• Неодамнешно
Maximumcatch 8Pcs/Многу Две Опашки Grubs Мами Мека Риболов Мами 70mm 3.3 g Вештачки Мамки Мека Мамка

Maximumcatch 8Pcs/Многу Две Опашки Grubs Мами Мека Риболов Мами 70mm 3.3 g Вештачки Мамки Мека Мамка

DEN 220.00
DEN 259.20
-15 %
Достапно

Количина на стоки


Maximumcatch 8 Pcs/Многу Две Опашки Grubs Мами Мека Риболов Мами 70mm 3.3 g Вештачки Мамки Мека Мамка
Карактеристики :
1.Тип : Мека риболов мами
2.Боја : 4 Бои,можете да изберете што боја ви се допаѓа.
3.Должина : 3.8 инчи/70mm
4.Тежина : 3.3 g/pc
5.Материјал : Мека пластика
6.Количина : 8pcs/торба
Сите наши мека пластика се произведени со користење на високо квалитетни компоненти за да им даде неверојатна живот-како акција која ќе се вози на риба луди!
Секој намамат е внимателно се тестирани од страна на професионални риболовците пред тоа е произведен за да ви даде најдобар можен риболов искуство.

Карактеристики на понудата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
RY 12 Мека Риболов Намамат
Материјал:
Мека пластика
Должина:
3.8inches/70mm
Тежина:
3.3g
Количина:
8pcs/торба

Слични понуди

11.5 cm/11g 1pcs Риболов Мами Lifelike 3D Очи Minnow Намамат 10 Избор на бои со Висок Квалитет Wobblers Риболов Мамка Treble Куките
 • Неодамнешно

11.5 cm/11g 1pcs Риболов Мами Lifelike 3D Очи Minnow Намамат 10 Избор на бои со Висок Квалитет Wobblers Риболов Мамка Treble Куките

DEN 47.00 62.40

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе го Испратите на Располагање Следење на Превозот Начин Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

Tsurinoya 10pcs/Мека торба Мамки за Риболов Мами Мека Пластика Риболов Црви Мека Ракчиња Бас Топло-Продажба Риболов Вештачки Мамки
 • Неодамнешно

Tsurinoya 10pcs/Мека торба Мамки за Риболов Мами Мека Пластика Риболов Црви Мека Ракчиња Бас Топло-Продажба Риболов Вештачки Мамки

DEN 145.00 285.12

Tsurinoya 10pcs / Мека торба Мамки за Риболов Мами Мека Пластика Риболов Црви Мека Ракчиња Бас ТоплоПродажба Риболов Вештачки МамкиСпецификации : 1...

200 насоки Силикони Здолништа Риболовен Прибор, DIY spinnerbatis buzzbaits гума убодни мами, Солено Лигњи Гума---72
 • Неодамнешно

200 насоки Силикони Здолништа Риболовен Прибор, DIY spinnerbatis buzzbaits гума убодни мами, Солено Лигњи Гума---72

DEN 75.00 79.20

Околу 180 насоки по парче.Секое влакно Ширина : 0.7 мм.Тие се користат во многу partterns на муви врзување!Овие нозе се силни и за Разлика од Гума што Никогаш нема да се Влошува!Пакување : 1 парче избрани.Ако сакате вашата специфична боја, ве молиме да ни оставите порака.

Smart Риболов Намамат 115mm/22g Попер Мамка 3D Очи Iscas Artificiais Став Pesca Peche En Mer Swimbait Риболов Справи Мами Внесувач
 • Неодамнешно

Smart Риболов Намамат 115mm/22g Попер Мамка 3D Очи Iscas Artificiais Став Pesca Peche En Mer Swimbait Риболов Справи Мами Внесувач

DEN 144.00 240.96

Smart Риболов Намамат 115mm / 22g Попер Мамка 3 D Очи Iscas Artificiais Став Pesca Peche En Mer Swimbait Риболов Справи Мами ВнесувачКарактеристики : 1...

Топла 1pcs Риболов Мами Добар Квалитет Minnow Модел Намамат Вештачки Направи Пластични Тешко Мамки со 3D Очи Treble Куки се Справи со pesca.
 • Неодамнешно

Топла 1pcs Риболов Мами Добар Квалитет Minnow Модел Намамат Вештачки Направи Пластични Тешко Мамки со 3D Очи Treble Куки се Справи со pesca.

