• Неодамнешно
НОВИТЕ 7 Компјутери 65mm Магнетни Топката Крајот Шестоаголна Глава Хексадецимален Шрафцигер Битови Вежба Алатки за 2.5 H15

НОВИТЕ 7 Компјутери 65mm Магнетни Топката Крајот Шестоаголна Глава Хексадецимален Шрафцигер Битови Вежба Алатки за 2.5 H15

DEN 165.00
DEN 184.80
-11 %
Достапно

Количина на стоки

Карактеристики : Силни магнетни, може да си го цица на завртки лесно кога се користи тоа. Може да се користи за прирачник електрични шрафцигер, шрафцигер, вежба, воздух и други алатки. Таписерии изработка, секој раб може точно да се заклучи завртки, без оштетување на завртка, и шрафцигер главата. Магнетни Хексагонална Топката Главата 65mm шрафцигер бар S2 високо квалитетен челик, оваа серија на главата користење S2 високо квалитетен челик, серија главата површината за челик материјал во боја, од внатре кон надвор се исти. Добар материјал не треба да се направи на површината декорација преку надворешната декорација, квалитетот на серијата е да се погледне на внатрешна материјал. Спецификација : Сосема нов Материјал : S2 високо квалитетен челик Работ (прибл.) : 6.35 mm Должина (прибл.) : 65mm Големина : Х2, Х2.5, H3, H4, H5, H6, H8 Количина : 1 Сет (7 Компјутери) answer : ___________________________ Note : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Сет x Хексадецимален Шрафцигер Битови

Карактеристики на понудата

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
1A10437
Тип:
Шрафцигер Сет
is_customized:
No
Навој На Главата Големина:
Други
Магнетно:
Yes
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Пакет:
5-9Pcs
Карактеристики:
Мини
Со Рачка Или Не:
No
Завртка Тип На Глава:
Други

Слични понуди

Деветтата Светска Боја на Титаниум Легиран Челик Хексагонални Шрафцигер Постави Алатка Ален Возачот За RC Хеликоптер Автомобил 4pcs/set
 • Неодамнешно

Деветтата Светска Боја на Титаниум Легиран Челик Хексагонални Шрафцигер Постави Алатка Ален Возачот За RC Хеликоптер Автомобил 4pcs/set

DEN 544.00 639.84

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : high speed челик, бели челикБоја : боја, црнаДимензии : Должина 17mmМодел, 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3ммКоличина : 1setAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

3 Сетови Лот 2 Компјутери Професионална Поправка Алатка 0.8 Ѕвезди 1.5 mm Филипс Шрафцигер 1
 • Неодамнешно

3 Сетови Лот 2 Компјутери Професионална Поправка Алатка 0.8 Ѕвезди 1.5 mm Филипс Шрафцигер 1

DEN 1303.20

Опис : 2 парчиња Професионална Поправка Алатка 0.8 Ѕвезди 1.5 mm Филипс Шрафцигер За 1 PhoneСпецификации : Вкупна Должина : Околу.122mmСечилото Должина : Околу.25mmМатеријал : Хром vanadium легиран челикКарактеристики : Гума костец за удобно користење.Спин врвот за лесно ракување и употреба.Magnetized совет да помогне да се отстрани завртки.Тежината се распределува за удобно ракување.Зајакнато совет, обезбедува подолг живот.Целосен метал дизајн, совети, телото и спин врвот се сите метал.Пакет Се Вклучени : 3 x 2 парчиња Pentalobe Поправка Алатки За 1Телефон 4 4s 5 5s 5c

Висока Прецизност YS2 Челик Шрафцигер Копче 0.6 x 25мм Три-крило За iPhone 7/7plus Завртка Возачот Посветен Види Поправка на Шрафцигер
 • Неодамнешно

Висока Прецизност YS2 Челик Шрафцигер Копче 0.6 x 25мм Три-крило За iPhone 7/7plus Завртка Возачот Посветен Види Поправка на Шрафцигер

DEN 48.00 89.76

Карактеристики : Специјален челик S2 Челик шрафцигер малку.Лого вртливата капа и брзо вртење вртливата капа да помогне за подобрување на работа ефикасност.По термичка обработка, титаниум позлата, парична казна изработка и издржливи, многу удобно да се користи.Не се лизга се справи со дизајн.Овој висок квалитет и прецизност шрафцигер се користи за мобилен телефон, за i Phone 7 поправка.Спецификација : Должина : околу...

Нови Пристигнување Ограничена Прецизност Шрафцигер Поставите Diy Алатки Torx 8pcs 75mm Магнетни Долго Хексадецимален Крстот Главата Битови Шрафцигер
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Ограничена Прецизност Шрафцигер Поставите Diy Алатки Torx 8pcs 75mm Магнетни Долго Хексадецимален Крстот Главата Битови Шрафцигер

DEN 843.00 887.52

ОписиОние кои Долго Крстот Шрафцигер Делови се направени од S2 легиран челик што е најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина.Магнетни делови може да биде цврсто фиксирани на screwdrivers.8 големини сет на евтини цена може да ги задоволи вашите барања.СпецификацииБренд : ЈАПОНИЈА ФОКИМатеријали : S2 легиран челикТип на глава : крстот / филипсТип на месо тело : 6.35 mm / 1 / 4 инчи хексадецималенНето тежина : (прибл.) 100gДимензии : Големина Малку Дијаметар Должина (m m) PH0 3.0 75 PH1 3.0 75 PH1 4.0 75 PH1 4.5 75 PH 2 4.0 75 PH2 4.5 75 PH2 5.0 75 PH2 6.0 75КарактеристикиОние делови погодни за електрични screwdrivers, рака screwdrivers, електрични дупчалки, воздух вежби и така натаму.БелешкиPH0 е погоден за мали апарати и прецизност apparatuses;PH1 е погоден за големи и мали апарати;PH2 е погоден за домаќинство завртки и големи апарати.Не се сврти на завртки со неспоредлив големина, во случај да добиете и двете завртки и малку оштетени.Ве молиме оставете малку прирачник за мерење на грешки.Пакет се вклучени1 x 75мм*3.0*PH0 Крстот Шрафцигер малку 1 x 75мм*3.0*PH1 Крстот Шрафцигер малку 1 x 75мм*4.0*PH1 Крстот Шрафцигер малку 1 x 75мм*4.5*PH1 Крстот Шрафцигер малку 1 x 75мм*4.0*PH2 Крстот Шрафцигер малку 1 x 75мм*4.5*PH2 Крстот Шрафцигер малку 1 x 75мм*5.0*PH2 Крстот Шрафцигер малку 1 x 75мм*6.0*PH2 Крстот Шрафцигер малку

НАЈДОБРИ 666 Прецизност Мулти-цел Магнетни 12 in1 Шрафцигер Сет за iphone, samsung отворена поправка алатка Шрафцигер за полнење
 • Неодамнешно

НАЈДОБРИ 666 Прецизност Мулти-цел Магнетни 12 in1 Шрафцигер Сет за iphone, samsung отворена поправка алатка Шрафцигер за полнење

DEN 575.52

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет за i Phone, i Pad Samsung Мобилен Телефон Рака Премногу 11.49 Бесплатен превозот Најновите CPS 3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V230 V 0.01 V / 0.001 НА 69.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCIE,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.99 Free Shipping 14 PCS / Многу JY ЦРНА LeadFree Лемење Лемење Железо Совети 900 MТК за Hakko 936 fx888 / 888 D SAIKE 909 D / 852 CXG 936d 9.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs / многу 5 / 10 / 20 / 30 / X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.89 + = 1set слободниНАЈДОБРИТЕ 12 in1 Прецизност Мултицел Магнетни Шрафцигер Сет за iphone, samsung отворена поправка алатка Шрафцигер за полнењеНајдобар Модел 666 шрафцигер малку сетови поставени комплет T2 T3 T4 T5 T6 T8 PH00 PH000 5 ѕвезда pentalobe за iphone мобилни лаптопМали Совети1.Т3 / T4 / T5 / T6 е за полнење за Motorola,Nokia,HTC, Samsung, итн2.PH00 / PH000 е за iphone,Samsung итн3.Pentalobe0.8 е за iphone 4 G iphon 5Овој производ е произведен за мобилен телефон на поправка вклучувајќи 12 различни видови.

360 степени 12cm Ротација Шрафцигер 5 Точка Ѕвезда 0.8 Torx Поправка Алатки За Телефонот Лаптоп
 • Неодамнешно

360 степени 12cm Ротација Шрафцигер 5 Точка Ѕвезда 0.8 Torx Поправка Алатки За Телефонот Лаптоп

DEN 56.00 69.60

Карактеристики : 1 100% Сосема нов и висок квалитет2 Ќе ви овозможи да се отвори капакот на мобилен телефон / watch / лаптоп,итн, лесно и без да се оштети маска3...

