• Неодамнешно
Maximumcatch 5Pcs/Многу Swimbait Мека Риболов Мами 122mm 10.7 g Вештачки Мамки Мека Мамка Убодни Гребло Намамат

Maximumcatch 5Pcs/Многу Swimbait Мека Риболов Мами 122mm 10.7 g Вештачки Мамки Мека Мамка Убодни Гребло Намамат

DEN 204.00
DEN 240.00
-15 %
Достапно

Количина на стоки


Maximumcatch 5 Pcs/Многу Swimbait Мека Риболов Мами 122mm 10.7 g Вештачки Мамки Мека Мамка Убодни Гребло Намамат
Карактеристики :
1.Тип : Мека риболов мами
2.Боја : 4 Бои,можете да изберете што боја ви се допаѓа.
3.Должина : 4.8 инчи/122mm
4.Тежина : 10.7 g/pc
5.Материјал : Мека пластика
6.Количина : 5pcs/торба
Сите наши мека пластика се произведени со користење на високо квалитетни компоненти за да им даде неверојатна живот-како акција која ќе се вози на риба луди!
Секој намамат е внимателно се тестирани од страна на професионални риболовците пред тоа е произведен за да ви даде најдобар можен риболов искуство.

Карактеристики на понудата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
RY 40 Мека Риболов Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Материјал:
Мека пластика
Должина:
4.8inches/122mm
Тежина:
10.7g
Количина:
5pcs/торба

Слични понуди

Промоција!! Топла Продажба!! 50PCS 2cm 0.35 g maggot Копачка Мека Намамат Мамки Црви Сјај Shrimps Риболов Мами За Риболов Справи
 • Неодамнешно

Промоција!! Топла Продажба!! 50PCS 2cm 0.35 g maggot Копачка Мека Намамат Мамки Црви Сјај Shrimps Риболов Мами За Риболов Справи

DEN 52.00 95.52

Карактеристики : 100% бенд нов и висок квалитетМеки Силиконски мека Мамка Fluke Риба, Риболов Saltwater Риба НамаматМногу Удобен Трајни Риболов Алатка, Светли бои за да привлечат големи рибиСиликонски риба во облик на дизајнирање, креирање животкако пливање на дејствија во вода.Прекрасен алатки за љубителите на риболов.Спецификации : Тип : Мека мамкаКоличина : 100pcsМатеријал : СиликонПакет Листата : 1*100 Pcs Мека Мами

5pcs 7cm Риболов Topwater Лебди Попер Poper Намамат Куки Мамка за да се Создаде Живот-Како Пливање на Дејствија Во Вода C3
 • Неодамнешно

5pcs 7cm Риболов Topwater Лебди Попер Poper Намамат Куки Мамка за да се Создаде Живот-Како Пливање на Дејствија Во Вода C3

DEN 178.00 274.08

5pcs 7cm Риболов Topwater Лебди Попер Poper Намамат КукитеМамка За Да Се Создаде ЖивотКако Пливање На Дејствија Во ВодаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 5Должина : 7cmТежина : 9 GМатеријал : АлуминиумскиБоја : како што е прикажано во екранотТие се создаде животкако пливање на дејствија во вода!Непречено и брзо нуркачка акцијаСветли бои за да привлечат големи риби!3 D очи се направи една моќна алатка за фаќањеВисокаРезолуција Тело ДеталиWeedless Кука ДизајнПакетот Вклучува : 1 X 5pc 7cm Риболов Topwater Лебди Попер Poper Намамат Куки Мамка

Tsurinoya 10pcs/Мека торба Мамки за Риболов Мами Мека Пластика Риболов Црви Мека Ракчиња Бас Топло-Продажба Риболов Вештачки Мамки
 • Неодамнешно

Tsurinoya 10pcs/Мека торба Мамки за Риболов Мами Мека Пластика Риболов Црви Мека Ракчиња Бас Топло-Продажба Риболов Вештачки Мамки

DEN 145.00 285.12

Tsurinoya 10pcs / Мека торба Мамки за Риболов Мами Мека Пластика Риболов Црви Мека Ракчиња Бас ТоплоПродажба Риболов Вештачки МамкиСпецификации : 1...

