• Неодамнешно
10pcs/многу SK12 SH12A 12mm линеарна железнички вратило поддршка блок за cnc линеарна слајд имајќи водич cnc делови

10pcs/многу SK12 SH12A 12mm линеарна железнички вратило поддршка блок за cnc линеарна слајд имајќи водич cnc делови

DEN 577.00
DEN 607.20
-5 %
Достапно

Количина на стоки


10pcs SK12 12mm Линеарна Вратило Поддршка
Модел : SK12
Вратило ID : 12 mm
Количина : 10 компјутери
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
SK12
Капацитет На Моторот:
Gcr15
Структура:
Флексибилен
Површина Грубост:
Ра 0.8
Материјал:
Алуминиум
Премази:
Алуминиум Легура
компјутери:
10
Дијаметар:
10мм

Слични понуди

HF3520 Имајќи 35*42*20 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF354220 ВАЛУТНА-35 Игла Имајќи
 • Неодамнешно

HF3520 Имајќи 35*42*20 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF354220 ВАЛУТНА-35 Игла Имајќи

DEN 329.28

HF3520 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 35mm x 42mm x 20mm.Предмет : HF3520 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 35mm x 42mm x 20mmВнатрешен Дијаметар : 35mmНадворешниот Дијаметар : 42mmШирина : 20mmКоличина : 1 Лого

AXK5578 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS5578 Подлошки 55*78*5mm ( 1 Buc) AXK1111 889111 NTB5578 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK5578 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS5578 Подлошки 55*78*5mm ( 1 Buc) AXK1111 889111 NTB5578 Лежишта

DEN 336.48

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK5578 Удар Игла Имајќи ; Големина : 55мм x 78mm x 3мм,Предмет : AS5578 Подлошки ; Големина : 5 5 mm x 78 mm x 1mm,AXK 5578 +2 AS Имајќи Вкупно 5mm Дебелина, Големина : 5 5 mm x 78 мм x5mm.

50Pcs MF85ZZ Страната Flanged Длабоко Ритам Топката Лежишта 5x8x2.5mm
 • Неодамнешно

50Pcs MF85ZZ Страната Flanged Длабоко Ритам Топката Лежишта 5x8x2.5mm

DEN 593.00 624.00

Прирабница Имајќи Лежишта MF85 ZZ 5 x 8 x 2,5 mmМАТЕРИЈАЛ : челикПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

AXK140180 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS140180 Подлошки 140*180*7mm ( 1 Buc) AXK1128 889128 NTB Лежишта
 • Неодамнешно

AXK140180 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS140180 Подлошки 140*180*7mm ( 1 Buc) AXK1128 889128 NTB Лежишта

DEN 1199.52

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK140180 Удар Игла Имајќи ; Големина : 140mm x 180mm x 5mmПредмет : КАКО 140180 Подлошки ; Димензии : 140 мм x 18 0mm x 1mm,AXK 140180 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 7mm, Големина : 140 мм x 18 0mm x7mm.

5pcs/Број 6904-2RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи
 • Неодамнешно

5pcs/Број 6904-2RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи

DEN 355.00 373.92

Опис : 69042 RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни ИмајќиМодел : 69042 RSКоличина : 5pcs (ID)x 20mm (OD)37mm x (дебелина)9mm Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу повеќе....

Бесплатен Превозот HF081410 HF0810 8X14X10MM Еден начин cluth игли валчести имајќи 8*14*10мм 10PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот HF081410 HF0810 8X14X10MM Еден начин cluth игли валчести имајќи 8*14*10мм 10PCS/МНОГУ

DEN 204.96

HF0810 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 25mm x 32милиметри x 20mm.Предмет : HF0810 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 8мм х 14mm x 10ммВнатрешен Дијаметар : 8mmНадворешниот Дијаметар : 14mmШирина : 10ммКоличина : 10 PCS

Бесплатен превозот 50pcs Имајќи 608 608Z 608ZZ 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи ABEC 3
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50pcs Имајќи 608 608Z 608ZZ 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи ABEC 3

DEN 1347.36

50 ПАРЧИЊАТопката Лежишта 608 ZZГолемина : 8мм Х 22mm X 7mmМодел 608 ZZ Димензии Понесе (d) 8 мм Дијаметар (D) 22 mm Ширина (Б) 7 mm Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P6.Z2 / ABEC3.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количеството 50 КОМПЈУТЕРИЗаштитените Топката Лого, ова е популарна големина која може да се користи во многу РК Автомобили и Камиони, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е преподмачкано со маснотии.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На Испорака : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

