• Неодамнешно
4pcs/многу SC8LUU SCS8LUU 8мм Линеарна оска Топката Имајќи го блокира Продолжување Имајќи перница Bolck Линеарна единица за CNC

4pcs/многу SC8LUU SCS8LUU 8мм Линеарна оска Топката Имајќи го блокира Продолжување Имајќи перница Bolck Линеарна единица за CNC

DEN 1063.00
DEN 1118.40
-5 %
Достапно

Количина на стоки


4 парчиња SC8 LUU 8мм Линеарна Топката Имајќи го Блокирате
Модел : SC8 L UU
Вратило ID : 8 mm
Количина : 4 парчиња
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики на понудата

Број На Модел На:
SC8LUU
Капацитет На Моторот:
Gcr15
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Линеарни Топката Имајќи Го Блокирате
Премази:
Алуминиум Легура
Материјал:
Алуминиум Легура
компјутери:
4
Дијаметар:
8мм

Слични понуди

AXK140180 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS140180 Подлошки 140*180*7mm ( 1 Buc) AXK1128 889128 NTB Лежишта
 • Неодамнешно

AXK140180 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS140180 Подлошки 140*180*7mm ( 1 Buc) AXK1128 889128 NTB Лежишта

DEN 1199.52

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK140180 Удар Игла Имајќи ; Големина : 140mm x 180mm x 5mmПредмет : КАКО 140180 Подлошки ; Димензии : 140 мм x 18 0mm x 1mm,AXK 140180 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 7mm, Големина : 140 мм x 18 0mm x7mm.

50 Имајќи 608 2RS 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта
 • Неодамнешно

50 Имајќи 608 2RS 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта

DEN 2193.12

608 2 RS Запечатени Топката Имајќи8mmx22mmx7mm50 ЛежиштаСо ефикасни бизнис работењето, а повеќе од милиони имајќи во нашиот магацин, Валцер Лежишта Кина Corporation служеше во индустријата со доставување на сите видови на Топката Лежишта...

HF Имајќи 20*26*16 мм ( 2 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF202616 ВАЛУТНА-20 Игла Имајќи
 • Неодамнешно

HF Имајќи 20*26*16 мм ( 2 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF202616 ВАЛУТНА-20 Игла Имајќи

DEN 304.80

HF2016 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина x 20mm 26mm x 16mm.Предмет : HF2016 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 20mm x 26mm x 16mmВнатрешен Дијаметар : 20mmНадворешниот Дијаметар : 26mmШирина : 16mmКоличина : 2 Лежишта

6704ZZ Имајќи ABEC-1 (10PCS) 20x27x4 мм Тенок Дел 6704 ZZ Топката Лежишта 61704ZZ
 • Неодамнешно

6704ZZ Имајќи ABEC-1 (10PCS) 20x27x4 мм Тенок Дел 6704 ZZ Топката Лежишта 61704ZZ

DEN 767.52

1363256979716254 Што Уште Може да Бидат Заинтересирани Во Оваа парче парче парче парче парче парче парче парчеПредмет : 6704 ZZ Топката ИмајќиТип : Длабоко ритам топката имајќиЗатворачи : Метал ШтитовиКвалитет : Електричен Мотор КвалитетДимензии : 20mm x 27mm 4mm x / МетричкиВнатрешен Дијаметар : 20mmНадворешниот Дијаметар : 27mmШирина : 4mmГолемина : 20 x x x x 27 x 4 mmКоличина : 10 Лежишта

Бесплатен Превозот HF081410 HF0810 8X14X10MM Еден начин cluth игли валчести имајќи 8*14*10мм 10PCS/МНОГУ
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот HF081410 HF0810 8X14X10MM Еден начин cluth игли валчести имајќи 8*14*10мм 10PCS/МНОГУ

DEN 204.96

HF0810 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 25mm x 32милиметри x 20mm.Предмет : HF0810 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 8мм х 14mm x 10ммВнатрешен Дијаметар : 8mmНадворешниот Дијаметар : 14mmШирина : 10ммКоличина : 10 PCS

50Pcs MF85ZZ Страната Flanged Длабоко Ритам Топката Лежишта 5x8x2.5mm
 • Неодамнешно

50Pcs MF85ZZ Страната Flanged Длабоко Ритам Топката Лежишта 5x8x2.5mm

DEN 593.00 624.00

Прирабница Имајќи Лежишта MF85 ZZ 5 x 8 x 2,5 mmМАТЕРИЈАЛ : челикПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

HF3520 Имајќи 35*42*20 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF354220 ВАЛУТНА-35 Игла Имајќи
 • Неодамнешно

HF3520 Имајќи 35*42*20 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки HF354220 ВАЛУТНА-35 Игла Имајќи

DEN 329.28

HF3520 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 35mm x 42mm x 20mm.Предмет : HF3520 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 35mm x 42mm x 20mmВнатрешен Дијаметар : 35mmНадворешниот Дијаметар : 42mmШирина : 20mmКоличина : 1 Лого

Висок квалитет 4pcs SHF20 хоризонтална линеарна вратило поддршка 20mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно
 • Неодамнешно

Висок квалитет 4pcs SHF20 хоризонтална линеарна вратило поддршка 20mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно

DEN 378.00 741.12

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот ."