6 во 1 Двојна Глава Брзи Промени Шрафцигер Дупчиња 3/16 ,9/32 Филипс 1,2 Орев Возачот 1/4,5/16 Mutifunction Шрафцигер
 • Неодамнешно

6 во 1 Двојна Глава Брзи Промени Шрафцигер Дупчиња 3/16 ,9/32 Филипс 1,2 Орев Возачот 1/4,5/16 Mutifunction Шрафцигер

DEN 308.00 504.00

Нова 6 во 1 Quick Change Шрафцигер Дупчиња 3 / 16" ,9 / 32" Филипс #1,#2 Орев Возачот 1 / 4",5 / 16"1.Висок Јаглероден Челик,ABS Пластика2.Вклучува : #1 Филипс, 3 / 16" Дупчиња, #2 Филипс, 9 / 32" Дупчиња, 1 / 4" Орев Возачот, 5 / 16" Орев Возач 3.Силна ДоброДршка Рачка

Шрафцигер Поставите Рака Алатки 12pcs 1/4 Инчи 50mm, T5-t40 Магнетни Torx Бити 1 Шрафцигер
 • Неодамнешно

Шрафцигер Поставите Рака Алатки 12pcs 1/4 Инчи 50mm, T5-t40 Магнетни Torx Бити 1 Шрафцигер

DEN 912.00 959.52

ОписиОние Torx Шрафцигер Делови се направени од S2 легиран челик што е најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина.Магнетни делови се цврсто фиксирани на screwdrivers.12 големини сет на евтини цена може да ги задоволи вашите барања.СпецификацииБренд : ЈАПОНИЈА ФОКИТип на глава : TorxТип на месо тело : 6.25 mm / 1 / 4 инчи хексадецималенГолемина : T5, T6, T7, T8, T9, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40Целокупната должина...

1 Собата 4 Парчиња Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку Сет 1/4 Хексадецимален месо тело 100mm Долго 3мм / 4mm / 5mm / 6mm Flathead Шрафцигер Малку Сет
 • Неодамнешно

1 Собата 4 Парчиња Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку Сет 1/4 Хексадецимален месо тело 100mm Долго 3мм / 4mm / 5mm / 6mm Flathead Шрафцигер Малку Сет

DEN 600.00

1 Set на 4 Парчиња Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку.Материјал : S2 ЧеликГлава Ширина : 6mm / 5mm / 4mm / 3ммХексадецимален месо тело Големина : 1 / 4" (6.35 mm)Круг месо тело со Дијаметар : 6mm / 5mm / 4mm / 3ммВкупна Должина : 100mm

10 Парчиња Дупчиња Шрафцигер Малку S2 Челик Хексадецимален месо тело 50mm Долго 5mm Flathead Шрафцигер Битови
 • Неодамнешно

10 Парчиња Дупчиња Шрафцигер Малку S2 Челик Хексадецимален месо тело 50mm Долго 5mm Flathead Шрафцигер Битови

DEN 576.00

10 Парчиња Дупчиња Шрафцигер Малку.Материјал : S2 ЧеликГлава Ширина : 5mmХексадецимален месо тело Големина : 1 / 4" (6.35 mm)Круг месо тело со Дијаметар : 5mmВкупна Должина : 50mm

3 во 1 Шрафцигер Алатки Отворите Алатка за Отворање Поправка 300set/многу
 • Неодамнешно

3 во 1 Шрафцигер Алатки Отворите Алатка за Отворање Поправка 300set/многу

DEN 3258.24

3 во 1 Шрафцигер Алатки Отворите Алатка за Отворање Поправка Големина : 83mm Боја : црна Пакет : 100set / торбаПлаќање & Испорака : Ние прифати исплата од Alipay, ЗАЧУВАМ, Виза, Мастеркард, Money Bookers ,Western Union, итн.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот...

Destornillador Ferramentas Manuais 3 Поставува Многу Практични 6 Компјутери Vda Electricians Шрафцигер Електрични Изолирани Комплет Алатки
 • Неодамнешно

Destornillador Ferramentas Manuais 3 Поставува Многу Практични 6 Компјутери Vda Electricians Шрафцигер Електрични Изолирани Комплет Алатки

