• Неодамнешно
2 парчиња/многу SCS10LUU SC10LUU линеарна водич черупка,линеарна топката имајќи за 10мм вратило CNC делови За 10мм Линеарна Окно

2 парчиња/многу SCS10LUU SC10LUU линеарна водич черупка,линеарна топката имајќи за 10мм вратило CNC делови За 10мм Линеарна Окно

DEN 762.00
DEN 802.56
-5 %
Достапно

Количина на стоки


2 парчиња SC10 LUU 10мм Линеарна Топката Имајќи го Блокирате
Модел : SC10 L UU
Вратило ID : 10 мм
Количина : 2 компјутери
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
SC10LUU
Капацитет На Моторот:
Gcr15
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Линеарни Топката Имајќи Го Блокирате
Премази:
Алуминиум Легура
Материјал:
Алуминиум Легура
компјутери:
2
Дијаметар:
10мм

Слични понуди

5pcs/Број 6904-2RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи
 • Неодамнешно

5pcs/Број 6904-2RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи

DEN 355.00 373.92

Опис : 69042 RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни ИмајќиМодел : 69042 RSКоличина : 5pcs (ID)x 20mm (OD)37mm x (дебелина)9mm Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу повеќе....

Надворешниот прстен V линискиот straightener водич тркала лежишта V625ZZ 625VV V120 5*16*5 мм макара лежишта V ритам ширина од 1,5 mm
 • Неодамнешно

Надворешниот прстен V линискиот straightener водич тркала лежишта V625ZZ 625VV V120 5*16*5 мм макара лежишта V ритам ширина од 1,5 mm

DEN 475.20

МоделV625 ZZДимензииСоздаден (К)5ммДијаметар (D)16ммШирината (W)5ммДлабочината на жлебот1.5ммРецка ширина(H)1ммАгол (А)90°.Другиимајќи челик , двострано метални куќиштаAnswer : ___________________________ Note : Ова макара имајќи челик материјал, согледување на лого по изгасне, каналот преку процес на мелење...

HF Имајќи 20*26*16 мм ( 2 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF202616 ВАЛУТНА-20 Игла Имајќи
 • Неодамнешно

HF Имајќи 20*26*16 мм ( 2 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF202616 ВАЛУТНА-20 Игла Имајќи

DEN 304.80

HF2016 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина x 20mm 26mm x 16mm.Предмет : HF2016 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 20mm x 26mm x 16mmВнатрешен Дијаметар : 20mmНадворешниот Дијаметар : 26mmШирина : 16mmКоличина : 2 Лежишта

AXK5578 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS5578 Подлошки 55*78*5mm ( 1 Buc) AXK1111 889111 NTB5578 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK5578 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS5578 Подлошки 55*78*5mm ( 1 Buc) AXK1111 889111 NTB5578 Лежишта

DEN 336.48

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK5578 Удар Игла Имајќи ; Големина : 55мм x 78mm x 3мм,Предмет : AS5578 Подлошки ; Големина : 5 5 mm x 78 mm x 1mm,AXK 5578 +2 AS Имајќи Вкупно 5mm Дебелина, Големина : 5 5 mm x 78 мм x5mm.

10pcslot MR105 SI3N4 целосна керамички топката имајќи 5x10x4 mm Минијатурни керамички длабоко ритам топката лежишта 5*10*4 риболов ролна
 • Неодамнешно

10pcslot MR105 SI3N4 целосна керамички топката имајќи 5x10x4 mm Минијатурни керамички длабоко ритам топката лежишта 5*10*4 риболов ролна

DEN 8784.00

Точка Бр : MR105Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 5x10x4 mmМатеријал : Керамички SI3 N4Кафез Материјал : PTFEMOQ : 10pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***

AXK140180 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS140180 Подлошки 140*180*7mm ( 1 Buc) AXK1128 889128 NTB Лежишта
 • Неодамнешно

AXK140180 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS140180 Подлошки 140*180*7mm ( 1 Buc) AXK1128 889128 NTB Лежишта

DEN 1199.52

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK140180 Удар Игла Имајќи ; Големина : 140mm x 180mm x 5mmПредмет : КАКО 140180 Подлошки ; Димензии : 140 мм x 18 0mm x 1mm,AXK 140180 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 7mm, Големина : 140 мм x 18 0mm x7mm.

