• Неодамнешно
12pcs/Многу Водоотпорни LED Свеќа Свадба Декорација Подводни Floralyte LED Чај Светлата Страна Декорација LED Флорални Светлина

12pcs/Многу Водоотпорни LED Свеќа Свадба Декорација Подводни Floralyte LED Чај Светлата Страна Декорација LED Флорални Светлина

DEN 571.20
Достапно

Количина на стоки


12pcs/Многу 100% Водоотпорни LED Свеќа Свадба Декорација Подводни Floralyte LED Чај Светлата Страна Декорација LED Флорални Светлина
Трансформира вашиот флорални, настан и угостителство дизајни во блескав ремек-дела со потопна Flora Lyte, Употреба на подводни Floralyte да го осветлите цветни аранжмани, дизајн реквизити, табела поставки, кои служат коцки , свеќа votives, ледени скулптури и многу, многу повеќе.
Карактеристики На Производот :
Подводните , Водоотпорен дизајн , Submer во течност .
Со еден Супер-Светли LED , Мраз led Светилки ,направете го тоа како сјај, повеќе изгледа како вистински свеќа или чај светла.
2 ПАРЧИЊА заменливи CR2032 батерии(вклучени), Работи повеќе од 48hours.
Flameless , Лесно е да го вклучите/исклучите , Само треба да го пресврт за да се префрлите.
Чај Светла големина(1.25 инчен Дијаметар, 1inch висок ) ,11 бои за опции .
Виси кука дизајн , лесна за употреба со хартија фенери, Цветни аранжмани, Centerpieces осветлување или под вазни осветлување.
Answer : ___________________________ Note : Пеат боја на стабилна, RGB боја бавно исчезнат за секоја боја.
Пакет се Вклучени : 12 x подводни led floralyte светлина Cr2032 Батерии вклучени.
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.

Карактеристики на понудата

Големина:
S
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
Бубрезите
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
батеријата работеше:
2 парчиња CR2032 батерии вклучени
Траење На Батеријата:
повеќе од 48 часа
боја:
Бела/Топло бела/црвена/зелена/блу/жолта/теал/розова/purle/портокал/RGB
Функција:
Мирно На
Апликации:
цветни аранжмани,дизајн реквизити,табела прилагодувања, свеќа за votives
Како да се префрлите:
Пресврт за да го вклучите и исклучите
Големина:
1.125D*1H
Тежина:
13.6 grams
Пакет:
10/блистер кутија, 100pcs/Кутија
Име:
подводните Водоотпорен led светло

Слични понуди

Моден 18pcs LED Трепка Polka Точка Bowknot Headband Жена Девојка светне Глувчето Уши Коса Бенд Headwear Фустан Декорација Реквизити
 • Неодамнешно

Моден 18pcs LED Трепка Polka Точка Bowknot Headband Жена Девојка светне Глувчето Уши Коса Бенд Headwear Фустан Декорација Реквизити

DEN 1116.00 1488.00

Моден 18pcs LED Трепка Polka Точка Bowknot Headband Жена Девојка светне Глувчето Уши Коса Бенд Headwear Фустан Декорација Реквизити Материјал : Крпа + копчето батерии+led светла Weght : 55g / pc Големина : 24*20cm Пакет се вклучени : 18pcs Повод : Забава,Одмор,Фестивал,Бар,Топка,Сценски перформанси,се Покаже,Роденден,на Вљубените's Day,Божиќ,Декорација, итн...

2000 компјутери Мода Топла Божиќ прослави церемонијата флуоресцентни нараквици,ноќта светат стапови LED играчки
 • Неодамнешно

2000 компјутери Мода Топла Божиќ прослави церемонијата флуоресцентни нараквици,ноќта светат стапови LED играчки

DEN 10330.00 12912.00

Божиќ прослави церемонијата флуоресцентни нараквици,ноќта светат стапови LED играчкиДимензии : 20 см * 0.5 cmКоличина : околу 100 root / пакетБоја : случајни испратиПакет се вклучени : 2000 компјутериПродавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

Ballroom Писта Секси Бикини ДС Костими Секси Дама ноќен клуб Бар Пејачка, ДИЏЕЈ, Јака Танц Вежба долна облека Поставите Пол Танц Облека
 • Неодамнешно

