• Неодамнешно
Исклучителна Кинески Собирање стари рака Сини и Бели Порцелански фигури & Коњ Тенџере / Сад

Исклучителна Кинески Собирање стари рака Сини и Бели Порцелански фигури & Коњ Тенџере / Сад

DEN 1281.00
DEN 1439.52
-11 %
Достапно

Количина на стоки

Тип Складирање Тенџере Висина 6.65 Инчен / 17.0 СМ Ширина 4.37 Инчен / 11.2 CM ЕДНА рунда Објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.
Превозот
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 24 деловни часа по приемот на плаќање . Тоа трае околу 1825 дена да брод за Името на Земјите. Односно : сад, Канада, Европа, Азија или на други места во светот. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за време на викендите и празниците
Повратни информации
На негативни повратни информации ,спор и да се отвори случај се важни за нас. Јас сериозно се надевам дека ќе ме контактираат пред да преземе дејства.Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни.Јас сериозно се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за мене.
Клиентите Задоволително не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Карактеристики на понудата

Стил:
Античкиот Имитација
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Тема:
Маскота
Употреба:
Декорација & Подарок

Слични понуди

Античкиот QingDynasty рачно изработени сребрени Врежана пен се мијат ashtray,Рачно резбани занаети,најдобро е колекција& украсување
 • Неодамнешно

Античкиот QingDynasty рачно изработени сребрени Врежана пен се мијат ashtray,Рачно резбани занаети,најдобро е колекција& украсување

DEN 3019.00 3552.00

Оваа точка е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника...

20pcs 12mm Празен Свет Стакло круг Шише Прстен Pendant Locket стакло шишенцето топката меур купола ѓердан diy свадба подарок додаток
 • Неодамнешно

20pcs 12mm Празен Свет Стакло круг Шише Прстен Pendant Locket стакло шишенцето топката меур купола ѓердан diy свадба подарок додаток

DEN 388.00 408.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 12 милиметри Кол : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

22x80x12.5 mm 20 ml Јасно Транспарентни Стаклени Шишиња Со Плута Парфем Ампули Креативните кои Сакаат Шише Приврзоци 100 компјутери
 • Неодамнешно

22x80x12.5 mm 20 ml Јасно Транспарентни Стаклени Шишиња Со Плута Парфем Ампули Креативните кои Сакаат Шише Приврзоци 100 компјутери

DEN 2527.20

22x80x12.5 mm 20 ml Јасно Транспарентни Стаклени Шишиња Со Плута Парфем Ампули Креативните кои Сакаат Шише Приврзоци 100 компјутери (1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 22*80*12.5 ммТежина : 16 г по парчеКоличина : 100 парчиња по торбаБоја : Јасно ТранспарентенЈачина на звук : 20 mlВнатрешен дијаметар на шишето : 22 mmШише висина : 80 ммТесно грло внатрешен дијаметар : 12.5 mmAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

50pcs 20*30мм Мини Стакло Колба Шишиња XO форма Тегли Со Плута затка Малку Шишиња Свадба на Божиќ diy Подарок Мали Тегли Ампули
 • Неодамнешно

50pcs 20*30мм Мини Стакло Колба Шишиња XO форма Тегли Со Плута затка Малку Шишиња Свадба на Божиќ diy Подарок Мали Тегли Ампули

DEN 1049.00 1104.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 20*30мм Количина : 50 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

20pcs 10*28mm трговија на големо Мали Мали Јасно Плута затка Стаклени Шишиња Шишенцето За Свадба Празник Декорација роденден diy подароци
 • Неодамнешно

20pcs 10*28mm трговија на големо Мали Мали Јасно Плута затка Стаклени Шишиња Шишенцето За Свадба Празник Декорација роденден diy подароци

DEN 456.00 480.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 10мм*28mm Количина : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

10pcs 25мм јасно круг стакло топката свет меур Стаклено Шише orbs Pendant тегли Сакаат Шишенцето Ѓердан DIY Занает градина GiftCharms
 • Неодамнешно

10pcs 25мм јасно круг стакло топката свет меур Стаклено Шише orbs Pendant тегли Сакаат Шишенцето Ѓердан DIY Занает градина GiftCharms

DEN 228.00 240.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 25 милиметри Кол : 10 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

20pcs 18mm половина чаша свет круг шише сребро прилагоди прстен стакло меур покрие купола тегли партија прстени DIY стакло шишенцето pendant
 • Неодамнешно

20pcs 18mm половина чаша свет круг шише сребро прилагоди прстен стакло меур покрие купола тегли партија прстени DIY стакло шишенцето pendant

DEN 821.00 864.00

стакло шишенцето големина : 18mm20pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

50pcs 15mm Висок квалитет половина стаклена купола свет чипка база pendant стакло свет меур DIY стаклени ампули pendant стакло покрие купола тегли
 • Неодамнешно

50pcs 15mm Висок квалитет половина стаклена купола свет чипка база pendant стакло свет меур DIY стаклени ампули pendant стакло покрие купола тегли

DEN 1733.00 1824.00

стакло шишенцето големина : 15mm50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

20pcs 38*25мм чисто стакло покрие свет меур покрие купола цевка тегли од стакло порака шише шишенцето pendant ѓердан diy ѓердан подарок
 • Неодамнешно

20pcs 38*25мм чисто стакло покрие свет меур покрие купола цевка тегли од стакло порака шише шишенцето pendant ѓердан diy ѓердан подарок

DEN 684.00 720.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 38*25 милиметри Кол : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

5pcs 16mm антички бронза цвет работ фах прилагодливи прстен половина круг шише топката стаклена купола покрие рачно изработени diy шишенцето прстен подароци
 • Неодамнешно

5pcs 16mm антички бронза цвет работ фах прилагодливи прстен половина круг шише топката стаклена купола покрие рачно изработени diy шишенцето прстен подароци

DEN 297.00 312.00

стакло шишенцето големина : 15mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

20pcs 10мм чисто стакло топката шише Меур шишенцето Ѓердан pendant свет стаклена купола DIY обетки материјали Две Дупка Orb подароци оркестарот
 • Неодамнешно

20pcs 10мм чисто стакло топката шише Меур шишенцето Ѓердан pendant свет стаклена купола DIY обетки материјали Две Дупка Orb подароци оркестарот

DEN 562.00 591.84

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 10мм Количина : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

3pcs 19*21mm јасно НОВА празна чаша crystle свет шише со 8мм капа стакло шишенцето pendant стаклена купола покрие diy ѓердан накит
 • Неодамнешно

3pcs 19*21mm јасно НОВА празна чаша crystle свет шише со 8мм капа стакло шишенцето pendant стаклена купола покрие diy ѓердан накит

DEN 228.00 240.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 21*19mm Количина : 3 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

25 компјутери 40x63x12.5 mm 50 ml Празни Мали Стаклени Шишиња Со Corks DIY Јасно Транспарентен Тегли Контејнери Ампули Летна Шишиња
 • Неодамнешно

25 компјутери 40x63x12.5 mm 50 ml Празни Мали Стаклени Шишиња Со Corks DIY Јасно Транспарентен Тегли Контејнери Ампули Летна Шишиња

DEN 1365.00 1516.32

25 компјутери 40x63x12.5 mm 50 ml Празни Мали Стаклени Шишиња Со Corks DIY Јасно Транспарентен Тегли Контејнери Ампули Летна Шишиња (1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 40*63*12.5 ммТежина : 35 г по парчеКоличина : 25 парчиња по торбаБоја : Јасно ТранспарентенЈачина на звук : 50 mlВнатрешен дијаметар на шишето : 40 mmШише висина : 63 ммТесно грло внатрешен дијаметар : 12.5 mmAnswer : ___________________________ Note : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...

1PC Креативни Шарени Стаклена Вазна Flowerpot Дома Мебел Виси Hydroponic Декоративни Стаклени Ракотворби Л 064
 • Неодамнешно

1PC Креативни Шарени Стаклена Вазна Flowerpot Дома Мебел Виси Hydroponic Декоративни Стаклени Ракотворби Л 064

DEN 474.24

Опис : Член име : Стаклена ВазнаМатеријал : Стакло+металБоја : Јасно,црвена,виолетоваГолемина : кол.9xh9.5cmЕдиница тежина : околу 310g / pcПакет се вклучени : 1 x Стаклена вазнаAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

10pcs 38*25мм Транспарентен ѕвоно форма стакло покрие свет стакло сакаат шише ѓердан pendant стаклени ампули diy накит додаток
 • Неодамнешно

10pcs 38*25мм Транспарентен ѕвоно форма стакло покрие свет стакло сакаат шише ѓердан pendant стаклени ампули diy накит додаток

DEN 251.00 264.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 38*25 милиметри Кол : 10 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings...