Пластични Мека Намамат Swimbait Вештачки Мамки Бас Пластични Црв Бас Риболов 4pcs / многу

Бас Риболов Намамат Minnow Мамка Лебди Wobbler 5g 10cm Ноќ Риболов Мамка 1 Buc/многу Крап Мамка Висок Квалитет Peche
 • Неодамнешно

Бас Риболов Намамат Minnow Мамка Лебди Wobbler 5g 10cm Ноќ Риболов Мамка 1 Buc/многу Крап Мамка Висок Квалитет Peche

DEN 528.00

Бас Риболов Намамат Minnow Мамка Лебди Wobbler 5g 10cm Ноќ Риболов Мамка 1 Buc / многу Крап Мамка Висок Квалитет Peche 100% 3 D дизајн.100% висок квалитет.

NOEBY 1 Buc Риболов Намамат 28g 40g Метал Мамка Море Или Свежи Риболов Доведе Риболов Мами Железо treble Куките
 • Неодамнешно

NOEBY 1 Buc Риболов Намамат 28g 40g Метал Мамка Море Или Свежи Риболов Доведе Риболов Мами Железо treble Куките

DEN 209.00 360.48

Превозот1) цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата Не можеме да брод на државни празници на Кина.2) имаат обврска да соработуваат со царинската(како плаќа данок, или да обезбедуваат одредени информации) за да се добие пакет...

Риболов Мамка За Полнење Убодни Главата Мека Мамка Една Опашка Монета Копачка Црв Фабрика Мамки
 • Неодамнешно

Риболов Мамка За Полнење Убодни Главата Мека Мамка Една Опашка Монета Копачка Црв Фабрика Мамки

DEN 336.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот ќе ја испрати од страна на Непрепорачана Пошта,Ветување 70 дена не постигне ќе се наплата.Ако Цел Износ >7$ ќе ја испрати од страна на Регистрирани Воздух MailРиболов Мамка За Полнење Убодни Главата Мека Мамка Една Опашка Монета Копачка Црв Фабрика МамкиСАД $ 7.50 / многу многу торба пакет многу торба пакет многу

6pc Риболов Тешко Фабрика Намамат Spinnerbait Штука Бас Како Пливање на Дејствија Во Вода, Риболов Wobbler Lifelike Риболов C3
 • Неодамнешно

6pc Риболов Тешко Фабрика Намамат Spinnerbait Штука Бас Како Пливање на Дејствија Во Вода, Риболов Wobbler Lifelike Риболов C3

DEN 469.44

6pc Риболов Тешко Фабрика Намамат Spinnerbait Штука БасКако Пливање На Дејствија Во ВодаНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надеваме дека може да се разбереКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 6pcМатеријал : АлуминиумскиБоја : како што е прикажано во екранотТие се создаде животкако пливање на дејствија во вода!Непречено и брзо нуркачка акцијаСветли бои за да привлечат големи риби!ВисокаРезолуција Тело ДеталиПакетот Вклучува : 6pc Риболов Тешко Фабрика Намамат Spinnerbait Штука Бас

60pcs/многу Тешко Мамки Мешани 9 Различни Стил Риболов Мами Квалитет Lifelike Бас Crankbait Wobblers Риболов Справи со 60 Бои
 • Неодамнешно

60pcs/многу Тешко Мамки Мешани 9 Различни Стил Риболов Мами Квалитет Lifelike Бас Crankbait Wobblers Риболов Справи со 60 Бои

DEN 3715.20

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

Доведе Главата Кука Риба 2 парчиња 33g 140mm Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Риболов Справи со Риболов Мами
 • Неодамнешно

Доведе Главата Кука Риба 2 парчиња 33g 140mm Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Риболов Справи со Риболов Мами

DEN 169.00 273.60

Доведе Главата Кука Риба 33g 140mm Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Намамат Риболов Справи со Риболов МамиСпецификација : Тежина1.2 мл / 33gДолжина5.5 инчи / 140mmКОЛИЧИНА2 парчињаБоја6colorP r od uct Карактеристики : Риба телото мека, убава пливање држење на телото, може да биде многу симулирани, раководител на пакет олово, долга опашка, 3 D око, е добра опрема, патување риболов.Пакет доведе риба е еднаква на својата глава кука + мека, има стерео чувство повеќе и повеќе како живи риби, повеќе живописни, повеќе мамка риба;Чувствуваат мека истрајност, влегува вода по бран проток осцилација, lifelike;Еднократно, риболов корист;Начин, жесток риба убиец, ве молиме според временските услови, вода, водата, длабочина, температура, и така натаму и така натаму различни флексибилен избор на различни видови.Вкупно 3 грама тежина : 18g Линк : 27g Линк : Детали За Производот :

5pcs/Многу 10.5 см 21g Мека Подигање на Опашката Риболов Намамат Убодни Главата Swimbait Доведе Мамка Риба Штука Muskie Мамка Зима Мраз Риболов Намамат
 • Неодамнешно

5pcs/Многу 10.5 см 21g Мека Подигање на Опашката Риболов Намамат Убодни Главата Swimbait Доведе Мамка Риба Штука Muskie Мамка Зима Мраз Риболов Намамат

DEN 306.00 536.16

Опис : 1.Тие се создаде животкако пливање на дејствија во вода 2.непречено и брзо нуркачка акција светли бои за да привлечат големи риби...