• Неодамнешно
MARCOOL ALT 3-12X44 SFL Лов Riflesocpe Со Монтажни Големите Тркала и 44MM Sunshade Заштитна Killflash/Убие Флеш Покрие Капа

MARCOOL ALT 3-12X44 SFL Лов Riflesocpe Со Монтажни Големите Тркала и 44MM Sunshade Заштитна Killflash/Убие Флеш Покрие Капа

DEN 6528.00
DEN 7680.00
-15 %
Достапно

Количина на стоки


MARCOOL ALT 3-12 X44 SFL Ловечка Пушка Socpe
Ставка Опис
Број На Модел На
3-12 X44 riflescope
Цевка Со Дијаметар
30мм прстен месеци
Зголемување
3 X-12 X
Кликнете На Исправката На Вредноста
1 КЛИК 1/4 MOA
Obj. Леќа, Дијаметар (mm)
44 MM
Поле На Поглед
27.5-ft 7.85
Монтажа Должина
136mm
Паралаксата Опсег
Должина(CM)
32 СМ
Градежен Материјал
A6063-T6
Нето Тежина (g)
592g
Прилагодување на фокусот
Страна Фокус
Бруто Тежина(g)
1009g
Обложување
Целосно Мулти-зелена Обложени Оптика
Пакет големина (CM)
42 X10.5 X9 CM
Вода-Доказ, Магла-Доказ
ДА,Азот полнење за да се спречи fogging на внатрешниот леќа површини.
Објектот Слики
MARCOOL ALT 3-12 X44 SFL Лов Riflesocpe Со Монтажни Големите Тркала и 44 MM Sunshade Заштитна Killflash/Убие Флеш Покрие Капа
За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена .
За Превозот 1.Ние гарантираме дека објектите ќе биде предаден во рок од 7 дена. 2.Ве молиме бидете сигурни дека адресата е точно. 3.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. ( Ако превозот од Кина Пост Воздух Mail пораката може да потрае до 30 работни дена.)
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
ЗАБЕЛЕШКА : Овој производ е додаток на Оружје. Купувачите треба да контактирајте ги локалните обичаи или сродни органи за да се провери дали овој производ можат да се увезуваат и се користат или не. Ние не сме одговорни за царинска confiscations или казнување поради земјата на дестинација е локалниот Закон.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
3-12X44 SFL Оптички Видување (HY1416)
Функција:
Леќа
Тип:
Пушка
Бренд Име:
marcool
Вода-Доказ, Магла-Доказ:
ДА,Азот полнење за да се спречи fogging на внатрешниот леќа површини.
Обложување:
Целосно Мулти-зелена Обложени Оптика
Прилагодување на фокусот:
страна фокус
Паралаксата Опсег:
< 25-400yds-Inf
Кликнете На Исправката На Вредноста:
1 КЛИК 1/4 MOA
Цевка со дијаметар:
30мм Прстен Месеци
Број На Модел На:
3-12X44 Riflescope
Пакет големина (CM):
42X10.5X9 CM
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
За:
Лов Тактички Riflesocpe

Слични понуди

1x22 RD Црвена Точка Поглед на Опфатот Мулти-обложени Лен Копче-тип Очите се Прилагодува Осветленоста Одговара 20mm Weaver Железница за Лов
 • Неодамнешно

1x22 RD Црвена Точка Поглед на Опфатот Мулти-обложени Лен Копче-тип Очите се Прилагодува Осветленоста Одговара 20mm Weaver Железница за Лов

DEN 1391.52

1x22 RD Црвена Точка Поглед на Опфатот Мултиобложени Лен Копчетип Очите се Прилагодува Осветленоста Одговара 20mm Weaver Железница за Лов Карактеристики : Максимално зголемување : 1xЦел дијаметар (mm) : 22mmКрст линија : 3m.о.а...

Тактички Црвена Точка Поглед на Опфатот За Воздушна Пушка Снимањето Ловечка Пушка Црвена Точка Поглед Airsoft Пиштол Пушка Опсег 11mm Или Железнички 20mm
 • Неодамнешно

Тактички Црвена Точка Поглед на Опфатот За Воздушна Пушка Снимањето Ловечка Пушка Црвена Точка Поглед Airsoft Пиштол Пушка Опсег 11mm Или Железнички 20mm

