• Неодамнешно
Нови 6mm Сина Калцедон Камења Хривнија Ретро Легури на Бакар Монети Pendant Женски Накит Хривнија Multilayer Синџир Ѓердан

Нови 6mm Сина Калцедон Камења Хривнија Ретро Легури на Бакар Монети Pendant Женски Накит Хривнија Multilayer Синџир Ѓердан

DEN 279.00
DEN 547.20
-49 %
Достапно

Количина на стоки


ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.
Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.

Карактеристики на понудата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Број На Модел На:
JHS014
Функција:
Никој
Метали Тип:
Други
Компатибилност:
Никој
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Должина:
36CM
Пол:
Жените
Главниот Камен Боја:
Сина

Слични понуди

Бесплатен превозот на Големо (6pcs/многу) рачно изработени Multilayer Ткаат Заврши Коноп&Вистинска кожа хривнија за мажи-S115
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот на Големо (6pcs/многу) рачно изработени Multilayer Ткаат Заврши Коноп&Вистинска кожа хривнија за мажи-S115

DEN 239.52

Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа поддржува Кредитна картичка,Visa,Mastercard,Western union итн.1...

Royalbeier 12pcs Boho Тотем Snap Копчиња За DIY Накит Егзотични Стил Печатење на Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит Додатоци
 • Неодамнешно

Royalbeier 12pcs Boho Тотем Snap Копчиња За DIY Накит Егзотични Стил Печатење на Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит Додатоци

DEN 138.24

Само копчиња, без хривнија вклучени.Како да се користи ↓↓↓ Попуст : Додадете нашата продавница во вашата листа,добие екстра фанови попуст !!! Ни даде 5 ѕвезди повратни информации ,да добијат попуст следна цел !!!Персонализација : Ние сме Копчето Накит Фабрика...

BOEYCJR Етничка Бакар Пеперутка Плетенка Јаже Алки & Нараквици рачно изработени Накит Гроздобер Плетенка Хривнија за Жени Подарок 2018
 • Неодамнешно

BOEYCJR Етничка Бакар Пеперутка Плетенка Јаже Алки & Нараквици рачно изработени Накит Гроздобер Плетенка Хривнија за Жени Подарок 2018

DEN 185.00 336.00

1.Цел Слободни Економски Превозот (2060 Дена)2.Цел > 5 ДОЛАРИ Слободен Стандард за Испорака (1530 Дена ) 3.Цел > 5 ДОЛАРИ Бесплатна EПакет( Само во САД ) 4.Цел > 250 ДОЛАРИ Слободни International Express ( 715 Дена ) политиката е за повикување само, ако имате било какви лични проблеми или барања, ве молиме контактирајте со продавачот.

Нови Пристигнување Врвен Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик, Нараквици Алки Mens Подарок Црна Кожа Плетени Магнетни Хривнија Тока Мажите Накит
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Врвен Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик, Нараквици Алки Mens Подарок Црна Кожа Плетени Магнетни Хривнија Тока Мажите Накит

DEN 456.00 479.52

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА, НАЈДОБРИ ЖЕЛБИ!Спецификациииме на производКожа Хривнијаголемина210mm*25mmматеријал Увоз 316 L не ' Рѓосувачки Челик & Вистинска Кожатежина35g / pc(приближно)пакувањеВнатре : Opp Вреќа; надвор : картонмажите накитмажите накитмажите накитмажите накитмажите накитСвадба RinСвадба ПрстенСвадба ПрстенСвадба Прстен1...

Бесплатен превозот на Големо (6pcs/многу) Нови пристигнување Multilayer Ткаат Заврши Коноп&Вистински Шарм Црни кожни нараквици-S108
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот на Големо (6pcs/многу) Нови пристигнување Multilayer Ткаат Заврши Коноп&Вистински Шарм Црни кожни нараквици-S108

DEN 164.00 215.52

Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа поддржува Кредитна картичка,Visa,Mastercard,Western union итн.1...

NADEEM Anil Arjandas Ресни Месинг Кристал Леопард Главата Шарм Хривнија 8мм Црна Оникс Камен Мушка Плетенка Прилагодливи Мажите Хривнија
 • Неодамнешно

NADEEM Anil Arjandas Ресни Месинг Кристал Леопард Главата Шарм Хривнија 8мм Црна Оникс Камен Мушка Плетенка Прилагодливи Мажите Хривнија

DEN 124.00 194.40

Anil Arjandas Ресни Хривнија Месинг Кристал Леопард Главата Шарм 8мм Црна Оникс Камен Мушка Плетенка Ткаат Прилагодливи Мажите Хривнија ND5231Висок квалитет позлатен боја занает и алуминиумски материјал,рачно изработени ткаат занаетПлаќање Mora Од $150 Слободни Изразат Испорака (SF express, DHL, Fe Dex, UPSот ) 47 Дена ИспоракаПлаќање на Повеќе Од $15 бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух MailЗА ПРЕВОЗОТ1...

Chanfar 6mm Монистра Тигар Око Лава Turquoises Природен Камен Хривнија за Жени Мажи Накит за Подарок
 • Неодамнешно

Chanfar 6mm Монистра Тигар Око Лава Turquoises Природен Камен Хривнија за Жени Мажи Накит за Подарок

DEN 80.00 93.60

dianxiaobao_1dianxiaobao_2· Име : Chanfar 6mm Монистра Тигар Око Лава Turquoises Природен Камен Хривнија за Жени Мажи Накит за Подарок· Материјал : Природен камен ,од легиран· Големина : 19cm Еластичен· Овој накит спогодба со еу за животната средина барање· Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Мажи· Пакување : Opp вреќа· Подарок кутија и торба : Ова производи не дојде со подарок кутија да нарачате подарок кутија и кеса во нашата продавницаdianxiaobao_3dianxiaobao_4

ROYALBEIER Нови 26pcs/многу англиската Азбука Шема Стакло Snap Копчето Накит 18mm Различни Фонтови Копчето Hhandmade Подароци KZa004
 • Неодамнешно

ROYALBEIER Нови 26pcs/многу англиската Азбука Шема Стакло Snap Копчето Накит 18mm Различни Фонтови Копчето Hhandmade Подароци KZa004

DEN 383.04

ROYALBEIER Нови 26pcs / многу англиската Азбука Шема Стакло Snap Копчето Накит 18mm Различни Фонтови Копчето Hhandmade Подароци KZa004Модел : KZa004Количина : 12pcsСамо Копчиња, без хривнија вклучени.ПакувањеСтандард OPP вреќа или со силна картон надворТрговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

NADEEM Anil Arjandas Мажите 5mm CoppeBeads Црни Очи Спартанско Воин Шлем Шарм Плетење Ресни Хривнија Pulseira Masculina
 • Неодамнешно

NADEEM Anil Arjandas Мажите 5mm CoppeBeads Црни Очи Спартанско Воин Шлем Шарм Плетење Ресни Хривнија Pulseira Masculina

DEN 120.00 214.56

NADEEM Anil Arjandas Мажите 5mm Coppe Beads Црни Очи Спартанско Воин Шлем Шарм Плетење Ресни Хривнија Pulseira MasculinaВисок квалитет позлатен занает и алуминиумски материјал,100% природен каменЗА ПРЕВОЗОТ1...

Дедо Мраз Dangle Хривнија Легура Синџир Капе Елка Нараквици Нова Година Најдобра Прослава Подарок Мода Накит Закачам
 • Неодамнешно

Дедо Мраз Dangle Хривнија Легура Синџир Капе Елка Нараквици Нова Година Најдобра Прослава Подарок Мода Накит Закачам

DEN 86.00 115.20

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : АлуминиумскиБоја : Како на сликите се покаже Големина : 18+5cm Стил : Модерен, Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1pc x Нараквица (Без кутија)1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

Црна Лава Природен Камен Златна Боја Змеј влакно Хривнија Femme Етничка рачно изработени Монистра Нараквици турски Мажи Накит Pulseras
 • Неодамнешно

Црна Лава Природен Камен Златна Боја Змеј влакно Хривнија Femme Етничка рачно изработени Монистра Нараквици турски Мажи Накит Pulseras

DEN 78.00 141.12

Добредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180, бесплатен превозот Кина пост или Хонгконг постАко цел повеќе од $180, бесплатен превозот на курирската служба DHL, EMS, Fedex

Симпатична Мода Медуза Кристално Стакло Хривнија Шарм Индискиот Трендовски Пријател Хривнија Накит За подарок
 • Неодамнешно

Симпатична Мода Медуза Кристално Стакло Хривнија Шарм Индискиот Трендовски Пријател Хривнија Накит За подарок

DEN 124.00 177.12

Симпатична Мода Медуза Кристално Стакло Хривнија Шарм Индискиот Трендовски Пријател Хривнија Накит За подарокПроизводство : Симпатична Мода Медуза Кристално Стакло Хривнија Шарм Индискиот Трендовски Пријател Хривнија Накит За подарокРеден Број : sl00530bГолемина на : како сликаТежина : 12.4 g