DEN 62.40

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе го Испратите на Располагање Следење на Превозот Начин Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

[4 ПАРЧИЊА] Мека Риболов Намамат Лажни Вештачки Мамки за Риболов Мами Мека Пластика За Предење Телескопски Риба 9cm 5g
 • Неодамнешно

[4 ПАРЧИЊА] Мека Риболов Намамат Лажни Вештачки Мамки за Риболов Мами Мека Пластика За Предење Телескопски Риба 9cm 5g

DEN 182.00 236.16

[4 PCS]Должина : 9cm Тежина : 5g Боја : 4 бои Карактеристики : светла боја, Боја и разновиден избор Пакување : [4 парчиња / торба]

Летаат Врзување Цевки Крути Цевки Цевка Муви Врзување Материјал Достапен Во 4 Големини,Јасно
 • Неодамнешно

Летаат Врзување Цевки Крути Цевки Цевка Муви Врзување Материјал Достапен Во 4 Големини,Јасно

DEN 513.60

Достапен во 4 големини : XSmall (1.4 mm НА x 200mm долго, 30 По Пакет.) Мали (1.8 mm НА x 200mm долго, 30 По Пакет.) Медиум (2.2 mm НА x 200mm долго, 30 По Пакет.) Голема (3.0 mm НА x 200mm долго, 30 По Пакет.) Се создаде цевка лета на било која должина до 200mm ...

Бесплатен превозот кутија тешко пластични црвено главата бела тело риболов намамат прозрачна minnow попер чудак мамки мамка за полнење риболов сет
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот кутија тешко пластични црвено главата бела тело риболов намамат прозрачна minnow попер чудак мамки мамка за полнење риболов сет

DEN 542.00 570.24

Бесплатен превозот 3 кутии многу мека силициум црв мамка намамат риболов мека крапот ги намамат мамка крап мамки за риболов справи skabi многупарчиња / многуБесплатен превозот 4pcs 21g Hest риболов VMC кука barra треска џек пастрмка бас платика костур ОЗ свиткана молив намамат мамка умирање молив намамат многупарчиња / многуБесплатен превозот 24 компјутери / многу 5.5 cm 12g Тешко мамки Метал АТМОСФЕРА риболов намамат мамки за риболов VIB штракаат мами wobbler риболов многупарчиња / многуБесплатен превозот 2 парчиња X 110mm 14g Тешко супер minnow намамат риболов мамки сите тело прозрачна minnow мамки ноќ риболов minnow намамат многупарчиња / многуБесплатен превозот 200pcs 4cm 5cm 6cm 8cm сите видови на вештачки црв копачка завртка риболов мами мека црв копачка завртка во риболов намамат многупарчиња / многуБесплатен превозот 6pcs Бесплатен превозот 6pcs 8.5 cm 23g многу мека црв мамки мека ракови мами вештачки мамки рак намами со кука многупарчиња / многу50pcs / Многу Бесплатен превозот риболов залак аларм риболов бел мала рибарското залак пластични близнак прстени ,50mm многупарчиња / многуБесплатен превозот 5pcs / Многу saltwater попер мами голема игра попер намамат мамки 10cm 16g многупарчиња / многуБесплатен превозот 10pcs / Многу Слатководни cicada инсекти намамат лебди swimbaits намамат мандарина костур убиец многупарчиња / многуБесплатен превозот тешко пластични мамка за полнење прозрачна minnow попер чудак мамка метална лажица зима риболов намамат кука море риболов справи многупарчиња / многуБесплатен превозот мамка за полнење 35 мека мамка мали 10 доведе главата кука намамат комбинација поставете мека риболов намамат поставете мека мамки за риболов справи

40pcs Spinnerbait Риболов Намамат 19.5 g Метал Фабрика Buzzbait Риболов Мами Swimbait Рефлексивни Златна Убодни Лажица Риболов Мамка
 • Неодамнешно

40pcs Spinnerbait Риболов Намамат 19.5 g Метал Фабрика Buzzbait Риболов Мами Swimbait Рефлексивни Златна Убодни Лажица Риболов Мамка

DEN 2808.00 4320.00

Опис на производот број на Модел : SB005 Големина : 19.5 g Материјал : Метал Боја : 4 Бои како Квалитет на слика : 40 Pcs / многу Пакет : Opp ВреќаПроизвод Слики

Риболов Мамка За Полнење Убодни Главата Мека Мамка Една Опашка Монета Копачка Црв Фабрика Мамки
 • Неодамнешно

Риболов Мамка За Полнење Убодни Главата Мека Мамка Една Опашка Монета Копачка Црв Фабрика Мамки

DEN 336.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот ќе ја испрати од страна на Непрепорачана Пошта,Ветување 70 дена не постигне ќе се наплата.Ако Цел Износ >7$ ќе ја испрати од страна на Регистрирани Воздух MailРиболов Мамка За Полнење Убодни Главата Мека Мамка Една Опашка Монета Копачка Црв Фабрика МамкиСАД $ 7.50 / многу многу торба пакет многу торба пакет многу

1PCS 9cm 12g Лебди Риболов Мами Длабоко Нуркање Јапонски Wobbler Чудак Мамка Бас Штука Crankbait со Кука
 • Неодамнешно

