• Неодамнешно
4pc SC16LUU SCS16LUU 16mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер перница За 16mm Линеарна Окно

4pc SC16LUU SCS16LUU 16mm Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер перница За 16mm Линеарна Окно

DEN 2495.00
DEN 2626.08
-5 %
Достапно

Количина на стоки


4 парчиња SC16 LUU 16mm Линеарна Топката Имајќи го Блокирате
Модел : SC16 L UU
Вратило ID : 16 mm
Количина : 4 парчиња
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
SC16LUU
Капацитет На Моторот:
Gcr15
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Линеарни Топката Имајќи Го Блокирате
Премази:
Алуминиум Легура
Материјал:
Алуминиум Легура
компјутери:
4
Дијаметар:
16mm

Слични понуди

KP003 Цинк Легура Микро Перница Блокови Монтирани и Вметнете Лежишта (ID=17mm)
 • Неодамнешно

KP003 Цинк Легура Микро Перница Блокови Монтирани и Вметнете Лежишта (ID=17mm)

DEN 126.72

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

AXK90120 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS90120 Подлошки 90*120*6mm ( 1 Buc) AXK1118 889118 NTB90120 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK90120 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS90120 Подлошки 90*120*6mm ( 1 Buc) AXK1118 889118 NTB90120 Лежишта

DEN 615.84

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK90120 Удар Игла Имајќи ; Големина : x 90mm 120mm x 4mm,Предмет : КАКО 90120 Подлошки ; Големина : 90 mm x 12 0mm x 1mm,AXK 90120 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 6mm, Големина : 90 mm x 12 0mm x6mm.

HF3520 Имајќи 35*42*20 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF354220 ВАЛУТНА-35 Игла Имајќи
 • Неодамнешно

HF3520 Имајќи 35*42*20 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF354220 ВАЛУТНА-35 Игла Имајќи

DEN 329.28

HF3520 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 35mm x 42mm x 20mm.Предмет : HF3520 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 35mm x 42mm x 20mmВнатрешен Дијаметар : 35mmНадворешниот Дијаметар : 42mmШирина : 20mmКоличина : 1 Лого

Висок квалитет 4pcs SHF20 хоризонтална линеарна вратило поддршка 20mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно
 • Неодамнешно

Висок квалитет 4pcs SHF20 хоризонтална линеарна вратило поддршка 20mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно

DEN 378.00 741.12

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот ."

5pcs/Број 6904-2RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи
 • Неодамнешно

5pcs/Број 6904-2RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи

DEN 355.00 373.92

Опис : 69042 RS 6904 РС 20x37x9mm Гума Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни ИмајќиМодел : 69042 RSКоличина : 5pcs (ID)x 20mm (OD)37mm x (дебелина)9mm Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу повеќе....

20pcs/многу бесплатен превозот на квалитетот на Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 16100RS 16100-2RS 10*28*8 мм
 • Неодамнешно

20pcs/многу бесплатен превозот на квалитетот на Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 16100RS 16100-2RS 10*28*8 мм

DEN 1440.00

Модел161002 RSДимензииСоздаден (d)10ммДијаметар (D)28ммШирина (Б)8ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испоракаОвој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век...

Најдобра Цена! Бесплатен превозот 50 компјутери 688ZZ Длабоко ритам топката лого,имајќи челик 8X16X5 mm 688 2Z
 • Неодамнешно

Најдобра Цена! Бесплатен превозот 50 компјутери 688ZZ Длабоко ритам топката лого,имајќи челик 8X16X5 mm 688 2Z

DEN 912.00 959.52

Модел688 zzГОЛЕМИНА(mm)d8D16Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалНерѓосувачки челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување сликиПакувањето на производот слики

10pcslot MR105 SI3N4 целосна керамички топката имајќи 5x10x4 mm Минијатурни керамички длабоко ритам топката лежишта 5*10*4 риболов ролна
 • Неодамнешно

10pcslot MR105 SI3N4 целосна керамички топката имајќи 5x10x4 mm Минијатурни керамички длабоко ритам топката лежишта 5*10*4 риболов ролна

DEN 8784.00

Точка Бр : MR105Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 5x10x4 mmМатеријал : Керамички SI3 N4Кафез Материјал : PTFEMOQ : 10pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***

MR104ZZ Имајќи ABEC-5 (10PCS) 4*10*4 мм Минијатурни MR104Z Топката Лежишта MR104 ZZ WML4010ZZ L-1040X2ZZ
 • Неодамнешно

MR104ZZ Имајќи ABEC-5 (10PCS) 4*10*4 мм Минијатурни MR104Z Топката Лежишта MR104 ZZ WML4010ZZ L-1040X2ZZ

DEN 671.52

1363256979716225 Често Се Користи Во Ноктите Полирање Машини САД $ 13.99 / парче парче парче парче парче парче парче парчеПРЕЦИЗНОСТ ДЛАБОКО РИТАМ ТОПКАТА ИМАЈЌИMR104zz ABEC5Ова е сосема FUSHI.Оваа Имајќи широко се користат во прецизни инструменти / микро мотор / далечински управувач модел / РК трки ,итнПроизвод IntrouduceДел Број : MR104zz ИмајќиСоздаден Кол (d) : 4 ммНадворешниот Кол (D) : 10 ммШирина (Б) : 4 ммИмајќи Тип : ZZ ЗаштитениМатеријал : 52100 Хром ЧеликДинамичко Оптоварување (Cr) : 604 NСтатички На Оптоварување (Кор) : 218 NМаксимална Брзина (Масти) : 48 000 вртежи во минутаМаксимална Брзина (Нафта) : 56 000 вртежи во минутаТопката Количина : 8 топкиТопката Кол (Dw) : 1.5880 mmТежина : 1.33 gAnswer : ___________________________ Note : ABEC5 , исто така еквивалент ISO часовиПроизводот Се Покаже И Детали Слики​

50 Имајќи 608 2RS 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта
 • Неодамнешно

50 Имајќи 608 2RS 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта

DEN 2193.12

608 2 RS Запечатени Топката Имајќи8mmx22mmx7mm50 ЛежиштаСо ефикасни бизнис работењето, а повеќе од милиони имајќи во нашиот магацин, Валцер Лежишта Кина Corporation служеше во индустријата со доставување на сите видови на Топката Лежишта...

