• Неодамнешно
Maximumcatch 30Pcs/Многу Мека Риболов Намамат Цевки 45mm 0.6 g Вештачки Мамки Црв Мека Мамка Цевки

Maximumcatch 30Pcs/Многу Мека Риболов Намамат Цевки 45mm 0.6 g Вештачки Мамки Црв Мека Мамка Цевки

DEN 263.00
DEN 404.64
-35 %
Достапно

Количина на стоки


30 Pcs/Многу Мека Риболов Намамат Цевки 45mm 0.6 g Вештачки Мамки Црв Мека Мамка Цевки
30 Pcs/многу Мека Риболов Намамат Цевки 45mm 0.6 g
Карактеристики :
1.Тип : Мека риболов мами
2.Боја : 2 Бои,можете да изберете што боја ви се допаѓа.
3.Должина : 1.8 инчи/45mm
4.Тежина : 0.6 g/pc
5.Материјал : Мека пластика
6.Количина : 30pcs/торба
Сите наши мека пластика се произведени со користење на високо квалитетни компоненти за да им даде неверојатна живот-како акција која ќе се вози на риба луди!
Секој намамат е внимателно се тестирани од страна на професионални риболовците пред тоа е произведен за да ви даде најдобар можен риболов искуство.


Карактеристики на понудата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
RY 32
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Материјал:
Мека пластика
Должина:
1.8inches/45mm
Тежина:
0.6g
Количина:
30pcs/торба

Слични понуди

20pcs Крап риболов безбедна зона се кандидира екипаж гума chod бафер монистра носителот справување со тајните доведе безбеден систем крап мрената платика parels
 • Неодамнешно

20pcs Крап риболов безбедна зона се кандидира екипаж гума chod бафер монистра носителот справување со тајните доведе безбеден систем крап мрената платика parels

DEN 132.00 147.84

20pcs Крап риболов безбедна зона се кандидира екипаж гума chod бафер монистра носителот справување со тајните доведе безбеден систем крап мрената платика parels

Maximumcatch 8Pcs/Многу Две Опашки Grubs Мами Мека Риболов Мами 70mm 3.3 g Вештачки Мамки Мека Мамка
 • Неодамнешно

Maximumcatch 8Pcs/Многу Две Опашки Grubs Мами Мека Риболов Мами 70mm 3.3 g Вештачки Мамки Мека Мамка

DEN 177.00 271.68

Maxcatch 8 Pcs / Многу Две Опашки Grubs Мами Мека Риболов Мами 70mm 3.3 g Вештачки Мамки Мека МамкаКарактеристики : 1.Тип : Мека риболов мами2.Боја : 4 Бои,можете да изберете што боја ви се допаѓа.3.Должина : 3.8 инчи / 70mm4.Тежина : 3.3 g / pc5.Материјал : Мека пластика6.Количина : 8pcs / торбаСите наши мека пластика се произведени со користење на високо квалитетни компоненти за да им даде неверојатна животкако акција која ќе се вози на риба луди!Секој намамат е внимателно се тестирани од страна на професионални риболовците пред тоа е произведен за да ви даде најдобар можен риболов искуство.

MNFT 12Pcs Поглед Запира Пластични Мамки Гранули Крап Риболов Мами Со Малку Пластични Кука
 • Неодамнешно

MNFT 12Pcs Поглед Запира Пластични Мамки Гранули Крап Риболов Мами Со Малку Пластични Кука

DEN 105.00 131.52

MNFT 12 Pcs Поглед Запира Пластични Мамки Гранули Крап Риболов Мами Со Малку Пластични Кука Опис на Производот Овие 12mm малку пластични купола ќе престане да се развиени за да додадете нова димензија на вашата риболов...