1PCS 9cm 12g Лебди Риболов Мами Длабоко Нуркање Јапонски Wobbler Чудак Мамка Бас Штука Crankbait со Кука

DEN 97.00 118.08

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

NOEBY 1 Buc Риболов Намамат 28g 40g Метал Мамка Море Или Свежи Риболов Доведе Риболов Мами Железо treble Куките
 • Неодамнешно

NOEBY 1 Buc Риболов Намамат 28g 40g Метал Мамка Море Или Свежи Риболов Доведе Риболов Мами Железо treble Куките

DEN 209.00 360.48

Превозот1) цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата Не можеме да брод на државни празници на Кина.2) имаат обврска да соработуваат со царинската(како плаќа данок, или да обезбедуваат одредени информации) за да се добие пакет...

L59J 5g или 7g Гума Риболов Оу Jigs УБОДНИ Мамки Гума Бас Jigs BKK Кука Силикони Жица Брада Мами
 • Неодамнешно

L59J 5g или 7g Гума Риболов Оу Jigs УБОДНИ Мамки Гума Бас Jigs BKK Кука Силикони Жица Брада Мами

DEN 333.00 333.12

L59 J 5g или 7g Гума Риболов Оу Jigs УБОДНИ Мамки Гума Бас Jigs BKK Кука Силикони Жица Брада МамиГолемина : 5g и 7g ( тежината на олово кука )Должината на УБОДНИ глава : 31.7 мм и 32.6 mmОдлични Перформанси,со висок квалитет мамиПАКЕТ СОДРЖИНА : 3pcs * 7g гума убодни или 4pcs * 7g гума убодниЗабелешка : Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете на следниве слики за да ги најдете...

5pcs 7cm Риболов Topwater Лебди Попер Poper Намамат Куки Мамка за да се Создаде Живот-Како Пливање на Дејствија Во Вода C3
 • Неодамнешно

5pcs 7cm Риболов Topwater Лебди Попер Poper Намамат Куки Мамка за да се Создаде Живот-Како Пливање на Дејствија Во Вода C3

DEN 178.00 274.08

5pcs 7cm Риболов Topwater Лебди Попер Poper Намамат КукитеМамка За Да Се Создаде ЖивотКако Пливање На Дејствија Во ВодаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 5Должина : 7cmТежина : 9 GМатеријал : АлуминиумскиБоја : како што е прикажано во екранотТие се создаде животкако пливање на дејствија во вода!Непречено и брзо нуркачка акцијаСветли бои за да привлечат големи риби!3 D очи се направи една моќна алатка за фаќањеВисокаРезолуција Тело ДеталиWeedless Кука ДизајнПакетот Вклучува : 1 X 5pc 7cm Риболов Topwater Лебди Попер Poper Намамат Куки Мамка

Доведе Главата Кука Риба 2 парчиња 33g 140mm Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Риболов Справи со Риболов Мами
 • Неодамнешно

Доведе Главата Кука Риба 2 парчиња 33g 140mm Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Риболов Справи со Риболов Мами

DEN 169.00 273.60

Доведе Главата Кука Риба 33g 140mm Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Намамат Риболов Справи со Риболов МамиСпецификација : Тежина1.2 мл / 33gДолжина5.5 инчи / 140mmКОЛИЧИНА2 парчињаБоја6colorP r od uct Карактеристики : Риба телото мека, убава пливање држење на телото, може да биде многу симулирани, раководител на пакет олово, долга опашка, 3 D око, е добра опрема, патување риболов.Пакет доведе риба е еднаква на својата глава кука + мека, има стерео чувство повеќе и повеќе како живи риби, повеќе живописни, повеќе мамка риба;Чувствуваат мека истрајност, влегува вода по бран проток осцилација, lifelike;Еднократно, риболов корист;Начин, жесток риба убиец, ве молиме според временските услови, вода, водата, длабочина, температура, и така натаму и така натаму различни флексибилен избор на различни видови.Вкупно 3 грама тежина : 18g Линк : 27g Линк : Детали За Производот :

6PCS Море Риболов Риба Бас Topwater Жаба Minnow намамат кука мамки 8.8 g Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

6PCS Море Риболов Риба Бас Topwater Жаба Minnow намамат кука мамки 8.8 g Бесплатен превозот

DEN 287.52

Weigth : 8.8 gКука големина : 6#Боја ќе се Испрати по случаен избор.Пакет се вклучени 6 PCS.Секој намамат има Висока Внатрешна Штракаат(squeaker во телото).Секој доаѓаат со 1 СИЛНА & ОСТРИ treble куки.Секој има Силна Жица Конструкција за максимална издржливост.Секој има пар на крупните 3 D Holographic Очи што ги прави повеќе ЖивотКако & Агресивни.