• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 10 КОМПЈУТЕРИ 1616-2RS Лежишта 1/2 x 1 1/8 x 3/8 инчи Радијална Топката Лежишта 1616 РС

Бесплатен Превозот 10 КОМПЈУТЕРИ 1616-2RS Лежишта 1/2 x 1 1/8 x 3/8 инчи Радијална Топката Лежишта 1616 РС

DEN 727.00
DEN 765.12
-5 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Имајќи
Должина:
/
Бренд Име:
DTBird
Структура:
Имајќи
Премази:
no
Тип:
Топката
Материјал:
AISI 52100 Хром Челик
вибрации:
V1
Бучава:
Z1
царинење:
C0
Пакет:
Ziplock Торби и Кутија Пакет
Подмачкување:
Маст За Подмачкување
is_customized:
Yes

Слични понуди

AXK5578 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS5578 Подлошки 55*78*5mm ( 1 Buc) AXK1111 889111 NTB5578 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK5578 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS5578 Подлошки 55*78*5mm ( 1 Buc) AXK1111 889111 NTB5578 Лежишта

DEN 336.48

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK5578 Удар Игла Имајќи ; Големина : 55мм x 78mm x 3мм,Предмет : AS5578 Подлошки ; Големина : 5 5 mm x 78 mm x 1mm,AXK 5578 +2 AS Имајќи Вкупно 5mm Дебелина, Големина : 5 5 mm x 78 мм x5mm.

F4-9M Имајќи 4x9x4 mm ABEC-1 (10PCS) Минијатурни Удар Axial F4-9 М Топката Лежишта
 • Неодамнешно

F4-9M Имајќи 4x9x4 mm ABEC-1 (10PCS) Минијатурни Удар Axial F4-9 М Топката Лежишта

DEN 623.52

Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу повеќе.Ако вашата цел е многу голема,цената може да се разговара,може да се купи за прв пат,а потоа ни даде порака на вашата целна цена,ние ќе ви даде ти е цената што сака,ајде,ние сме вашиот правилен избор!!!!F49 M е еден типичен дел не...

Висок квалитет 4pcs SHF20 хоризонтална линеарна вратило поддршка 20mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно
 • Неодамнешно

Висок квалитет 4pcs SHF20 хоризонтална линеарна вратило поддршка 20mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно

DEN 378.00 741.12

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот ."

6704ZZ Имајќи ABEC-1 (10PCS) 20x27x4 мм Тенок Дел 6704 ZZ Топката Лежишта 61704ZZ
 • Неодамнешно

6704ZZ Имајќи ABEC-1 (10PCS) 20x27x4 мм Тенок Дел 6704 ZZ Топката Лежишта 61704ZZ

DEN 767.52

1363256979716254 Што Уште Може да Бидат Заинтересирани Во Оваа парче парче парче парче парче парче парче парчеПредмет : 6704 ZZ Топката ИмајќиТип : Длабоко ритам топката имајќиЗатворачи : Метал ШтитовиКвалитет : Електричен Мотор КвалитетДимензии : 20mm x 27mm 4mm x / МетричкиВнатрешен Дијаметар : 20mmНадворешниот Дијаметар : 27mmШирина : 4mmГолемина : 20 x x x x 27 x 4 mmКоличина : 10 Лежишта

KFL002 Цинк Легура Микро Перница Блокови Монтирани и Вметнете Лежишта (ID=15mm)
 • Неодамнешно

KFL002 Цинк Легура Микро Перница Блокови Монтирани и Вметнете Лежишта (ID=15mm)

DEN 115.20

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

50pcs/Многу MF115ZZ MF115 ZZ 5x11x4mm Минијатурни Страната Имајќи Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Радијална Топката Имајќи MF115 имајќи
 • Неодамнешно

50pcs/Многу MF115ZZ MF115 ZZ 5x11x4mm Минијатурни Страната Имајќи Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Радијална Топката Имајќи MF115 имајќи

DEN 274.00 537.60

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

Бесплатен Превозот 50 КОМПЈУТЕРИ SMR74ZZ SMR74 Лежишта 4x7x2.5 mm Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта DDL-740ZZ ABEC5 4*7*2.5 ММ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 50 КОМПЈУТЕРИ SMR74ZZ SMR74 Лежишта 4x7x2.5 mm Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта DDL-740ZZ ABEC5 4*7*2.5 ММ

DEN 1276.00 1343.52

​SMR74 ZZ SMR74 Лежишта 4x7x2.5 mm Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта DDL740 ZZ ABEC5Моделsmr74zzГОЛЕМИНА(mm)d4D7Б2.5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалнерѓосувачки челикDeliverydate37 Дена1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

50Pcs MF85ZZ Страната Flanged Длабоко Ритам Топката Лежишта 5x8x2.5mm
 • Неодамнешно

50Pcs MF85ZZ Страната Flanged Длабоко Ритам Топката Лежишта 5x8x2.5mm

DEN 593.00 624.00

Прирабница Имајќи Лежишта MF85 ZZ 5 x 8 x 2,5 mmМАТЕРИЈАЛ : челикПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

HF3020 Имајќи 30*37*20 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF303720 ВАЛУТНА-30 Игла Имајќи
 • Неодамнешно

HF3020 Имајќи 30*37*20 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF303720 ВАЛУТНА-30 Игла Имајќи

DEN 317.76

HF3020 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 30мм x 37mm x 20mm.Предмет : HF3020 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 30мм x 37mm x 20mmВнатрешен Дијаметар : 30ммНадворешниот Дијаметар : 37mmШирина : 20mmКоличина : 1 Лого

Бесплатен превозот 50pcs Имајќи 608 608Z 608ZZ 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи ABEC 3
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50pcs Имајќи 608 608Z 608ZZ 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи ABEC 3

DEN 1347.36

50 ПАРЧИЊАТопката Лежишта 608 ZZГолемина : 8мм Х 22mm X 7mmМодел 608 ZZ Димензии Понесе (d) 8 мм Дијаметар (D) 22 mm Ширина (Б) 7 mm Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P6.Z2 / ABEC3.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количеството 50 КОМПЈУТЕРИЗаштитените Топката Лого, ова е популарна големина која може да се користи во многу РК Автомобили и Камиони, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е преподмачкано со маснотии.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На Испорака : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

SF1-F Oilless Flanged Черупка Имајќи SF1-F20265 SF1-F22100 SF1-F22150 SF1-F22200 ( 2 Парчиња) SF1 Само Композитни Страната Лежишта
 • Неодамнешно

SF1-F Oilless Flanged Черупка Имајќи SF1-F20265 SF1-F22100 SF1-F22150 SF1-F22200 ( 2 Парчиња) SF1 Само Композитни Страната Лежишта

DEN 313.92

Тип : SF1F Oilless Flanged Имајќи Модел Големина Количина ( 1 многу ) SF1F20265 30 / 23x20x26.5 mm 2 Парчиња SF1F22100 32 / 25x22x10 mm 2 Парчиња SF1F22150 32 / 25x22x15 mm 2 Парчиња SF1F22200 32 / 25x22x20 mm 2 Парчиња SF1F22500 32 / 25x22x25 mm 2 Парчиња SF1F25100 35 / 28x25x10 mm 2 Парчиња SF1F25115 35 / 28x25x11.5 mm 2 Компјутери

HF3520 Имајќи 35*42*20 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF354220 ВАЛУТНА-35 Игла Имајќи
 • Неодамнешно

HF3520 Имајќи 35*42*20 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF354220 ВАЛУТНА-35 Игла Имајќи

DEN 329.28

HF3520 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 35mm x 42mm x 20mm.Предмет : HF3520 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 35mm x 42mm x 20mmВнатрешен Дијаметар : 35mmНадворешниот Дијаметар : 42mmШирина : 20mmКоличина : 1 Лого

HF Имајќи 20*26*16 мм ( 2 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF202616 ВАЛУТНА-20 Игла Имајќи
 • Неодамнешно

HF Имајќи 20*26*16 мм ( 2 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF202616 ВАЛУТНА-20 Игла Имајќи

DEN 304.80

HF2016 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина x 20mm 26mm x 16mm.Предмет : HF2016 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 20mm x 26mm x 16mmВнатрешен Дијаметар : 20mmНадворешниот Дијаметар : 26mmШирина : 16mmКоличина : 2 Лежишта

10pcs HF0406 Еден Начин Спојки Минијатурни Игли Валчести Лежишта 4 x 8 x 6 мм имајќи Бесплатен превозот Висок Квалитет 4x8x6mm
 • Неодамнешно

10pcs HF0406 Еден Начин Спојки Минијатурни Игли Валчести Лежишта 4 x 8 x 6 мм имајќи Бесплатен превозот Висок Квалитет 4x8x6mm

DEN 372.96

HF0406 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 25mm x 32милиметри x 20mm.Предмет : HF0406 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 4mm x 8мм х 6mmВнатрешен Дијаметар : 4mmНадворешниот Дијаметар : 8mmШирина : 6mmКоличина : 10 PCS

HFL0408 Имајќи 4*8*8 мм ( 8 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки FCB-4 HFL-040808 Игла Имајќи
 • Неодамнешно

HFL0408 Имајќи 4*8*8 мм ( 8 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки FCB-4 HFL-040808 Игла Имајќи

DEN 726.72

Игли Валчести Имајќи Школка Тип HFL0408, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 4mm x 8мм х 8мм.Предмет : HFL0408 Игли Валчести ИмајќиТип : Игли Валчести ИмајќиДимензии : 4mm x 8мм х 8мм / МетричкиID (внатрешен дијаметар) / Понесе : 4mmOD (надворешен дијаметар) : 8mmШирина / Висина / дебелина : 8mmГолемина : 4 x 8 x 8 mmКоличина : 8 Лежишта

AXK1528 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS1528 Подлошки 15*28*4mm ( 4 Парчиња) AXK1102 889102 NTB1528 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK1528 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS1528 Подлошки 15*28*4mm ( 4 Парчиња) AXK1102 889102 NTB1528 Лежишта

DEN 295.68

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK1528 Удар Игла Имајќи ; Големина : 15mm x 28mm x 2mm,Предмет : AS1528 Подлошки ; Големина : 15 mm x 28 mm x 1mm,AXK1528 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 4mm, Големина : 15 mm x 28 mm x4mm.

Бесплатен Превозот HF081410 HF0810 8X14X10MM Еден начин cluth игли валчести имајќи 8*14*10мм 10PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот HF081410 HF0810 8X14X10MM Еден начин cluth игли валчести имајќи 8*14*10мм 10PCS/МНОГУ

DEN 204.96

HF0810 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 25mm x 32милиметри x 20mm.Предмет : HF0810 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 8мм х 14mm x 10ммВнатрешен Дијаметар : 8mmНадворешниот Дијаметар : 14mmШирина : 10ммКоличина : 10 PCS

5pcs/Број 6904-2RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи
 • Неодамнешно

5pcs/Број 6904-2RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи

DEN 355.00 373.92

Опис : 69042 RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни ИмајќиМодел : 69042 RSКоличина : 5pcs (ID)x 20mm (OD)37mm x (дебелина)9mm Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу повеќе....

AXK1730 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS1730 Подлошки 17*30*4mm ( 4 Парчиња) AXK1103 889103 NTB1730 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK1730 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS1730 Подлошки 17*30*4mm ( 4 Парчиња) AXK1103 889103 NTB1730 Лежишта

DEN 303.84

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK1730 Удар Игла Имајќи ; Големина : 17mm x 30мм x 2mm,Предмет : AS1730 Подлошки ; Големина : 17 mm x 30 mm x 1mm,AXK1730 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 4mm, Големина : 17 mm x 30 mm x4mm.