1PCS 6cm 9.3 g Зима Мраз Риболов Убодни Wobbler Тоне Пливаат Мамка Намамат Крап Риболов Куки Доведе Тешко ги Намамат Pesca
 • Неодамнешно

1PCS 6cm 9.3 g Зима Мраз Риболов Убодни Wobbler Тоне Пливаат Мамка Намамат Крап Риболов Куки Доведе Тешко ги Намамат Pesca

DEN 78.00 95.52

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

Бесплатен превозот кутија тешко пластични црвено главата бела тело риболов намамат прозрачна minnow попер чудак мамки мамка за полнење риболов сет
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот кутија тешко пластични црвено главата бела тело риболов намамат прозрачна minnow попер чудак мамки мамка за полнење риболов сет

DEN 542.00 570.24

Бесплатен превозот 3 кутии многу мека силициум црв мамка намамат риболов мека крапот ги намамат мамка крап мамки за риболов справи skabi многупарчиња / многуБесплатен превозот 4pcs 21g Hest риболов VMC кука barra треска џек пастрмка бас платика костур ОЗ свиткана молив намамат мамка умирање молив намамат многупарчиња / многуБесплатен превозот 24 компјутери / многу 5.5 cm 12g Тешко мамки Метал АТМОСФЕРА риболов намамат мамки за риболов VIB штракаат мами wobbler риболов многупарчиња / многуБесплатен превозот 2 парчиња X 110mm 14g Тешко супер minnow намамат риболов мамки сите тело прозрачна minnow мамки ноќ риболов minnow намамат многупарчиња / многуБесплатен превозот 200pcs 4cm 5cm 6cm 8cm сите видови на вештачки црв копачка завртка риболов мами мека црв копачка завртка во риболов намамат многупарчиња / многуБесплатен превозот 6pcs Бесплатен превозот 6pcs 8.5 cm 23g многу мека црв мамки мека ракови мами вештачки мамки рак намами со кука многупарчиња / многу50pcs / Многу Бесплатен превозот риболов залак аларм риболов бел мала рибарското залак пластични близнак прстени ,50mm многупарчиња / многуБесплатен превозот 5pcs / Многу saltwater попер мами голема игра попер намамат мамки 10cm 16g многупарчиња / многуБесплатен превозот 10pcs / Многу Слатководни cicada инсекти намамат лебди swimbaits намамат мандарина костур убиец многупарчиња / многуБесплатен превозот тешко пластични мамка за полнење прозрачна minnow попер чудак мамка метална лажица зима риболов намамат кука море риболов справи многупарчиња / многуБесплатен превозот мамка за полнење 35 мека мамка мали 10 доведе главата кука намамат комбинација поставете мека риболов намамат поставете мека мамки за риболов справи

5pcs/Многу 10.5 см 21g Мека Подигање на Опашката Риболов Намамат Убодни Главата Swimbait Доведе Мамка Риба Штука Muskie Мамка Зима Мраз Риболов Намамат
 • Неодамнешно

5pcs/Многу 10.5 см 21g Мека Подигање на Опашката Риболов Намамат Убодни Главата Swimbait Доведе Мамка Риба Штука Muskie Мамка Зима Мраз Риболов Намамат

DEN 306.00 536.16

Опис : 1.Тие се создаде животкако пливање на дејствија во вода 2.непречено и брзо нуркачка акција светли бои за да привлечат големи риби...

Maximumcatch 5Pcs/Многу Swimbait Мека Риболов Мами 122mm 10.7 g Вештачки Мамки Мека Мамка Убодни Гребло Намамат
 • Неодамнешно

Maximumcatch 5Pcs/Многу Swimbait Мека Риболов Мами 122mm 10.7 g Вештачки Мамки Мека Мамка Убодни Гребло Намамат

DEN 204.00 240.00

Maximumcatch 5 Pcs / Многу Swimbait Мека Риболов Мами 122mm 10.7 g Вештачки Мамки Мека Мамка Убодни Гребло НамаматКарактеристики : 1.Тип : Мека риболов мами2.Боја : 4 Бои,можете да изберете што боја ви се допаѓа.3.Должина : 4.8 инчи / 122mm4.Тежина : 10.7 g / pc5.Материјал : Мека пластика6.Количина : 5pcs / торбаСите наши мека пластика се произведени со користење на високо квалитетни компоненти за да им даде неверојатна животкако акција која ќе се вози на риба луди!Секој намамат е внимателно се тестирани од страна на професионални риболовците пред тоа е произведен за да ви даде најдобар можен риболов искуство.