625RS имајќи 15pcs гума Печат Минијатурни Мини Имајќи бесплатен превозот 625 625RS 5*16*5 мм хром челик длабоко ритам имајќи
 • Неодамнешно

625RS имајќи 15pcs гума Печат Минијатурни Мини Имајќи бесплатен превозот 625 625RS 5*16*5 мм хром челик длабоко ритам имајќи

DEN 408.00 429.60

625 RS 5*16*5mm 3 D печатач Минијатурни Радијална ЛежиштаМодел625rsГОЛЕМИНА(mm)d5D16Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување сликиПакувањето на производот сликиПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

4pcs/многу SC8LUU SCS8LUU 8мм Линеарна оска Топката Имајќи го блокира Продолжување Имајќи перница Bolck Линеарна единица за CNC
 • Неодамнешно

4pcs/многу SC8LUU SCS8LUU 8мм Линеарна оска Топката Имајќи го блокира Продолжување Имајќи перница Bolck Линеарна единица за CNC

DEN 1063.00 1118.40

4 парчиња SC8 LUU 8мм Линеарна Топката Имајќи го БлокиратеМодел : SC8 L UUВратило ID : 8 mmКоличина : 4 парчиња1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

AXK1226 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS1226 Подлошки 12*26*4mm ( 4 Парчиња) AXK1101 889101 NTB1226 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK1226 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS1226 Подлошки 12*26*4mm ( 4 Парчиња) AXK1101 889101 NTB1226 Лежишта

DEN 281.76

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK1226 Удар Игла Имајќи ; Големина : 12mm x 26mm x 2mm,Предмет : AS1226 Подлошки ; Големина : 12 mm x 26 mm x 1mm,AXK1226 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 4mm, Големина : 12 mm x 26 mm x4mm.

Бесплатен Превозот HF081410 HF0810 8X14X10MM Еден начин cluth игли валчести имајќи 8*14*10мм 10PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот HF081410 HF0810 8X14X10MM Еден начин cluth игли валчести имајќи 8*14*10мм 10PCS/МНОГУ

DEN 204.96

HF0810 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 25mm x 32милиметри x 20mm.Предмет : HF0810 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 8мм х 14mm x 10ммВнатрешен Дијаметар : 8mmНадворешниот Дијаметар : 14mmШирина : 10ммКоличина : 10 PCS

10pcs HF0406 Еден Начин Спојки Минијатурни Игли Валчести Лежишта 4 x 8 x 6 мм имајќи Бесплатен превозот Висок Квалитет 4x8x6mm
 • Неодамнешно

10pcs HF0406 Еден Начин Спојки Минијатурни Игли Валчести Лежишта 4 x 8 x 6 мм имајќи Бесплатен превозот Висок Квалитет 4x8x6mm

DEN 372.96

HF0406 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 25mm x 32милиметри x 20mm.Предмет : HF0406 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 4mm x 8мм х 6mmВнатрешен Дијаметар : 4mmНадворешниот Дијаметар : 8mmШирина : 6mmКоличина : 10 PCS

HF Имајќи 20*26*16 мм ( 2 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF202616 ВАЛУТНА-20 Игла Имајќи
 • Неодамнешно

HF Имајќи 20*26*16 мм ( 2 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF202616 ВАЛУТНА-20 Игла Имајќи

DEN 304.80

HF2016 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина x 20mm 26mm x 16mm.Предмет : HF2016 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 20mm x 26mm x 16mmВнатрешен Дијаметар : 20mmНадворешниот Дијаметар : 26mmШирина : 16mmКоличина : 2 Лежишта

Бесплатен превозот 50pcs Имајќи 608 608Z 608ZZ 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи ABEC 3
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50pcs Имајќи 608 608Z 608ZZ 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи ABEC 3

DEN 1347.36

50 ПАРЧИЊАТопката Лежишта 608 ZZГолемина : 8мм Х 22mm X 7mmМодел 608 ZZ Димензии Понесе (d) 8 мм Дијаметар (D) 22 mm Ширина (Б) 7 mm Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P6.Z2 / ABEC3.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количеството 50 КОМПЈУТЕРИЗаштитените Топката Лого, ова е популарна големина која може да се користи во многу РК Автомобили и Камиони, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е преподмачкано со маснотии.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На Испорака : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

Висок квалитет на 8 компјутери SC20UU SCS20UU 20mm линеарна топката имајќи слајд единица 20mm линеарна имајќи блок за DIY CNC Рутер линеарна slide
 • Неодамнешно

Висок квалитет на 8 компјутери SC20UU SCS20UU 20mm линеарна топката имајќи слајд единица 20mm линеарна имајќи блок за DIY CNC Рутер линеарна slide

DEN 2067.00 4053.12

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот .'"