• Неодамнешно
NENKI Мотоцикл Шлем Зима Личност Мото Возење Шлем Мотор Casque АБС Материјал Мотокрос Шлем M/L /XL/XXL

NENKI Мотоцикл Шлем Зима Личност Мото Возење Шлем Мотор Casque АБС Материјал Мотокрос Шлем M/L /XL/XXL

DEN 3654.00
DEN 6894.72
-47 %
Достапно

Количина на стоки


NENKI Мотоцикл Шлем Зима Личност Мото Возење Шлем Мотор Casque АБС Материјал Мотокрос Шлем M/L /XL/XXL
Функција :
Висока јачина ABS школка, лесни и отпорност
Елегантни и лесен дизајн намалува правец на бучава
Мулти-густина EPS безбедност бафер слој нуди state-of-the-art енергија апсорпција.
Удобноста мека 3 D соочи ERP лагер користи дише технички ткаенини, противалергиски, целосно пренослив и перат.
Вграден-во флип до windproof анти-заслепуваат јасно леќа, го прави лесно да се контролира на притисни
Доза и издувните пристаништа се обезбеди доволно вентилација за да се задржи кул
Брзо ослободување тока за безбедна одговара дека ќе остане на вашиот шеф
Спецификација :
Школка Материјал : ABS
Лагер Материјал : EPS
Големина : M, L, XL,XXL
Пакет Се Вклучени :
1 x Мотоцикл Шлем
1 x Јасно Леќа (Стандарден објектив боја како што е прикажано во слики)
1 x Крпа Торба

Карактеристики на понудата

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
NENKI
Пол:
Унисекс
Шлем Стил:
Полно Лице
Сертификат за квалитет:
Ece-R22/05
Шлем Материјал:
ABS
Тежина:
1.55KG
Тип На Објект:
Шлемови
Број На Модел На:
NENKI-863
Шлем Материјал:
ABS
тип на производ 1:
Мото крос-кантри шлем
тип на производ 2:
мотор шлем
тип на производ 3:
capacete де мото / јава шлем
тип на производ 4:
полно лице мотоцикл шлем
тип на производ 5:
мото шлем /cascos став мото
Тип На Објект:
мотоцикл шлемови
Големина:
M /L/XL /XXL
боја:
црна /бела /црвена /зелена /розова /сино

Слични понуди

Geniune THH мотоцикл целосна се соочуваат со шлем градски велосипед шлем со шофершајбната заклучување систем 9 боја на располагање велосипед шлем
 • Неодамнешно

Geniune THH мотоцикл целосна се соочуваат со шлем градски велосипед шлем со шофершајбната заклучување систем 9 боја на располагање велосипед шлем

DEN 2520.00 3359.52

Geniune THH мотоцикл целосна се соочуваат со шлем градски велосипед шлем со шофершајбната заклучување систем 9 боја на располагање велосипед шлем големина : M,L,XL М одговара на 5558cm,L 5960cm,XL 6162cm 100% ABS ШКОЛКА Hight квалитет Брзо брзо ослободување Тока

Висок Квалитет FMA Шлем Додатоци L4G19 NVG Планината ДЕ Пластични верзија ДЕ TB1200-ДЕ Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Висок Квалитет FMA Шлем Додатоци L4G19 NVG Планината ДЕ Пластични верзија ДЕ TB1200-ДЕ Бесплатен Превозот

DEN 1272.00 1338.72

Производителот : FMAМатеријал : PA66Нетоизнос : 65gЗа Атарот Играчки PVS15 / PVS18 / GPNVG18 итн на stent во комбинација со секс улога и неопходна опрема додатоци.Airsoft и Cosplay користи само,Име на производ : FMA L4 G19 NVG Планината Пластични верзијаКод...

