• Неодамнешно
AFC01-25 Микс 1MM големина фантазија шипки Бои, Сјај Хексагонални Форми paillette за нокти и DIY декорација 50g/торба

AFC01-25 Микс 1MM големина фантазија шипки Бои, Сјај Хексагонални Форми paillette за нокти и DIY декорација 50g/торба

DEN 473.76
Достапно

Количина на стоки


AFC01-25 Мешаат фантазијата шипки Бои, Сјај Хексагонални Форми paillette за нокти и DIY декорација 50g/торба
-Сјајот Големина : Микс 1 MM Hexgon Форми сјај
-Сјајот на Бојата : Микс фантазија шипки Бои (како на сликата)
( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, вистински производи кои не се 100% исто како што сликите ефект,ве молиме да бидат разбирање)
-Пакување Тежина : Сигурен Полиестер Торба ,50g во една торба
(Забелешка : почитувани ,за оваа точка е пакување за полиестер торба НЕ кутијата како што покажува на слика ,ве молиме љубезно се напомене!)
Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија , ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
Производ Слики :
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други . Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . O(∩_∩) O~
Сјај За Апликација :
За испорака :
1. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail во Рок од 48 часа (Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди . Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-45 дена .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Количина:
1
Материјал:
МИЛЕНИЧИЊА (Поли Етилен Терефталат)
НЕТО-WT.:
50g
Број На Модел На:
AFC01-25
is_customized:
Yes

Слични понуди

TCT-046 Петокрак Облик 3D Ефект Шарени Сјајот 5MM Големина За Нокти Сјајот Помине Уметност Декорација Гел Шминка Facepaint DIY Декорација
 • Неодамнешно

TCT-046 Петокрак Облик 3D Ефект Шарени Сјајот 5MM Големина За Нокти Сјајот Помине Уметност Декорација Гел Шминка Facepaint DIY Декорација

DEN 740.00 740.16

TCT046 Петокрак Облик 3 D Ефект Шарени Сјајот 5 MM Големина За Нокти Сјајот Помине уметност Помине Гел декорација шминка facepaint DIY декорацијаОбјектот : TCT046 Обликот : Star Size : 5 MM Боја : Како на сликите 12 Видови бои Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

0.2 мм Ласерски Зелена Боја, Сјај во Прав Сјајна Прашина
 • Неодамнешно

0.2 мм Ласерски Зелена Боја, Сјај во Прав Сјајна Прашина

DEN 354.72

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB600Сјајот Големина : 0.2 мм (1 / 128 008)Сјајот Дебелина : 38umСјајот Облик : ХексагоналниСјајот на Бојата : Ласерски Зелена Боја (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни becuase на камерата на екранот фактор,ве молиме да бидат разбирање)Пакување : Сигурен Полиестер ТорбаDears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

0.2 мм Ласерски Кралска Сина Боја, Сјај во Прав Сјајна Прашина
 • Неодамнешно

0.2 мм Ласерски Кралска Сина Боја, Сјај во Прав Сјајна Прашина

DEN 354.72

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB705Сјајот Големина : 0.2 мм (1 / 128 008)Сјајот Дебелина : 38umСјајот Облик : ХексагоналниСјајот на Бојата : Ласерски Кралска Сина Боја (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни becuase на камерата на екранот фактор,ве молиме да бидат разбирање)Пакување : Сигурен Полиестер ТорбаDears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

ZKO 1g/Шише Помине Сјајот во Прав Помине Уметност Holo Блеска во Прав Прашина Shinny шарени огледало во прав Помине Уметност Декорации
 • Неодамнешно

ZKO 1g/Шише Помине Сјајот во Прав Помине Уметност Holo Блеска во Прав Прашина Shinny шарени огледало во прав Помине Уметност Декорации

DEN 50.00 67.20

Спецификација : Тежина : Околу 0.8 g1.0 g Материјал : Прав во Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 кутија Помине во прав Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

0.2 мм Ласерско Светло Зелена Боја,holographic бои, Сјај во Прав Sprinking Прашина
 • Неодамнешно

0.2 мм Ласерско Светло Зелена Боја,holographic бои, Сјај во Прав Sprinking Прашина

DEN 354.72

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB601Сјајот Големина : 0.2 мм (1 / 128 008)Сјајот Дебелина : 38umСјајот Облик : ХексагоналниСјајот на Бојата : Ласерско Светло Зелена Боја (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни becuase на камерата на екранот фактор,ве молиме да бидат разбирање)Пакување : Сигурен Полиестер ТорбаDears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!1...

1 Шише Шеќер Помине Сјајот во Прав Прашина 3D Совет Кристал Нокти Алатки Помине Уметност Декорација полски Темно Shinning Блеска
 • Неодамнешно

1 Шише Шеќер Помине Сјајот во Прав Прашина 3D Совет Кристал Нокти Алатки Помине Уметност Декорација полски Темно Shinning Блеска

DEN 26.00 33.60

Ноктите декорација : Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и поставете го врз ноктите Печат со јасна topcoat исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

6Pcs/Set Насмевка Лице Круг Ultrathin Помине Sequins Ласерски во Боја на Ноктите Сјајот Paillette 3d Шупливи Помине Уметност Украси За DIY
 • Неодамнешно

6Pcs/Set Насмевка Лице Круг Ultrathin Помине Sequins Ласерски во Боја на Ноктите Сјајот Paillette 3d Шупливи Помине Уметност Украси За DIY

DEN 95.00 135.36

6 Pcs / Set Насмевка Лице Круг Ultrathin Помине Sequins Ласерски во Боја на Ноктите Сјајот Paillette 3d Шупливи Помине Уметност Украси За DIYСпецификација : 100% нов мало Тежина : Околу...

ANGNYA 6 боја Мал Круг Мушка Торба Кавијар Декорација Круг 3D Помине Декорација Монистра Сирена Бои за француски Акрилик УВ Гел
 • Неодамнешно

ANGNYA 6 боја Мал Круг Мушка Торба Кавијар Декорација Круг 3D Помине Декорација Монистра Сирена Бои за француски Акрилик УВ Гел

DEN 240.00 266.40

ANGNYA 6 боја Мал Круг Мушка Торба Кавијар Декорација Круг 3 D Помине Декорација Монистра Сирена Бои за француски Акрилик УВ Гел Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетМесто нив на вашите нокти да ги направи изгледа прекрасно.Погоден За Професионални или Домашна Употреба.Погоден за користење на врвот на ноктите полирање,УВ градител гел,акриликСпецификации : Тип : Помине Уметност СјајМатеријал : А crylicБоја : можете да изберетеКоличина : 1 BagТежина : 11g Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Најновите 3 Шише Holographic Помине Сјајот Во Прав Shinning Ласерски Лак Хром Пигмент Магија Помине Уметност Совети Нокти Maquiagem
 • Неодамнешно

Најновите 3 Шише Holographic Помине Сјајот Во Прав Shinning Ласерски Лак Хром Пигмент Магија Помине Уметност Совети Нокти Maquiagem

DEN 199.00 249.12

Најновите Сирена Ефект Сјајот Помине Уметност Во Прав Прашина Магија Ласерски Огледало Хром Во Прав100% сосема нов и висок квалитетСовршен за помине уметност декорација со лак,УВ градител гел,итн...

TCR402 Светкава Malachite Зелена Со Пурпур и Злато сјај боја 1.5 MM Големина сјај за нокти Уметност или други DIY декорација
 • Неодамнешно

TCR402 Светкава Malachite Зелена Со Пурпур и Злато сјај боја 1.5 MM Големина сјај за нокти Уметност или други DIY декорација

DEN 596.00 596.16

TCR402 Светкава Malachite Зелена Со Пурпур и Злато сјај боја 1.5 MM Големина сјај запомине Уметност или други DIY декорацијаОпис : Сјајот Облик : ХексагоналниСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

Нови 12pcs/set 3D Коњ Око Sequins Супер Сјај на Ноктите Додаток Не амбуланта корегирање DIY Помине Декорација на Ноктите Уметност Кристал за Дизајн
 • Неодамнешно

Нови 12pcs/set 3D Коњ Око Sequins Супер Сјај на Ноктите Додаток Не амбуланта корегирање DIY Помине Декорација на Ноктите Уметност Кристал за Дизајн

DEN 287.04

Карактеристики : Декорација на ноктиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеПечат со јасна topcoatИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.100% нов малоБонбони Бои DIY Шеќер Убавина во Прав за ДекорацијаПакет Содржина : 12 Pcs / set Помине Сјајот Sequin1).Ние ја прифати Кредитна Картичка, Boleto Qiwi Паричник, Alipay, Master Card, Webmoney, Pay Pal, Зачувам и така натаму.* Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2).Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3).Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 3 дена...

Микс од Бои Круг Точка Spangle форма сјајот 1000 g/73,33 евро - микс торба сјајот sequins поени точка сјајот holographic нов занает
 • Неодамнешно

Микс од Бои Круг Точка Spangle форма сјајот 1000 g/73,33 евро - микс торба сјајот sequins поени точка сјајот holographic нов занает

DEN 3465.60

Одобрението за промет на големо се Меша Бои Круг Точка Spangle форма сјајот 1000 g / 73,33 евро микс торба сјајот sequins поени точка сјајот holographic нов занаетПовеќе од 2kg, слободен брод од страна на DHL, Fedex, EMS, UPSот и сл..Поголеми акции, брза пратка ! Wholsale цена за мешан сјај !Форми : круг мешани

Сина Црна Боја Лилјак облик, Големина :5mm Сјајот spangles за Помине Уметност и DIY материјали и Празник украси
 • Неодамнешно

Сина Црна Боја Лилјак облик, Големина :5mm Сјајот spangles за Помине Уметност и DIY материјали и Празник украси

DEN 408.00

Сина Црна Боја Лилјак облик, Големина : 5mm Сјајот spangles за Помине Уметност и DIY набавки и ОдмордекорацијаСјајот Облик : Лилјак форми 5мм ГолеминаСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

12 Неонски и Бисерни Бои Ултра Тенок Растворувач Отпорни Срце Облик Сјај за помине уметност и DIY -Size : 3ММ
 • Неодамнешно

12 Неонски и Бисерни Бои Ултра Тенок Растворувач Отпорни Срце Облик Сјај за помине уметност и DIY -Size : 3ММ

DEN 1219.68

12 Неонски и Бисерни Бои Ултра Тенок Растворувач Отпорни Срце Облик Сјај за помине уметност и DIY Size : 3ММ 1 Pack=120gОпис : Објектот : Сјајот SpanglesТочка Бр...

20g/кеса x 3D Смарагд Собираат Нокти Сомот Прав Villus во Прав за Нокти Сјајот Уметност-Бесплатен Превозот на Големо 2408
 • Неодамнешно

20g/кеса x 3D Смарагд Собираат Нокти Сомот Прав Villus во Прав за Нокти Сјајот Уметност-Бесплатен Превозот на Големо 2408

DEN 168.00 183.84

20g / кеса x 3 D Смарагд Собираат Нокти Сомот Прав Villво Прав за Нокти Сјајот УметностБесплатен Превозот на Големо 2408Производи ДеталиМатеријали : најлон прав Големина : 0.60.8 mm Боја : Емералд (Како на сликите) Количеството : 20g / торба за Пакување : ПП торбаЗабелешка Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

3ml/кутија Помине Уметност Сјајот Микс Ѕвезда Срцето Хексагонални Акрилик Сјајот Меша Помине Sequins Шарени Сјајот Помине Уметност Декорации
 • Неодамнешно

3ml/кутија Помине Уметност Сјајот Микс Ѕвезда Срцето Хексагонални Акрилик Сјајот Меша Помине Sequins Шарени Сјајот Помине Уметност Декорации

DEN 47.52

Спецификација : Материјал : сјајот во прав Капацитет : 3ml Количина : 1 тегла Боја : шарени Облик : Мулти големина & форма мешани Пакет Содржина : 1 тегла Помине Сјајот меша Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Совршен за природни нокти лажни нокти и 3 D помине уметност како и Погоден за помине уметност декорација со лак, ув гел лак, и др...

12 бои Holographic сјајот круг 1mm 2mm 3мм мешани dot за дизајн снегулки занает сјајот paillettes помине уметност материјали YST05
 • Неодамнешно

12 бои Holographic сјајот круг 1mm 2mm 3мм мешани dot за дизајн снегулки занает сјајот paillettes помине уметност материјали YST05

DEN 556.80

Примена : Материјал : ПластикаСекоја боја блеска Нето Тежина : 1.2~1.6 gПакување : Пластична КутијаНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место Rhinestones на посакуваната област, тоа не е се користи само за декорација на ноктите, но исто така се користи за да DIY вашиот телефон или прави scrapbooking уметност.12 бои Holographic сјајот круг 1mm 2mm 3мм мешани dot за дизајн снегулки занает сјајот paillettes помине уметност материјалиПРЕВОЗОТ и ПолитикаЗемјата На ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаРеференца Превозот времеСад15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку Eпакет≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 25~60 денаAliexpress превозот : 25~40 работни денаEпакет : 7~18 денаDHL : 6~10 работни денаПовеќето Европски Земји / ЈугоИсточно Азиските Земји / Австралија / Нов Зеланд / Канада≥250 ДОЛАРИ Преку DHL / Посебни експрес ЛинијаКина пост обичните мали пакети : 20~60 денаAliexpress превозот : 20~50 денаDHL : 6~10 работни денаПосебни Експрес Линија : 7~12 работни денаРусија Федерација15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку EпакетChian пост ordinday мали пакети : 35~90 денаAliexpress превозот : 25~40 денаEпакет : 7~25 денаПовеќето Блискиот Исток Земји≥250 Преку AramexAliexpress превозот : 30~60 денаAramex : 7~12 работни денаМексико≥250 Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 30~90daysAliexpress превозот : 35~60 денаDHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне.

Сирена Пигмент Помине во Прав Помешан Со УВ Гел лак Сјајна Нокти Сјајот во Прав Помине Уметност Маникир Декорација 6 Боја на Располагање
 • Неодамнешно

Сирена Пигмент Помине во Прав Помешан Со УВ Гел лак Сјајна Нокти Сјајот во Прав Помине Уметност Маникир Декорација 6 Боја на Располагање

DEN 36.48

Сирена Пигмент Помине во Прав Помешан Со УВ Гел лак Сјајна Нокти Сјајот во Прав Помине Уметност Маникир Декорација 6 Боја на РасполагањеПакет Содржина : 1 Кутија пигментФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиЛесно да се применуваат на тебе природни или вештачки ноктиИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Како да го користите : 1.Чистење на површината на ноктите.2.Се применуваат база на грбот(White & Црна препорачува)3.Се применуваат уште еден слој на база на грб, чекај, тоа се суши (не сосема срј), тогаш местото на прав врз вашите нокти.4.Врзете ја со врвот грб.Сирена Ефект Сјајот Помине Уметност Во Прав Прашина Магија Трошка Тренд HolographicСтавка ОписКоличина : 1 Тегла прав нето Околу 23 грама

TCT-075 Азбука Форма 5MM Големина Помине Сјај За Нокти Уметност DIY Декорација Тело Уметнички Декорации Шминка FacePainting Боја Уметност DIY
 • Неодамнешно

TCT-075 Азбука Форма 5MM Големина Помине Сјај За Нокти Уметност DIY Декорација Тело Уметнички Декорации Шминка FacePainting Боја Уметност DIY

DEN 740.00 740.16

TCT075 Азбука Форма 5 MM Големина Помине Сјај За Нокти Уметност DIY Декорација Тело Уметнички Декорации Шминка Face Painting Боја Уметност DIYБарање Број : TCT075Облик : АзбукаБоја : 12 Видови Различни БоиГолемина : 5.0 MMПакување : Пластична КесаПакување Тежина : = 50g / = 120g / = 200g / =240g / =600gТука се 50g 120g 200g 240g и 600g пет видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјај и боја може да се најде од нашата компанија,добредојдовте ОЕМ и трговија на Големо Цел ние ќе ви ги даде одговор во рок од 24 часа!89.37 / торба 36.66 / торба 26.58 / торба 29.79 / торба 36.66 / торба1...

1g Дијамант Бисер Помине Уметност Сјајот во Прав Сирена во Прав Светол Бел Пигмент DIY Помине Украси Подарок За Божиќ 2018
 • Неодамнешно

1g Дијамант Бисер Помине Уметност Сјајот во Прав Сирена во Прав Светол Бел Пигмент DIY Помине Украси Подарок За Божиќ 2018

DEN 40.00 47.52

Спецификација : Количина : 1 Кутија Капацитет : Прибл 1g Материјал : Прав Боја : Бела Пакет Содржина : 1 кутија Помине во прав Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Како да го користите : 1.Се подготват вашите нокти со база на боја и горниот слој...

Shinning Rainbown Лимон Жолта Помине Уметност Сјајот Трепет во Прав DIY УВ Нокти Маникир Прашина Телото Уметност Подарок Картичка ноќта на Вештерките Партија Деко
 • Неодамнешно

Shinning Rainbown Лимон Жолта Помине Уметност Сјајот Трепет во Прав DIY УВ Нокти Маникир Прашина Телото Уметност Подарок Картичка ноќта на Вештерките Партија Деко

DEN 319.00 350.40

Shinning Rainbown Лимон Жолта Помине Уметност Сјајот Трепет во Прав DIY УВ Нокти Маникир Прашина Телото Уметност Подарок Картичка ноќта на Вештерките Партија ДекоМногу лесен за употреба...

0.2 мм Ласерски Праска Боја, Сјај во Прав Сјајна Прашина
 • Неодамнешно

0.2 мм Ласерски Праска Боја, Сјај во Прав Сјајна Прашина

DEN 354.72

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : LB901Сјајот Големина : 0.2 мм (1 / 128 008)Сјајот Дебелина : 38umСјајот Облик : ХексагоналниСјајот на Бојата : Ласерски Праска Боја (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни becuase на камерата на екранот фактор,ве молиме да бидат разбирање)Пакување : Сигурен Полиестер ТорбаDears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!За Промет На Големо : Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат таксаГолема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други...