DEN 2250.72

Опис : Практичен 6 Компјутери VDA Electricians Шрафцигер Поставите Електрични Изолирани Комплет АлаткиКарактеристики : Изолирани до 1000 V за електрични употреба.Темно магнетни сечилото совет.Висок квалитет на хром молибден челик вратило.Ергономски рачка за намален рака замор во употреба.Симбол на тип на крајот на секоја шрафцигер за полесно совет за идентификација.Спецификации : Боја : Црвено + ЖолтаМатеријал : TPR&PP, јаглероден челикГолемина на : Станот Совет Screwdrivers : 3 x 75mm, 5.5 125mm x,1pc 1001000 V Електрични тест молив,Крстот главата на завртката возач : ЈЗО x 75mm, PH1 x 100mmПакетот вклучува : 3 x 6 компјутери electricians screwdrivers

6pcs 802 6mm Електричен Круг месо тело Триаголник Шрафцигер Битови во Собата за DC Напојува Screwd реката 1.8/2.0/2.3/2.5/2.7/3.0 Рака Алатки
 • Неодамнешно

6pcs 802 6mm Електричен Круг месо тело Триаголник Шрафцигер Битови во Собата за DC Напојува Screwd реката 1.8/2.0/2.3/2.5/2.7/3.0 Рака Алатки

DEN 594.00 698.40

СпецификацииКоличина : 6 КомпјутериМатеријали : S2 легиран челик.Тип на глава : ТриаголникЦелокупната должина...

10 Парчиња Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку 1/4 Хексадецимален месо тело 100mm Долго 4mm Flathead Шрафцигер Битови
 • Неодамнешно

10 Парчиња Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку 1/4 Хексадецимален месо тело 100mm Долго 4mm Flathead Шрафцигер Битови

DEN 864.00

10 Парчиња Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку.Материјал : S2 ЧеликГлава Ширина : 4mmХексадецимален месо тело Големина : 1 / 4" (6.35 mm)Круг месо тело со Дијаметар : 4mmВкупна Должина : 100mm

2 во 1 Плус Минус Magnetizer Degaussing Demagnetizer Магнетни ги Собереш Алатка за Шрафцигер Совети Завртка Малку Degaussing Додатоци
 • Неодамнешно

2 во 1 Плус Минус Magnetizer Degaussing Demagnetizer Магнетни ги Собереш Алатка за Шрафцигер Совети Завртка Малку Degaussing Додатоци

DEN 54.00 69.60

Карактеристики : Кога шрафцигер е тешко да ги собереш, само стави шрафцигер во средината дупка на прстенот, па лесно можете да ги собереш на завртката;Погоден за производство на електрична шрафцигер, рачен шрафцигер ;Добар челик, магнетно, ако ја алатката е релативно лоша, бидејќи челик е релативно мал, и магнетни ефект назад.Спецификации : Материјал : ABSБоја : како што е прикажаноГолемина на : 40*30*20mm / 1.57*1.18*0.79"Производ принцип : Magnetization на magnetized шрафцигер (физички феномен)Поради лош ефект, тоа може да биде дека шрафцигер материјал е nonmagnetic челик, или завртка материјал е злато, сребро, бакар, алуминиум и така натаму, па не можете да ги собереш на завртка.Бидете внимателни : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 13cm грешка.Бојата може да имаат различни разлики, ве молиме да се разбере.1 X Плус Минус Magnetizer

Практичен 6 Компјутери Vda Electricians Шрафцигер Поставите Електрични Изолирани Комплет Алатки Види Прецизност Шрафцигер Шрафцигер Сет
 • Неодамнешно

Практичен 6 Компјутери Vda Electricians Шрафцигер Поставите Електрични Изолирани Комплет Алатки Види Прецизност Шрафцигер Шрафцигер Сет

DEN 1064.00 1182.24

Опис : Практичен 6 Компјутери VDA Electricians Шрафцигер Поставите Електрични Изолирани Комплет АлаткиКарактеристики : Изолирани до 1000 V за електрични употреба.Темно магнетни сечилото совет.Висок квалитет на хром молибден челик вратило.Ергономски рачка за намален рака замор во употреба.Симбол на тип на крајот на секоја шрафцигер за полесно совет за идентификација.Спецификации : Боја : Црвено + ЖолтаМатеријал : TPR&PP, јаглероден челикГолемина на : Станот Совет Screwdrivers : 3 x 75mm, 5.5 125mm x,1pc 1001000 V Електрични тест молив,Крстот главата на завртката возач : ЈЗО x 75mm, PH1 x 100mmПакетот вклучува : 1 x 6 компјутери electricians screwdrivers

8PCS VDE Electricians Шрафцигер Постави Алатка Електрични Целосно Изолирани Висок Напон Мулти Завртка Тип на Глава
 • Неодамнешно

