• Неодамнешно
10 КОМПЈУТЕРИ/многу модни хривнија крстот рака catenary за жените промет на големо со бесплатен превозот

10 КОМПЈУТЕРИ/многу модни хривнија крстот рака catenary за жените промет на големо со бесплатен превозот

DEN 408.00
DEN 575.52
-29 %
Достапно

Количина на стоки


За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>20
3,Франција, Користете Epacket>25
4,Австралија, Користете Epacket>25
5,Канада, Користете Epacket>25
1.Хривнија pendant материјал : Цинк легура 2. Синџирот материјал : бакар 3.Должина : 20cm 4.Боја : 18 K Злато Позлатен/сребрена позлатен/розово злато позлатен 5. Пакување : 1 компјутер во еден polybag ,10 компјутери во голема торба.

Карактеристики на понудата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
wjzb
Обликотшема:
Крстот
Функција:
Декорација
Материјал:
Цинк Легура
квалитет:
Доведе&Nickle слободни
Пол:
Жените
Пакување:
1pcs/polybag, 10 компјутери/голема торба
Повод:
Свадба,Забава,Ангажираност,Годишнина
Стил:
Тренди
Превозот начин:
Бесплатен превозот Кина Пост Воздух Mail
Тип На Објект:
Хривнија накит

Слични понуди

Сончево Накит, Трендовски Накит Шарм Нараквици За Жените Линк Синџир За Партија Свадба Годишнината Круг Нараквици Накит Наоди
 • Неодамнешно

Сончево Накит, Трендовски Накит Шарм Нараквици За Жените Линк Синџир За Партија Свадба Годишнината Круг Нараквици Накит Наоди

DEN 230.40

Предмет : Шарм ХривнијаПредмет Бр : SYH035Должина : 22cm / 8.7 воСостојба : 100% Бренднови & Рака ПолирањеВе молиме да обрнете внимание...

ELESHE Модна Ѕвезда со Месечината Шарм Хривнија Сини Кристал Стаклени Монистра Нараквици & Накит за Жените Накит за Подарок
 • Неодамнешно

ELESHE Модна Ѕвезда со Месечината Шарм Хривнија Сини Кристал Стаклени Монистра Нараквици & Накит за Жените Накит за Подарок

DEN 189.00 236.16

СЕ ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910Име : Луксузни Европската Кристално Сина Ѕвезда со Месечината Монистра Шарм Хривнија се вклопи во Оригинален Бренд Нараквици&Накит за Жените Мода Накит Bijoux Подарок Материјал : Кристал+Сребро Позлатен+Кристал+Кубни Zirocnia Должина : 18cm,19cm,20cm Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барањеСе препорачува ID : 6853

Бесплатен превозот до 2015 најновите стил пријателство црно јаже нараквица со locket
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот до 2015 најновите стил пријателство црно јаже нараквица со locket

DEN 1728.00 1920.00

Контактирајте не доколку сакате помалку од еден многуБесплатни изразат испорака ако цел износ стигнат до $300Чувајте Дома : Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик и зајакнато стакло Должина : 20+2.5 cm lengthing синџир Locket Дијаметар : 20mm Рамен јаже големина : 2.6 mm ширина и 1,6 mm дебелина водоотпорен цената не вклучувајќи ги малите шарм

Црна Лава Природен Камен Златна Боја Змеј влакно Хривнија Femme Етничка рачно изработени Монистра Нараквици турски Мажи Накит Pulseras
 • Неодамнешно

Црна Лава Природен Камен Златна Боја Змеј влакно Хривнија Femme Етничка рачно изработени Монистра Нараквици турски Мажи Накит Pulseras

DEN 78.00 141.12

Добредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180, бесплатен превозот Кина пост или Хонгконг постАко цел повеќе од $180, бесплатен превозот на курирската служба DHL, EMS, Fedex

BOEYCJR Етничка Бакар Пеперутка Плетенка Јаже Алки & Нараквици рачно изработени Накит Гроздобер Плетенка Хривнија за Жени Подарок 2018
 • Неодамнешно

BOEYCJR Етничка Бакар Пеперутка Плетенка Јаже Алки & Нараквици рачно изработени Накит Гроздобер Плетенка Хривнија за Жени Подарок 2018

DEN 185.00 336.00

1.Цел Слободни Економски Превозот (2060 Дена)2.Цел > 5 ДОЛАРИ Слободен Стандард за Испорака (1530 Дена ) 3.Цел > 5 ДОЛАРИ Бесплатна EПакет( Само во САД ) 4.Цел > 250 ДОЛАРИ Слободни International Express ( 715 Дена ) политиката е за повикување само, ако имате било какви лични проблеми или барања, ве молиме контактирајте со продавачот.