AXK5070 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS5070 Подлошки 50*70*5mm ( 1 Buc) AXK1110 889110 NTB5070 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK5070 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS5070 Подлошки 50*70*5mm ( 1 Buc) AXK1110 889110 NTB5070 Лежишта

DEN 285.12

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK5070 Удар Игла Имајќи ; Големина : 50mm x 70mm x 3мм,Предмет : AS5070 Подлошки ; Големина : 50mm x 70mm x 1mm,AXK5070+2 AS Имајќи Вкупно 5mm Дебелина, Големина : 50mm x 70mm x5mm.

HFL1426 Имајќи 14*20*26 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки FCB-14 Игла Имајќи
 • Неодамнешно

HFL1426 Имајќи 14*20*26 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки FCB-14 Игла Имајќи

DEN 263.52

Висок Квалитет на Игли Валчести Имајќи Школка Тип HFL1426 , ова е популарна големина која може да се користи во многу апликација која користи оваа големина 14mm x 20mm x 26mm.Димензии : 14*20*26 мм / МетричкиID (внатрешен дијаметар) / Понесе=14mmOD (надворешен дијаметар)=20mmШирина / Висина / дебелина=26mmПредмет : Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка Тип HFL1426Големина : 14mm x 20mm x 26mmТип : Игли Валчести ИмајќиКоличина : 1 Лого

AXK1528 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS1528 Подлошки 15*28*4mm ( 4 Парчиња) AXK1102 889102 NTB1528 Лежишта
 • Неодамнешно

AXK1528 + 2AS Удар Игли Валчести со Ознака Со Две AS1528 Подлошки 15*28*4mm ( 4 Парчиња) AXK1102 889102 NTB1528 Лежишта

DEN 295.68

Удар Игли Валчести Имајќи AXK Серија, Структура Сет На Удар Имајќи ги Содржи Две Подлошки,Предмет : AXK1528 Удар Игла Имајќи ; Големина : 15mm x 28mm x 2mm,Предмет : AS1528 Подлошки ; Големина : 15 mm x 28 mm x 1mm,AXK1528 +2 AS Имајќи Вкупна Дебелина 4mm, Големина : 15 mm x 28 mm x4mm.

50pcs/Многу MF115ZZ MF115 ZZ 5x11x4mm Минијатурни Страната Имајќи Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Радијална Топката Имајќи MF115 имајќи
 • Неодамнешно

50pcs/Многу MF115ZZ MF115 ZZ 5x11x4mm Минијатурни Страната Имајќи Тенок Ѕид Длабоко Ритам Топката Радијална Топката Имајќи MF115 имајќи

DEN 274.00 537.60

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

Висок квалитет 4pcs SHF10 хоризонтална линеарна вратило поддршка 10мм Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно
 • Неодамнешно

Висок квалитет 4pcs SHF10 хоризонтална линеарна вратило поддршка 10мм Линеарна Железнички Вратило Поддршка XYZ Табела CNC SHF Серија Железнички Окно

DEN 196.00 384.96

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

625RS имајќи 15pcs гума Печат Минијатурни Мини Имајќи бесплатен превозот 625 625RS 5*16*5 мм хром челик длабоко ритам имајќи
 • Неодамнешно

625RS имајќи 15pcs гума Печат Минијатурни Мини Имајќи бесплатен превозот 625 625RS 5*16*5 мм хром челик длабоко ритам имајќи

DEN 408.00 429.60

625 RS 5*16*5mm 3 D печатач Минијатурни Радијална ЛежиштаМодел625rsГОЛЕМИНА(mm)d5D16Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување сликиПакувањето на производот сликиПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

Бесплатен превозот 50pcs Имајќи 608 608Z 608ZZ 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи ABEC 3
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50pcs Имајќи 608 608Z 608ZZ 8x22x7 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Топката Имајќи ABEC 3

