• Неодамнешно
V Привлечат 10pcs Религија Накит Кристал уроци Шарм Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Линк Hamsa Рака Pulseira Feminina

V Привлечат 10pcs Религија Накит Кристал уроци Шарм Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Линк Hamsa Рака Pulseira Feminina

DEN 676.00
DEN 768.00
-12 %
Достапно

Количина на стоки


Карактеристики на понудата

Бренд Име:
V Привлечат
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Слика
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
B008S
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
нараквици за жени
Компатибилност:
pulseira masculina
хривнија Тип:
Синџир Нараквица,Шарм Нараквица,Манжетната Хривнија
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Материјал:
Од нерѓосувачки Челик и се Вистински Злато боја
Должина:
120x70mm/4.72x2.76inches
шарм големина:
за
Затворач Тип:
Рака Нараквици

Слични понуди

10 парче/многу Жени Anklet Керамички Монистра Нараквици Сребро Бел Цвет Шарм Ткаат Јаже, Верига Wristbands Ткаенината Алки Накит
 • Неодамнешно

10 парче/многу Жени Anklet Керамички Монистра Нараквици Сребро Бел Цвет Шарм Ткаат Јаже, Верига Wristbands Ткаенината Алки Накит

DEN 295.00 393.12

10 парче / многу Жени Anklet Керамички Монистра Нараквици Сребро Бел Цвет Шарм Ткаат Јаже, Верига Wristbands Ткаенината Алки НакитОбјектот Информации Материјал : Керамички Големина : Боја : Како слика Количина : 10 парче

shield форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ158
 • Неодамнешно

shield форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ158

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 6.2 mm,дебелина 1.8 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Моден Мажите Титаниум Челик Енергија Хривнија Љубов Срцето Алка Нараквици Накит Подароци 8 LL@17
 • Неодамнешно

Моден Мажите Титаниум Челик Енергија Хривнија Љубов Срцето Алка Нараквици Накит Подароци 8 [email protected]

DEN 270.00 329.28

Моден Мажите Титаниум Челик Енергија Хривнија Љубов Срцето Алка Нараквици Накит Подароци 8 LL@17 Опис : Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет!Стил : EuramericanТип : Геометриска.Материјал : Титаниум ЧеликГолемина : Прибл...

JETTING 1Pcs Топла Продажба Жените Бесконечност Легура Гитара Музика Забелешка СТП Кожа Симпатична Шарм Мода Хривнија Подароци трговија на Големо
 • Неодамнешно

JETTING 1Pcs Топла Продажба Жените Бесконечност Легура Гитара Музика Забелешка СТП Кожа Симпатична Шарм Мода Хривнија Подароци трговија на Големо

DEN 46.00 54.24

P S Големи цел трансакции може да приватна преговарањеКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Корејската верзија на ретро стил.Спецификации : Материјал : Кожа + АлуминиумскиБоја : КафенаКоличина : 1 КомпјутерГолемина : Една Големина Одговара За ПовеќетоПакетот вклучува : 1 Компјутер Панк ХривнијаAnswer : ___________________________ Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса...

4mm 5mm 6mm 7mm 8мм 10мм Мажите Синџир Сребро и Злато на Ѕвонење 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22cm Византискиот Кутија Линк Ѓердан Хривнија
 • Неодамнешно

4mm 5mm 6mm 7mm 8мм 10мм Мажите Синџир Сребро и Злато на Ѕвонење 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22cm Византискиот Кутија Линк Ѓердан Хривнија

DEN 167.00 192.00

4mm 5mm 6mm 7mm 8мм 10мм Мажите Синџир Сребро и Злато на Ѕвонење 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22cm Византискиот Кутија Линк Ѓердан Хривнијаза нас1...

Двојно Срцето Шарм Хривнија За Жените Се Зголеми Злато Pulsera Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Armbanden Bijoux Femme Деверуша Подароци
 • Неодамнешно

Двојно Срцето Шарм Хривнија За Жените Се Зголеми Злато Pulsera Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Armbanden Bijoux Femme Деверуша Подароци

DEN 98.00 122.40

Двојно Срцето Шарм Хривнија За Жените Се Зголеми Злато Pulsera Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Armbanden Bijoux Femme Деверуша Подароци

пеперутка шарм мода хривнија за жени
 • Неодамнешно

пеперутка шарм мода хривнија за жени

DEN 623.52

ДОЛЖИНА : 18 CMПодароци кутија за пакувањеОвој линк го само за bacelet ако купат други производи, ве молиме проверете други линкЗадоволството на клиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