AXK2035 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS2035 Подлошки 20*35*4mm ( 2 Парчиња) AXK1104 889104 NTB2035 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK2035 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS2035 Подлошки 20*35*4mm ( 2 Парчиња) AXK1104 889104 NTB2035 Лежишта

DEN 270.24

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK2035 Удар Игла Имајќи ; Големина : 20mm x 35mm x 2mm,Предмет : AS2035 Подлошки ; Големина : 20 mm x 35 mm x 1mm,AXK2035 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 4mm, Големина : 20 mm x 35 mm x4mm.

Висок Квалитет 681X/Б ОТВОРИ 1.5*4*1.3 мм метрички минијатурни длабоко ритам топката имајќи Модел авион имајќи
 • Неодамнешно

Висок Квалитет 681X/Б ОТВОРИ 1.5*4*1.3 мм метрички минијатурни длабоко ритам топката имајќи Модел авион имајќи

DEN 1200.00

Модел681 X / БДимензииСоздаден (d)1.5ммДијаметар (D)4ммШирина (Б)1.3ммПечати ТипОТВОРЕТЕКвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испоракаОвој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век...

10pcs HF0406 Еден Начин Спојки Минијатурни Игли Валчести Лежишта 4 x 8 x 6 мм имајќи Бесплатен превозот Висок Квалитет 4x8x6mm
 • Неодамнешно

10pcs HF0406 Еден Начин Спојки Минијатурни Игли Валчести Лежишта 4 x 8 x 6 мм имајќи Бесплатен превозот Висок Квалитет 4x8x6mm

DEN 372.96

HF0406 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 25mm x 32милиметри x 20mm.Предмет : HF0406 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 4mm x 8мм х 6mmВнатрешен Дијаметар : 4mmНадворешниот Дијаметар : 8mmШирина : 6mmКоличина : 10 PCS

AXK1226 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS1226 Подлошки 12*26*4mm ( 4 Парчиња) AXK1101 889101 NTB1226 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK1226 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS1226 Подлошки 12*26*4mm ( 4 Парчиња) AXK1101 889101 NTB1226 Лежишта

DEN 281.76

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK1226 Удар Игла Имајќи ; Големина : 12mm x 26mm x 2mm,Предмет : AS1226 Подлошки ; Големина : 12 mm x 26 mm x 1mm,AXK1226 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 4mm, Големина : 12 mm x 26 mm x4mm.

Бесплатен Превозот HF081410 HF0810 8X14X10MM Еден начин cluth игли валчести имајќи 8*14*10мм 10PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот HF081410 HF0810 8X14X10MM Еден начин cluth игли валчести имајќи 8*14*10мм 10PCS/МНОГУ

DEN 204.96

HF0810 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 25mm x 32милиметри x 20mm.Предмет : HF0810 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 8мм х 14mm x 10ммВнатрешен Дијаметар : 8mmНадворешниот Дијаметар : 14mmШирина : 10ммКоличина : 10 PCS

4pcs/многу SC8LUU SCS8LUU 8мм Линеарна оска Топката Имајќи го блокира Продолжување Имајќи перница Bolck Линеарна единица за CNC
 • Неодамнешно

4pcs/многу SC8LUU SCS8LUU 8мм Линеарна оска Топката Имајќи го блокира Продолжување Имајќи перница Bolck Линеарна единица за CNC

DEN 1063.00 1118.40

4 парчиња SC8 LUU 8мм Линеарна Топката Имајќи го БлокиратеМодел : SC8 L UUВратило ID : 8 mmКоличина : 4 парчиња1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