2m Летаат Риболов Wooly Црв Летаат Streamer Летаат Врзување Chenile Дебелина 3мм ~ 5mm Маслиново Бела Розова Зелена Црвена Кафеава итн..
 • Неодамнешно

2m Летаат Риболов Wooly Црв Летаат Streamer Летаат Врзување Chenile Дебелина 3мм ~ 5mm Маслиново Бела Розова Зелена Црвена Кафеава итн..

DEN 47.00 59.52

2m Летаат Риболов Wooly Црв Летаат Streamer Летаат Врзување Chenile Дебелина 3мм ~ 5mm Маслиново Бела Розова Зелена Црвена Кафеава итн.дебела wooly црв / streamer chenile2m / торба; големина дебели, околу 4mm ± 1mmповеќе бои за опција

Чаталестите Опашка Риболов Намамат 115mm 7g Пластични Мека Намамат Swimbait Вештачки Мамки Бас Пластични Црв Бас Риболов 4pcs/многу
 • Неодамнешно

Чаталестите Опашка Риболов Намамат 115mm 7g Пластични Мека Намамат Swimbait Вештачки Мамки Бас Пластични Црв Бас Риболов 4pcs/многу

DEN 140.00 233.28

Чаталестите Опашка Риболов Намамат 115mm 7g Пластични Мека Намамат Swimbait Вештачки Мамки Бас Пластични Црв Бас Риболов 4pcs / многу

42 компјутери Lifelike Риболов Намамат Мешани 6 Модели Тешко Мамки 42 Бои Крап Риболов Справи со Вештачки Висок Квалитет Мамка
 • Неодамнешно

42 компјутери Lifelike Риболов Намамат Мешани 6 Модели Тешко Мамки 42 Бои Крап Риболов Справи со Вештачки Висок Квалитет Мамка

DEN 1244.00 1658.40

Топла 42pcs многу Риболов Мами Мешани 6 Модел Minnow Намамат Вештачки Квалитетна Професионална Crankbait Wobblers Риболов Справи pescaКарактеристики : тие се создаде животкако пливање на дејствија во вода!непречено и брзо нуркачка акцијасветли бои за да привлечат големи риби!3 D очи се направи една моќна алатка за фаќањеПакет се Вклучени : 42* Риболов Намамат( со opp вреќа)

1PCS 6cm 9.3 g Зима Мраз Риболов Убодни Wobbler Тоне Пливаат Мамка Намамат Крап Риболов Куки Доведе Тешко ги Намамат Pesca
 • Неодамнешно

1PCS 6cm 9.3 g Зима Мраз Риболов Убодни Wobbler Тоне Пливаат Мамка Намамат Крап Риболов Куки Доведе Тешко ги Намамат Pesca

DEN 78.00 95.52

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

L59J 5g или 7g Гума Риболов Оу Jigs УБОДНИ Мамки Гума Бас Jigs BKK Кука Силикони Жица Брада Мами
 • Неодамнешно

L59J 5g или 7g Гума Риболов Оу Jigs УБОДНИ Мамки Гума Бас Jigs BKK Кука Силикони Жица Брада Мами

DEN 333.00 333.12

L59 J 5g или 7g Гума Риболов Оу Jigs УБОДНИ Мамки Гума Бас Jigs BKK Кука Силикони Жица Брада МамиГолемина : 5g и 7g ( тежината на олово кука )Должината на УБОДНИ глава : 31.7 мм и 32.6 mmОдлични Перформанси,со висок квалитет мамиПАКЕТ СОДРЖИНА : 3pcs * 7g гума убодни или 4pcs * 7g гума убодниЗабелешка : Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете на следниве слики за да ги најдете...