8PCS VDE Electricians Шрафцигер Постави Алатка Електрични Целосно Изолирани Висок Напон Мулти Завртка Тип на Глава

DEN 672.00

Description锛? / span>7pcs двојна изолирани род шрафцигер делови за замена и користење.14 делчиња,сите видови на погодност.Тип : PH2~6.0; PH1~5.0; PH0~3.0; Y1~Y2; U2.6~H4; T10~T20; T15~T25Количина : 500 V изолирани рачка (за 110mm) Двојно изолирани род x7Пакетот вклучува : 1x 500 V изолирани рачка7x Двојна изолирани прачки

2 Парчиња Многу 6 Инчен 150mm Pz2 Шрафцигер Малку 1/4 месо тело Штекер 1 Шрафцигер
 • Неодамнешно

2 Парчиња Многу 6 Инчен 150mm Pz2 Шрафцигер Малку 1/4 месо тело Штекер 1 Шрафцигер

DEN 801.00 842.88

Опис : 6 Инчен 150mm PZ2 Шрафцигер Малку 1 / 4 Инчи Хексадецимален месо тело Шрафцигер Битни Карактеристики : *Употреба на S2 легиран челик материјал, суперцврстина...

Ferramentas Понуда Karambit Рака Tools 3 Групи/многу _ 10 Во 1 Прецизност Шрафцигер Малку Сет Torx Ѕвезда Филипс Поправка Алатка
 • Неодамнешно

Ferramentas Понуда Karambit Рака Tools 3 Групи/многу _ 10 Во 1 Прецизност Шрафцигер Малку Сет Torx Ѕвезда Филипс Поправка Алатка

DEN 1199.00 1303.20

Опис : 10 Во 1 Прецизност Шрафцигер Малку Сет Torx Ѕвезда Филипс Поправка Алатка За ПолнењеСпецификација : Материјал : Алуминиум легураДолжина : 11cmДијаметар : 1.3 смФилипс Шрафцигер : #000 / #00 / #0 / #1Дупчиња Screwdrive : 2mm / 3ммTorx : T4 / T5 / T6Количина : 1 шрафцигер со 9 битаТежина : 60 GПредмет : дом, канцеларија, електроника, и хобиКарактеристики : Таа има џеб клипДелови можат да бидат зачувани во рачкаОтворете капа пред употребаИзберете соодветен малку форма на 9 различни оние кои чуваат воSot малку во горниот крај на уредот...

10 Парчиња Филипс Двојно Заврши Магнетни Шрафцигер Малку S2 Челик 1/4 Хексадецимален месо тело 65mm Долго PH2 Глава
 • Неодамнешно

10 Парчиња Филипс Двојно Заврши Магнетни Шрафцигер Малку S2 Челик 1/4 Хексадецимален месо тело 65mm Долго PH2 Глава

DEN 696.00

10 Парчиња Магнетни Двојна Заврши Филипс Шрафцигер МалкуМатеријал : S2 ЧеликРаководител : PH2Хексадецимален месо тело Големина : 1 / 4" (6.35 mm)Вкупна Должина : 65mm

5 Во 1 Torx Магнетни Шрафцигер Поправка Поставите Рака Nutdriver Алатки T2 T3 T4 T5 T6
 • Неодамнешно

5 Во 1 Torx Магнетни Шрафцигер Поправка Поставите Рака Nutdriver Алатки T2 T3 T4 T5 T6

DEN 47.00 74.88

Тип : T2 T3 T4 T5 T6 Идеален за мобилни телефони , PDA , КОМПЈУТЕР и други апликации Шрафцигер користат за поправка / open мобилен телефон Должина : 8cm / 3.15" Количина : 1 Сет Забелешка : 1...

SD-2319M Мулти-функционални Мулти Алатка Дланка Ratchet Клуч Малку 1/4 Возачот Socket Set Електрични Шрафцигер Комплет за Поправка на електрични Алатки
 • Неодамнешно

SD-2319M Мулти-функционални Мулти Алатка Дланка Ratchet Клуч Малку 1/4 Возачот Socket Set Електрични Шрафцигер Комплет за Поправка на електрични Алатки

DEN 739.00 960.00

Карактеристики : алуминиум дланка ratchet им помага на корисникот speedily преку расклатување и затегнување на работата.Побрзо отколку на ratcheting клуч, на дланка ratchet за лесно ракување во ограничени области.Во комбинација со ергономски алуминиум рачка, обезбедување на максимална брзина и вртежен момент.Компактна големина, трајни пластична кутија за лесно носење и чување.Содржи најчесто се користат делови и приклучоци за да ги задоволат повеќето апликации...