DEN 443.00 651.36

Тактички Црвена Точка Поглед На Опфатот За Воздушна Пушка Снимањето Лов И ПушкаЦрвена Точка Поглед Airsoft Пиштол Пушка Опсег 11mm Или Железнички 20mmОпис : Црвена точка reticle Јасно призмата слој LED (Емитуваат Светлина Диоди) 100% безбедни за очи Неограничен око олеснување и поле на гледање Стандард ЗА вклучување / Исклучување Интегрирани weaver стил на планината Црна пластика надворешноста finis Железнички Тип : 11mm или 20mm ( Изберете Еден Тип )Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Рефлексија леќа отворот цевки дизајн нуди широко поле на визија Завртка тип windage и височина кликнете корекција, со заклучување со завртки Паралаксата коригира и неограничен окоолеснување Најсветлите тежина и највисоки перформанси, ниска потрошувачка на енергија Трајни, Магла Доказ, Шок ДоказЗабелешка : бидејќи батеријата е забрането во авионот, па ја пратите пратката без батерија!ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

F36050 Панда Monocular Отворено забележување на т.н Опсегот Простор Астрономски Телескоп со Прилагодливи Преносни Tripod TeleConverter
 • Неодамнешно

F36050 Панда Monocular Отворено забележување на т.н Опсегот Простор Астрономски Телескоп со Прилагодливи Преносни Tripod TeleConverter

DEN 1555.00 2160.00

Влез на ниво рефрактивната астрономски телескоп со 50mm отворот и 360mm фокусна должина, одлична за студенти или оние кои се заинтересирани во учење повеќе за простор и навечер...

Bestsight 10-40X50 Тактички Оптички Снајперист Riflescope Долго Око Олеснување Пушка Опсег Пушка Поглед Pistola Аријата Compressa Лов
 • Неодамнешно

Bestsight 10-40X50 Тактички Оптички Снајперист Riflescope Долго Око Олеснување Пушка Опсег Пушка Поглед Pistola Аријата Compressa Лов

DEN 4268.00 4742.40

Зголемување : 1040 x x x x x Долга Низа Објективни Дијаметар(mm) : 50 Цевка со дијаметар(mm) : 30 Кликнете на Исправката на Вредност : 1 / 8 М К А од Страна на фокус : 10 Јарди во бесконечна Iluminated : црвена и зелена точка Reticle : Гравирани Стаклени reticle Должина : 44cm / 17.3 инчен Тежина : 784.7 g Прашина Доказ, Шок Доказ, магла Доказ Прецизност Windage & Висина на Вредноста Совршен за сите терени и сите временски услови, Можете да изберете слободни 11mm или 20mm обемот планината

15 инчен Keymod Handguard Железнички Слободно Плови Планината Системи Ultralight Црна/Црвена/Тен/Сино/Сива/Виолетова/Трева Зелена/Маслинесто Зелена
 • Неодамнешно

15 инчен Keymod Handguard Железнички Слободно Плови Планината Системи Ultralight Црна/Црвена/Тен/Сино/Сива/Виолетова/Трева Зелена/Маслинесто Зелена

DEN 2075.00 2207.52

Опис : Има 8 бои, стил handguard железнички, ве молиме бирајте внимателно Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас : )Материјал : T6 6061 АлуминиумБоја Избор : ( Црна / Црвена / Сино / Сива / Чаша Зелен / Маслинесто Зелена / Виолетова ) : Елоксирани / ( Тен ) : ПечатениДолжина : 15 инчен / 380 mmТежина : околу 0.46 kgЕдно Парче Монолитна врвот железнички / Едно ПарчеБарел Орев Тема Спец...

Тактички Ловечка Пушка Опсег 1X32 Црвена Зелена Точка Поглед Снимање Riflescope Airsoft Оптика Црвена Точка Доменот Одговара За 20mm Планината
 • Неодамнешно

Тактички Ловечка Пушка Опсег 1X32 Црвена Зелена Точка Поглед Снимање Riflescope Airsoft Оптика Црвена Точка Доменот Одговара За 20mm Планината

DEN 1437.00 2317.92

Добро! Тактички Ловечка Пушка Опсег 1 X32 Црвена Зелена Точка Поглед Снимање Riflescope Airsoft Оптика Црвена Точка Доменот Одговара За 20mm ПланинатаСпецификации : 1...