625RS имајќи 15pcs гума Печат Минијатурни Мини Имајќи бесплатен превозот 625 625RS 5*16*5 мм хром челик длабоко ритам имајќи
 • Неодамнешно

625RS имајќи 15pcs гума Печат Минијатурни Мини Имајќи бесплатен превозот 625 625RS 5*16*5 мм хром челик длабоко ритам имајќи

DEN 408.00 429.60

625 RS 5*16*5mm 3 D печатач Минијатурни Радијална ЛежиштаМодел625rsГОЛЕМИНА(mm)d5D16Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување сликиПакувањето на производот сликиПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

2018 Удар Имајќи Axk 10pcs R8 Отвори 1/2 X 1-1/8 1/4 Инчи 12.7*28.575*6.35 Мм Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи
 • Неодамнешно

2018 Удар Имајќи Axk 10pcs R8 Отвори 1/2 X 1-1/8 1/4 Инчи 12.7*28.575*6.35 Мм Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи

DEN 1213.00 1318.56

започнетекрајот Предмет : R8 ОТВОРИТип : Запечатени Топката ИмајќиМатеријал : Хром Челик (GCr15)Затворачи : 2 Штитови, може да't бидат отстранети и реинсталира повторноShield Тип : Метал Shield МаскаДимензии : 12.7 mm x 28.575 mm x 6.35 mmКоличина : 10pcs

Висок квалитет 4pcs SHF20 хоризонтална линеарна вратило поддршка 20mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно
 • Неодамнешно

Висок квалитет 4pcs SHF20 хоризонтална линеарна вратило поддршка 20mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно

DEN 378.00 741.12

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот ."

KP003 Цинк Легура Микро Перница Блокови Монтирани и Вметнете Лежишта (ID=17mm)
 • Неодамнешно

KP003 Цинк Легура Микро Перница Блокови Монтирани и Вметнете Лежишта (ID=17mm)

DEN 126.72

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

AXK1528 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS1528 Подлошки 15*28*4mm ( 4 Парчиња) AXK1102 889102 NTB1528 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK1528 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS1528 Подлошки 15*28*4mm ( 4 Парчиња) AXK1102 889102 NTB1528 Лежишта

DEN 295.68

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK1528 Удар Игла Имајќи ; Големина : 15mm x 28mm x 2mm,Предмет : AS1528 Подлошки ; Големина : 15 mm x 28 mm x 1mm,AXK1528 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 4mm, Големина : 15 mm x 28 mm x4mm.

AXK5070 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS5070 Подлошки 50*70*5mm ( 1 Buc) AXK1110 889110 NTB5070 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK5070 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS5070 Подлошки 50*70*5mm ( 1 Buc) AXK1110 889110 NTB5070 Лежишта

DEN 285.12

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK5070 Удар Игла Имајќи ; Големина : 50mm x 70mm x 3мм,Предмет : AS5070 Подлошки ; Големина : 50mm x 70mm x 1mm,AXK5070+2 AS Имајќи Вкупно 5mm Дебелина, Големина : 50mm x 70mm x5mm.

FR133 ZZ Долг Живот (50pieces/многу) Flanged Минијатурни Имајќи FR133ZZ 3/32X3/16X3/32
 • Неодамнешно

FR133 ZZ Долг Живот (50pieces/многу) Flanged Минијатурни Имајќи FR133ZZ 3/32X3/16X3/32

DEN 1209.00 1272.00

Прирабница Минијатурни Топката Имајќи FR133 ZZ : Големина на : FR133 ZZВнатре Дијаметар : 3 / 32"Надворешен Дијаметар : 3 / 16"Ширина : 3 / 32"Прирабница дијаметар(Df) : 0.234"Flnage ширина(Bf) : 0.031"Материјал : Хром челик GCR15(AISI52100)Печати / Штитови : ZZ ( Метал Заштитените на двете страни)Метрички Дијаметар : 2.381 X4.762 X2.381 MMМакс Оптоварување : Dyn : 62Статистика : 19ВРТЕЖИ во минута на маснотии Лежишта (x1000) : 80ВРТЕЖИ во минута на нафта Лежишта (x1000) : 95Количината на топки : 10Дијаметар на топки : 1 / 16"Мин...

