• Неодамнешно
1PC линеарна железнички вратило 8мм SK8 SH8A Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC

1PC линеарна железнички вратило 8мм SK8 SH8A Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC

DEN 45.00
DEN 47.52
-5 %
Достапно

Количина на стоки


1 buc SK8 8мм Линеарна Вратило Поддршка
Модел : SK8
Вратило ID : 8 mm
Количина : 1 buc
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики на понудата

Капацитет На Моторот:
Gcr15
Структура:
Флексибилен
Површина Грубост:
Ра 0.8
Број На Модел На:
SK8 SH8A
Материјал:
Алуминиум
Премази:
Алуминиум Легура
Дијаметар:
8мм

Слични понуди

10pcslot MR105 SI3N4 целосна керамички топката имајќи 5x10x4 mm Минијатурни керамички длабоко ритам топката лежишта 5*10*4 риболов ролна
 • Неодамнешно

10pcslot MR105 SI3N4 целосна керамички топката имајќи 5x10x4 mm Минијатурни керамички длабоко ритам топката лежишта 5*10*4 риболов ролна

DEN 8784.00

Точка Бр : MR105Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 5x10x4 mmМатеријал : Керамички SI3 N4Кафез Материјал : PTFEMOQ : 10pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***

50pcs РК Авион Автомобил Играчка Нерѓосувачки Челик Круг Оски Род Вратило 2mm Diamater Со 170MM 180MM 190MM 200MM Должина
 • Неодамнешно

50pcs РК Авион Автомобил Играчка Нерѓосувачки Челик Круг Оски Род Вратило 2mm Diamater Со 170MM 180MM 190MM 200MM Должина

DEN 921.00 969.12

Име на производ Круг од не 'Рѓосувачки Челик Прачка за DIY RC Модел Diamater 2mm Должина 170 MM 180 MM 190 MM 200 MM Боја Сребрена Тон Материјал од не' Рѓосувачки Челик Пакет Содржина 50 Pcs x Тркалезни Прачки

Најдобра Цена! Бесплатен превозот 50 компјутери 688ZZ Длабоко ритам топката лого,имајќи челик 8X16X5 mm 688 2Z
 • Неодамнешно

Најдобра Цена! Бесплатен превозот 50 компјутери 688ZZ Длабоко ритам топката лого,имајќи челик 8X16X5 mm 688 2Z

DEN 912.00 959.52

Модел688 zzГОЛЕМИНА(mm)d8D16Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалНерѓосувачки челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување сликиПакувањето на производот слики

10pcs HF0406 Еден Начин Спојки Минијатурни Игли Валчести Лежишта 4 x 8 x 6 мм имајќи Бесплатен превозот Висок Квалитет 4x8x6mm
 • Неодамнешно

10pcs HF0406 Еден Начин Спојки Минијатурни Игли Валчести Лежишта 4 x 8 x 6 мм имајќи Бесплатен превозот Висок Квалитет 4x8x6mm

DEN 372.96

HF0406 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 25mm x 32милиметри x 20mm.Предмет : HF0406 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 4mm x 8мм х 6mmВнатрешен Дијаметар : 4mmНадворешниот Дијаметар : 8mmШирина : 6mmКоличина : 10 PCS

Бесплатен превозот 50pcs Имајќи 608 608Z 608ZZ 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи ABEC 3
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50pcs Имајќи 608 608Z 608ZZ 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи ABEC 3

DEN 1347.36

50 ПАРЧИЊАТопката Лежишта 608 ZZГолемина : 8мм Х 22mm X 7mmМодел 608 ZZ Димензии Понесе (d) 8 мм Дијаметар (D) 22 mm Ширина (Б) 7 mm Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P6.Z2 / ABEC3.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количеството 50 КОМПЈУТЕРИЗаштитените Топката Лого, ова е популарна големина која може да се користи во многу РК Автомобили и Камиони, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е преподмачкано со маснотии.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На Испорака : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

AXK3047 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS3047 Подлошки 30*47*4mm ( 2 Парчиња) AXK1106 889106 NTB3047 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK3047 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS3047 Подлошки 30*47*4mm ( 2 Парчиња) AXK1106 889106 NTB3047 Лежишта

DEN 288.00

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK3047 Удар Игла Имајќи ; Големина : 30мм x 47mm x 2mm,Предмет : AS3047 Подлошки ; Големина : 30 mm x 47 mm x 1mm,AXK3047 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 4mm, Големина : 30 mm x 47 мм x4mm.