Jakemy JM-8118 Преносни Прецизност Шрафцигер Поправка Алатка за Мобилен Телефон Компјутер NG4S
 • Неодамнешно

Jakemy JM-8118 Преносни Прецизност Шрафцигер Поправка Алатка за Мобилен Телефон Компјутер NG4S

DEN 84.00 87.84

Карактеристики : Направени од страна на S2 материјалВртливата лого, специјална легура се справи соAntiskid гумени прстен дизајниранМодел : Pentalobe 1.2 ШрафцигерДимензии : 12x1.5cm (Lx D) 1 x Шрафцигер 1...

1 Сет 5 Парчиња Дупчиња Шрафцигер Малку Сет 1/4 Хексадецимален месо тело 50mm Долго Flathead Шрафцигер Битови Сет
 • Неодамнешно

1 Сет 5 Парчиња Дупчиња Шрафцигер Малку Сет 1/4 Хексадецимален месо тело 50mm Долго Flathead Шрафцигер Битови Сет

DEN 504.00

1 Сет од 5 Парчиња Дупчиња Шрафцигер Малку.Материјал : S2 ЧеликГлава Ширина : 6mm / 5mm / 4mm / 3мм / 2mmХексадецимален месо тело Големина : 1 / 4" (6.35 mm)Круг месо тело со Дијаметар : 6mm / 5mm / 4mm / 3мм / 2mmВкупна Должина : 50mm

Магнетни Шрафцигер 53 Во 1 Прецизност Завртка Возачот Алатка Комплет За Поправка На Телефонот
 • Неодамнешно

Магнетни Шрафцигер 53 Во 1 Прецизност Завртка Возачот Алатка Комплет За Поправка На Телефонот

DEN 576.00

Производ Карактеристики и Предности : 1 картон ABS TPE материјал време шприц, на забите дизајн не се лизга, практично, убаво и удобен за носење на Рака во облик на дизајн на човечкото тело, механиката на специјални справи во Јужна Африка според истиот не е место да се спроведе демонтажа 2 лесно демонтажа универзална заеднички лост, можете да го користите специјални работна средина Целосна спецификација Прецизност Шрафцигер хром vanadium челик, висока материјал преку посебна високитемпература третман (цврстина HRC52 степени 56 степени)3 може да се прилагодат за различни области на работење

10 Парчиња Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку 1/4 Хексадецимален месо тело 100mm Долго 5mm Flathead Шрафцигер Битови
 • Неодамнешно

10 Парчиња Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку 1/4 Хексадецимален месо тело 100mm Долго 5mm Flathead Шрафцигер Битови

DEN 888.00

10 Парчиња Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку.Материјал : S2 ЧеликГлава Ширина : 5mmХексадецимален месо тело Големина : 1 / 4" (6.35 mm)Круг месо тело со Дијаметар : 5mmВкупна Должина : 100mm

Висока Прецизност S2 Челик шрафцигер Копче 0.6 x 25мм Три-крило За iPhone 7/7plus Завртка Возачот Посветен NG4S
 • Неодамнешно

Висока Прецизност S2 Челик шрафцигер Копче 0.6 x 25мм Три-крило За iPhone 7/7plus Завртка Возачот Посветен NG4S

DEN 67.00 92.16

Карактеристики : Специјален челик S2 Челик шрафцигер малку.Лого вртливата капа и брзо вртење вртливата капа да помогне за подобрување на работа ефикасност.По термичка обработка, титаниум позлата, парична казна изработка и издржливи, многу удобно да се користи.Не се лизга се справи со дизајн.Овој висок квалитет и прецизност шрафцигер се користи за мобилен телефон, за i Phone 7 поправка.Спецификација : Должина : околу...

Автомобил Stying Флексибилни Магнетни ги Собереш Канџи ги Собереш Рака Алатка Магнет Долго Стигнат до Пролет Зафат Грабител
 • Неодамнешно

Автомобил Stying Флексибилни Магнетни ги Собереш Канџи ги Собереш Рака Алатка Магнет Долго Стигнат до Пролет Зафат Грабител

DEN 129.00 153.60

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : црвенаГлава дијаметар 8ММ, целата се справи со должина од околу 500 MMГлавата со магнетни, се користи за да ги собереш на метални делови, алатка завртки,Важечки за сите видови на собранието работилница, авто индустрија поправка и тестирање индустријаКоличина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...