50 Имајќи 608 2RS 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта
 • Неодамнешно

50 Имајќи 608 2RS 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта

DEN 2193.12

608 2 RS Запечатени Топката Имајќи8mmx22mmx7mm50 ЛежиштаСо ефикасни бизнис работењето, а повеќе од милиони имајќи во нашиот магацин, Валцер Лежишта Кина Corporation служеше во индустријата со доставување на сите видови на Топката Лежишта...

HFL0408 Имајќи 4*8*8 мм ( 8 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки FCB-4 HFL-040808 Игла Имајќи
 • Неодамнешно

HFL0408 Имајќи 4*8*8 мм ( 8 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки FCB-4 HFL-040808 Игла Имајќи

DEN 726.72

Игли Валчести Имајќи Школка Тип HFL0408, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 4mm x 8мм х 8мм.Предмет : HFL0408 Игли Валчести ИмајќиТип : Игли Валчести ИмајќиДимензии : 4mm x 8мм х 8мм / МетричкиID (внатрешен дијаметар) / Понесе : 4mmOD (надворешен дијаметар) : 8mmШирина / Висина / дебелина : 8mmГолемина : 4 x 8 x 8 mmКоличина : 8 Лежишта

Висок квалитет 4pcs SHF10 хоризонтална линеарна вратило поддршка 10мм Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно
 • Неодамнешно

Висок квалитет 4pcs SHF10 хоризонтална линеарна вратило поддршка 10мм Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно

DEN 196.00 384.96

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

AXK5070 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS5070 Подлошки 50*70*5mm ( 1 Buc) AXK1110 889110 NTB5070 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK5070 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS5070 Подлошки 50*70*5mm ( 1 Buc) AXK1110 889110 NTB5070 Лежишта

DEN 285.12

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK5070 Удар Игла Имајќи ; Големина : 50mm x 70mm x 3мм,Предмет : AS5070 Подлошки ; Големина : 50mm x 70mm x 1mm,AXK5070+2 AS Имајќи Вкупно 5mm Дебелина, Големина : 50mm x 70mm x5mm.

Висок квалитет на 8 компјутери SC20UU SCS20UU 20mm линеарна топката имајќи слајд единица 20mm линеарна имајќи блок за DIY CNC Рутер линеарна slide
 • Неодамнешно

Висок квалитет на 8 компјутери SC20UU SCS20UU 20mm линеарна топката имајќи слајд единица 20mm линеарна имајќи блок за DIY CNC Рутер линеарна slide

DEN 2067.00 4053.12

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот .'"

Најдобра Цена! Бесплатен превозот 50 компјутери 688ZZ Длабоко ритам топката лого,имајќи челик 8X16X5 mm 688 2Z
 • Неодамнешно

Најдобра Цена! Бесплатен превозот 50 компјутери 688ZZ Длабоко ритам топката лого,имајќи челик 8X16X5 mm 688 2Z

DEN 912.00 959.52

Модел688 zzГОЛЕМИНА(mm)d8D16Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалНерѓосувачки челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување сликиПакувањето на производот слики

2018 Удар Имајќи Axk 10pcs R8 Отвори 1/2 X 1-1/8 1/4 Инчи 12.7*28.575*6.35 Мм Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи
 • Неодамнешно

2018 Удар Имајќи Axk 10pcs R8 Отвори 1/2 X 1-1/8 1/4 Инчи 12.7*28.575*6.35 Мм Метрички Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи

DEN 1213.00 1318.56

започнетекрајот Предмет : R8 ОТВОРИТип : Запечатени Топката ИмајќиМатеријал : Хром Челик (GCr15)Затворачи : 2 Штитови, може да't бидат отстранети и реинсталира повторноShield Тип : Метал Shield МаскаДимензии : 12.7 mm x 28.575 mm x 6.35 mmКоличина : 10pcs

AXK1528 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS1528 Подлошки 15*28*4mm ( 4 Парчиња) AXK1102 889102 NTB1528 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK1528 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS1528 Подлошки 15*28*4mm ( 4 Парчиња) AXK1102 889102 NTB1528 Лежишта

DEN 295.68

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK1528 Удар Игла Имајќи ; Големина : 15mm x 28mm x 2mm,Предмет : AS1528 Подлошки ; Големина : 15 mm x 28 mm x 1mm,AXK1528 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 4mm, Големина : 15 mm x 28 mm x4mm.

625RS имајќи 15pcs гума Печат Минијатурни Мини Имајќи бесплатен превозот 625 625RS 5*16*5 мм хром челик длабоко ритам имајќи
 • Неодамнешно

625RS имајќи 15pcs гума Печат Минијатурни Мини Имајќи бесплатен превозот 625 625RS 5*16*5 мм хром челик длабоко ритам имајќи

DEN 408.00 429.60

625 RS 5*16*5mm 3 D печатач Минијатурни Радијална ЛежиштаМодел625rsГОЛЕМИНА(mm)d5D16Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување сликиПакувањето на производот сликиПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

Висок Квалитет 681X/Б ОТВОРИ 1.5*4*1.3 мм метрички минијатурни длабоко ритам топката имајќи Модел авион имајќи
 • Неодамнешно

Висок Квалитет 681X/Б ОТВОРИ 1.5*4*1.3 мм метрички минијатурни длабоко ритам топката имајќи Модел авион имајќи

DEN 1200.00

Модел681 X / БДимензииСоздаден (d)1.5ммДијаметар (D)4ммШирина (Б)1.3ммПечати ТипОТВОРЕТЕКвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испоракаОвој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век...

AXK2035 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS2035 Подлошки 20*35*4mm ( 2 Парчиња) AXK1104 889104 NTB2035 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK2035 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS2035 Подлошки 20*35*4mm ( 2 Парчиња) AXK1104 889104 NTB2035 Лежишта

DEN 270.24

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK2035 Удар Игла Имајќи ; Големина : 20mm x 35mm x 2mm,Предмет : AS2035 Подлошки ; Големина : 20 mm x 35 mm x 1mm,AXK2035 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 4mm, Големина : 20 mm x 35 mm x4mm.

BHBD 5 компјутери 12mm x 28mm х 8мм 6001Z Заштитените Длабоко Ритам Радијална Топката Имајќи
 • Неодамнешно

BHBD 5 компјутери 12mm x 28mm х 8мм 6001Z Заштитените Длабоко Ритам Радијална Топката Имајќи

DEN 110.00 121.92

Име На Производ : Длабоко Ритам Топката Имајќи;Модел Бр : 6001 ZВнатрешен Дијаметар : 12mm / 0.47";Надворешниот Дијаметар : 28mm / 1.1"Ширина : 8mm / 0.31";Боја : Сребро на ЅвонењеМатеријал : Метал;Нето Тежина : 101gПакет Содржина : 5 x Длабоко Ритам Топката Имајќи 5 Компјутери 12mm x 28mm х 8мм 6001 Z Заштитените Длабоко Ритам Радијална Топката ИмајќиКарактеристики затворени со 2 метал штитови, еден штит од секоја страна, да се заштити поаѓајќи од прашина или било каква можна контаминација.Најчесто се користи за електрични мотори, тркала лежишта, земјоделски, пренесување и многу повеќе.

FR133 ZZ Долг Живот (50pieces/многу) Flanged Минијатурни Имајќи FR133ZZ 3/32X3/16X3/32
 • Неодамнешно

FR133 ZZ Долг Живот (50pieces/многу) Flanged Минијатурни Имајќи FR133ZZ 3/32X3/16X3/32

DEN 1209.00 1272.00

Прирабница Минијатурни Топката Имајќи FR133 ZZ : Големина на : FR133 ZZВнатре Дијаметар : 3 / 32"Надворешен Дијаметар : 3 / 16"Ширина : 3 / 32"Прирабница дијаметар(Df) : 0.234"Flnage ширина(Bf) : 0.031"Материјал : Хром челик GCR15(AISI52100)Печати / Штитови : ZZ ( Метал Заштитените на двете страни)Метрички Дијаметар : 2.381 X4.762 X2.381 MMМакс Оптоварување : Dyn : 62Статистика : 19ВРТЕЖИ во минута на маснотии Лежишта (x1000) : 80ВРТЕЖИ во минута на нафта Лежишта (x1000) : 95Количината на топки : 10Дијаметар на топки : 1 / 16"Мин...