печурки форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ161
 • Неодамнешно

печурки форма нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ161

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 5.9 mm,дебелина 1.8 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Panpan накит криви срце облик лебди locket нараквица со кристали стакло locket меморија locket хривнија бесплатно со синџири
 • Неодамнешно

Panpan накит криви срце облик лебди locket нараквица со кристали стакло locket меморија locket хривнија бесплатно со синџири

DEN 216.00

СО ДОБАР КВАЛИТЕТ И НАЈДОБРА ЦЕНА, ЦЕНАЕФИКАСЕН!Ние Само Го Продаде Најдобар Квалитет На Производи!!!Почитувани КупувачиАко сакате да повеќе попуст, ве молиме контактирајте со нас.Ние photed oursevles,она што го гледате е она што ќе добиете!ако вашата нарачка над $200,ние нудиме бесплатно DHL, или ЕМС

GOKADIMA 8.45 9mm празно id накит мажите дизајн нерѓосувачки челик мода пол машки додаток WB024
 • Неодамнешно

GOKADIMA 8.45 9mm празно id накит мажите дизајн нерѓосувачки челик мода пол машки додаток WB024

DEN 273.12

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 21.5 cm*9mmТежина : 30 g;Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликата8.45" Мажите се од Нерѓосувачки Челик Белегзија...

YYW Панк Хип Хоп Машки Мажите Злато/Оригиналната Боја на не ' Рѓосувачки Челик Накит Јаже, Верига Хривнија 21cm Должина Круг Wristband Нараквици
 • Неодамнешно

YYW Панк Хип Хоп Машки Мажите Злато/Оригиналната Боја на не ' Рѓосувачки Челик Накит Јаже, Верига Хривнија 21cm Должина Круг Wristband Нараквици

DEN 82.00 117.12

W elcome на нашата online продавницаНерѓосувачки Челик Хривнија Накит,топла продажба, позлатен, јаже, верига, повеќе бои за избор, 10x7x1mm, 2mm, кои се Продаваат По Околу 8.5 Инчен Насоки Како да се плати за цел ПакувањеПревозот 1...

РАКА СИНЏИР, Адвокатско 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Велосипед Синџир велосипед Накит 22cm 8мм сувенири Подарок на Големо, Бесплатен Превозот, WB070
 • Неодамнешно

РАКА СИНЏИР, Адвокатско 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Велосипед Синџир велосипед Накит 22cm 8мм сувенири Подарок на Големо, Бесплатен Превозот, WB070

DEN 311.52

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*8ммТежина : 36 g;Прилики : Секојдневно носење / Подарок / ПартијаБоја : како на сликата

BlingZircons Трендовски 925 Фунта Сребрен Накит Голем Овален Намали Сина Кубни Циркони Multicolor Виножито Кристал Жените Нараквици B011
 • Неодамнешно

BlingZircons Трендовски 925 Фунта Сребрен Накит Голем Овален Намали Сина Кубни Циркони Multicolor Виножито Кристал Жените Нараквици B011

DEN 466.00 621.60

Точка Име : Bling Zircons Трендовски 925 Фунта Сребрен Накит Голем Овален Намали Сина Кубни Циркони Multicolor Виножито Кристал Жените Нараквици B011Подарок За : Девојка, Пријатели, ДеверушаПредмет Тип : Овална Кубни Циркони Кристал Нараквици НакитМетал : Кубни Циркони КристалноГлавната Боја : Мулти БојаИнформации : 1...

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband
 • Неодамнешно

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband

DEN 61.00 83.04

dongsheng Жените Додаток 50 Педесет Нијанси на Сива Лисици Нараквици Врежани Букви Хривнија Линк Синџир Hummer затворач Wristband Предмет Тип : Нараквица Боја : Како на сликата Должина : 25cm Тежина : 5g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs нараквица со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Pentagram нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ155
 • Неодамнешно

Pentagram нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ155

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 4.5 мм,дебелина 2mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

2.6 mm Солидна монистра од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ159
 • Неодамнешно

2.6 mm Солидна монистра од нерѓосувачки челик заграда тантела мода хривнија мода накит 20pcs ZSZ159

DEN 1104.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 2.6 mm,дебелина 2.1 mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит Anklet
 • Неодамнешно

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит Anklet

DEN 5.00 9.60

Сребро Бел Нараквици Керамички Монистра Цвет Шарм Ткаенината Алки Ткаат Јаже, Верига Wristbands Прилагодливи Етничка Накит AnkletОбјектот Информации Материјал : Керамички Големина : Боја : Како слика Количина : 1 парче