1PCS 9cm 12g Лебди Риболов Мами Длабоко Нуркање Јапонски Wobbler Чудак Мамка Бас Штука Crankbait со Кука
 • Неодамнешно

1PCS 9cm 12g Лебди Риболов Мами Длабоко Нуркање Јапонски Wobbler Чудак Мамка Бас Штука Crankbait со Кука

DEN 97.00 118.08

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

60pcs/многу Тешко Мамки Мешани 9 Различни Стил Риболов Мами Квалитет Lifelike Бас Crankbait Wobblers Риболов Справи со 60 Бои
 • Неодамнешно

60pcs/многу Тешко Мамки Мешани 9 Различни Стил Риболов Мами Квалитет Lifelike Бас Crankbait Wobblers Риболов Справи со 60 Бои

DEN 3715.20

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

MNFT 12Pcs Поглед Запира Пластични Мамки Гранули Крап Риболов Мами Со Малку Пластични Кука
 • Неодамнешно

MNFT 12Pcs Поглед Запира Пластични Мамки Гранули Крап Риболов Мами Со Малку Пластични Кука

DEN 105.00 131.52

MNFT 12 Pcs Поглед Запира Пластични Мамки Гранули Крап Риболов Мами Со Малку Пластични Кука Опис на Производот Овие 12mm малку пластични купола ќе престане да се развиени за да додадете нова димензија на вашата риболов...

Летаат Врзување Цевки Крути Цевки Цевка Муви Врзување Материјал Достапен Во 4 Големини,Јасно
 • Неодамнешно

Летаат Врзување Цевки Крути Цевки Цевка Муви Врзување Материјал Достапен Во 4 Големини,Јасно

DEN 513.60

Достапен во 4 големини : XSmall (1.4 mm НА x 200mm долго, 30 По Пакет.) Мали (1.8 mm НА x 200mm долго, 30 По Пакет.) Медиум (2.2 mm НА x 200mm долго, 30 По Пакет.) Голема (3.0 mm НА x 200mm долго, 30 По Пакет.) Се создаде цевка лета на било која должина до 200mm ...

6pc Риболов Тешко Фабрика Намамат Spinnerbait Штука Бас Како Пливање на Дејствија Во Вода, Риболов Wobbler Lifelike Риболов C3
 • Неодамнешно

6pc Риболов Тешко Фабрика Намамат Spinnerbait Штука Бас Како Пливање на Дејствија Во Вода, Риболов Wobbler Lifelike Риболов C3

DEN 469.44

6pc Риболов Тешко Фабрика Намамат Spinnerbait Штука БасКако Пливање На Дејствија Во ВодаНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надеваме дека може да се разбереКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 6pcМатеријал : АлуминиумскиБоја : како што е прикажано во екранотТие се создаде животкако пливање на дејствија во вода!Непречено и брзо нуркачка акцијаСветли бои за да привлечат големи риби!ВисокаРезолуција Тело ДеталиПакетот Вклучува : 6pc Риболов Тешко Фабрика Намамат Spinnerbait Штука Бас

5pcs/Многу 10.5 см 21g Мека Подигање на Опашката Риболов Намамат Убодни Главата Swimbait Доведе Мамка Риба Штука Muskie Мамка Зима Мраз Риболов Намамат
 • Неодамнешно

5pcs/Многу 10.5 см 21g Мека Подигање на Опашката Риболов Намамат Убодни Главата Swimbait Доведе Мамка Риба Штука Muskie Мамка Зима Мраз Риболов Намамат

DEN 306.00 536.16

Опис : 1.Тие се создаде животкако пливање на дејствија во вода 2.непречено и брзо нуркачка акција светли бои за да привлечат големи риби...

Голема Продажба 8pcs Minnow Риболов Намамат Topwater Wobbler Тешко Пластични Swimbait Вештачки Peche Бас Намамат Риболов Crankbait 9cm 12.8 g
 • Неодамнешно

Голема Продажба 8pcs Minnow Риболов Намамат Topwater Wobbler Тешко Пластични Swimbait Вештачки Peche Бас Намамат Риболов Crankbait 9cm 12.8 g

DEN 466.00 716.16

НОВА ПРОДАВНИЦА ОТВОРАЊЕ!ПОВЕЌЕ ПОПУСТ!ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ!Опис на производот Големина : MI093 9cm 12.8 g Материјал : ABS Пластика Боја : 8 Бои како Квалитет на слика : 8 Pcs / многу Кука : 6#Висока Јаглероден Челик Treble Кука Пакет : Opp Вреќа

Риболов Мамка За Полнење Убодни Главата Мека Мамка Една Опашка Монета Копачка Црв Фабрика Мамки
 • Неодамнешно

Риболов Мамка За Полнење Убодни Главата Мека Мамка Една Опашка Монета Копачка Црв Фабрика Мамки

DEN 336.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот ќе ја испрати од страна на Непрепорачана Пошта,Ветување 70 дена не постигне ќе се наплата.Ако Цел Износ >7$ ќе ја испрати од страна на Регистрирани Воздух MailРиболов Мамка За Полнење Убодни Главата Мека Мамка Една Опашка Монета Копачка Црв Фабрика МамкиСАД $ 7.50 / многу многу торба пакет многу торба пакет многу

Бас Риболов Намамат Minnow Мамка Лебди Wobbler 5g 10cm Ноќ Риболов Мамка 1 Buc/многу Крап Мамка Висок Квалитет Peche
 • Неодамнешно

Бас Риболов Намамат Minnow Мамка Лебди Wobbler 5g 10cm Ноќ Риболов Мамка 1 Buc/многу Крап Мамка Висок Квалитет Peche

DEN 528.00

Бас Риболов Намамат Minnow Мамка Лебди Wobbler 5g 10cm Ноќ Риболов Мамка 1 Buc / многу Крап Мамка Висок Квалитет Peche 100% 3 D дизајн.100% висок квалитет.

40pcs Spinnerbait Риболов Намамат 19.5 g Метал Фабрика Buzzbait Риболов Мами Swimbait Рефлексивни Златна Убодни Лажица Риболов Мамка
 • Неодамнешно

40pcs Spinnerbait Риболов Намамат 19.5 g Метал Фабрика Buzzbait Риболов Мами Swimbait Рефлексивни Златна Убодни Лажица Риболов Мамка

DEN 2808.00 4320.00

Опис на производот број на Модел : SB005 Големина : 19.5 g Материјал : Метал Боја : 4 Бои како Квалитет на слика : 40 Pcs / многу Пакет : Opp ВреќаПроизвод Слики

Доведе Главата Кука Риба 2 парчиња 33g 140mm Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Риболов Справи со Риболов Мами
 • Неодамнешно

Доведе Главата Кука Риба 2 парчиња 33g 140mm Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Риболов Справи со Риболов Мами

DEN 169.00 273.60

Доведе Главата Кука Риба 33g 140mm Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Намамат Риболов Справи со Риболов МамиСпецификација : Тежина1.2 мл / 33gДолжина5.5 инчи / 140mmКОЛИЧИНА2 парчињаБоја6colorP r od uct Карактеристики : Риба телото мека, убава пливање држење на телото, може да биде многу симулирани, раководител на пакет олово, долга опашка, 3 D око, е добра опрема, патување риболов.Пакет доведе риба е еднаква на својата глава кука + мека, има стерео чувство повеќе и повеќе како живи риби, повеќе живописни, повеќе мамка риба;Чувствуваат мека истрајност, влегува вода по бран проток осцилација, lifelike;Еднократно, риболов корист;Начин, жесток риба убиец, ве молиме според временските услови, вода, водата, длабочина, температура, и така натаму и така натаму различни флексибилен избор на различни видови.Вкупно 3 грама тежина : 18g Линк : 27g Линк : Детали За Производот :

200 насоки Силикони Здолништа Риболовен Прибор, DIY spinnerbatis buzzbaits гума убодни мами, Солено Лигњи Гума---72
 • Неодамнешно

200 насоки Силикони Здолништа Риболовен Прибор, DIY spinnerbatis buzzbaits гума убодни мами, Солено Лигњи Гума---72

DEN 75.00 79.20

Околу 180 насоки по парче.Секое влакно Ширина : 0.7 мм.Тие се користат во многу partterns на муви врзување!Овие нозе се силни и за Разлика од Гума што Никогаш нема да се Влошува!Пакување : 1 парче избрани.Ако сакате вашата специфична боја, ве молиме да ни оставите порака.