Bestsight 4-16X50 Бела Писмо по повод Одбележувањето Оптика Riflescope Црвена И Зелена Осветлена Влакна Пушка Опсег за Лов Снајперист
 • Неодамнешно

Bestsight 4-16X50 Бела Писмо по повод Одбележувањето Оптика Riflescope Црвена И Зелена Осветлена Влакна Пушка Опсег за Лов Снајперист

DEN 2975.00 3499.20

Опис Зголемување : 416 x x голем Дострел Reticle Тип : mildot Demountable Drawtube Осветлени Тип : Црвена / Зелена Цел Дијаметар : 50 mm Кликнете на Вредност : 1 / 4 ft @ 100 метри Материјал : Авион Одделение Алуминиум Легура 11 Ниво на Осветленост Контрола Излез ученик : 4.4 mm до 13.3 mm Око Олеснување : 3.60 Инчи Анти отсјај рефлективен слој на предна леќа Прашина Доказ, Шок Доказ, магла Доказ Прецизност Windage & Висина на Вредноста Совршени за сите терени и сите временски условиЛов Ноќ Визија Riflescope Тактички Дигитални Инфраред Ноќ Визија Со Батерија Следи и Светлото Visao Noturna

Тактички 4x Фиксна Двојна Улога Оптички Пушка Опсег Airsoft Обемот Magnificate Обемот Одговара 20mm Weaver Picatinny Железница За Лов
 • Неодамнешно

Тактички 4x Фиксна Двојна Улога Оптички Пушка Опсег Airsoft Обемот Magnificate Обемот Одговара 20mm Weaver Picatinny Железница За Лов

DEN 4404.00 7104.00

ПОДАТОЦИ Тежина : 803g Материјал : Алуминиум Боја : Црна Производство : произведено во Кина Димензии : 153.4x73x69mm Зголемување : 4x Цел Леќа Дијаметар : 32милиметри Reticle Тип : МилиDot Око Олеснување : 3 инчи Ф О V : 6.5 4x Фиксно зголемување Retical со ЦРВЕНО и ЗЕЛЕНО осветлување 20mm Pincatinny / Weaver шини монтажа Брз Монтажни планината база...

JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка со QD Столб Планината , Ниско ниво на Планината & Killflash / Убие Флеш (Црна)
 • Неодамнешно

JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка со QD Столб Планината , Ниско ниво на Планината & Killflash / Убие Флеш (Црна)

DEN 2351.52

Опис на производот Точка Име : JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка со killflash , QD Планината & Ниска Планината (Црна) Модел : JA5038Б.К Боја : Црна Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : Метал Нето Тежина : 0.25 кг Бруто Тежина : 0.28 kg Карактеристики на Производот мала тежина и shockproof Зголемување : 1x Reticle : Црвена / Зелена Точка(5 нивоа на осветленост за секоја боја) Цел леќа дијаметар : 24mm Батерии : 1*CR1632 Одговара за 20mm железнички Со QD планината Прашина маска Killflash Карактеристики За JJ Airsoft 1x24 Црвена Точка Метал изградени Метал mesh обемот заштитник го Издржат хит на висока моќност airsoft пушка Теренот на завртка темата е за 0,6 мм

Тактички BUIS AR15 AR 15 AR-15 Напред и назад флип до 45 Форумот Степен Брза Транзиција Копија Железо Поглед RL27-0004
 • Неодамнешно

Тактички BUIS AR15 AR 15 AR-15 Напред и назад флип до 45 Форумот Степен Брза Транзиција Копија Железо Поглед RL27-0004

DEN 748.00 1247.52

Тактички BUIS Копија Пред Задните Флип До 45 Степен Брза Транзиција Железо Поглед Лов Пиштол Додатоци RL270004 100% Сосема Нов Ова е Unbranded (направени во Кина)...

collimator поглед Оптички Видување 1.5-5X32 IRG Место Лов Riflescope Црвена Зелена Осветлена Пушки Обемот Crossbows за Хантер
 • Неодамнешно

collimator поглед Оптички Видување 1.5-5X32 IRG Место Лов Riflescope Црвена Зелена Осветлена Пушки Обемот Crossbows за Хантер

DEN 5760.00

1.55 X32 IR G Самострел Пушка ОпсегСтавка ОписЗголемување : 1.55 XObj Леќа, Дијаметар (mm) : 32милиметриЦевка со Дијаметар(mm) : 30ммКликнете на Исправката на Вредност : 1 CLICK1 / 2 MILПаралаксата Adjustmen : НикојПрилагодување на фокусот : 300425 FbsДиоптрија прилагодување : ДаОсветлени : Црвена и ЗеленаWindage Adj...

