• Неодамнешно
30 КОМПЈУТЕРИ/многу Модни хривнија Мобилната страна catenary за жените промет на Големо со бесплатен превозот

30 КОМПЈУТЕРИ/многу Модни хривнија Мобилната страна catenary за жените промет на Големо со бесплатен превозот

DEN 856.00
DEN 1679.52
-49 %
Достапно

Количина на стоки


За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>20
3,Франција, Користете Epacket>25
4,Австралија, Користете Epacket>25
5,Канада, Користете Epacket>25
Боја : 18 K Злато Позлатен ,Сребро позлатен,Розово злато позлата

Карактеристики на понудата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
wjzb
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Декорација
Материјал:
Цинк Легура
квалитет:
Доведе&Nickle слободни
Пол:
Жените
Свадба Бендови, Свадба Бендови:
18K Злато Позлатен/сребрена позлатен златен Накит Тип позлатен
Пакување:
1pcs/polybag, 10 компјутери/голема торба
Повод:
Свадба,Забава,Ангажираност,Годишнина
Стил:
Тренди
Превозот начин:
Бесплатен превозот Кина Пост Воздух Mail
Тип На Објект:
Хривнија накит

Слични понуди

BEIER трговија на Големо Dropshipping Човек со Висок Квалитет Буда Хривнија Алка За Човекот П.Н.Е.-L003
 • Неодамнешно

BEIER трговија на Големо Dropshipping Човек со Висок Квалитет Буда Хривнија Алка За Човекот П.Н.Е.-L003

DEN 239.04

Слика ШоуКако да се избере хривнија должина?1 : Најдете конец или јаже2 : нека јаже arround на зглобовите3 : марка јаже во повеќето широк на рачниот зглоб4 : measre од почетокот на марка со владетелХривнија должина Вашиот мерка големина 23cm 20cm21cm 22cm 19cm20cm 21cm 18cm19cm 20cm 17cm18cm 19cm 16cm17cmПревозотПредмети ќе биде предаден во рок од 23 дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро...

Chanfar 6mm Монистра Тигар Око Лава Turquoises Природен Камен Хривнија за Жени Мажи Накит за Подарок
 • Неодамнешно

Chanfar 6mm Монистра Тигар Око Лава Turquoises Природен Камен Хривнија за Жени Мажи Накит за Подарок

DEN 80.00 93.60

dianxiaobao_1dianxiaobao_2· Име : Chanfar 6mm Монистра Тигар Око Лава Turquoises Природен Камен Хривнија за Жени Мажи Накит за Подарок· Материјал : Природен камен ,од легиран· Големина : 19cm Еластичен· Овој накит спогодба со еу за животната средина барање· Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Мажи· Пакување : Opp вреќа· Подарок кутија и торба : Ова производи не дојде со подарок кутија да нарачате подарок кутија и кеса во нашата продавницаdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Црна Лава Природен Камен Златна Боја Змеј влакно Хривнија Femme Етничка рачно изработени Монистра Нараквици турски Мажи Накит Pulseras
 • Неодамнешно

Црна Лава Природен Камен Златна Боја Змеј влакно Хривнија Femme Етничка рачно изработени Монистра Нараквици турски Мажи Накит Pulseras

DEN 78.00 141.12

Добредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180, бесплатен превозот Кина пост или Хонгконг постАко цел повеќе од $180, бесплатен превозот на курирската служба DHL, EMS, Fedex

PINIYA Модни Луксузни Мажите 8ММ Тигар Око Камен Мушка Микро, Отворајќи Црн CZ Бакар Топката Шарм Плетење Ресни Хривнија За Жени
 • Неодамнешно

PINIYA Модни Луксузни Мажите 8ММ Тигар Око Камен Мушка Микро, Отворајќи Црн CZ Бакар Топката Шарм Плетење Ресни Хривнија За Жени

DEN 151.00 210.24

Нов Луксузен Мажите 8ММ Тигар Око Камен Мушка Микро, Отворајќи Црн Кристал Бакар Топката Шарм Плетење Хривнија НакитВисок квалитет позлатен занает и алуминиумски материјал,100% природен каменПлаќање Mora Од $150 Слободни Изразат Испорака (SF express, DHL, Fe Dex, UPSот ) 47 Дена ИспоракаПлаќање на Повеќе Од $15 бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух MailЗА ПРЕВОЗОТ1...

BEIER трговија на Големо Dropshipping Човек со Висок Квалитет Гени Кожа Едноставен Стил 3 Буда Хривнија Алка За Човекот П.Н.Е.-L017
 • Неодамнешно

BEIER трговија на Големо Dropshipping Човек со Висок Квалитет Гени Кожа Едноставен Стил 3 Буда Хривнија Алка За Човекот П.Н.Е.-L017

DEN 239.04

Слика ШоуКако да се избере хривнија должина?1 : Најдете конец или јаже2 : нека јаже arround на зглобовите3 : марка јаже во повеќето широк на рачниот зглоб4 : measre од почетокот на марка со владетелХривнија должина Вашиот мерка големина 23cm 20cm21cm 22cm 19cm20cm 21cm 18cm19cm 20cm 17cm18cm 19cm 16cm17cmПревозотПредмети ќе биде предаден во рок од 23 дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро...

ROYALBEIER Нови 26pcs/многу англиската Азбука Шема Стакло Snap Копчето Накит 18mm Различни Фонтови Копчето Hhandmade Подароци KZa004
 • Неодамнешно

ROYALBEIER Нови 26pcs/многу англиската Азбука Шема Стакло Snap Копчето Накит 18mm Различни Фонтови Копчето Hhandmade Подароци KZa004

DEN 383.04

ROYALBEIER Нови 26pcs / многу англиската Азбука Шема Стакло Snap Копчето Накит 18mm Различни Фонтови Копчето Hhandmade Подароци KZa004Модел : KZa004Количина : 12pcsСамо Копчиња, без хривнија вклучени.ПакувањеСтандард OPP вреќа или со силна картон надворТрговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

Нови 6mm Сина Калцедон Камења Хривнија Ретро Легури на Бакар Монети Pendant Женски Накит Хривнија Multilayer Синџир Ѓердан
 • Неодамнешно

Нови 6mm Сина Калцедон Камења Хривнија Ретро Легури на Бакар Монети Pendant Женски Накит Хривнија Multilayer Синџир Ѓердан

DEN 279.00 547.20

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

Бесплатен Превозот Божиќ Подарок Природна Бела школка монистра хривнија дама мода мулти-слој нараквици Мода Хривнија
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Божиќ Подарок Природна Бела школка монистра хривнија дама мода мулти-слој нараквици Мода Хривнија

DEN 960.00

Политика На ВраќањеНие гарантираме 100% задоволство Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот...

WELLMORE лето 8 бои на кожа хривнија hummer монистра шарм нараквици Бохемски нараквици за жени
 • Неодамнешно

WELLMORE лето 8 бои на кожа хривнија hummer монистра шарм нараквици Бохемски нараквици за жени

DEN 94.00 239.52

хривнија lenght : 18cm+5cm(Hummer намалување синџир)answer : ___________________________ note : 1 : Откако ќе го потврдите плаќањето,тоа е бесплатен превозот! ние ќе испрати предмети во 2~7 ден од Кина Пост Воздух Mail ...

12pcs Вистински Црното Злато Шкорпија Lucite Алка Хривнија Инсекти Рачно изработени Смола Мажите скапоцен камен TAXIDERMY ПОДАРОК Мешана Боја Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

12pcs Вистински Црното Злато Шкорпија Lucite Алка Хривнија Инсекти Рачно изработени Смола Мажите скапоцен камен TAXIDERMY ПОДАРОК Мешана Боја Бесплатен Превозот

DEN 1024.00 1365.60

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 25 работни дена да пристигне откако беше објавено...

Нови Кореја Мода Триаголник циркон Нараквици & Накит За жените Сребрена/Розово Злато Боја Шарм Хривнија femme роденденски подарок
 • Неодамнешно

Нови Кореја Мода Триаголник циркон Нараквици & Накит За жените Сребрена/Розово Злато Боја Шарм Хривнија femme роденденски подарок

DEN 315.00 449.76

Нови Кореја Мода Триаголник циркон Нараквици & Накит За жените Сребрена / Розово Злато Боја Шарм Хривнија femme роденденски подарокХривнија Должина : Околу 17+2cm,adjistableВистински Злато позлата

Моден Mens Ткаат Wristband Црна Кожа со Нерѓосувачки Челик Хривнија Тока За Мажи Класичен Алка Накит Дар За Човекот
 • Неодамнешно

Моден Mens Ткаат Wristband Црна Кожа со Нерѓосувачки Челик Хривнија Тока За Мажи Класичен Алка Накит Дар За Човекот

DEN 406.00 527.52

Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик+кожа должина имаат 20.5 cmОвој накит е во согласност со еколошките барања,нема алергија, никогаш нема да згаснат...

LUKENI Вистинска Кожа Пол Мажи Накит Легура Остава Монистра Loom Бендови Шарм Paracord Нараквици & Алки Мажи Жени SL011
 • Неодамнешно

LUKENI Вистинска Кожа Пол Мажи Накит Легура Остава Монистра Loom Бендови Шарм Paracord Нараквици & Алки Мажи Жени SL011

DEN 127.00 133.92

Wecome на нашата продавница!Материјал : кожа,од легиранКоличина : 1pcСостојба : 100% сосема новТежина : 14g / pcГолемина : долго : 17cm, може да биде транспорт за да се прилагоди на должината, должината на транспорт на долги 910cm * 2 ( вклопат за повеќето луѓе )Боја : црна,кафеаваЗабелешка : Поради снимање светло, дисплеј или други причини, вистинската стока може да биде малку различен од фотографиите, се надеваме дека може да се сметаат овој фактор.1...

zheFanku Мода Унисекс Гроздобер Браун СТП Кожа Нараквица Со Алуминиумски Лим Крстот Шема Ткаенината Шарм Алка BL-0251-BR
 • Неодамнешно

zheFanku Мода Унисекс Гроздобер Браун СТП Кожа Нараквица Со Алуминиумски Лим Крстот Шема Ткаенината Шарм Алка BL-0251-BR

DEN 33.00 38.40

должина : 18*1.3 смНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

TOPGRILLZ Злато&Сребрена Хип Хоп Тенис Синџир Хривнија Микро Отвори CZ Камен Кутија Синџир Сите Iced Од 1 Ред Нараквици За Мажи и Жени
 • Неодамнешно

TOPGRILLZ Злато&Сребрена Хип Хоп Тенис Синџир Хривнија Микро Отвори CZ Камен Кутија Синџир Сите Iced Од 1 Ред Нараквици За Мажи и Жени

DEN 568.00 719.52

Опис : (1)Состојба : 100% сосема нов (2)материјал : бакар, CZ Камен (3) Волшебно дизајн и одлична изработка (4) Мода во Европа и САД на пазарот...

Бесплатен превозот на Големо (6pcs/многу) Нови пристигнување Multilayer Ткаат Заврши Коноп&Вистински Шарм Црни кожни нараквици-S108
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот на Големо (6pcs/многу) Нови пристигнување Multilayer Ткаат Заврши Коноп&Вистински Шарм Црни кожни нараквици-S108

DEN 164.00 215.52

Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа поддржува Кредитна картичка,Visa,Mastercard,Western union итн.1...

ELESHE Модна Ѕвезда со Месечината Шарм Хривнија Сини Кристал Стаклени Монистра Нараквици & Накит за Жените Накит за Подарок
 • Неодамнешно

ELESHE Модна Ѕвезда со Месечината Шарм Хривнија Сини Кристал Стаклени Монистра Нараквици & Накит за Жените Накит за Подарок

DEN 189.00 236.16

СЕ ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910Име : Луксузни Европската Кристално Сина Ѕвезда со Месечината Монистра Шарм Хривнија се вклопи во Оригинален Бренд Нараквици&Накит за Жените Мода Накит Bijoux Подарок Материјал : Кристал+Сребро Позлатен+Кристал+Кубни Zirocnia Должина : 18cm,19cm,20cm Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барањеСе препорачува ID : 6853