Бесплатен Превозот 50 КОМПЈУТЕРИ SMR74ZZ SMR74 Лежишта 4x7x2.5 mm Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта DDL-740ZZ ABEC5 4*7*2.5 ММ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 50 КОМПЈУТЕРИ SMR74ZZ SMR74 Лежишта 4x7x2.5 mm Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта DDL-740ZZ ABEC5 4*7*2.5 ММ

DEN 1276.00 1343.52

​SMR74 ZZ SMR74 Лежишта 4x7x2.5 mm Нерѓосувачки Челик Топката Лежишта DDL740 ZZ ABEC5Моделsmr74zzГОЛЕМИНА(mm)d4D7Б2.5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалнерѓосувачки челикDeliverydate37 Дена1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

5pcs/Број 6904-2RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи
 • Неодамнешно

5pcs/Број 6904-2RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи

DEN 355.00 373.92

Опис : 69042 RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни ИмајќиМодел : 69042 RSКоличина : 5pcs (ID)x 20mm (OD)37mm x (дебелина)9mm Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу повеќе....

F4-9M Имајќи 4x9x4 mm ABEC-1 (10PCS) Минијатурни Удар Axial F4-9 М Топката Лежишта
 • Неодамнешно

F4-9M Имајќи 4x9x4 mm ABEC-1 (10PCS) Минијатурни Удар Axial F4-9 М Топката Лежишта

DEN 623.52

Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу повеќе.Ако вашата цел е многу голема,цената може да се разговара,може да се купи за прв пат,а потоа ни даде порака на вашата целна цена,ние ќе ви даде ти е цената што сака,ајде,ние сме вашиот правилен избор!!!!F49 M е еден типичен дел не...

AXK4565 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS4565 Подлошки 45*65*5mm ( 1 парче) AXK1109 889109 NTB4565 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK4565 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS4565 Подлошки 45*65*5mm ( 1 парче) AXK1109 889109 NTB4565 Лежишта

DEN 275.04

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK4565 Удар Игла Имајќи ; Големина : 45mm x 65mm x 3мм,Предмет : AS4565 Подлошки ; Големина : 45 mm x 65 mm x 1mm,AXK4565 +2 AS Имајќи Вкупно 5mm Дебелина, Големина : 45 mm x 65 mm x5mm.

LM40LUU 40x60x154mm Екстра Долг Должина Линеарна Топката Имајќи Черупка за 3D Печатач Имајќи Линеарна Топката Имајќи Черупка
 • Неодамнешно

LM40LUU 40x60x154mm Екстра Долг Должина Линеарна Топката Имајќи Черупка за 3D Печатач Имајќи Линеарна Топката Имајќи Черупка

DEN 589.92

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

AXK140180 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS140180 Подлошки 140*180*7mm ( 1 Buc) AXK1128 889128 NTB Лежишта
 • Неодамнешно

AXK140180 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS140180 Подлошки 140*180*7mm ( 1 Buc) AXK1128 889128 NTB Лежишта

DEN 1199.52

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK140180 Удар Игла Имајќи ; Големина : 140mm x 180mm x 5mmПредмет : КАКО 140180 Подлошки ; Димензии : 140 мм x 18 0mm x 1mm,AXK 140180 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 7mm, Големина : 140 мм x 18 0mm x7mm.

HFL0408 Имајќи 4*8*8 мм ( 8 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки FCB-4 HFL-040808 Игла Имајќи
 • Неодамнешно

HFL0408 Имајќи 4*8*8 мм ( 8 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки FCB-4 HFL-040808 Игла Имајќи

DEN 726.72

Игли Валчести Имајќи Школка Тип HFL0408, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 4mm x 8мм х 8мм.Предмет : HFL0408 Игли Валчести ИмајќиТип : Игли Валчести ИмајќиДимензии : 4mm x 8мм х 8мм / МетричкиID (внатрешен дијаметар) / Понесе : 4mmOD (надворешен дијаметар) : 8mmШирина / Висина / дебелина : 8mmГолемина : 4 x 8 x 8 mmКоличина : 8 Лежишта

50 Имајќи 628ZZ 8x24x8 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта
 • Неодамнешно

50 Имајќи 628ZZ 8x24x8 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта

DEN 1406.40

628ZZ Запечатени Топката Имајќи8mmx24mmx8mm50 ЛежиштаСо ефикасни бизнис работењето, а повеќе од милиони имајќи во нашиот магацин, Валцер Лежишта Кина Corporation служеше во индустријата со доставување на сите видови на Топката Лежишта...