MJMOTO БРЕНД ТОЧКА Одобрени Мотоцикл Шлем Безбедност Шлем Автомобил Karting Трки Мотокрос Capacete Мотор Целосна се Соочуваат со Шлем
 • Неодамнешно

MJMOTO БРЕНД ТОЧКА Одобрени Мотоцикл Шлем Безбедност Шлем Автомобил Karting Трки Мотокрос Capacete Мотор Целосна се Соочуваат со Шлем

DEN 4692.00 5520.00

Ве молиме кликнете тука за да купат костум !!! Карактеристики : Каска школка направени од fiberglass и Брзозатворање Со ТОЧКА Одобрени од Мек текстил обвивка (100% полиестер) Големина : S,M,L,XL,XXL Тежина : 1.6 КГ Боја : бела (ве Молиме да ми кажете која боја ти треба,или ние ќе ви го испратиме по случаен избор )Одговараат За : Мотоцикл Возење Автомобил Возење Картинг ТркиПакетот Вклучува : 1 * Мотоцикл шлем

GSB деца мотоцикл шлем ABS школка деца шлем големина за 48-54cm глава
 • Неодамнешно

GSB деца мотоцикл шлем ABS школка деца шлем големина за 48-54cm глава

DEN 1790.00 2105.76

GSB деца мотоцикл шлем ABS школка деца шлем големина за 4854cm главата МОДЕЛ : GSB341 тока : Брзо Ослободување тока СТАКЛО во БОЈА : Транспарентна СТАКЛОГолемина : kdis големината само 1 големина одговара на 4854cm, се Вклопува 312 години деца ТЕЖИНА : 800 G ±50g ПРОДАВАЧОТ БЕШЕ ШЛЕМ ТЕХНИЧАР ВО ГОЛЕМА ШЛЕМ ФАБРИКА,АКО ИМАТЕ БИЛО какви ДОПОЛНИТЕЛНИ ПРАШАЊА PLS СЛОБОДНО КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ!!!

дизајн дух Tanked мотоцикл Трки Шлем флип до МОТО отворен лице нечистотија biker мотор мотокрос off road safety шлемови
 • Неодамнешно

дизајн дух Tanked мотоцикл Трки Шлем флип до МОТО отворен лице нечистотија biker мотор мотокрос off road safety шлемови

DEN 4186.00 4924.80

Кликнете подолу за соодветната категорија за да ги видите ситеТОПЛА ПРОДАЖБАПродавачот препорачуваме промоцијаБендот : Tanked ТркиМодел : T270Стил : Отворени Се Соочуваат Со Шлемголемина : M,L,XLтежина : 1500gБојаСнимање светло , камера и монитор резолуција разлики помеѓу пиксели , слики и објекти може да биде мало боја разликата !Сите производи бои, ве молиме да преовладуваат во вид .Опис1 : ) Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брза испорака; Капка во Комбинација цел превозот на располагање; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство ;2 : ) Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.3 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.испорака : кога ќе нарачате ,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест .ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 24 дена откако вашата уплата е завршенание не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји ,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби испорака или Никој знакПревозот цена не вклучува никакви увозни даноци.и купувачи се одговорни за царински давачки .Услуга Проценува време на Испорака Кина пост воздух 2090days epacket 720days ЕМС 515days DHL 210daysСе враќа : ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.ние ќе рефундирање на дека ако се врати на itmes рок од 3 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Тактички Шлем NVG Планината Адаптер Шлем Ноќ Визија Планината База TMC2021 Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Тактички Шлем NVG Планината Адаптер Шлем Ноќ Визија Планината База TMC2021 Бесплатен Превозот

DEN 1261.00 1501.92

Тактички Шлем NVG Планината Адаптер Шлем Ноќ Визија Планината База TMC2021Опис : 100% сосема нов и висок квалитетБренд : TMCПакет оглас : 1*Ноќ визија планинатаПревозот : Ние брод на Светот.Ние брод вашата нарачка во рок од 12 дена по расчисти исплата.Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 22 дена.земјаСтандард Време На Испорака За Резиме НаБизнис дена(Празници не се вклучени)912131617192022232727+Бизнис дена +Викенд1014162018232530323940+Велика БРИТАНИЈАТочка Пристигна Сооднос12.0%60.5%28.3%5.2%НаплатаСАДТочка Пристигна Сооднос8.5%54.3%28.0%9.2%НаплатаКанадаТочка Пристигна Сооднос4.0%48.2%28.0%15.3%НаплатаАвстралијаТочка Пристигна Сооднос20.8%51.0%14.0%10.0%НаплатаЕвропаТочка Пристигна Сооднос10.3%24.2%47.4%13.1%6.0%НаплатаДругиТочка Пристигна Сооднос3.8%15.0%28.0%53.0%13.1%НаплатаАко треба да се избере EMS,ве молиме контактирајте со нас...

FMA СТРЕЛКА ДИНАМИЧЕН И/PVS31 Тактички Шлем ноќенпоглед Очила NVG Нефункционални Атарот Модел
 • Неодамнешно

FMA СТРЕЛКА ДИНАМИЧЕН И/PVS31 Тактички Шлем ноќенпоглед Очила NVG Нефункционални Атарот Модел

DEN 4510.00 4746.72

FMA СТРЕЛКА ДИНАМИЧЕН И / PVS31 Тактички Шлем ноќенпоглед Очила NVG Нефункционални Атарот МоделМоделот верзија PVS31 е малку помал од PVS15, поголеми од PVS15, и два повеќе од GPNVG18, кој исто така е еден од најубедливите објекти...

Воени Спортови Безбедност БРЗО Шлем со Заштитни Очила PJ Тип Airsoft Шлем Pararescue Скок Шлем
 • Неодамнешно

Воени Спортови Безбедност БРЗО Шлем со Заштитни Очила PJ Тип Airsoft Шлем Pararescue Скок Шлем

DEN 1342.00 2630.40

Воени Спортови Безбедност БРЗО Шлем Со Заштитни Очила PJ Тип Airsoft Шлем Pararescue Скок шлем roduct Опис Лесни, мултивлијание, вентилирани лагер со repositionable влијание влошки и затворен мобилен удобност пена што не е под влијание од страна на температура, надморска височина, или влага Со панцирни верзија и употреба на јаглерод верзија на истиот дизајн, само релативно евтина полиетилен ** ниво пластични школка во исто време и раководител на ноќ визија база директно интегрирани во шлем, обликот на врвот на материјалот , obviating треба да купите дополнителна ноќ визија база на капитал, но исто така може да биде инсталиран директно, како што се камерата / фарови и друга опрема во главата...

Тактички Шлем Додатоци Sordin Тип На Слушалки Носителот Брзо Шлем Железнички Адаптер Сет
 • Неодамнешно

Тактички Шлем Додатоци Sordin Тип На Слушалки Носителот Брзо Шлем Железнички Адаптер Сет

DEN 956.00 1874.88

Тактички Шлем Додатоци Sordin Тип На Слушалки Носителот Брзо Шлем Железнички Адаптер СетКАРАКТЕРИСТИКИ : Гаранција за квалитет 100% новMsa sordin тактички слушалки посветен stent2 парчиња / парче сетБои Црна,ТенПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

НИ PASGT M88 шлем тактички борба против полна воена фанови изработени од челичен шлем,полн челик 59-63CM
 • Неодамнешно

НИ PASGT M88 шлем тактички борба против полна воена фанови изработени од челичен шлем,полн челик 59-63CM

DEN 1918.00 3760.32

НИ PASGT M88 шлем тактички борба против полна воена фанови изработени од челичен шлем,полн челик 5963 CMКарактеристики : Големина : погодни да се носат на глава и опашка во рамките на 5863cmСостојки : челик материјал (засилен цврстина челик)Тежина : 1.22 kgИме : САД PASGT M88доказ шлемПакет Содржина : 1 x ШлемПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

7 бои Шлем Стакло одговара за АЈКУЛА RS2 RSR 2 Јаглерод RSR 2 V+ RSX VZ32
 • Неодамнешно

7 бои Шлем Стакло одговара за АЈКУЛА RS2 RSR 2 Јаглерод RSR 2 V+ RSX VZ32

DEN 1778.00 1872.00

7 бои Шлем Стакло Одговара За АЈКУЛА RS2 RSR 2 Јаглерод RSR 2 V+ RSX VZ32 Fitment : Одговара За АЈКУЛА RS2 Одговара За АЈКУЛА RSR Одговара За АЈКУЛА RSR2 Јаглерод Одговара За АЈКУЛА RSR 2 V + Одговара За АЈКУЛА RSX Одговара За АЈКУЛА VZ32 Количина : 1 Примарна Боја : хром / gold / Темен чад / Транспарентен / иридиум / Светлина, чад / Сино Иридиум Состојба : Сосема Нов Материјал : Направен од 100% Поликарбонат (Shatterproof) за Инсталација : Лесно без промена потребни Основна Функција : Заштита на очите од сончевите зраци Лиење : Инјекција Трки Одобрен : Да Визија : Висока Дефиниција Transmissivity

FMA БРЗО Тактички Заштита Шлем-PJ ДЕ За Airsoft Макбаскет Опрема Борба против
 • Неодамнешно

FMA БРЗО Тактички Заштита Шлем-PJ ДЕ За Airsoft Макбаскет Опрема Борба против

DEN 2142.00 2255.04

Бренд : FMA Боја : Тен Стил : БРЗО ШЛЕМ PJ Големина прилагодлива Големина : M / L (5357cm) L / XL (5761cm) Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика мала Тежина : 700g Превозот : Ние брод на Светот.Ние брод вашата нарачка во рок од 12 дена по расчисти исплата.Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 22 дена.земјаСтандард Време На Испорака За Резиме НаБизнис дена(Празници не се вклучени)912131617192022232727+Бизнис дена +Викенд1014162018232530323940+Велика БРИТАНИЈАТочка Пристигна Сооднос12.0%60.5%28.3%5.2%НаплатаСАДТочка Пристигна Сооднос8.5%54.3%28.0%9.2%НаплатаКанадаТочка Пристигна Сооднос4.0%48.2%28.0%15.3%НаплатаАвстралијаТочка Пристигна Сооднос20.8%51.0%14.0%10.0%НаплатаЕвропаТочка Пристигна Сооднос10.3%24.2%47.4%13.1%6.0%НаплатаДругиТочка Пристигна Сооднос3.8%15.0%28.0%53.0%13.1%НаплатаАко треба да се избере EMS,ве молиме контактирајте со нас...

Airsoft Тактички Лов FMA helmin помош-ЅВЕЗДА 6 Шлем Безбедност Блиц Светлина Опстанок Светла Б.К Тело
 • Неодамнешно

Airsoft Тактички Лов FMA helmin помош-ЅВЕЗДА 6 Шлем Безбедност Блиц Светлина Опстанок Светла Б.К Тело

DEN 2104.00 2504.64

FMA Airsoft Тактички Лов Опстанок helmin помошЅВЕЗДА 6 Шлем Безбедност Блиц СветлинаОпис : 100% Сосема нов и висок квалитет.Производителот : FMAНето Тежина : 55gМатеријали : најлон плус 30% влакна + ABS транспарентенДолжина : 85mmУпотреба на CR123 A батеријата дел (3 V)Бела светлина сјае циклус 1250 милисекунди, која ги осветлува 100 милисекунди(светлина по желба : црвена, сина, зелена)Функцијата Опис : 0 префрлате1 датотека Тешко Светлина2 датотеки Тешко Светлина + блиц светлинаГлавниот прекинувач shift switch IR (светлината)Пакет Листа : 1* Шлем флеш Светлина(Не вклучуваат шлем и батеријата) Превозот : Ние брод на Светот.Ние брод вашата нарачка во рок од 12 дена по расчисти исплата.Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 22 дена.земјаСтандард Време На Испорака За Резиме НаБизнис дена(Празници не се вклучени)912131617192022232727+Бизнис дена +Викенд1014162018232530323940+Велика БРИТАНИЈАТочка Пристигна Сооднос12.0%60.5%28.3%5.2%НаплатаСАДТочка Пристигна Сооднос8.5%54.3%28.0%9.2%НаплатаКанадаТочка Пристигна Сооднос4.0%48.2%28.0%15.3%НаплатаАвстралијаТочка Пристигна Сооднос20.8%51.0%14.0%10.0%НаплатаЕвропаТочка Пристигна Сооднос10.3%24.2%47.4%13.1%6.0%НаплатаДругиТочка Пристигна Сооднос3.8%15.0%28.0%53.0%13.1%НаплатаАко треба да се избере EMS,ве молиме контактирајте со нас...