• Неодамнешно
6Pcs/Set Насмевка Лице Круг Ultrathin Помине Sequins Ласерски во Боја на Ноктите Сјајот Paillette 3d Шупливи Помине Уметност Украси За DIY

6Pcs/Set Насмевка Лице Круг Ultrathin Помине Sequins Ласерски во Боја на Ноктите Сјајот Paillette 3d Шупливи Помине Уметност Украси За DIY

DEN 95.00
DEN 135.36
-30 %
Достапно

Количина на стоки


6 Pcs/Set Насмевка Лице Круг Ultrathin Помине Sequins Ласерски во Боја на Ноктите Сјајот Paillette 3d Шупливи Помине Уметност Украси За DIY
Спецификација : 100% нов мало Тежина : Околу. 1 g/кутија Материјал : Sequins Боја : Ласерски 6 Бои Пакет Содржина : 6 Pcs Насмевка Лице Помине Sequins Поставите Како да го користите : 1. Се подготват вашите нокти со ув база на грбот и ја излечи, под ув/led светилка 2. Се применуваат ув боја гел ( не се излечи ) 3. Користете tweezer да се применуваат sequins врз вашите нокти 4. Лек под ув/led светилка 5.Врзете ја со ув горниот слој и ја излечи, под ув/led светилка

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Количина:
6pcs/set
Материјал:
Sequins
Бренд Име:
Misscheering
НЕТО-WT.:
Прибл. 1g
Број На Модел На:
Ноктите Сјај(11-1)
боја:
Злато/Сребрена/Црвена/Зелена/Блу/Роуз
Тип:
Сјајот На Ноктите Уметност Sequins
Функција:
3d Помине Сјајот Декорации
ноктите додатоци:
Шарени Мешани Блеска
Ноктите Алатки:
Симфонија Помине Уметност Декорации
нокти алатка:
Ласерски Сјајот Sequins
Дизајни:
Шупливи Насмевка Помине Paillette
Употреба:
Круг Насмевка Сјајот На Ноктите
Стил:
Мода и креативните
квалитет:
Врвен квалитет

Слични понуди

Нови 12pcs/set 3D Коњ Око Sequins Супер Сјај на Ноктите Додаток Не амбуланта корегирање DIY Помине Декорација на Ноктите Уметност Кристал за Дизајн
 • Неодамнешно

Нови 12pcs/set 3D Коњ Око Sequins Супер Сјај на Ноктите Додаток Не амбуланта корегирање DIY Помине Декорација на Ноктите Уметност Кристал за Дизајн

DEN 287.04

Карактеристики : Декорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.100% нов малоБонбони Бои DIY Шеќер Убавина во Прав за ДекорацијаПакет Содржина : 12 Pcs / set Помине Сјајот Sequin1).Ние ја прифати Кредитна Картичка, Boleto Qiwi Паричник, Alipay, Master Card, Webmoney, Pay Pal, Зачувам и така натаму.* Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2).Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3).Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 3 дена...

1g Дијамант Бисер Помине Уметност Сјајот во Прав Сирена во Прав Светол Бел Пигмент DIY Помине Украси Подарок За Божиќ 2018
 • Неодамнешно

1g Дијамант Бисер Помине Уметност Сјајот во Прав Сирена во Прав Светол Бел Пигмент DIY Помине Украси Подарок За Божиќ 2018

DEN 40.00 47.52

Спецификација : Количина : 1 Кутија Капацитет : Прибл 1g Материјал : Прав Боја : Бела Пакет Содржина : 1 кутија Помине во прав Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Како да го користите : 1.Се подготват вашите нокти со база на боја и горниот слој...

0.2 мм Ласерски Праска Боја, Сјај во Прав Сјајна Прашина
 • Неодамнешно

0.2 мм Ласерски Праска Боја, Сјај во Прав Сјајна Прашина

DEN 354.72

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB901Сјајот Големина : 0.2 мм (1 / 128 008)Сјајот Дебелина : 38umСјајот Облик : ХексагоналниСјајот на Бојата : Ласерски Праска Боја (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни becuase на камерата на екранот фактор,ве молиме да бидат разбирање)Пакување : Сигурен Полиестер ТорбаDears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!За Промет На Големо : Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат таксаГолема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други...

12 Шише/Многу Риба Скала Помине Sequins Сирена Хексагонални Сјајот Листови За DIY Нокти Помине Уметност Совети Декорации
 • Неодамнешно

12 Шише/Многу Риба Скала Помине Sequins Сирена Хексагонални Сјајот Листови За DIY Нокти Помине Уметност Совети Декорации

DEN 218.00 287.52

Спецификација : Капацитет : Прибл 2g Големина на Sequins : Прибл 2.5 mm Боја : Како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 кутија Помине Sequins (12 Шише) Тема : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и поставете го врз ноктите Печат со јасна topcoat исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

20g/кеса x 3D Смарагд Собираат Нокти Сомот Прав Villus во Прав за Нокти Сјајот Уметност-Бесплатен Превозот на Големо 2408
 • Неодамнешно

20g/кеса x 3D Смарагд Собираат Нокти Сомот Прав Villus во Прав за Нокти Сјајот Уметност-Бесплатен Превозот на Големо 2408

DEN 168.00 183.84

20g / кеса x 3 D Смарагд Собираат Нокти Сомот Прав Villво Прав за Нокти Сјајот УметностБесплатен Превозот на Големо 2408Производи ДеталиМатеријали : најлон прав Големина : 0.60.8 mm Боја : Емералд (Како на сликите) Количеството : 20g / торба за Пакување : ПП торбаЗабелешка Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

Микс од Бои Круг Точка Spangle форма сјајот 1000 g/73,33 евро - микс торба сјајот sequins поени точка сјајот holographic нов занает
 • Неодамнешно

Микс од Бои Круг Точка Spangle форма сјајот 1000 g/73,33 евро - микс торба сјајот sequins поени точка сјајот holographic нов занает

DEN 3465.60

Одобрението за промет на големо се Меша Бои Круг Точка Spangle форма сјајот 1000 g / 73,33 евро микс торба сјајот sequins поени точка сјајот holographic нов занаетПовеќе од 2kg, слободен брод од страна на DHL, Fedex, EMS, UPSот и сл..Поголеми акции, брза пратка ! Wholsale цена за мешан сјај !Форми : круг мешани

0.2 мм Ласерски Сина Боја Сјајот во Прав Сјајна Прашина
 • Неодамнешно

0.2 мм Ласерски Сина Боја Сјајот во Прав Сјајна Прашина

DEN 354.72

Објектот : Сјајот Во ПравСјајот Нема : LB700Сјајот Големина : 0.2 мм (1 / 128 008)Сјајот Дебелина : 38umСјајот Облик : ХексагоналниСјајот на Бојата : Ласерски сина Боја (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни becuase на камерата на екранот фактор,ве молиме да бидат разбирање)Пакување : Сигурен Полиестер ТорбаDears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

ZKO 1g/Шише Помине Сјајот во Прав Помине Уметност Holo Блеска во Прав Прашина Shinny шарени огледало во прав Помине Уметност Декорации
 • Неодамнешно

ZKO 1g/Шише Помине Сјајот во Прав Помине Уметност Holo Блеска во Прав Прашина Shinny шарени огледало во прав Помине Уметност Декорации

DEN 50.00 67.20

Спецификација : Тежина : Околу 0.8 g1.0 g Материјал : Прав во Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 кутија Помине во прав Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

0.2 мм Ласерски Портокалова боја, сјај во прав сјајна прашина
 • Неодамнешно

0.2 мм Ласерски Портокалова боја, сјај во прав сјајна прашина

DEN 354.72

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB400Сјајот Големина : 0.2 мм (1 / 128 008)Сјајот Дебелина : 38umСјајот Облик : ХексагоналниСјајот на Бојата : Ласерски Портокалова Боја (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни becuase на камерата на екранот фактор,ве молиме да бидат разбирање)Пакување : Сигурен Полиестер ТорбаDears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

ANGNYA 6 боја Мал Круг Мушка Торба Кавијар Декорација Круг 3D Помине Декорација Монистра Сирена Бои за француски Акрилик УВ Гел
 • Неодамнешно

ANGNYA 6 боја Мал Круг Мушка Торба Кавијар Декорација Круг 3D Помине Декорација Монистра Сирена Бои за француски Акрилик УВ Гел

DEN 240.00 266.40

ANGNYA 6 боја Мал Круг Мушка Торба Кавијар Декорација Круг 3 D Помине Декорација Монистра Сирена Бои за француски Акрилик УВ Гел Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетМесто нив на вашите нокти да ги направи изгледа прекрасно.Погоден За Професионални или Домашна Употреба.Погоден за користење на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акриликСпецификации : Тип : Помине Уметност СјајМатеријал : А crylicБоја : можете да изберетеКоличина : 1 BagТежина : 11g Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

РОДЕН е ПРИЛИЧНО 1Box 2g Сјајна Нокти Сјајот Бисер во Прав Помине Прашина Нокти Помине Уметност Сјајот во Прав DIY Помине Декорација 3 Бои
 • Неодамнешно

РОДЕН е ПРИЛИЧНО 1Box 2g Сјајна Нокти Сјајот Бисер во Прав Помине Прашина Нокти Помине Уметност Сјајот во Прав DIY Помине Декорација 3 Бои

DEN 46.00 48.00

Спецификација : Количина : 1 КутијаКапацитет : Прибл 2gМатеријал : ПравБоја : Како на сликите покажуваатПакет Содржина : 1 кутија Помине во правФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Како да го користите : 1...

20boxes/многу Злато Сребрена Боја Ноктите Сјајот Алуминиум Sequins Нерегуларни Помине Flakies Paillette Прав Нокти Снегулки Декорација
 • Неодамнешно

20boxes/многу Злато Сребрена Боја Ноктите Сјајот Алуминиум Sequins Нерегуларни Помине Flakies Paillette Прав Нокти Снегулки Декорација

DEN 697.00 757.92

4 бои Помине Злато Сребрена Боја Flakies Помине Bling GulitterДетали за производот : 1 Предмет : злато, сребрена боја flakies2...

0.2 мм Ласерско Светло Зелена Боја,holographic бои, Сјај во Прав Sprinking Прашина
 • Неодамнешно

0.2 мм Ласерско Светло Зелена Боја,holographic бои, Сјај во Прав Sprinking Прашина

DEN 354.72

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB601Сјајот Големина : 0.2 мм (1 / 128 008)Сјајот Дебелина : 38umСјајот Облик : ХексагоналниСјајот на Бојата : Ласерско Светло Зелена Боја (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни becuase на камерата на екранот фактор,ве молиме да бидат разбирање)Пакување : Сигурен Полиестер ТорбаDears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

Најновите 3 Шише Holographic Помине Сјајот Во Прав Shinning Ласерски Лак Хром Пигмент Магија Помине Уметност Совети Нокти Maquiagem
 • Неодамнешно

Најновите 3 Шише Holographic Помине Сјајот Во Прав Shinning Ласерски Лак Хром Пигмент Магија Помине Уметност Совети Нокти Maquiagem

DEN 199.00 249.12

Најновите Сирена Ефект Сјајот Помине Уметност Во Прав Прашина Магија Ласерски Огледало Хром Во Прав100% сосема нов и висок квалитетСовршен за помине уметност декорација со лак,УВ градител гел,итн...

Јасно се Меша трговија на Големо Сјајот во Прав Помине Совети лак Сјајот Прашина DIY Помине Уметност Декорација Виножито Сина N256
 • Неодамнешно

Јасно се Меша трговија на Големо Сјајот во Прав Помине Совети лак Сјајот Прашина DIY Помине Уметност Декорација Виножито Сина N256

DEN 361.00 410.40

Јасно се Меша трговија на Големо Сјајот во Прав Помине Совети лак Сјајот Прашина DIY Помине Уметност Декорација Виножито Сина N256 Многу лесен за употреба...