Висока Моќност Зелено Црвено виолетова Сина Ласерски покажувач 532nm 500000mw 50w Lazer Светло СОС Горење Натпревар Горат светлина пури Лов
 • Неодамнешно

Висока Моќност Зелено Црвено виолетова Сина Ласерски покажувач 532nm 500000mw 50w Lazer Светло СОС Горење Натпревар Горат светлина пури Лов

DEN 479.52

Спецификации За 301 Ласерски 1.Излез Тип на : Focusable, континуирано производство и работното време на над 5.000 часа 2.Димензија : 150mm X23mm 3.Бранова должина : 532nm 4.Напојување : Батерија 18650 5.Ласер Во Боја : Зелена 6.Телото Боја : Црна 7.Должност Циклус : 45 секунди НА, 15 секунди ИСКЛУЧУВАЊЕ 8.Температурата На Работа : +20 C~+30 C 9.Работат На Струјата : 10.Тежина : околу 270g За Полначот 1.Напојува од AC 100 V~240 V / 4763 HZ НИ приклучокот ...

11mm тактички 1x22x33 воздушна пушка мулти reticle 4 red dot поглед на опфатот
 • Неодамнешно

11mm тактички 1x22x33 воздушна пушка мулти reticle 4 red dot поглед на опфатот

DEN 1173.00 1247.52

11mm тактички 1x22x33 воздушна пушка мулти reticle 4 red dot поглед на опфатотСпецификации* Reticle Тип : Круг Точка, Крстот, 10 MOA & 3 MOA* Големина на екран : 22mmx33mm* Железнички Ширина : 11mm dovetail железнички* Поле на Гледање : Неограничен* Око Олеснување : Неограничен* Должина на : 82mm* Тежина : 130g* Материјал : Високо Квалитетен Алуминиум Легура* Боја : Елоксирани Мат Црна* Батерија : CR2032Опис* Изградена од алуминиумска легура со елоксирани мат црна обработка.* Мала тежина и компактен дизајн.* Антиотсјај рефлексивни обложени леќи, што дава добар оптички јасност.* Со scree големина на 22mm x 33mm.* 3позиција rheostat осветлување(Црвено).* Нуди 4 различни reticles(Круг Точка, Крстот, 10 MOA & 3 MOA) за оптимална подвижност.* Целосно прилагодливи windage и височина.* Со интегрирани планината за повеќето 11mm Weaver / Picatinny / RIS железница.* Лесно да се поврземе, инсталирајте само во секунди.* Заштитни гумени капак(вклучени).* Управувана од страна на 2 x CR2032 Батерија(не се вклучени)Пакетот Вклучува* 1 x Тактички Електро Црвено МултиReticle Поглед* 1 x Ален Клуч* 2 x CR2032 Батеријата

Тактичка Пушка Светилка Светлина Holographic 4 Reticle Црвена Зелена Точка Поглед 11mm Железнички Picatinny
 • Неодамнешно

Тактичка Пушка Светилка Светлина Holographic 4 Reticle Црвена Зелена Точка Поглед 11mm Железнички Picatinny

DEN 864.00 1393.92

Тактичка Пушка Светилка Светлина Holographic 4 Reticle Црвена Зелена Точка Поглед 11mm Железнички Picatinny100% сосема новЦрвена Точка ПогледReticle Stype : 4 Red Dot Поглед На ОпфатотФункција : леќаКомпатибилен за : 11mm железничкиЗа Отворено Лов ТактичкиМодел : 1 X22 X33Matetial : Алуминиум ЛегураБоја : ЦрнаЖелезнички систем : 20mmНето тежина : 155g1 x Леќа рефлекс ReticleЗабелешка : бидејќи батеријата е забрането во авионот, па ја пратите пратката без батерија!

M7 4X30 Пушка Опсег Црвена Зелена Мили-Dot Reticle со Страна во Прилог Црвени ласерски Поглед Планината Тактички Оптика Домет Riflescope
 • Неодамнешно

M7 4X30 Пушка Опсег Црвена Зелена Мили-Dot Reticle со Страна во Прилог Црвени ласерски Поглед Планината Тактички Оптика Домет Riflescope

DEN 2573.00 3573.60

M7 4 X30 Пушка Опсег Црвена Зелена МилиDot Reticle со Страна во Прилог Црвени ласерски Поглед Планината Тактички Оптика Домет RiflescopeКарактеристики : Buildво Црвени Ласерски Поглед M7 Стил Обемот Дизајн ВодоотпоренShockproofFogproof Зголемување : 4x Црвени Ласерски Моќ : Цел Леќа Кол : 30мм Окуларна Леќа Кол : 34mm Окуларни Должина : 40mm Излез Ученик : 6.25 mm Поле на Гледање (100yds) : 5.2 Оптика Слој : Целосно Мулти Обложени да се елиминира сјајот и да го зголеми светлинаВе молиме љубезно истакна : се Должи на превозот правила, сите батерии ќе бидат отстранети пред пратката.СТОКИ ПРЕВОЗОТ* Според превозот прописи, СИТЕ ЛИТИУМ БАТЕРИИ Ќе бидат ОТСТРАНЕТИ во пред испораката.* Ве молиме бидете сигурни дека вашата примачи, адреси и контакт телефон се точни...

45 Степен Пред Железо Поглед AR 15 AR15 Тактички 45 Степен Форумот Копија Брза Транзиција BUIS со Хексагонални Клуч RL27-0001
 • Неодамнешно

45 Степен Пред Железо Поглед AR 15 AR15 Тактички 45 Степен Форумот Копија Брза Транзиција BUIS со Хексагонални Клуч RL27-0001

DEN 781.00 1302.72

Машински алуминиумски копија место планината на 45° поместување агол за да се овозможи размена на инстант преминот од основно оптички едноставно со поместување пушка...

Силна воена моќ Зелени ласерски совети 100000mw 100w 532nm LAZER Светло Focusable Горење Натпревар,Горат Цигари Лов
 • Неодамнешно

Силна воена моќ Зелени ласерски совети 100000mw 100w 532nm LAZER Светло Focusable Горење Натпревар,Горат Цигари Лов

DEN 479.52

Спецификации За 303 Ласерски 1.Излез Тип на : Focusable, континуирано производство и работното време на над 5.000 часа 2.Димензија : 150mm X23mm 3.Бранова должина : 532nm 4.Напојување : Батерија 18650 5.Ласер Во Боја : Зелена 6.Телото Боја : Црна 7.Должност Циклус : 45 секунди НА, 15 секунди ИСКЛУЧУВАЊЕ 8.Температурата На Работа : +20 C~+30 C 9.Работат На Струјата : 10.Тежина : околу 270g За Полначот 1.Напојува од AC 100 V~240 V / 4763 HZ НИ приклучокот ...

3-9X32AOL Тактички Оптички Обемот Место Riflescope Monocular Телескоп за Лов забележување на т.н Домет Со Две Планината Додатоци за Уредот
 • Неодамнешно

3-9X32AOL Тактички Оптички Обемот Место Riflescope Monocular Телескоп за Лов забележување на т.н Домет Со Две Планината Додатоци за Уредот

DEN 3048.00

39 X32 AOL Тактички Оптички Обемот Место Riflescope Monocular Телескоп за Лов забележување на т.н " Домет Со Две Планината Додатоци за УредотМожете да добиете discout од следниве производи.Моќност : 39xЦел дијаметар : 32милиметриДолжина : 205 mmНето Тежина / еез : За 518gЦевка патека : 25.4 mmСлој Филм : Антиодраз сина филмОко олеснување : 50mmСветлина : Сина, Црвена ЗеленаRetical материјал : Метал и ЖицаФокусирајќи се на чекање : Цел фокусВодоотпорен : ДаQuakeproof : ДаFogproof : ДаАзот надува : ДаРегулирање на режим : се Врти за заклучувањеБатерија : CR2032 / 3 V ( Не се вклучени )Известување : Поради превозот правила, сите батерии ќе бидат отстранети пред пратката.​​ИнспекцијаПреговориНекои материјали и производиПозитивни повратни информации за нашите производи од кинеските клиенти.

Нова Жешка riflescope 1-12x30 телескопски обемот место оптика лов додатоци повеќето пиштол airsoft применливи пушка домет
 • Неодамнешно

Нова Жешка riflescope 1-12x30 телескопски обемот место оптика лов додатоци повеќето пиштол airsoft применливи пушка домет

DEN 14784.00

добредојде!Горди сме да ви помогнеме!Нашите други производи, ве молиме кликнете на за да погледнете : втората фокусна авион(RFP) 4x зум : 6x зум : 8x зум : 10x зум : 12x зум : 14x зум : Екстраниска дисперзија стакло : првата стартна рамнина(FFP) 10x зум : Обем месеци : Да се понуди како userfriendly паралаксата бедем прилагодување на седлото осветлување бедем се наоѓа на окуларот во 45 степени агол...

Висока Моќност 5w 5000mw 650nm Водоотпорен ВИСТИНСКИ Висок Напојува Focusable Црвени Ласерски Покажувач Горење Факел Светлина Натпревари БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
 • Неодамнешно

Висока Моќност 5w 5000mw 650nm Водоотпорен ВИСТИНСКИ Висок Напојува Focusable Црвени Ласерски Покажувач Горење Факел Светлина Натпревари БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 648.00

ова е најновиот модел на светло во облик на црвени ласерски покажувач факел , тоа е дизајниран со focusable леќа, метално тело...