• Неодамнешно
BIKINGBOY MX Мотокрос Теренски Ребрести Gripper Мека Седиште Покритие за KTM SX SXF EXC EXCF XC XCW 125-300 350 400 450 530 07-11 08 09

BIKINGBOY MX Мотокрос Теренски Ребрести Gripper Мека Седиште Покритие за KTM SX SXF EXC EXCF XC XCW 125-300 350 400 450 530 07-11 08 09

DEN 1726.00
DEN 1917.60
-10 %
Достапно

Количина на стоки


BIKINGBOY MX Мотокрос Теренски Ребрести Gripper Мека Седиште Покритие за KTM SX SXF EXC EXCF XC XCW 125-300 350 400 450 530 07-11 08 09
Однос на увозни давачки :
1.Imporduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.
2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.
3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот до-не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.
4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior.
Опрема :
за SX/SX-F 125-450 2007-2010 за EXC/EXC-F 125-530 2008-2011 за XC/XCW 2008-2010 Производ Фото : Материјал : Состојба : 100% Сосема нов, никогаш не се монтирани Цена за 1 компјутер Материјал : ПВЦ Боја : Како фотографија покажуваат Висок квалитет и лесен за инсталација
Услуга Детали :
1.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа ofter целосната исплата е reciered
2.Добредојдовте на договорот нас ако не се имате било какви qusstion за време на transation
3.Pls потврди ја ГОЛЕМИНАТА на дисковите ,и вашиот ВЕЛОСИПЕДИ/ГОДИНИ внимателно пред да го купат, за да се избегне купување на погрешен.
4.Ве молиме да ни остават вашиот телефонски број за да се се обезбеди курир можат да стигнат до вас.
Превозот Термини :
Политика На Враќање :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 60 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти 5 ѕвезди позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
BIKINGBOY
Функција:
Против Носат
Материјал:
ПВЦ
Количина:
1
Место на Потекло :
Jiangsu Кина (Копно)

Слични понуди

BIKINGBOY Жолта Црна Мотокрос MX Теренски шарени Ребрести Gripper Мека Седиште Покритие за SUZUKI RMZ 250 RMZ250 РМ-Z 250 10 11-
  • Неодамнешно

BIKINGBOY Жолта Црна Мотокрос MX Теренски шарени Ребрести Gripper Мека Седиште Покритие за SUZUKI RMZ 250 RMZ250 РМ-Z 250 10 11-

DEN 1812.00 2013.60

BIKINGBOY Жолта Црна Мотокрос MX Теренски шарени Ребрести Gripper Мека Седиште Покритие за SUZUKI RMZ 250 RMZ250 РМZ 250 10 112016Однос на увозни давачки : 1.Imporduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior.Опрема : за RMZ 250 20102016 Производ Фото : Материјал : Состојба : 100% Сосема нов, никогаш не се монтирани Цена за 1 компјутер Материјал : ПВЦ Боја : Како фотографија покажуваат Висок квалитет и лесен за инсталацијаУслуга Детали : 1.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа ofter целосната исплата е reciered2.Добредојдовте на договорот нас ако не се имате било какви qusstion за време на transation3.Pls потврди ја ГОЛЕМИНАТА на дисковите ,и вашиот ВЕЛОСИПЕДИ / ГОДИНИ внимателно пред да го купат, за да се избегне купување на погрешен.4.Ве молиме да ни остават вашиот телефонски број за да се се обезбеди курир можат да стигнат до вас.Превозот Термини : Политика На Враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 60 дена од денот на приемот на вашата нарачка...

BIKINGBOY Црна, Жолта Мотокрос MX Теренски Велосипед Ребрести Gripper Мека Седиште Покритие за SUZUKI RMZ 450 RMZ450 РМ-Z 450 2006 2007 08
  • Неодамнешно

BIKINGBOY Црна, Жолта Мотокрос MX Теренски Велосипед Ребрести Gripper Мека Седиште Покритие за SUZUKI RMZ 450 RMZ450 РМ-Z 450 2006 2007 08

DEN 1812.00 2013.60

BIKINGBOY Црна, Жолта Мотокрос MX Теренски Велосипед Ребрести Gripper Мека Седиште Покритие за SUZUKI RMZ 450 RMZ450 РМZ 450 2006 2007 08Однос на увозни давачки : 1.Imporduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior.Опрема : за RMZ 450 20052007 Производ Фото : Материјал : Состојба : 100% Сосема нов, никогаш не се монтирани Цена за 1 компјутер Материјал : ПВЦ Боја : Како фотографија покажуваат Висок квалитет и лесен за инсталацијаУслуга Детали : 1.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа ofter целосната исплата е reciered2.Добредојдовте на договорот нас ако не се имате било какви qusstion за време на transation3.Pls потврди ја ГОЛЕМИНАТА на дисковите ,и вашиот ВЕЛОСИПЕДИ / ГОДИНИ внимателно пред да го купат, за да се избегне купување на погрешен.4.Ве молиме да ни остават вашиот телефонски број за да се се обезбеди курир можат да стигнат до вас.Превозот Термини : Политика На Враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 60 дена од денот на приемот на вашата нарачка...