DEN 1347.36

50 ПАРЧИЊАТопката Лежишта 608 ZZГолемина : 8мм Х 22mm X 7mmМодел 608 ZZ Димензии Понесе (d) 8 мм Дијаметар (D) 22 mm Ширина (Б) 7 mm Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P6.Z2 / ABEC3.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количеството 50 КОМПЈУТЕРИЗаштитените Топката Лого, ова е популарна големина која може да се користи во многу РК Автомобили и Камиони, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е преподмачкано со маснотии.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На Испорака : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

10pcs/F8 Многу-19M 8мм х 19mm x 7mm 8x19x7 mm Axial Топката Удар Имајќи Сосема Нов
 • Неодамнешно

10pcs/F8 Многу-19M 8мм х 19mm x 7mm 8x19x7 mm Axial Топката Удар Имајќи Сосема Нов

DEN 312.00 335.52

Опис : На F819 M 8мм х 19mm x 7mm 8x19x7 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F819 MКоличина : 10pcs Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

BHBD 5 компјутери 12mm x 28mm х 8мм 6001Z Заштитените Длабоко Ритам Радијална Топката Имајќи
 • Неодамнешно

BHBD 5 компјутери 12mm x 28mm х 8мм 6001Z Заштитените Длабоко Ритам Радијална Топката Имајќи

DEN 110.00 121.92

Име На Производ : Длабоко Ритам Топката Имајќи;Модел Бр : 6001 ZВнатрешен Дијаметар : 12mm / 0.47";Надворешниот Дијаметар : 28mm / 1.1"Ширина : 8mm / 0.31";Боја : Сребро на ЅвонењеМатеријал : Метал;Нето Тежина : 101gПакет Содржина : 5 x Длабоко Ритам Топката Имајќи 5 Компјутери 12mm x 28mm х 8мм 6001 Z Заштитените Длабоко Ритам Радијална Топката ИмајќиКарактеристики затворени со 2 метал штитови, еден штит од секоја страна, да се заштити поаѓајќи од прашина или било каква можна контаминација.Најчесто се користи за електрични мотори, тркала лежишта, земјоделски, пренесување и многу повеќе.

F4-9M Имајќи 4x9x4 mm ABEC-1 (10PCS) Минијатурни Удар Axial F4-9 М Топката Лежишта
 • Неодамнешно

F4-9M Имајќи 4x9x4 mm ABEC-1 (10PCS) Минијатурни Удар Axial F4-9 М Топката Лежишта

DEN 623.52

Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу повеќе.Ако вашата цел е многу голема,цената може да се разговара,може да се купи за прв пат,а потоа ни даде порака на вашата целна цена,ние ќе ви даде ти е цената што сака,ајде,ние сме вашиот правилен избор!!!!F49 M е еден типичен дел не...

Најдобра Цена! Бесплатен превозот 50 компјутери 688ZZ Длабоко ритам топката лого,имајќи челик 8X16X5 mm 688 2Z
 • Неодамнешно

Најдобра Цена! Бесплатен превозот 50 компјутери 688ZZ Длабоко ритам топката лого,имајќи челик 8X16X5 mm 688 2Z

DEN 912.00 959.52

Модел688 zzГОЛЕМИНА(mm)d8D16Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалНерѓосувачки челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување сликиПакувањето на производот слики

10pcslot MR105 SI3N4 целосна керамички топката имајќи 5x10x4 mm Минијатурни керамички длабоко ритам топката лежишта 5*10*4 риболов ролна
 • Неодамнешно

10pcslot MR105 SI3N4 целосна керамички топката имајќи 5x10x4 mm Минијатурни керамички длабоко ритам топката лежишта 5*10*4 риболов ролна

DEN 8784.00

Точка Бр : MR105Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 5x10x4 mmМатеријал : Керамички SI3 N4Кафез Материјал : PTFEMOQ : 10pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ ***

LM40LUU 40x60x154mm Екстра Долг Должина Линеарна Топката Имајќи Черупка за 3D Печатач Имајќи Линеарна Топката Имајќи Черупка
 • Неодамнешно

LM40LUU 40x60x154mm Екстра Долг Должина Линеарна Топката Имајќи Черупка за 3D Печатач Имајќи Линеарна Топката Имајќи Черупка

DEN 589.92

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

Висок квалитет на 8 компјутери SC20UU SCS20UU 20mm линеарна топката имајќи слајд единица 20mm линеарна имајќи блок за DIY CNC Рутер линеарна slide
 • Неодамнешно

Висок квалитет на 8 компјутери SC20UU SCS20UU 20mm линеарна топката имајќи слајд единица 20mm линеарна имајќи блок за DIY CNC Рутер линеарна slide

DEN 2067.00 4053.12

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот .'"