50 Имајќи 608 2RS 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта
 • Неодамнешно

50 Имајќи 608 2RS 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта

DEN 2193.12

608 2 RS Запечатени Топката Имајќи8mmx22mmx7mm50 ЛежиштаСо ефикасни бизнис работењето, а повеќе од милиони имајќи во нашиот магацин, Валцер Лежишта Кина Corporation служеше во индустријата со доставување на сите видови на Топката Лежишта...

SF1-F Oilless Flanged Черупка Имајќи SF1-F20265 SF1-F22100 SF1-F22150 SF1-F22200 ( 2 Парчиња) SF1 Само Композитни Страната Лежишта
 • Неодамнешно

SF1-F Oilless Flanged Черупка Имајќи SF1-F20265 SF1-F22100 SF1-F22150 SF1-F22200 ( 2 Парчиња) SF1 Само Композитни Страната Лежишта

DEN 313.92

Тип : SF1F Oilless Flanged Имајќи Модел Големина Количина ( 1 многу ) SF1F20265 30 / 23x20x26.5 mm 2 Парчиња SF1F22100 32 / 25x22x10 mm 2 Парчиња SF1F22150 32 / 25x22x15 mm 2 Парчиња SF1F22200 32 / 25x22x20 mm 2 Парчиња SF1F22500 32 / 25x22x25 mm 2 Парчиња SF1F25100 35 / 28x25x10 mm 2 Парчиња SF1F25115 35 / 28x25x11.5 mm 2 Компјутери

KFL002 Цинк Легура Микро Перница Блокови Монтирани и Вметнете Лежишта (ID=15mm)
 • Неодамнешно

KFL002 Цинк Легура Микро Перница Блокови Монтирани и Вметнете Лежишта (ID=15mm)

DEN 115.20

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

4pcs/многу SC8LUU SCS8LUU 8мм Линеарна оска Топката Имајќи го блокира Продолжување Имајќи перница Bolck Линеарна единица за CNC
 • Неодамнешно

4pcs/многу SC8LUU SCS8LUU 8мм Линеарна оска Топката Имајќи го блокира Продолжување Имајќи перница Bolck Линеарна единица за CNC

DEN 1063.00 1118.40

4 парчиња SC8 LUU 8мм Линеарна Топката Имајќи го БлокиратеМодел : SC8 L UUВратило ID : 8 mmКоличина : 4 парчиња1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

50pcs/Многу MF115ZZ MF115 ZZ 5x11x4mm Минијатурни Страната Имајќи Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Радијална Топката Имајќи MF115 имајќи
 • Неодамнешно

50pcs/Многу MF115ZZ MF115 ZZ 5x11x4mm Минијатурни Страната Имајќи Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Радијална Топката Имајќи MF115 имајќи

DEN 274.00 537.60

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

Висок Квалитет 681X/Б ОТВОРИ 1.5*4*1.3 мм метрички минијатурни длабоко ритам топката имајќи Модел авион имајќи
 • Неодамнешно

Висок Квалитет 681X/Б ОТВОРИ 1.5*4*1.3 мм метрички минијатурни длабоко ритам топката имајќи Модел авион имајќи

DEN 1200.00

Модел681 X / БДимензииСоздаден (d)1.5ммДијаметар (D)4ммШирина (Б)1.3ммПечати ТипОТВОРЕТЕКвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испоракаОвој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век...

20pcs/многу бесплатен превозот на квалитетот на Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 16100RS 16100-2RS 10*28*8 мм
 • Неодамнешно

20pcs/многу бесплатен превозот на квалитетот на Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 16100RS 16100-2RS 10*28*8 мм

DEN 1440.00

Модел161002 RSДимензииСоздаден (d)10ммДијаметар (D)28ммШирина (Б)8ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испоракаОвој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век...

Висок квалитет 4pcs SHF20 хоризонтална линеарна вратило поддршка 20mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно
 • Неодамнешно

Висок квалитет 4pcs SHF20 хоризонтална линеарна вратило поддршка 20mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно

DEN 378.00 741.12

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот ."

Бесплатен Превозот HF081410 HF0810 8X14X10MM Еден начин cluth игли валчести имајќи 8*14*10мм 10PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот HF081410 HF0810 8X14X10MM Еден начин cluth игли валчести имајќи 8*14*10мм 10PCS/МНОГУ

DEN 204.96

HF0810 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 25mm x 32милиметри x 20mm.Предмет : HF0810 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 8мм х 14mm x 10ммВнатрешен Дијаметар : 8mmНадворешниот Дијаметар : 14mmШирина : 10ммКоличина : 10 PCS