LM40LUU 40x60x154mm Екстра Долг Должина Линеарна Топката Имајќи Черупка за 3D Печатач Имајќи Линеарна Топката Имајќи Черупка
 • Неодамнешно

LM40LUU 40x60x154mm Екстра Долг Должина Линеарна Топката Имајќи Черупка за 3D Печатач Имајќи Линеарна Топката Имајќи Черупка

DEN 589.92

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

AXK90120 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS90120 Подлошки 90*120*6mm ( 1 Buc) AXK1118 889118 NTB90120 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK90120 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS90120 Подлошки 90*120*6mm ( 1 Buc) AXK1118 889118 NTB90120 Лежишта

DEN 615.84

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK90120 Удар Игла Имајќи ; Големина : x 90mm 120mm x 4mm,Предмет : КАКО 90120 Подлошки ; Големина : 90 mm x 12 0mm x 1mm,AXK 90120 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 6mm, Големина : 90 mm x 12 0mm x6mm.

AXK5070 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS5070 Подлошки 50*70*5mm ( 1 Buc) AXK1110 889110 NTB5070 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK5070 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS5070 Подлошки 50*70*5mm ( 1 Buc) AXK1110 889110 NTB5070 Лежишта

DEN 285.12

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK5070 Удар Игла Имајќи ; Големина : 50mm x 70mm x 3мм,Предмет : AS5070 Подлошки ; Големина : 50mm x 70mm x 1mm,AXK5070+2 AS Имајќи Вкупно 5mm Дебелина, Големина : 50mm x 70mm x5mm.

FR133 ZZ Долг Живот (50pieces/многу) Flanged Минијатурни Имајќи FR133ZZ 3/32X3/16X3/32
 • Неодамнешно

FR133 ZZ Долг Живот (50pieces/многу) Flanged Минијатурни Имајќи FR133ZZ 3/32X3/16X3/32

DEN 1209.00 1272.00

Прирабница Минијатурни Топката Имајќи FR133 ZZ : Големина на : FR133 ZZВнатре Дијаметар : 3 / 32"Надворешен Дијаметар : 3 / 16"Ширина : 3 / 32"Прирабница дијаметар(Df) : 0.234"Flnage ширина(Bf) : 0.031"Материјал : Хром челик GCR15(AISI52100)Печати / Штитови : ZZ ( Метал Заштитените на двете страни)Метрички Дијаметар : 2.381 X4.762 X2.381 MMМакс Оптоварување : Dyn : 62Статистика : 19ВРТЕЖИ во минута на маснотии Лежишта (x1000) : 80ВРТЕЖИ во минута на нафта Лежишта (x1000) : 95Количината на топки : 10Дијаметар на топки : 1 / 16"Мин...

2018 Удар Имајќи Axk 10pcs R8 Отвори 1/2 X 1-1/8 1/4 Инчи 12.7*28.575*6.35 Мм Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи
 • Неодамнешно

2018 Удар Имајќи Axk 10pcs R8 Отвори 1/2 X 1-1/8 1/4 Инчи 12.7*28.575*6.35 Мм Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи

DEN 1213.00 1318.56

започнетекрајот Предмет : R8 ОТВОРИТип : Запечатени Топката ИмајќиМатеријал : Хром Челик (GCr15)Затворачи : 2 Штитови, може да't бидат отстранети и реинсталира повторноShield Тип : Метал Shield МаскаДимензии : 12.7 mm x 28.575 mm x 6.35 mmКоличина : 10pcs

50 Имајќи 608 2RS 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта
 • Неодамнешно

50 Имајќи 608 2RS 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта

DEN 2193.12

608 2 RS Запечатени Топката Имајќи8mmx22mmx7mm50 ЛежиштаСо ефикасни бизнис работењето, а повеќе од милиони имајќи во нашиот магацин, Валцер Лежишта Кина Corporation служеше во индустријата со доставување на сите видови на Топката Лежишта...

625RS имајќи 15pcs гума Печат Минијатурни Мини Имајќи бесплатен превозот 625 625RS 5*16*5 мм хром челик длабоко ритам имајќи
 • Неодамнешно

625RS имајќи 15pcs гума Печат Минијатурни Мини Имајќи бесплатен превозот 625 625RS 5*16*5 мм хром челик длабоко ритам имајќи

DEN 408.00 429.60

625 RS 5*16*5mm 3 D печатач Минијатурни Радијална ЛежиштаМодел625rsГОЛЕМИНА(mm)d5D16Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување сликиПакувањето на производот сликиПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

Висок квалитет на 8 компјутери SC20UU SCS20UU 20mm линеарна топката имајќи слајд единица 20mm линеарна имајќи блок за DIY CNC Рутер линеарна slide
 • Неодамнешно

Висок квалитет на 8 компјутери SC20UU SCS20UU 20mm линеарна топката имајќи слајд единица 20mm линеарна имајќи блок за DIY CNC Рутер линеарна slide

DEN 2067.00 4053.12

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот .'"

AXK4565 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS4565 Подлошки 45*65*5mm ( 1 парче) AXK1109 889109 NTB4565 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK4565 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS4565 Подлошки 45*65*5mm ( 1 парче) AXK1109 889109 NTB4565 Лежишта

DEN 275.04

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK4565 Удар Игла Имајќи ; Големина : 45mm x 65mm x 3мм,Предмет : AS4565 Подлошки ; Големина : 45 mm x 65 mm x 1mm,AXK4565 +2 AS Имајќи Вкупно 5mm Дебелина, Големина : 45 mm x 65 mm x5mm.

20pcs/многу бесплатен превозот на квалитетот на Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 16100RS 16100-2RS 10*28*8 мм
 • Неодамнешно

20pcs/многу бесплатен превозот на квалитетот на Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 16100RS 16100-2RS 10*28*8 мм

DEN 1440.00

Модел161002 RSДимензииСоздаден (d)10ммДијаметар (D)28ммШирина (Б)8ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испоракаОвој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век...

MR104ZZ Имајќи ABEC-5 (10PCS) 4*10*4 мм Минијатурни MR104Z Топката Лежишта MR104 ZZ WML4010ZZ L-1040X2ZZ
 • Неодамнешно

MR104ZZ Имајќи ABEC-5 (10PCS) 4*10*4 мм Минијатурни MR104Z Топката Лежишта MR104 ZZ WML4010ZZ L-1040X2ZZ

DEN 671.52

1363256979716225 Често Се Користи Во Ноктите Полирање Машини САД $ 13.99 / парче парче парче парче парче парче парче парчеПРЕЦИЗНОСТ ДЛАБОКО РИТАМ ТОПКАТА ИМАЈЌИMR104zz ABEC5Ова е сосема FUSHI.Оваа Имајќи широко се користат во прецизни инструменти / микро мотор / далечински управувач модел / РК трки ,итнПроизвод IntrouduceДел Број : MR104zz ИмајќиСоздаден Кол (d) : 4 ммНадворешниот Кол (D) : 10 ммШирина (Б) : 4 ммИмајќи Тип : ZZ ЗаштитениМатеријал : 52100 Хром ЧеликДинамичко Оптоварување (Cr) : 604 NСтатички На Оптоварување (Кор) : 218 NМаксимална Брзина (Масти) : 48 000 вртежи во минутаМаксимална Брзина (Нафта) : 56 000 вртежи во минутаТопката Количина : 8 топкиТопката Кол (Dw) : 1.5880 mmТежина : 1.33 gAnswer : ___________________________ Note : ABEC5 , исто така еквивалент ISO часовиПроизводот Се Покаже И Детали Слики​