10pcs V624ZZ V624Z V624 624 V ритам длабоко ритам топката имајќи 4x13x6mm везови машина макара имајќи 624V јаглероден челик 624VV
 • Неодамнешно

10pcs V624ZZ V624Z V624 624 V ритам длабоко ритам топката имајќи 4x13x6mm везови машина макара имајќи 624V јаглероден челик 624VV

DEN 100.00 105.60

Модел v624zz Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 4 Надворешниот Дијаметар(D)13 Ширина (Б) 6 Печати Тип челик Материјал челик Испорака датум На барање за испорака1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

50Pcs MF85ZZ Страната Flanged Длабоко Ритам Топката Лежишта 5x8x2.5mm
 • Неодамнешно

50Pcs MF85ZZ Страната Flanged Длабоко Ритам Топката Лежишта 5x8x2.5mm

DEN 593.00 624.00

Прирабница Имајќи Лежишта MF85 ZZ 5 x 8 x 2,5 mmМАТЕРИЈАЛ : челикПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

Бесплатен превозот 50pcs Имајќи 608 608Z 608ZZ 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи ABEC 3
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50pcs Имајќи 608 608Z 608ZZ 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи ABEC 3

DEN 1347.36

50 ПАРЧИЊАТопката Лежишта 608 ZZГолемина : 8мм Х 22mm X 7mmМодел 608 ZZ Димензии Понесе (d) 8 мм Дијаметар (D) 22 mm Ширина (Б) 7 mm Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P6.Z2 / ABEC3.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количеството 50 КОМПЈУТЕРИЗаштитените Топката Лого, ова е популарна големина која може да се користи во многу РК Автомобили и Камиони, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е преподмачкано со маснотии.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На Испорака : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

10pcs/F8 Многу-19M 8мм х 19mm x 7mm 8x19x7 mm Axial Топката Удар Имајќи Сосема Нов
 • Неодамнешно

10pcs/F8 Многу-19M 8мм х 19mm x 7mm 8x19x7 mm Axial Топката Удар Имајќи Сосема Нов

DEN 312.00 335.52

Опис : На F819 M 8мм х 19mm x 7mm 8x19x7 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F819 MКоличина : 10pcs Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Најдобра Цена! Бесплатен превозот 50 компјутери 688ZZ Длабоко ритам топката лого,имајќи челик 8X16X5 mm 688 2Z
 • Неодамнешно

Најдобра Цена! Бесплатен превозот 50 компјутери 688ZZ Длабоко ритам топката лого,имајќи челик 8X16X5 mm 688 2Z

DEN 912.00 959.52

Модел688 zzГОЛЕМИНА(mm)d8D16Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалНерѓосувачки челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување сликиПакувањето на производот слики

HF1216 Имајќи 12*18*16 мм ( 4 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF121816 ВАЛУТНА-12 Игли Имајќи
 • Неодамнешно

HF1216 Имајќи 12*18*16 мм ( 4 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF121816 ВАЛУТНА-12 Игли Имајќи

DEN 378.72

HF1216 Игли Валчести Лого, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликација која користи оваа големина 12mm x 18mm x 16mm.Предмет : HF1216 Ролери ИмајќиТип : Игли Валчести ИмајќиДимензии : 12mm x 18mm x 16mm / МетричкиID (внатрешен дијаметар) / Понесе : 12mmOD (надворешен дијаметар) : 18mmШирина / Висина / дебелина : 16mmДимензии : 12 x 18 x 16 ммКоличина : 4 Лагери