zheFanku Мода Унисекс Гроздобер Браун СТП Кожа Нараквица Со Алуминиумски Лим Крстот Шема Ткаенината Шарм Алка BL-0251-BR
 • Неодамнешно

zheFanku Мода Унисекс Гроздобер Браун СТП Кожа Нараквица Со Алуминиумски Лим Крстот Шема Ткаенината Шарм Алка BL-0251-BR

DEN 33.00 38.40

должина : 18*1.3 смНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

PINIYA Модни Луксузни Мажите 8ММ Тигар Око Камен Мушка Микро, Отворајќи Црн CZ Бакар Топката Шарм Плетење Ресни Хривнија За Жени
 • Неодамнешно

PINIYA Модни Луксузни Мажите 8ММ Тигар Око Камен Мушка Микро, Отворајќи Црн CZ Бакар Топката Шарм Плетење Ресни Хривнија За Жени

DEN 151.00 210.24

Нов Луксузен Мажите 8ММ Тигар Око Камен Мушка Микро, Отворајќи Црн Кристал Бакар Топката Шарм Плетење Хривнија НакитВисок квалитет позлатен занает и алуминиумски материјал,100% природен каменПлаќање Mora Од $150 Слободни Изразат Испорака (SF express, DHL, Fe Dex, UPSот ) 47 Дена ИспоракаПлаќање на Повеќе Од $15 бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух MailЗА ПРЕВОЗОТ1...

Нови Кореја Мода Триаголник циркон Нараквици & Накит За жените Сребрена/Розово Злато Боја Шарм Хривнија femme роденденски подарок
 • Неодамнешно

Нови Кореја Мода Триаголник циркон Нараквици & Накит За жените Сребрена/Розово Злато Боја Шарм Хривнија femme роденденски подарок

DEN 315.00 449.76

Нови Кореја Мода Триаголник циркон Нараквици & Накит За жените Сребрена / Розово Злато Боја Шарм Хривнија femme роденденски подарокХривнија Должина : Околу 17+2cm,adjistableВистински Злато позлата

NADEEM Anil Arjandas Мажите 5mm CoppeBeads Црни Очи Спартанско Воин Шлем Шарм Плетење Ресни Хривнија Pulseira Masculina
 • Неодамнешно

NADEEM Anil Arjandas Мажите 5mm CoppeBeads Црни Очи Спартанско Воин Шлем Шарм Плетење Ресни Хривнија Pulseira Masculina

DEN 120.00 214.56

NADEEM Anil Arjandas Мажите 5mm Coppe Beads Црни Очи Спартанско Воин Шлем Шарм Плетење Ресни Хривнија Pulseira MasculinaВисок квалитет позлатен занает и алуминиумски материјал,100% природен каменЗА ПРЕВОЗОТ1...

BEIER трговија на Големо Dropshipping Човек со Висок Квалитет Гени Кожа Едноставен Стил 3 Буда Хривнија Алка За Човекот П.Н.Е.-L017
 • Неодамнешно

BEIER трговија на Големо Dropshipping Човек со Висок Квалитет Гени Кожа Едноставен Стил 3 Буда Хривнија Алка За Човекот П.Н.Е.-L017

DEN 239.04

Слика ШоуКако да се избере хривнија должина?1 : Најдете конец или јаже2 : нека јаже arround на зглобовите3 : марка јаже во повеќето широк на рачниот зглоб4 : measre од почетокот на марка со владетелХривнија должина Вашиот мерка големина 23cm 20cm21cm 22cm 19cm20cm 21cm 18cm19cm 20cm 17cm18cm 19cm 16cm17cmПревозотПредмети ќе биде предаден во рок од 23 дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро...

2017New Bracelers Микро пломба циркон Круг Затка Мажите Ресни Нараквици Алка Плетење Алка Бренд 4MM Титаниум Челик Монистра
 • Неодамнешно

2017New Bracelers Микро пломба циркон Круг Затка Мажите Ресни Нараквици Алка Плетење Алка Бренд 4MM Титаниум Челик Монистра

DEN 232.00 331.20

Круг Затка Нараквици Мажите 24 K Злато Позлатен Beaded Бар Ресни Нараквици Алка Микро пломба циркон Плетење Мажите Циркон ЗакачамПроизвод ИндексИме : Ресни Нараквица, Круг Затка НараквициМатеријал : Монистра 4 мм ,5mm ,6mmБоја : како на сликаLenght : 16cm~25cm (прилагодливи)