Ballroom Писта Секси Бикини ДС Костими Секси Дама ноќен клуб Бар Пејачка, ДИЏЕЈ, Јака Танц Вежба долна облека Поставите Пол Танц Облека

DEN 8544.00

Здраво пријател, кога ќе нареди молам да ми кажете вашата Големина , така што може да направи вистинска големина за вас

2018 Led Облеката 5 Компјутери Флеш Играчка Мулти Боја На Осветлување Стапови Предводени Пена Батон Сјај Се Држиме За Свадба Партија Роденден Деца Играчки
 • Неодамнешно

2018 Led Облеката 5 Компјутери Флеш Играчка Мулти Боја На Осветлување Стапови Предводени Пена Батон Сјај Се Држиме За Свадба Партија Роденден Деца Играчки

DEN 404.00 474.72

Okylighting 5 КОМПЈУТЕРИ Флеш Играчка Мулти Боја Флеш Светлосни Стапчиња, ПРЕДВОДЕНИ Пена Батон Сјај се Држиме За Свадба Партија Роденден Деца ИграчкиИме : LED Стап S ize : 26 CM Должина Материјал:ABS Тежина : 41g / ЕЕЗ Функција : Flash LED Батеријата :3x AAA Батерија ( Со Батерија ) Трепка на Владата :Брзо да Трепка ...

2017 Блескав ЕЛ Очила Трепка светската Музичка Led Очила со звук Активиран за танцување, било фестивал Партија Декорација
 • Неодамнешно

2017 Блескав ЕЛ Очила Трепка светската Музичка Led Очила со звук Активиран за танцување, било фестивал Партија Декорација

DEN 530.00 623.52

2017 Блескав ЕЛ Очила Трепка светската Музичка Led Очила со звук Активиран за танцување, било фестивал Партија ДекорацијаСе Обрне Внимание! 1.Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете име и презиме како примачот име...

2 парчиња/многу 8inch ДОВЕДЕ Под Маса Светло База со далечински управувач за свадба партија ноќ candelabra centerpieces вазна осветлување светилка
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу 8inch ДОВЕДЕ Под Маса Светло База со далечински управувач за свадба партија ноќ candelabra centerpieces вазна осветлување светилка

DEN 2832.00

Во потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку!8" ПРЕДВОДЕНА свадба место централен светлина база со 19 мултибои LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Далечински Управувач / AC Адаптер / литиум батерија верзија!2 парчиња / многу 8inch ДОВЕДЕ Под Маса Светло База со далечински управувач за свадба партија ноќ candelabra centerpieces вазна осветлување светилкиRGB 3in1 Multicolors 8inch LED centerpeice светлина со далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија...

CC27 Ballroom танцува костими led шлем dj диско пејач носи Технологија headwear бар партија фаза покаже фустан робот партија облека
 • Неодамнешно

CC27 Ballroom танцува костими led шлем dj диско пејач носи Технологија headwear бар партија фаза покаже фустан робот партија облека

DEN 8908.00 9789.12

Забелешки : Оваа цена не се вклучени нозе ,ве молиме да го купите во вашата земја .Ако имате потреба од друга светлина бои ,ве молиме контактирајте со нас во секое време .

Бесплатен Превозот Светла LED Фаза Костими LED Ракавици, Светлечки LED Очила , Ласерски Фаза Ничија Страна Материјали
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Светла LED Фаза Костими LED Ракавици, Светлечки LED Очила , Ласерски Фаза Ничија Страна Материјали

DEN 775.00 912.00

започнетекрајот LED светлечки ракавици Осветлување Боја : изберете Powered By : 12 V 23 A (Вклучени 2 парчиња) Мулти Функција : префрлите Објект Тежина : 85g Работна Температура : 30 ~ 80 Степен Пакет, Вклучувајќи : 1 XLED ракавици 2 X батеријата (12 V23 A) Батерија линк :

Бесплатен превозот 720pcs/многу сјај алка Светлина ДОВЕДЕ До Скок Нараквици Трепка Strobe Трепка Запалено EDC Партија Клуб
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 720pcs/многу сјај алка Светлина ДОВЕДЕ До Скок Нараквици Трепка Strobe Трепка Запалено EDC Партија Клуб