20pcs/многу бесплатен превозот на квалитетот на Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 16100RS 16100-2RS 10*28*8 мм
 • Неодамнешно

20pcs/многу бесплатен превозот на квалитетот на Висок квалитет длабоко ритам топката имајќи 16100RS 16100-2RS 10*28*8 мм

DEN 1440.00

Модел161002 RSДимензииСоздаден (d)10ммДијаметар (D)28ммШирина (Б)8ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испоракаОвој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век...

10pcs HF0406 Еден Начин Спојки Минијатурни Игли Валчести Лежишта 4 x 8 x 6 мм имајќи Бесплатен превозот Висок Квалитет 4x8x6mm
 • Неодамнешно

10pcs HF0406 Еден Начин Спојки Минијатурни Игли Валчести Лежишта 4 x 8 x 6 мм имајќи Бесплатен превозот Висок Квалитет 4x8x6mm

DEN 372.96

HF0406 Игли Валчести Имајќи Школка Тип, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 25mm x 32милиметри x 20mm.Предмет : HF0406 Игли Валчести Имајќи Еден Начин Школка ТипТип : Игли Валчести ИмајќиГолемина : 4mm x 8мм х 6mmВнатрешен Дијаметар : 4mmНадворешниот Дијаметар : 8mmШирина : 6mmКоличина : 10 PCS

HFL0408 Имајќи 4*8*8 мм ( 8 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки FCB-4 HFL-040808 Игла Имајќи
 • Неодамнешно

HFL0408 Имајќи 4*8*8 мм ( 8 ПАРЧИЊА ) Подготвени Куп Игли Валчести Спојки FCB-4 HFL-040808 Игла Имајќи

DEN 726.72

Игли Валчести Имајќи Школка Тип HFL0408, ова е популарна големина која може да се користи во многу апликации што ја користи оваа големина 4mm x 8мм х 8мм.Предмет : HFL0408 Игли Валчести ИмајќиТип : Игли Валчести ИмајќиДимензии : 4mm x 8мм х 8мм / МетричкиID (внатрешен дијаметар) / Понесе : 4mmOD (надворешен дијаметар) : 8mmШирина / Висина / дебелина : 8mmГолемина : 4 x 8 x 8 mmКоличина : 8 Лежишта

KFL002 Цинк Легура Микро Перница Блокови Монтирани и Вметнете Лежишта (ID=15mm)
 • Неодамнешно

KFL002 Цинк Легура Микро Перница Блокови Монтирани и Вметнете Лежишта (ID=15mm)

DEN 115.20

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта...

бесплатен превозот 608-2RS 608RS 608 2RS R-2280HH 8*22*7 mm Висок квалитет на минијатурни длабоко ритам топката имајќи
 • Неодамнешно

бесплатен превозот 608-2RS 608RS 608 2RS R-2280HH 8*22*7 mm Висок квалитет на минијатурни длабоко ритам топката имајќи

DEN 1140.00 1200.00

6082 RS 608 RS 608 2 RS R2280 HH 8*22*7 mm Висок квалитет на минијатурни длабоко ритам топката имајќиМодел6082rsГОЛЕМИНА(mm)d8D22Б7Нето Тежина : 0.05 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 ДенаПроизвод прикажување сликиПакувањето на производот сликиПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

Надворешниот прстен V линискиот straightener водич тркала лежишта V625ZZ 625VV V120 5*16*5 мм макара лежишта V ритам ширина од 1,5 mm
 • Неодамнешно

Надворешниот прстен V линискиот straightener водич тркала лежишта V625ZZ 625VV V120 5*16*5 мм макара лежишта V ритам ширина од 1,5 mm

DEN 475.20

МоделV625 ZZДимензииСоздаден (К)5ммДијаметар (D)16ммШирината (W)5ммДлабочината на жлебот1.5ммРецка ширина(H)1ммАгол (А)90°.Другиимајќи челик , двострано метални куќиштаAnswer : ___________________________ Note : Ова макара имајќи челик материјал, согледување на лого по изгасне, каналот преку процес на мелење...

50 Имајќи 628ZZ 8x24x8 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта
 • Неодамнешно

50 Имајќи 628ZZ 8x24x8 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта

DEN 1406.40

628ZZ Запечатени Топката Имајќи8mmx24mmx8mm50 ЛежиштаСо ефикасни бизнис работењето, а повеќе од милиони имајќи во нашиот магацин, Валцер Лежишта Кина Corporation служеше во индустријата со доставување на сите видови на Топката Лежишта...