Чаталестите Опашка Риболов Намамат 115mm 7g Пластични Мека Намамат Swimbait Вештачки Мамки Бас Пластични Црв Бас Риболов 4pcs/многу
 • Неодамнешно

Чаталестите Опашка Риболов Намамат 115mm 7g Пластични Мека Намамат Swimbait Вештачки Мамки Бас Пластични Црв Бас Риболов 4pcs/многу

DEN 140.00 233.28

Чаталестите Опашка Риболов Намамат 115mm 7g Пластични Мека Намамат Swimbait Вештачки Мамки Бас Пластични Црв Бас Риболов 4pcs / многу

[4 ПАРЧИЊА] Мека Риболов Намамат Лажни Вештачки Мамки за Риболов Мами Мека Пластика За Предење Телескопски Риба 9cm 5g
 • Неодамнешно

[4 ПАРЧИЊА] Мека Риболов Намамат Лажни Вештачки Мамки за Риболов Мами Мека Пластика За Предење Телескопски Риба 9cm 5g

DEN 182.00 236.16

[4 PCS]Должина : 9cm Тежина : 5g Боја : 4 бои Карактеристики : светла боја, Боја и разновиден избор Пакување : [4 парчиња / торба]

200PCS 4.5 cm 4g Риболов Мами Чудак Мамки Мини Crankbait 3D Очи Вештачки Намамат Мамка со Пердув Lifelike Лажни Намамат HENGJIA
 • Неодамнешно

200PCS 4.5 cm 4g Риболов Мами Чудак Мамки Мини Crankbait 3D Очи Вештачки Намамат Мамка со Пердув Lifelike Лажни Намамат HENGJIA

DEN 4925.00 5184.00

Бренд : HENGJIA Големина : 4.5 cm / 4g Боја : 5 Различни Бои Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет Содржина : 200 парчиња мами ( Различни бои )За нас, и Ние сме една од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина...

NOEBY 1 Buc Риболов Намамат 28g 40g Метал Мамка Море Или Свежи Риболов Доведе Риболов Мами Железо treble Куките
 • Неодамнешно

NOEBY 1 Buc Риболов Намамат 28g 40g Метал Мамка Море Или Свежи Риболов Доведе Риболов Мами Железо treble Куките

DEN 209.00 360.48

Превозот1) цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата Не можеме да брод на државни празници на Кина.2) имаат обврска да соработуваат со царинската(како плаќа данок, или да обезбедуваат одредени информации) за да се добие пакет...

L59J 5g или 7g Гума Риболов Оу Jigs УБОДНИ Мамки Гума Бас Jigs BKK Кука Силикони Жица Брада Мами
 • Неодамнешно

L59J 5g или 7g Гума Риболов Оу Jigs УБОДНИ Мамки Гума Бас Jigs BKK Кука Силикони Жица Брада Мами

DEN 333.00 333.12

L59 J 5g или 7g Гума Риболов Оу Jigs УБОДНИ Мамки Гума Бас Jigs BKK Кука Силикони Жица Брада МамиГолемина : 5g и 7g ( тежината на олово кука )Должината на УБОДНИ глава : 31.7 мм и 32.6 mmОдлични Перформанси,со висок квалитет мамиПАКЕТ СОДРЖИНА : 3pcs * 7g гума убодни или 4pcs * 7g гума убодниЗабелешка : Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете на следниве слики за да ги најдете...

Висок Квалитет 4pcs 3 Секции Риболов Minnow Намамат Вештачки Мамки Treble Куки Crankbait Риболов Справи
 • Неодамнешно

Висок Квалитет 4pcs 3 Секции Риболов Minnow Намамат Вештачки Мамки Treble Куки Crankbait Риболов Справи

DEN 252.00 314.40

Ве молиме оставете порака ако треба да се мешаат различни бои, ние ќе испрати како на вашите барања Карактеристики : Прекрасни риболов алатка за риболов љубители Исклучителна пакет, лесно за чување и транспорт на Мини чудак риболов намамат да предизвика предатор да залак, специјално дизајнирани за opsariichthys bidens и црното море платика...

Доведе Главата Кука Риба 2 парчиња 33g 140mm Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Риболов Справи со Риболов Мами
 • Неодамнешно

Доведе Главата Кука Риба 2 парчиња 33g 140mm Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Риболов Справи со Риболов Мами

DEN 169.00 273.60

Доведе Главата Кука Риба 33g 140mm Класичен Флексибилни Мека Мами Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Намамат Риболов Справи со Риболов МамиСпецификација : Тежина1.2 мл / 33gДолжина5.5 инчи / 140mmКОЛИЧИНА2 парчињаБоја6colorP r od uct Карактеристики : Риба телото мека, убава пливање држење на телото, може да биде многу симулирани, раководител на пакет олово, долга опашка, 3 D око, е добра опрема, патување риболов.Пакет доведе риба е еднаква на својата глава кука + мека, има стерео чувство повеќе и повеќе како живи риби, повеќе живописни, повеќе мамка риба;Чувствуваат мека истрајност, влегува вода по бран проток осцилација, lifelike;Еднократно, риболов корист;Начин, жесток риба убиец, ве молиме според временските услови, вода, водата, длабочина, температура, и така натаму и така натаму различни флексибилен избор на различни видови.Вкупно 3 грама тежина : 18g Линк : 27g Линк : Детали За Производот :

LED трепка Риболов Намамат Блиц Светлина 10cm Minnow Прозрачна Лигњи Убодни Ракчиња Мамка Ноќ Риболов Намамат Случаен Боја Испорака 1PC
 • Неодамнешно

LED трепка Риболов Намамат Блиц Светлина 10cm Minnow Прозрачна Лигњи Убодни Ракчиња Мамка Ноќ Риболов Намамат Случаен Боја Испорака 1PC

DEN 69.00 93.60

Карактеристики : 1 На ракчиња мамка може да се фрли во водата за да се соберат shoal на риби и е погодна за различни услови вода...

Риболов Мамка За Полнење Убодни Главата Мека Мамка Една Опашка Монета Копачка Црв Фабрика Мамки
 • Неодамнешно

Риболов Мамка За Полнење Убодни Главата Мека Мамка Една Опашка Монета Копачка Црв Фабрика Мамки

DEN 336.00

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот ќе ја испрати од страна на Непрепорачана Пошта,Ветување 70 дена не постигне ќе се наплата.Ако Цел Износ >7$ ќе ја испрати од страна на Регистрирани Воздух MailРиболов Мамка За Полнење Убодни Главата Мека Мамка Една Опашка Монета Копачка Црв Фабрика МамкиСАД $ 7.50 / многу многу торба пакет многу торба пакет многу

Топла 1pcs Риболов Мами Добар Квалитет Minnow Модел Намамат Вештачки Направи Пластични Тешко Мамки со 3D Очи Treble Куки се Справи со pesca.
 • Неодамнешно

Топла 1pcs Риболов Мами Добар Квалитет Minnow Модел Намамат Вештачки Направи Пластични Тешко Мамки со 3D Очи Treble Куки се Справи со pesca.

DEN 62.40

Ако Цел да Достигне 5 долари Ние ќе го Испратите на Располагање Следење на Превозот Начин Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

6pc Риболов Тешко Фабрика Намамат Spinnerbait Штука Бас Како Пливање на Дејствија Во Вода, Риболов Wobbler Lifelike Риболов C3
 • Неодамнешно

6pc Риболов Тешко Фабрика Намамат Spinnerbait Штука Бас Како Пливање на Дејствија Во Вода, Риболов Wobbler Lifelike Риболов C3

DEN 469.44

6pc Риболов Тешко Фабрика Намамат Spinnerbait Штука БасКако Пливање На Дејствија Во ВодаНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надеваме дека може да се разбереКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 6pcМатеријал : АлуминиумскиБоја : како што е прикажано во екранотТие се создаде животкако пливање на дејствија во вода!Непречено и брзо нуркачка акцијаСветли бои за да привлечат големи риби!ВисокаРезолуција Тело ДеталиПакетот Вклучува : 6pc Риболов Тешко Фабрика Намамат Spinnerbait Штука Бас

1PCS 9cm 12g Лебди Риболов Мами Длабоко Нуркање Јапонски Wobbler Чудак Мамка Бас Штука Crankbait со Кука
 • Неодамнешно

1PCS 9cm 12g Лебди Риболов Мами Длабоко Нуркање Јапонски Wobbler Чудак Мамка Бас Штука Crankbait со Кука

DEN 97.00 118.08

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...