DEN 25183.68

1.8 led светла,тие вклучуваат четири црвени светла,две жолти светла,еденсина светлина,една зелена светлина2.Дијаметар : 6.8 см(2,7")3.должина : 23cm4.N.W : 25 G5.on / off прекинувач(веднаш до батерии)6.различни бои,испратите по случаен избор,но тие се погледне истите наноќ кога е вклучен

LED RGB Промена на Бојата на Силиконски Бела Случај Нараквици со 12 копчиња на далечинскиот управувач за Лица Настан бесплатен превозот 70pcs/Многу
 • Неодамнешно

LED RGB Промена на Бојата на Силиконски Бела Случај Нараквици со 12 копчиња на далечинскиот управувач за Лица Настан бесплатен превозот 70pcs/Многу

DEN 11491.00 12768.00

LED RGB Промена на Бојата на Силиконски Бела Случај Нараквици со 12 копчиња на далечинскиот управувач за Лица Настан бесплатен превозот 70pcs / Број Опис на ПроизводотОпис : Силиконски далечински управувач прозрачна бразлетна 1pc далечински управувач вклучени за 1 цел...

Бесплатен превозот 8inch Круг ДОВЕДЕ Под Маса Светло База со Батерија Управувана + Далечински управувач Свадба партија осветлување
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 8inch Круг ДОВЕДЕ Под Маса Светло База со Батерија Управувана + Далечински управувач Свадба партија осветлување

DEN 1392.00

Во потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку!8" ПРЕДВОДЕНА свадба место централен светлина база со 19 мултибои LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!Далечински Управувач / AC Адаптер / литиум батерија верзија!Бесплатен превозот 8inch Круг ДОВЕДЕ Под Маса Светло База со Батерија Управувана + Далечински управувач Свадба партија осветлувањеRGB 3in1 Multicolors 8inch LED centerpeice светлина со далечински контролер,адаптер за полнење и литиум батерија...

36 парчиња 2015 Decoracao Свадба Декорација Бесплатен Превозот Led Балон Хартија Фенери Батерија Управувана Светла Свадба Декорација
 • Неодамнешно

36 парчиња 2015 Decoracao Свадба Декорација Бесплатен Превозот Led Балон Хартија Фенери Батерија Управувана Светла Свадба Декорација

DEN 816.00

36 парчиња 2015 Decoracao Свадба Декорација Бесплатен Превозот Led Балон Хартија Фенери Батерија Управувана Светла Свадба ДекорацијаЕдинствена светла боја само На Постојана, Не трепка...

Бесплатен превозот Мулти бои Батерија 6inch LED вазна Светлина База, Неверојатно Убава Светла за свадба партија декорација
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Мулти бои Батерија 6inch LED вазна Светлина База, Неверојатно Убава Светла за свадба партија декорација

DEN 1200.00

6inch МултиБои LED Свадба Centerpieces Светлина База (Адаптер+Литиум Батерија Тип)Бесплатен превозот Мулти бои Батерија 6inch LED вазна Светлина База, Неверојатно Убава Светла за свадба партија декорацијаКарактеристики На Производот : 6" сребрена база дијаметар x 1.375" висина.19 супер светло мултибои станот SMD5050 LED светла светлинадо централен база.Cordless и батерија управувана...

36pcs/многу Подводни led floralyte светлина подводни базен светла боја водоотпорен батерија управувана светла за свадба партија
 • Неодамнешно

36pcs/многу Подводни led floralyte светлина подводни базен светла боја водоотпорен батерија управувана светла за свадба партија

DEN 1344.00

36pcs / многу Подводни led floralyte светлина подводни базен светла боја водоотпорен батерија управувана светла за свадба партијаAnswer : ___________________________ Note : Пеат боја на стабилна, RGB боја бавно исчезнат за секоја боја.Спецификација За Производ : Димензии : 1.125" Кол.X 1"HLightТежина : 14 GБои на Располагање Во(11 бои) : БелоТопло БелаЦрвеноЖолтоПортокаловаСиноЗеленаТеалВиолетоваРозова RGB Бавно исчезнат.Претпазливост : Единица е штетно доколку бидат проголтани .единица не може да се употребува во пијалоци, Единица не е наменета за деца на возраст под 6.Да се избегне гледа директно во сијалица кога е активирано.Пакет се Вклучени : 36 x подводни led floralyte светлина Батериите се вклучениПроизвод Слики : Продавачот ПолитикаПосветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас...